PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עזרה בבניית תוכנית אימונים 5 פעמים בשבוע

nadavb12
11-02-09, 19:49
שלום, אני מתאמן באגרוף וכדורסל חובבני ואני צריך תוכנית שתתאים לי בדיוק. עם דגש על כתפיים וגב
חשבתי על זה, אני מעוניים בכל טיפ אפשרי ודעה:
יום א- גב- pullup, wide grip lat pulldown, Seated cable Rows, Bent over barbell Row
יד אחורית- פשיטה עם מוט, לחיצה צרפתית באנגלית close grip bench press to skull crusher,
Tricep extensio בישיבה

יום ב - כתפיים- לחיצה במכונה ייעודית, לחיצה בישיבה עם משקולות, הרחקה לצדדים עם משקולות בעמידה, פלייס בכבלים לכתף אחורית

רגליים- מסודר לא צריך עזרה

יום ג- חזה- לחיצת חזה במוט על ספסל שטוח, לחיצת חזה במוט בזווית חיובית של 45 מעלות, או פרפר במכונה שאני לא בטוח עם כדאי או מקבילים או מה שתגידו ותרגיל לסיום פלייס בכבלים
יד קדמית-בעמידה כפיפת מרפקים עם מוט, בפולי עליון עם מוט, בעמידה משקולות יד יד

יום ד- הפסקה...

יום ה- אימון גב יד אחורית ואיך אני משלב פה גם אימון חזה בעצימות נמוכה? או שכדאי להוסיף חזה לאימון כתפיים ורגליים.. אני פשוט לא יודע מה לעשות חייב את העזרה שלכם אנשים

יום ו- כתפיים רגליים אם אני לא עושה חזה באימון גב אז באימון כתפיים הזה..
יום ש- מנוחה

באימון חזה וכתפיים אני עושה בטן וזוקפי גב באימון גב... מה אתם מציעים? תודה עריכה: אני עושה שריר גדול לגב 14-15 סטים ליד אחורית 8 לכתפיים 11-12 רגליים 14 חזה-14 יד קדמית-8
אני עושה יד קדמית פעם אחת בשבוע במקום פעמיים תודה רבה לעוזרים

Daniel R
11-02-09, 19:58
אחי אתה חייב 5 או שאתה יכול גם 4 ?

פעמים בשבוע יעני.

itaiprz1
11-02-09, 20:34
שלום, אני מתאמן באגרוף וכדורסל חובבני ואני צריך תוכנית שתתאים לי בדיוק. עם דגש על כתפיים וגב
חשבתי על זה, אני מעוניים בכל טיפ אפשרי ודעה:
[יוu]יום א- גב- pullup, wide grip lat pulldown, seated cable rows, bent over barbell row
יד אחורית- פשיטה עם מוט, לחיצה צרפתית באנגלית close grip bench press to skull crusher,
tricep extensio בישיבה

ם ב - כתפיים[/u]- לחיצה במכונה ייעודית, לחיצה בישיבה עם משקולות, הרחקה לצדדים עם משקולות בעמידה, פלייס בכבלים לכתף אחורית

רגליים- מסודר לא צריך עזרה
100 שקל שאתה לא מסודר, חבל שלכל חלק תביא 30 סטים וברגלים אתה סומך על כסורסל ואיגרוף, אולי גם ריצות (זה לא מספיק בגרוש)

יום ג- חזה- לחיצת חזה במוט על ספסל שטוח, לחיצת חזה במוט בזווית חיובית של 45 מעלות, או פרפר במכונה שאני לא בטוח עם כדאי או מקבילים או מה שתגידו ותרגיל לסיום פלייס בכבלים
יד קדמית-בעמידה כפיפת מרפקים עם מוט, בפולי עליון עם מוט, בעמידה משקולות יד יד

יום ד- הפסקה...

יום ה- אימון גב יד אחורית ואיך אני משלב פה גם אימון חזה בעצימות נמוכה? או שכדאי להוסיף חזה לאימון כתפיים ורגליים.. אני פשוט לא יודע מה לעשות חייב את העזרה שלכם אנשים

יום ו- כתפיים רגליים אם אני לא עושה חזה באימון גב אז באימון כתפיים הזה..
יום ש- מנוחה

לא הבנתי את זה,עוד פעם כתפעעם, אני מציע לך ללעת על תוכנית אחרת זאת לא תוכנית בשבילך
באימון חזה וכתפיים אני עושה בטן וזוקפי גב באימון גב... מה אתם מציעים? תודה עריכה: אני עושה שריר גדול לגב 14-15 סטים ליד אחורית 8 לכתפיים 11-12 רגליים 14 חזה-14 יד קדמית-8
אני עושה יד קדמית פעם אחת בשבוע במקום פעמיים תודה רבה לעוזרים

ומה אתה עושה צחוק ?!?!?! מה תרוני קולמן שאתה צריך אימון מיוחד ליד קידמית

nadavb12
11-02-09, 21:15
בוא תגיד לי מה אני צריך לעשות...

itaiprz1
11-02-09, 21:43
בוא תגיד לי מה אני צריך לעשות...

