PDA

צפה בגרסא המלאה : משקלי עבודה כיום.

ohad77
20-02-09, 15:52
מתאמן בערך שנתיים וחצי משקל 74 לא שומר על תזונה. גיל 16 וחצי

בנץ'-86 קילו 3 חזרות
סקוואט-90 קילו 7 חזרות
מיליטרי-54 קילו 5 חזרות חופשי
דדליפט-90 קילו 7 חזרות
בנט אובר-85 קילו 7 חזרות
מה אתם אומרים על משקלי העבודה שלי?

Max90kg
20-02-09, 16:04
הרוב יותר טוב ממני :)
לדעתי אחלה משקלים

the animal
20-02-09, 21:29
היית יכול להשיג הרהב יותר בתקופת אימונים של שנתיים וחצי. אבל המשקלים בהחלט נחמדים ביחס לגיל.

hanna666
20-02-09, 21:32
היית יכול להשיג הרהב יותר בתקופת אימונים של שנתיים וחצי. אבל המשקלים בהחלט נחמדים ביחס לגיל.

מחזק..

WEST $ SIDE
20-02-09, 21:36
לשנתיים וחצי זה לא טוב.

Max90kg
20-02-09, 21:44
לשנתיים וחצי זה לא טוב?!
אם הוא התחיל להתאמן בגיל 14 וכיום הוא בן 16 זה טוב מאוד. רמות הטסטוסטרון נמוכות בגיל הזה ומשקלי העבודה לא גבוהים אלה אם יש לך גנטיקה בת :):):):) ואתה תוך חצי שנה דוחק 100.
ותאמין לי מספיק אנשים במכון שלי אמרו לי שאני ממש חזק לגילי, ומשקלי העבודה שלו אפילו עוד יותר טובים

itaiprz1
21-02-09, 00:19
מן הסתם שהוא יכל להשיג יותר בשנתיים אבל מי מתחיל את האימונים שלו כשהוא יודע מה הוא עושה, הרי לומדים מניסוי ותהיה , אין הרבה שידעו מה הם עושים בשנה הראשונה להם היתאמנו,

והמשקלים ניראים מאוד יפים מכובדים בהחלט.

Max90kg
21-02-09, 10:27
מן הסתם שהוא יכל להשיג יותר בשנתיים אבל מי מתחיל את האימונים שלו כשהוא יודע מה הוא עושה, הרי לומדים מניסוי ותהיה , אין הרבה שידעו מה הם עושים בשנה הראשונה להם היתאמנו,

והמשקלים ניראים מאוד יפים מכובדים בהחלט.
אני אישית מתאמן כמעט שנתיים ואני אף פעם לא אכלתי עם תפריט. וכשלא הייתי מבין עשיתי חיטוב בערך חצי שנה ועוד הרבה זמן סתם שטויות.

the animal
21-02-09, 11:55
לשנתיים וחצי זה לא טוב?!
אם הוא התחיל להתאמן בגיל 14 וכיום הוא בן 16 זה טוב מאוד. רמות הטסטוסטרון נמוכות בגיל הזה ומשקלי העבודה לא גבוהים אלה אם יש לך גנטיקה בת :):):):) ואתה תוך חצי שנה דוחק 100.
ותאמין לי מספיק אנשים במכון שלי אמרו לי שאני ממש חזק לגילי, ומשקלי העבודה שלו אפילו עוד יותר טובים

האנשים במכון אפילו לא מתקרבים להיות פרמטר

The Sun
21-02-09, 12:02
לא מרשים במיוחד

tomerA
21-02-09, 12:41
דדליפט-90 קילו 7 חזרות
בנט אובר-85 קילו 7 חזרות

טוב אחי...

The Sun
21-02-09, 12:47
דדליפט-90 קילו 7 חזרות
בנט אובר-85 קילו 7 חזרות

טוב אחי...

חח יפה ששמת לב, שים את הבנץ' שלו מול החתירה :d

מדוזה
21-02-09, 13:12
לדעתי זה כן טוב לשנתיים וחצי יש להזכיר הוא בן 16 וחצי מה שאומר שהוא התחיל בגיל 14 .
אתם לא מצפים מילד בן 14 שיעשה בנצ' של עשרים קילו ... והיום אחרי שנתיים וחצי הוא עושה 86 לדעתי זה יפה מאוד .

בנצ' הכוונה לבנצ' בשיפוע חיובי או בנצ' על ספה ישרה ? ו86 קילו זה כולל המוט 20 קילו או ללא המוט ?

