PDA

צפה בגרסא המלאה : לא עולה במשקל גוף מחפש תוכנית אימונים שונה

mb512
22-02-09, 18:18
שלום
אני מתאמן בחדר כושר כבר שנה ואני לא מרגיש שאני עולה המשקל נשאר אותו דבר רק בחודשים הראשונים עליתי ואז נשארתי על אותו מצב אני מתאמן כרגע בתוכנית abcd
תוכלו להמליץ לי על תוכנית טובה ראיתי באתר את התוכנית לגדול ללא עצירות מישהו יכול להסביר לי עליה
תודה

the animal
22-02-09, 18:41
אתה כנראה לא אוכל נכון.

Max90kg
22-02-09, 19:57
רוב הסיכויים שזה לא קשור לתוכנית האימונים אלה לתזונה שלך

avram1
22-02-09, 20:07
תגדיל את המאזן החיובי

moo
22-02-09, 20:30
אוכל
אתה צריך לאכול יותר
מה הנתונים שלך ? גובה /משקל/ גיל/ אחוז שומן (אם אתה לא יודע אז תעלה תמונה)
מה אתה אוכל כל היום ?

hanna666
22-02-09, 20:36
כמו שציינו זה לא קשור לתוכנית אימון כנראה התזונה שלך לקויה נסה להעלות את המאזן

mb512
22-02-09, 21:02
תודה ויש לי שאלה בתוכנית abcd כמה סטים לכל שריר??

the animal
22-02-09, 21:03

לא נראה לי שאתה במצב לabcd. אתה יותר מתאים במצבך לfbw\ab

hanna666
22-02-09, 21:04
לא נראה לי שאתה במצב לabcd. אתה יותר מתאים במצבך לfbw\ab

מחזק.

Max90kg
22-02-09, 21:05
תתקנו אותי אם אני טועה, כשאני הייתי עובד abcd הייתי עושה 17-18 סטים לשריר גדול ו12-13 לשריר קטן

mb512
22-02-09, 22:03
למה אני לא יכול לעבוד בתוכנית כזאת??

mb512
22-02-09, 22:05
מישהו יכול לתת לי את הערכים התזונתים שאני צריך ביום למשקל 65

Max90kg
22-02-09, 22:05
אם אתה מתאמן שנה אני חושב שאתה יכול להתאמן abcd
בקשר לערכים התזונתיים תשאל בפורום תזונה ותוספים

hanna666
22-02-09, 22:12
מישהו יכול לתת לי את הערכים התזונתים שאני צריך ביום למשקל 65

תקרא את המדריך לעלייה במסה ותבנה תפריט עם הערכים המתאימים

Holy_Templar
22-02-09, 22:17
תקרא את המדריך לעלייה במסה ותבנה תפריט עם הערכים המתאימים

שוב ושוב ושוב :) עד שתלמדו להשתמש במה שהפורום יכול להציע לכם . הרי תשובות כאלו כמו שכולם נתנו יגררו עוד שאלות ועוד שאלות במקום פשוט לפתור את הנושא אחת ולתמיד :) .

WATCH AND LEARN PLEASE :)

לפותח הפוסט, אם אינך עולה במשקל .. אין זה קשור בהכרח לאימונים אלא רוב הסיכויים שהתזונה שלך אינה מסודרת או לוקה בחסר.
בכדי שתוכל לעלות במשקל נכון, תוך שמירה על מסת שריר טובה
עלייך להבין את מלוא המשמעות של התזונה ואת חשיבותה .
לכן הכנו מדריך למי שמתחיל ורוצה לעלות מסה איך לעשות זאת נכון . אם תעקוב אחר המדריך הזה אחד לאחד תוכל לראות תוצאות ממש מהר.

כך או כך אחרי שתרכיב לך תפריט , בבקשה תעלה אותו לכאן כולל סה"כ הערכים שלו בשביל לקבל משוב מחברים הפורום המנוסים יותר . כמובן שאופציית החיפוש מונחת בשבילך גם כן .

הנה המדריך , תקרא, תפנים תיישם . אתה בדרך הנכונה

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=39074

בהצלחה! :)

Max90kg
22-02-09, 22:21
שוב ושוב ושוב :) עד שתלמדו להשתמש במה שהפורום יכול להציע לכם . הרי תשובות כאלו כמו שכולם נתנו יגררו עוד שאלות ועוד שאלות במקום פשוט לפתור את הנושא אחת ולתמיד :) .

Watch and learn please :)

לפותח הפוסט, אם אינך עולה במשקל .. אין זה קשור בהכרח לאימונים אלא רוב הסיכויים שהתזונה שלך אינה מסודרת או לוקה בחסר.
בכדי שתוכל לעלות במשקל נכון, תוך שמירה על מסת שריר טובה
עלייך להבין את מלוא המשמעות של התזונה ואת חשיבותה .
לכן הכנו מדריך למי שמתחיל ורוצה לעלות מסה איך לעשות זאת נכון . אם תעקוב אחר המדריך הזה אחד לאחד תוכל לראות תוצאות ממש מהר.