כמה זמן אתה מתאמן ?
ההיתי ממליץ לך להתחיל עם ab בסיסית 4 פעמים בשבוע,

זה יתן לך הרבה יותר תוצאות מabcd/e,
בקשר לרגלים קדורסל ואיגרוף לא נחשבים לאימון ממש אלה לאירובי אם אתה ממש מאמץ אותם, אתה יכול לעשות פעם אחד אימון רגליים כבד ופעם אחת קל.

nadavb12
11-02-09, 21:54
תראה, לא אמרתי שאני לא מאמן רגליים, אמרתי שאני מסודר מבחינת הרגליים מהבחינה שיש לי כבר תרגליים שאני סגור עליהם, אני עושה לאנג'ים סקוואט וכל השאר...
הבעיה שלי היא שאני לא מעוניין לעשות abc 6 פעמים בשבוע כי זה יותר מדי- ואני ממש לא אוהב את החלוקה של ab ל-3 קבוצות שרירים כל אימון.. אני מעדיף להתמקד ב-2 כל אימון אז חשבתי לעשות abc רגיל עם גיוון ובגלל זה אני צריך את העזרה שלכם..
חזה אצלי בעדיפות אחרונה ולכן אני מכוניין לעבוד פעם בשבוע חזה חזק ופעם אחת חלש.. וחשבתי איך להרכיב את כל זה ביחד לתוכנית של 5 פעמים בשבוע מבין?

itaiprz1
11-02-09, 22:01
תראה, לא אמרתי שאני לא מאמן רגליים, אמרתי שאני מסודר מבחינת הרגליים מהבחינה שיש לי כבר תרגליים שאני סגור עליהם, אני עושה לאנג'ים סקוואט וכל השאר...הבעיה שלי היא שאני לא מעוניין לעשות abc 6 פעמים בשבוע כי זה יותר מדי- ואני ממש לא אוהב את החלוקה של ab ל-3 קבוצות שרירים כל אימון.. אני מעדיף להתמקד ב-2 כל אימון אז חשבתי לעשות abc רגיל עם גיוון ובגלל זה אני צריך את העזרה שלכם..
חזה אצלי בעדיפות אחרונה ולכן אני מכוניין לעבוד פעם בשבוע חזה חזק ופעם אחת חלש.. וחשבתי איך להרכיב את כל זה ביחד לתוכנית של 5 פעמים בשבוע מבין?

סבבה אז סליחה לא הבנתי נכון,
אתה יכול גם ללכת על abc שלוש פעמים בשבוע זה גם מתאים למתחילים,
בהתחלה תתחיל עם 3 אימונים כשתיראה כשזה לא מספיק לך בהמשך תוסיף עוד יום(לא חייב בכלל).
כי 5 אימונים בשבוע למתחיל זה לא תוכנית מתאימה אתה יכול להיפצה מהר מאוד.

חוץ מזה בהתחלה אפשר להגיד שהכל יעבוד אצלך אז חשובה לך פחות התזונה.

nadavb12
11-02-09, 22:07
אחי אני לא מתחיל... אני לא התאמנתי כמה חודשים ואני רוצה להגיע לכושר שיא לפני הצבא.. הצבא עוד 2 חודשים ויש לי ניסיון אני לא מתחיל.. 3 פעמים זה קצת מדי בשבילי ואני מעוניין לגוון כמה שיותר..

itaiprz1
11-02-09, 23:02
אחי אני לא מתחיל... אני לא התאמנתי כמה חודשים ואני רוצה להגיע לכושר שיא לפני הצבא.. הצבא עוד 2 חודשים ויש לי ניסיון אני לא מתחיל.. 3 פעמים זה קצת מדי בשבילי ואני מעוניין לגוון כמה שיותר..

מאיפה אתה יודע אם אתה מתחיל, יש לי חבר מתאמן שנה שנתיים וניראה רגיל והוא עושה abc 5-6 פעמים בשבוע,
אז טוב שאתה רוצה להגיע מוכן לצבא אבל 2 חודשיים זה כלום, אבל אם אתה מתעקש תמשיך בשלך.