Max90kg
21-02-09, 13:25
עזבו כולם פה מרי עולם שעושים בנץ' 200 קילו ומתאמנים 4 חודשים...
לא צריך בכלל לפתוח פוסטים כאלה.

פשוט יש פה ילדים חרטטנים שמפרסמים תמונות שלהם שהם מתאמנים שנה וחצי והם אומרים שהם מתאמנים חודשיים וכולם פה אוכלים את זה וחושבים שתוך שנתיים וחצי אתה אמור להיות אלי האנה.

denous
21-02-09, 13:35
תפסיקו כבר עם כל החקירות שלכם והירידות בחייאת...
דווקא הותיקים ?
אם הוא משקר שישקר, הוא משקר לעצמו...
לדעתי הוא לא משקר...
ודרך אגב אי אפשר להגיד לבן אדם זה לא מספיק לשנתיים..
לכו תדעו מה הוא עשה או עבר בשנתיים האלו וחוץ מזה התחיל בגיל 14...
בכל מקרה משקלים לא רעים למרות שאם אתה עושה 90 קילו סקוואט אתה יכול לעשות יותר מ-90 קילו דדליפט לדעתי...

WEST $ SIDE
21-02-09, 13:55
סתם שאלה , באיזה טווח חזרות אתה עובד בדר"כ?

ohad77
21-02-09, 19:17
אני כרגע לא משקיע את כל כולי בדדליפט ובנט אובר ולא מפציץ משקלים למרות שאני יכול ,הטכניקה שלי בתרגילים האלה עדיין לא 100 אחוז כדי לעשות עם משקליים גבוהים

the animal
21-02-09, 23:35
עזבו כולם פה מרי עולם שעושים בנץ' 200 קילו ומתאמנים 4 חודשים...
לא צריך בכלל לפתוח פוסטים כאלה.

פשוט יש פה ילדים חרטטנים שמפרסמים תמונות שלהם שהם מתאמנים שנה וחצי והם אומרים שהם מתאמנים חודשיים וכולם פה אוכלים את זה וחושבים שתוך שנתיים וחצי אתה אמור להיות אלי האנה.

לא משנה מה תגיד, בשנתיים וחצי אפשר לעשות הרבה יותר...
ודנוס, אם היה ככה המצב, שמשהו הפריע לו באמצע, אני מאמין שהוא היה מציין, כדי "להגדיל את ההישג"

Max90kg
21-02-09, 23:40
לא משנה מה תגיד, בשנתיים וחצי אפשר לעשות הרבה יותר...
ודנוס, אם היה ככה המצב, שמשהו הפריע לו באמצע, אני מאמין שהוא היה מציין, כדי "להגדיל את ההישג"
אתה אומר לי שכל שחיף בן 14 תוכל להביא בגיל 16-17 להישגים יותר טובים?

the animal
21-02-09, 23:41
אתה אומר לי שכל שחיף בן 14 תוכל להביא בגיל 16-17 להישגים יותר טובים?

לא כל שחיף, אבל בעבודה נכונה מההתחלה יהיה אפשר להביא ילד שמתאמן שנתיים וחצי למשקלים הרבה יותר גבוהים.

Max90kg
21-02-09, 23:49
לא כל שחיף, אבל בעבודה נכונה מההתחלה יהיה אפשר להביא ילד שמתאמן שנתיים וחצי למשקלים הרבה יותר גבוהים.
טוב, אין לי מספיק בסיס להתווכח איתך כי ניסוי כזה עוד לא בוצע. וחוץ מזה המטרה של כולנו היא מראה יותר טוב ולא משקלים יותר גבוהים.

--captain--
22-02-09, 20:23
לגילך זה מצוין!

the animal, מתי יגיע היום שתפרגן למישהו?
אתה צודק ב100 אחוז שבשנתיים וחצי אפשר להגיע למשקל יותר גבוה, אבל חלאס באמת תן כבוד בגללך אנשים יתחילו לעלות משקלים לא בזמן וידפקו להם את הגוף.

ohad77, בהצלחה בהמשך, אתה במצב מצוין.

Max90kg
22-02-09, 20:24
לגילך זה מצוין!

The animal, מתי יגיע היום שתפרגן למישהו?
אתה צודק ב100 אחוז שבשנתיים וחצי אפשר להגיע למשקל יותר גבוה, אבל חלאס באמת תן כבוד בגללך אנשים יתחילו לעלות משקלים לא בזמן וידפקו להם את הגוף.

