PDA

צפה בגרסא המלאה : דיון|גיון בתרגילים

amir717
12-02-09, 12:49
בכללי אני מגון בתרגילים. אלך ויכוח בין המאמן כושר לאיזה סוס אחד קיצר המאמן אמר לי שצריך לגו.ן ו הסוס אמר שהוא לא גיון בחיים. שלו וזה לא קשור רציתי לשאול עד כמה הגיוון חשוב ו הם הוא חשוב בכלל

hanna666
12-02-09, 13:15
ואללה תלוי איך אתה מגוון וכל כמה זמן אי אפשר לעבוד כל החיים עם אותה תוכנית

the animal
12-02-09, 16:02
לא צריך כל הזמן לגוון, אבל בסופו של דבר אתה תגיע למצב שאתה תצטרך לשנות דברים בתוכנית שלך

avram1
12-02-09, 22:15
אם התוכנית כבר לא עובדת עליך צריך לגוון

The-One
13-02-09, 00:29
לא צריך כל הזמן לגוון, אבל בסופו של דבר אתה תגיע למצב שאתה תצטרך לשנות דברים בתוכנית שלך

עם אני עושה אותם תרגילםי משהו כמו נגיד 3חודשים ולא מדבר איתך על התרגילים המורכבים שלא משנים סקוואט בנץ..
אן צורך בגיוון מידי פעם? גם אני רציתי לפתוח על זה אשכול כאילו לשנות תרגילים בתוכנית פשו להחליף בתרגילים אחרים זה טוב זה נחוץ? ..

The Sun
13-02-09, 01:00
אחי תבין חייבים לגוון כל אימון לבלבל את הגוף ולהפתיע אותו אחרת הוא מתרגל ואז מפסיקים לגדול...
אני לפעמים באמצע הסט מבקש ממישהו לעשות לי "boo" להבהיל אותי להפתיע את הגוף

Bono
13-02-09, 01:02
אחי תבין חייבים לגוון כל אימון לבלבל את הגוף ולהפתיע אותו אחרת הוא מתרגל ואז מפסיקים לגדול...
אני לפעמים באמצע הסט מבקש ממישהו לעשות לי "boo" להבהיל אותי להפתיע את הגוף

חחחחחחחחחחחחחח
הוא עוד יאמין לזה..:cry:

The-One
13-02-09, 01:49
חחחחחחחחחחחחחח
הוא עוד יאמין לזה..:cry:

אתם לא מצחיקים.. זה מה שאתם עושים במקום לעזור.

Pro_XXL_Universe
13-02-09, 02:54
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה סיפורים ותירוצים יש למדריכים היום:wiggle::D
אני תאמת מגוון בתרגילים אבל רק שמדובר במכשירים או ההאמרים...ברזל כבד נישאר איתן!

WEST $ SIDE
13-02-09, 10:51
אולי גיוון בתרגלים שהם פחות מורכבים , את התרגלים הכבדים/המורכבים אני אף פעם לא החלפתי .
אני מציע יותר גיוון בטווח חזרות , בשילוב של דרופ סטים וסופר סטים , בסדר התרגלים , אבל אתה לא חייב להלחליף כל פעם תרגלים.