PDA

צפה בגרסא המלאה : החלפת תוכניות אימון

רועי ב.א
24-02-09, 19:47
כדאי להחליף תוכניות אימון כל שבועיים בערך (לעבור בין תוכנית 1 לתוכנית 2 ואפילו לשלישית) כדי לעבוד על כמה שיטות אימון?סתם משהו שחשבתי עליו..

עוד משהו קטן - יש לי סיבולת לב ריאה טובה אבל אני מעדיף את הפיתוח גוף על האירובי....אני כרגע במסה אם אני עושה פעם אחת בשבוע ריצה של 11-12 ק''מ יהיה לי הרבה יותר קשה לעלות במסת שריר?

avram1
24-02-09, 20:55
תבדוק איזה תוכנית עובדת עליך הכי טוב ותעבוד איתה תנסה כמה תוכניות אבל שבועיים זה לא מספיק כדי לדעת אם התוכנית טובה עליך או לא.

תדאג להשלים את הקלוריות שאתה מוציא וזה בסדר
אבל אני זוכר שאמרו פה שאירובי במסה יכול לפגוע בעליית מסת השריר אבל לא משמעותי כל עוד זה לא בתדירות גבוהה ואתה דואג להשלים את הקלוריות שאתה מוציא

obzion
24-02-09, 21:03
1. לא
2. זה מרחק רציני, אתה שורף הרבה קלוריות שמעבר להשלמה שלהם אתה שורף גם שריר לצורך אנרגיה תוך כדי.
אז כן, תהיה לזה השפעה.

the animal
25-02-09, 08:02
1. לא
2. זה מרחק רציני, אתה שורף הרבה קלוריות שמעבר להשלמה שלהם אתה שורף גם שריר לצורך אנרגיה תוך כדי.
אז כן, תהיה לזה השפעה.

2. נכון, אבל זאת לא הסיבה היחידה. המאמר של משה מפרט את זה הרבה יותר.

barakav
25-02-09, 17:14
לפי המחקר בתחום, אתה כנראה חייב לשנות משהו מבחינת נפח האימון או המשקלים, מקסימום כל שבועיים, בשביל תוצאות אידאליות.

the animal
25-02-09, 20:46
לפי המחקר בתחום, אתה כנראה חייב לשנות משהו מבחינת נפח האימון או המשקלים, מקסימום כל שבועיים, בשביל תוצאות אידאליות.

אפשר לראות את המחקר שאתה מתבסס עליו?