Ohad77, בהצלחה בהמשך, אתה במצב מצוין.
מהתגובות של the animal אנשים יתחילו לפרוש מהאימונים בגלל שהוא פשוט הורס את המוטיבציה.
תאכלס גם אם המשקלים שלו היו גרועים הייתי כותב לו שזה טוב כדי לא להוריד לו את המוטיבציה.

the animal
22-02-09, 20:53
למה שאני אשקר? אם הוא לא היה רוצה דעה אמיתית הוא לא היה מעלה את זה לפה... תפסיקו להתנהג כמו כוסיות! פגעתי לכם ברגשות?!
אוהד, אין קשר בין מה שאתה אמרת לבין מה שאני אומר. בעבודה נכונה (כלומר תוכנית אימונים, תזונה ומנוחה נכונים), ניתן להגיע למשקלים יותר טובים גם בשנת אימונים.

The Sun
22-02-09, 22:54
אבל אתה מוריד את המוטיבציה :(!!!!!!!!

Daniel2
22-02-09, 23:01
אבל אתה מוריד את המוטיבציה :(!!!!!!!!

ועל זה נאמר למה להתעסק בקקה?

Shut up and squat!

(הכל נאמר ברוח טובה)

ohad77
23-02-09, 13:01
אני רוצה להבהיר כמה דברים,בהתחלה הייתי עושה 2 אימונים בשבוע לא הייתי משקיע וזה לא כמו בשנה האחרונה שהייתה לי את המוטיבציה להגיע ולתת בראש.
אני גאה בעצמי באיך שאני מתאמן עכשיו ואיך שאני נראה,גם אם זה לא נראה לחלקכם מצויין אבל לי זה נראה טוב מאוד וזה מה שחשוב. :)

the animal
23-02-09, 14:17
אני רוצה להבהיר כמה דברים,בהתחלה הייתי עושה 2 אימונים בשבוע לא הייתי משקיע וזה לא כמו בשנה האחרונה שהייתה לי את המוטיבציה להגיע ולתת בראש.
אני גאה בעצמי באיך שאני מתאמן עכשיו ואיך שאני נראה,גם אם זה לא נראה לחלקכם מצויין אבל לי זה נראה טוב מאוד וזה מה שחשוב. :)

אז למה אתה שואל איך אתה אם זה לא משנה?

ben430
23-02-09, 15:04
המשקלים לא משהו למתאמן שעובד שנתיים רצופות (אני משער),
אני מתאמן בסביבות החצי שנה עם משקל גוף התחלתי של 60 קילו,
וכרגע, אני שוקל 72, עם לחיצת חזה של 77 קילו ..

-חצי שנה, יכלת לעבוד ביותר אינטנסיביות (:
אבל עדיין, נתונים מרשימים !

!Demon!
23-02-09, 17:23
אני היחיד שמשקלי העבודה שלו זה מספרים עגולים?מאיפה הפלטות של הקילו או חצי שאיתם אתם מגיעים ל77 76 מספרים כאלה..
בגדול משקלים סבבהאם אלה באמת המשרלים שלך , פשוט קשה להאמין שדדליפט שווה כמעט לבנט אובר אבל יכול להיות... אפשר היה יותר לא נורא תמשיך להפציץ ושמור על תזונה!

mmaorc
23-02-09, 17:28
אחלה של משקלים. אל תקשיב לכל האוטיסטים האלה. אין ספק שהתקדמות כזאת בנאדם בגיל 20 היה עושה בחצי מהזמן אבל איך אפשר להשוות גיל 14-16 לגיל 20?

Max90kg
23-02-09, 17:35
אני היחיד שמשקלי העבודה שלו זה מספרים עגולים?מאיפה הפלטות של הקילו או חצי שאיתם אתם מגיעים ל77 76 מספרים כאלה..
בגדול משקלים סבבהאם אלה באמת המשרלים שלך , פשוט קשה להאמין שדדליפט שווה כמעט לבנט אובר אבל יכול להיות... אפשר היה יותר לא נורא תמשיך להפציץ ושמור על תזונה!
גם אצלי במכון מתחת לפלטות של 5 יש 2.5 ו1.25. אבל נראה לי שיש מכונים אחרים עם פלטות אחרות. או שאנשים עובדים עם מוט לא אולימפי שהמשקל שלו 16~17 שזה לא עגול

jfolk
23-02-09, 17:37
גם אצלי במכון מתחת לפלטות של 5 יש 2.5 ו1.25. אבל נראה לי שיש מכונים אחרים עם פלטות אחרות. או שאנשים עובדים עם מוט לא אולימפי שהמשקל שלו 16~17 שזה לא עגול

מקס הייתה באימון?

