PDA

צפה בגרסא המלאה : cell mass

unique
13-02-09, 21:22
טוב יש לי כמה שאלות, אשמח אם תוכלו לעזור לי...
אני כרגע משתמש בנו אקספלווד כבר 3 שבועות... השאלה שלי אם הייתם ממליצים לי לשלב עם זה ביחד גם סל מס? ואם אני אתחיל אז זה כנראה יהיה ל5 שבועות כי כי לא כדי שאני אצרוך סך הכל את הקריאיטינים למינהם יותר מ-8 שבועות...

ולא הכי הבנתי תהוראות של זה... אני צריך קצת חידוד...
אמורים לצרוך בבוקר על בטן ריקה אבל אני יכול לאכול סתם דוגמה 5 דקות אחרי זה את הארוחת בוקר? ואחרי אימון לא מומלץ לשלב את זה עם החלבון אז שותים את זה 10 דקות לפני השייק? כלומר אפשר לשלב את זה לפני שאני מתחיל את האירובי ואחרי את החלבון? והייתם ממליצים לצרוך את זה גם ביום ללא אימון?

תודה רבה לעונים.

unique
13-02-09, 21:42
עוד שאלה קטנה- הנו אקספלווד + הסל מס ביחד זה לא יותר מדי קריאטין?כלומר אני לא ישתין אותו?

Locke
14-02-09, 16:23
שמעתי דברים טובים על הcellmass, לא השתמשתי בו, אבל אני יכול להגיד לך שאתה יכול לקחת אותו+no xplode וגם קריאטין מונו ביחד.
את המונו 5 גרם ליום, no-xplode לפני אימון וcellmass אחרי אימון.
זה אחלה stack לדעתי.

unique
14-02-09, 16:54
רגע ומה עם ההמלצה של לקחת את הסל מס גם בבוקר?

hypertrophy
14-02-09, 18:23
ביום בלי אימון קח אחד או בבוקר או 6 שעות אחרי ....לא עקרוני ממה שהבנתי בד"כ עדיף לקחת אחרי המנה של אחרי האימון כי לרוב האנשים אין שעות קבועות שבהן הם מתאמנים

Shlomik
15-02-09, 13:11
חברת BSN פיתחה את שתי המוצרים האלה שיפעלו הכי טוב ביחד, ככה שאין לך מה לחשוש משלב בניהם ההפך הדרך הכי מומלצת לצרוך אותם היא ביחד.

אלו ההוראות שימוש למוצרים:

No-Xplode

ביום אימון:
1-3 כפות 30-45 דקות לפני אימון על בטן ריקה (לפחות שעה מהאוכל).
מומלץ להתחיל עם כף אחת ובמידה הצורך לעלות את הכמות בהדרגה.

ביום ללא אימון: אין צורך לקחת.

Cell Mass

ביום אימון:
כף אחת מיד בסיום האימון, לאחר 20-30 דקות לשתות את השייק חלבון + פחמימה.
כף נוספת בבוקר או לפני השינה, כשעה לפני האוכל או שעתיים אחרי האוכל.

ביום ללא אימון:
כף אחת בבוקר.
כף אחת לפני השינה או 6-8 שעות אחרי הכף הראשונה.
מומלץ לצרוך את התוסף על בטן ריקה, כשעה לפני האוכל או שעתיים אחרי האוכל.

מה שחשוב שעם כזה שילוב, תעלה את כמות הקלוריות שאתה צורך ביום על מנת שתנצל את מלוא הפוטנציאל של המוצרים במידה ואתה מתקשה לאכול הייתי מציע לך לשקול לשלב את המוצר עם אבקה לעליה במסה.

בהצלחה!
שלומיק :wiggle: