PDA

צפה בגרסא המלאה : חברה אני רוצה להחליף תוכנית ואני צריך תעזרה שלכם כנסו.

The-One
18-02-09, 16:31
אוקי קודם כל נתחיל בזה שאני עובד AB כבר 8חודשים בערך שזה המון זמן..

אוקי אז ככה אני שם לב ורואה שמאוד קשה לי לעלות במשקלי עבודה בין אימון לאיומן והמשקלי עבודה עולים מידי פעם... שזה פעם בשבוע וחצי או שבועים וזה מבאס... אני הייתי רוצה לנסות תוכנית חדשה אולי תעבוד עלי יותר טוב
הינה התוכנית AB שלי הייתה מחולקת ל
A:חזה כתפיים יד אחורית
B:רגלים גב ויד קידמית..
שלשריר גדול הבתאי 10סטים ולשריר קטן בערך 6...
עכשיו אני מרגיש כבר לא יודע שהמשקלי עבודה לא עולים וכבר נמאס לי מ AB וגם האימון עצמו היה לוקח לי משהו כמו שעה ורבע שעה 20דקות זה הרבה זמן..

אוקי אז אני רוצה להחליף תתוכנית אימונים הייתי רוצה לקבל עצות על מה אתם ממליצים? אני אישית חשבתי על abc-4פעמים בשבוע... כי לדעתי ההתואששות שלי בין אימון לאימו ןב ABC תיהיה יחסית טובה כי יש זמני מנוחה טובים..
או שיש משהו אחר שאתם ממליצים עליו פשוט כי כבר אן לי כוח ל AB יותר פשוט נמאס.... והגיע הזמן לשנות כבר 8חודשים..
תודה לעוזרים.

hanna666
18-02-09, 16:32
אוקי קודם כל נתחיל בזה שאני עובד ab כבר 8חודשים בערך שזה המון זמן..

אוקי אז ככה אני שם לב ורואה שמאוד קשה לי לעלות במשקלי עבודה בין אימון לאיומן והמשקלי עבודה עולים מידי פעם... שזה פעם בשבוע וחצי או שבועים וזה מבאס... אני הייתי רוצה לנסות תוכנית חדשה אולי תעבוד עלי יותר טוב
הינה התוכנית ab שלי הייתה מחולקת ל
a:חזה כתפיים יד אחורית
b:רגלים גב ויד קידמית..
שלשריר גדול הבתאי 10סטים ולשריר קטן בערך 6...
עכשיו אני מרגיש כבר לא יודע שהמשקלי עבודה לא עולים וכבר נמאס לי מ ab וגם האימון עצמו היה לוקח לי משהו כמו שעה ורבע שעה 20דקות זה הרבה זמן..

אוקי אז אני רוצה להחליף תתוכנית אימונים הייתי רוצה לקבל עצות על מה אתם ממליצים? אני אישית חשבתי על abc-4פעמים בשבוע... כי לדעתי ההתואששות שלי בין אימון לאימו ןב abc תיהיה יחסית טובה כי יש זמני מנוחה טובים..
או שיש משהו אחר שאתם ממליצים עליו פשוט כי כבר אן לי כוח ל ab יותר פשוט נמאס.... והגיע הזמן לשנות כבר 8חודשים..
תודה לעוזרים.

אפשר לעשות את התוכנית שציינת ואפשר abcd

The-One
18-02-09, 16:40
אפשר לעשות את התוכנית שציינת ואפשר abcd

יש כאלה שלא המליצו לי על תוכנית abcd בעקבות שהתדירות בה לא גבוה והשריר נח יותר מידי זמן וזה לא טוב.
אז אתה אומר בטוח לוותר על AB?

itaiprz1
18-02-09, 16:54
יש כאלה שלא המליצו לי על תוכנית abcd בעקבות שהתדירות בה לא גבוה והשריר נח יותר מידי זמן וזה לא טוב.
אז אתה אומר בטוח לוותר על AB?

לא בידיוק, אין שום דבר רע בabcd, הכל תלוי ברמת ההיתאוששות שלך, למשל אני לא ראיתי היתקדמות כזאת טובה עם ab ואהבתי יותר abc.

The-One
18-02-09, 17:05
לא בידיוק, אין שום דבר רע בabcd, הכל תלוי ברמת ההיתאוששות שלך, למשל אני לא ראיתי היתקדמות כזאת טובה עם ab ואהבתי יותר abc.

אני ראיתי התקדמות עם ab והתפתחי איתה כל הדרך של האימונים שלי אבל אניר וצה לנסות משהו חדש אני מרגיש שזה ונמאס מתהוכנית מבין?..
אשמח לעוד עצות..

the animal
18-02-09, 19:52

ואתה עובד עכשיו בab... ואפילו של 3 פעמים בשבוע.
אתה לא רואה עלייה כי יש לך תרגילים מיותרים שמוסיפים עומס מיותר, וגם אני מוכן לחתום שאתה לא אוכל מספיק.

itaiprz1
18-02-09, 20:20
אתה לא רואה עלייה כי יש לך תרגילים מיותרים שמוסיפים עומס מיותר, וגם אני מוכן לחתום שאתה לא אוכל מספיק.

אני אחד שאומר ש100 אחוז מהעליה במשקל קשורה בתזונה, אז אני לא יאכל מספיק
בוא נגיד ככה אין מצב שאני לא עולה תחצי קילו בשבוע,

והss עדיין אין לי דעה עליה היתכוונתי לab רגילה,

hanna666
18-02-09, 20:46
אז אתה אומר בטוח לוותר על ab?

תלוי בעצימות של האימון

The-One
18-02-09, 21:11

theaniaml אחי אז אתה אומר שעם אני יחליף ל abc לדעתך זה בסדר?...
בכללי abc 4פעמי םבשובע נחשבת תוכנית תדירותח גבוה?..
או שאתה ממליץ להשאר ב ab? גם יהיה לי יותר נוח אימונים יותר קצרים ב abc...
אשמח שתעזור לי אחי זה ממש חשוב..

the animal
18-02-09, 21:16
theaniaml אחי אז אתה אומר שעם אני יחליף ל abc לדעתך זה בסדר?...
בכללי abc 4פעמי םבשובע נחשבת תוכנית תדירותח גבוה?..
או שאתה ממליץ להשאר ב ab? גם יהיה לי יותר נוח אימונים יותר קצרים ב abc...
אשמח שתעזור לי אחי זה ממש חשוב..

לא, זה תדירות נמוכה.
כן, לדעתי עדיף.

The-One
18-02-09, 21:23
לא, זה תדירות נמוכה.
כן, לדעתי עדיף.

אפשר לדעת למה עדיף לדעתך?..
ולמה זה תדירות נמוכה?
ואיך מחלקים תתוכנית הזאת מבחינ תהשרירים?...

The-One
19-02-09, 00:22
למה זה עדיף לדעתך..... אני לא רואה שום סיבה להשאר ב ab אני כבר 8חושד מידי פעם צריך לשנות ולראות תוכניות אחרות אני באמת לא מבין..
נמאס לי מ ab פשוט נמאס למה לדעתך זה עדיף מי קבע ?.

The-One
19-02-09, 00:40
התוכנית של מארק ריפטו !

איזה תוכנית זאת?..

the animal
19-02-09, 14:16
למה זה עדיף לדעתך..... אני לא רואה שום סיבה להשאר ב ab אני כבר 8חושד מידי פעם צריך לשנות ולראות תוכניות אחרות אני באמת לא מבין..
נמאס לי מ ab פשוט נמאס למה לדעתך זה עדיף מי קבע ?.

אתה נתקע כי התוכנית שלך מתוכננת רע... כמו שאמרתי לך כבר יש לך פי 2 סטים בערך ממה שאתה צריך, אין פלא שאתה תקוע.

hanna666
19-02-09, 14:24
אתה נתקע כי התוכנית שלך מתוכננת רע... כמו שאמרתי לך כבר יש לך פי 2 סטים בערך ממה שאתה צריך, אין פלא שאתה תקוע.

אם מה שהוא אומר נכון אז בגלל זה נתקעת

The-One
19-02-09, 14:31

theaniaml יש לך איסקיו אני רוצה להתיעץ אית ךבנוגע לתוכנית בבשקה זה ממש חשוב .. תודה מראש.