Max90kg
23-02-09, 17:44
מקס הייתה באימון?
כן עבדתי עם המוט בבנץ' של ה-17.5 קילו ועליתי בבנץ' ל-80 קילו :)
באמת מוט מאוד נוח
היה אחלה אימון למה לא באת?

jfolk
23-02-09, 17:50
כן עבדתי עם המוט בבנץ' של ה-17.5 קילו ועליתי בבנץ' ל-80 קילו :)
באמת מוט מאוד נוח
היה אחלה אימון למה לא באת?

אמרתי לך לעבוד איתו
לא באתי בגלל שחשבתי שיש לי מבחן מחר ורק עכשיו גיליתי שאין:(

Max90kg
23-02-09, 20:40
אמרתי לך לעבוד איתו
לא באתי בגלל שחשבתי שיש לי מבחן מחר ורק עכשיו גיליתי שאין:(
חח
מבחן זה לא סיבה להפסיד אימון

!Demon!
23-02-09, 21:34

גם אצלי 1ץ25 הכי נמוך מה הקטע של פךטות חצי קילו חח

Max90kg
23-02-09, 21:41
גם אצלי 1ץ25 הכי נמוך מה הקטע של פךטות חצי קילו חח
פלטות חצי קילו זה כמו סופגניות :)

The Sun
23-02-09, 21:44
או שאנשים עובדים עם ליברות ולא עם קילו?

reshos123
25-02-09, 19:45
טוב, אין לי מספיק בסיס להתווכח איתך כי ניסוי כזה עוד לא בוצע. וחוץ מזה המטרה של כולנו היא מראה יותר טוב ולא משקלים יותר גבוהים.

ובגלל זה ובלי להעליב אני בטוח שהטכניקה שלך ברוב התרגילים לקויה, ואני שם על זה כסף.

WEST $ SIDE
25-02-09, 21:20
ובגלל זה ובלי להעליב אני בטוח שהטכניקה שלך ברוב התרגילים לקויה, ואני שם על זה כסף.

הוא צודק , למי אכפת בדיוק שאתה עושה 30000 קילו דדלפיט או 2000 קילו לחיצת חזה? לאגו שלך?
תמשיך לנפח ת'אגו שלך ולחשוב שאתה פאוורלפיטר , אולי זה בעצם מה שאתה מתיימר להיות , אבל מפתח גוף לא אמור להגדיש יותר מדי חשיבות למשקל , משקל זה טוב וזה מצויין על עוד זה לא בא על חשבון טכניקה ושטויות אחרות .

Max90kg
25-02-09, 21:23
עשית לי את היום :)
אני לא עובד לעצמי בעיניים ועובד בטכניקה לקויה. כי ככה אני אשקר רק לעצמי.
ובכלל מה אני קשור עכשיו? לך תמצא חיים, אם אתה לא מצליח תתאבד.

ולזה שמעליי, כן אני רוצה שיחשבו שאני מגניב כי אני שם משקלים בחתימה ואני אוהב לעבוד בשביל האגו. יש לך עוד שאלות?

coldfire
25-02-09, 21:26
הוא צודק , למי אכפת בדיוק שאתה עושה 30000 קילו דדלפיט או 2000 קילו לחיצת חזה? לאגו שלך?
תמשיך לנפח ת'אגו שלך ולחשוב שאתה פאוורלפיטר , אולי זה בעצם מה שאתה מתיימר להיות , אבל מפתח גוף לא אמור להגדיש יותר מדי חשיבות למשקל , משקל זה טוב וזה מצויין על עוד זה לא בא על חשבון טכניקה ושטויות אחרות .

אם רק למפתחי גוף היה מושג מה זה טכניקה...

WEST $ SIDE
25-02-09, 21:29
עשית לי את היום :)
אני לא עובד לעצמי בעיניים ועובד בטכניקה לקויה. כי ככה אני אשקר רק לעצמי.
ובכלל מה אני קשור עכשיו? לך תמצא חיים, אם אתה לא מצליח תתאבד.

ולזה שמעליי, כן אני רוצה שיחשבו שאני מגניב כי אני שם משקלים בחתימה ואני אוהב לעבוד בשביל האגו. יש לך עוד שאלות?