כך או כך אחרי שתרכיב לך תפריט , בבקשה תעלה אותו לכאן כולל סה"כ הערכים שלו בשביל לקבל משוב מחברים הפורום המנוסים יותר . כמובן שאופציית החיפוש מונחת בשבילך גם כן .

הנה המדריך , תקרא, תפנים תיישם . אתה בדרך הנכונה

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=39074

בהצלחה! :)
כל הכבוד גבר תלמד אותי לכתוב ככה.
בגלל התשובות השטחיות שלי קיבלתי במבחן בהסטוריה 53 למרות שרוב התשובות היו נכונות (כמעט כולן)

Holy_Templar
22-02-09, 22:24
כל הכבוד גבר תלמד אותי לכתוב ככה.
בגלל התשובות השטחיות שלי קיבלתי במבחן בהסטוריה 53 למרות שרוב התשובות היו נכונות (כמעט כולן)

עלייך לחשוב על שאלה , לא משנה איזה היא כשאלה שיש לה יותר מתשובה אחת ויותר מהסתכלות אחת.
מכל הצדדים שלה ומכל התשובות שלה.
כלומר תתנסח בצורה כזו שתכסה את הרוב התשובות, בכדי לחסוך מעצמך שאלות מיותרות מהצד השני ,
ובכדי להבהיר את הדברים שלך כמה שיותר . כלומר תוסיף כמה שיותר פרטים ותיאורים לתשובה שלך, כמה שיותר דוגמאות והמחשות , וכמובן תשתמש בשאלה בגוף התשובה או את עיקרי השאלה.
תשתדל להכניס את השאלה בגוף התשובה, ובכלל בדיון או וויכוח ,
תשתדל להשתמש בדבריו של האדם ממול בכדי להבהיר נקודה. אדם אינו יכול להתחמק ממה שהוא עצמו אמר :) .

אלא אם הוא דמגוג ממש טוב , ואז הוא יכול לסלף את המשמעות של הדברים שהוא אמר למשמעות אחרת .

אם אתה באמת רוצה ללמוד להתנסח בצורה טובה ואתה רציני... תקח את המסנג'ר שלי , ונדבר :)

Max90kg
22-02-09, 22:27
עלייך לחשוב על שאלה , לא משנה איזה היא כשאלה שיש לה יותר מתשובה אחת ויותר מהסתכלות אחת.
מכל הצדדים שלה ומכל התשובות שלה.
כלומר תתנסח בצורה כזו שתכסה את הרוב התשובות, בכדי לחסוך מעצמך שאלות מיותרות מהצד השני ,
ובכדי להבהיר את הדברים שלך כמה שיותר . כלומר תוסיף כמה שיותר פרטים ותיאורים לתשובה שלך, כמה שיותר דוגמאות והמחשות , וכמובן תשתמש בשאלה בגוף התשובה או את עיקרי השאלה.
תשתדל להכניס את השאלה בגוף התשובה, ובכלל בדיון או וויכוח ,
תשתדל להשתמש בדבריו של האדם ממול בכדי להבהיר נקודה. אדם אינו יכול להתחמק ממה שהוא עצמו אמר :) .

אלא אם הוא דמגוג ממש טוב , ואז הוא יכול לסלף את המשמעות של הדברים שהוא אמר למשמעות אחרת .

אם אתה באמת רוצה ללמוד להתנסח בצורה טובה ואתה רציני... תקח את המסנג'ר שלי , ונדבר :)
וואו אתה צריך לכתוב על זה מאמר :p
בכל מקרה תודה על העצות אני אנסה לעבוד על זה אם יהיו לי שאלות אני כבר אדבר איתך במסן :)
ותודה רבה

Holy_Templar
22-02-09, 22:29
וואו אתה צריך לכתוב על זה מאמר :p
בכל מקרה תודה על העצות אני אנסה לעבוד על זה אם יהיו לי שאלות אני כבר אדבר איתך במסן :)
ותודה רבה

בכיף ידידי וכתבתי על כך מאמר :)
יותר מאחד ...

אבל זה לא לפורום פיתוח גוף , אלא לפורום דיבייט .

itaiprz1
22-02-09, 22:32
לא עולה במשקל תעלה קלוריות.

hypertrophy
22-02-09, 22:55
גם תתחיל לאכול וגם תעבור לab.....רוב הסיכויים שבתכנית הזאת תפיק הרבה יותר מאסה מהתכנית הנוכחית...אלא אם כן אתה מוזרק :)