אני חיזקתי אותך

Max90kg
25-02-09, 21:41
אני חיזקתי אותך
אה סליחה חח

the animal
25-02-09, 22:00
איך אתה מתכוון לגדול אם לא תעלה משקלים? אתה לא יכול להיות קולמן עם סקוואט 60 קילו.

WEST $ SIDE
25-02-09, 22:11
נכון אבל אתה גם לא יכול להיות מפתח גוף שאתה עובד בטווח חזרות של 2-3 כבד , אם תשים לב קולמן וכל החבר'ה עובדים בטווחים של 8-12 , גם הוא לא התחיל ממשקל כבד , אבל עולים לאט , הנק' שלי שהמשקל הוא לא הכי חשוב כמו לפאוורילפטר המטרה העיקרית שלו היא משקל.

the animal
25-02-09, 22:12
נכון אבל אתה גם לא יכול להיות מפתח גוף שאתה עובד בטווח חזרות של 2-3 כבד , אם תשים לב קולמן וכל החבר'ה עובדים בטווחים של 8-12 , גם הוא לא התחיל ממשקל כבד , אבל עולים לאט , הנק' שלי שהמשקל הוא לא הכי חשוב כמו לפאוורילפטר המטרה העיקרית שלו היא משקל.

נכון, לא כל הזמן, אבל זה הגיוני ביותר לשלב עבודה של כוח במהלך בניית המאסה.
היפטרופי כתב מאמר שדן בעניין.

WEST $ SIDE
25-02-09, 22:18
אין לי שום דבר נגד אימנוי כוח , זה גם הטווחים שאני בעיקר עובד עליהם , וזה משתלב מצויין בתוכנית.
פשוט גם אם אימון כוח של מפתח גוף ממצוע לא נראה הכי כבד זה לא בהכרח סיבה לפסול אותו , כי המטרה העיקרית שלו היא קצת שונה מהמטרה של פאוורליפטר.

the animal
25-02-09, 22:19
אין לי שום דבר נגד אימנוי כוח , זה גם הטווחים שאני בעיקר עובד עליהם , וזה משתלב מצויין בתוכנית.
פשוט גם אם אימון כוח של מפתח גוף ממצוע לא נראה הכי כבד זה לא בהכרח סיבה לפסול אותו , כי המטרה העיקרית שלו היא קצת שונה מהמטרה של פאוורליפטר.

אבל תאכלס, רישוס צודק במה שהוא אמר, לפי הניסוח אפשר ללמוד הרבה על איך שהבנאדם מתאמן.

Max90kg
25-02-09, 22:22
אבל תאכלס, רישוס צודק במה שהוא אמר, לפי הניסוח אפשר ללמוד הרבה על איך שהבנאדם מתאמן.
נו באמא ש'ך מה אתה נדחף עכשיו לפסיכולוגיה? תחשוב מה שבא לך, לי זה לא מזיז בשיט כי אני לא מתאמן בשבילך ולא בשבילו אלה בשבילי. והמשקלים בחתימה שלי הם כדי שתהיה לי אישית מוטיבציה להתאמן כדי לשנות כמה שיותר את החתימה. זה לא בשביל להשתחצן וזה לא אומר שיש לי טכניקה גרועה.

WEST $ SIDE
25-02-09, 22:23
מה שהוא אמר שמראה יותר חשוב ממשקל?
גם אני יכול לומר זאת , זה לא אומר שאני בהכרח עובד עם משקל קל או טכניקה לקויה כפי שמר רישוס ציין .
יש אנשים שיעדיפו להיות לא אסתטים , על אחוז שומן גבוה , אבל לדחוק משקלים לשמיים , יש אנשים שיעדיפו ההפך , לא ידוע מה רע בכל אחת מהדעות.

jfolk
25-02-09, 22:29
נו באמא ש'ך מה אתה נדחף עכשיו לפסיכולוגיה? תחשוב מה שבא לך, לי זה לא מזיז בשיט כי אני לא מתאמן בשבילך ולא בשבילו אלה בשבילי. והמשקלים בחתימה שלי הם כדי שתהיה לי אישית מוטיבציה להתאמן כדי לשנות כמה שיותר את החתימה. זה לא בשביל להשתחצן וזה לא אומר שיש לי טכניקה גרועה.

מקס כנס שניה לאייסקיו אני צריך לדבר איתך

Fatboy
26-02-09, 12:10
אני מאמין גדול בלהתחזק בשביל לגדול

ברגע שמגיעים לרמת כוח מסויימת הגודל יתחיל לבוא, זה פשוט יקח קצת יותר זמן מבאימוני פיתוח גוף נטו

לדעתי שילוב של אימוני כוח והיפטרפיה באותו אימון זה פתרון הכי יעיל למתאמן הממוצע

לדוגמה אימון חזה

bench press 3x3 80-90-100%
incline dumbell press 3x8

talp
26-02-09, 12:16
זה המשקלי עבודה שלך או שזה הrm שלך?
כאילו זה מה שאתה עושה על בסיס שבועי(אם כן אז כמה סטים כ"א?) או שזה המקסימום?
לפותח האשכול....

אגב, איך יותר קשה להעלות משקלים, בבנץ' פרס באחיזה קצת יותר רחבה מהרגיל או רגילה?(אני אוחז רחב יותר ושוקל לעבור לאחיזה טיפ'לה יותר צרה)

the animal
26-02-09, 13:57
מה שהוא אמר שמראה יותר חשוב ממשקל?
גם אני יכול לומר זאת , זה לא אומר שאני בהכרח עובד עם משקל קל או טכניקה לקויה כפי שמר רישוס ציין .
יש אנשים שיעדיפו להיות לא אסתטים , על אחוז שומן גבוה , אבל לדחוק משקלים לשמיים , יש אנשים שיעדיפו ההפך , לא ידוע מה רע בכל אחת מהדעות.

בגלל הניסוח, לא בגלל הפואנטה

reshos123
27-02-09, 02:39

לא אמרתי שום דבר על טכניקה או כאלה
ודווקא ב"אסכולה" הבאדיבילדרית אתה תראה צ'יטינג וכל מיני שיטות עבודה מוזרות שלהן ולמילה טכניקה אין שום קשר.
חוץ מזה שבכלל אם תסתכל בהודעות שלי הדבר הכי חשוב שאני אומר זה הטכניקה.
בכל מקרה, הדרך הבטוחה ביותר להגיע להשיגים היא להרים כמו שצריך ובעיקר כבד, אני לא חושב שיש מישהו שיגיד לא.

ואדון max2gram אתה פעם אחת מגיב בצורה שמראה את הרמה שלך, ואחר כך מגיב בצורה שמראה עד כמה אתה ילד קטן ואהבל.

Max90kg
27-02-09, 07:10
לא אמרתי שום דבר על טכניקה או כאלה
ודווקא ב"אסכולה" הבאדיבילדרית אתה תראה צ'יטינג וכל מיני שיטות עבודה מוזרות שלהן ולמילה טכניקה אין שום קשר.
חוץ מזה שבכלל אם תסתכל בהודעות שלי הדבר הכי חשוב שאני אומר זה הטכניקה.
בכל מקרה, הדרך הבטוחה ביותר להגיע להשיגים היא להרים כמו שצריך ובעיקר כבד, אני לא חושב שיש מישהו שיגיד לא.

ואדון max2gram אתה פעם אחת מגיב בצורה שמראה את הרמה שלך, ואחר כך מגיב בצורה שמראה עד כמה אתה ילד קטן ואהבל.
ילד קטן ואהבל? גם אני יכול עכשיו להגיד לך כמה קללות עסיסיות אבל למה? אני לא ילד קטן שמקבל הנאה מכך שהוא מקלל מישהו. כך שהקטן והאהבל מבינינו זה אתה.
ואל תתפלצף פה על אף אחד אני מהמר שאפילו לרמה שלי לא הגעת. בא לפה חש עבריין מקלדת עללק.

the animal
27-02-09, 12:47
ילד קטן ואהבל? גם אני יכול עכשיו להגיד לך כמה קללות עסיסיות אבל למה? אני לא ילד קטן שמקבל הנאה מכך שהוא מקלל מישהו. כך שהקטן והאהבל מבינינו זה אתה.
ואל תתפלצף פה על אף אחד אני מהמר שאפילו לרמה שלי לא הגעת. בא לפה חש עבריין מקלדת עללק.

אחי, הוא מרים בערך פעמיים את מה שאתה מרים...

reshos123
27-02-09, 13:29

כן אני אפס

Max90kg
27-02-09, 22:55
כן אני אפס
עכשיו אנחנו מסכימים זה עם זה :)
לא צריך לקלל בשביל לפתור ויכוח