PDA

צפה בגרסא המלאה : ריצות

shlomi1994
26-02-09, 07:43
אני מתאמן 3 פעמים בשבוע בחדר כושר אימון ab ולאחר מכן איזה 20 דקות ריצה עכשיו אני יכול גם למחרת ללכת לעשות רק ריצה של חצי שעה?

Max90kg
26-02-09, 07:55
עדיף לא להתאמן בימי מנוחה

barakav
26-02-09, 09:41
להפך, אם אתה רוצה תוצאות מקסימליות מבחינת מסת שריר, תשתדל להפריד בין האירובי לאנארובי. לדעתי אידאלי יהיה לעשות את הריצה בבוקר והמשקולות בערב, לא אחרי בכל אופן, כי כמו שהמאמר של מוש הסביר, אחד מפריע לשני ולמען האמת יש מחקרים שהראו שאם אירובי נעשה לאחר אנארובי זה ימסך את המסר האנבולי שיגיע לשרירים ויפגע בתוצאות.

כשאירובי נעשה לפני או בנפרד לאנאירובי, ההשפעה שלו הרבה פחות חזקה.

Vodex
26-02-09, 11:18
להפך, אם אתה רוצה תוצאות מקסימליות מבחינת מסת שריר, תשתדל להפריד בין האירובי לאנארובי. לדעתי אידאלי יהיה לעשות את הריצה בבוקר והמשקולות בערב, לא אחרי בכל אופן, כי כמו שהמאמר של מוש הסביר, אחד מפריע לשני ולמען האמת יש מחקרים שהראו שאם אירובי נעשה לאחר אנארובי זה ימסך את המסר האנבולי שיגיע לשרירים ויפגע בתוצאות.

כשאירובי נעשה לפני או בנפרד לאנאירובי, ההשפעה שלו הרבה פחות חזקה.

אבל לאחר אימון האנארובי בגלל רמות האינסולין הסיכוי לשרוף שריר נמוך יותר מאשר לעשות אירובי לבד ואני מדבר כמובן לאחר האימון האנארובי שתיה של שייק חלבון עם פחמימה זמינה ואחר כך אירובי בכל מקרה זה אותו הדבר

shlomi1994
26-02-09, 14:27
אז אני יכול נגיד אני מתאמן יום ראשון שלישי וחמישי אז אני יכול לעשות ריצה של חצי שעה בימים שאין לי אימון?

shlomi1994
26-02-09, 14:40
אני רוצה יותר להוריד את האחוזי שומן (16-17) אפילו אם זה אומר להוריד קצת במסה שריר(אבל קצת),ואמרו לי שהגרעון הקלורי משפיע אז אני יעשה יותר ריצות.

shlomi1994
26-02-09, 14:53
וכדאי לי להתאמן 4 פעמים בשבוע AB או 3 פעמים בשבוע כי ראיתי בתוכנית אימונים של denous שהו התאמן גם 6 פעמים בשבוע אז בטח הוא עשה 3 פעמים בשבוע אימון ובימים שאין אימון אז ריצה

barakav
26-02-09, 20:07
אבל לאחר אימון האנארובי בגלל רמות האינסולין הסיכוי לשרוף שריר נמוך יותר מאשר לעשות אירובי לבד ואני מדבר כמובן לאחר האימון האנארובי שתיה של שייק חלבון עם פחמימה זמינה ואחר כך אירובי בכל מקרה זה אותו הדבר
אין קשר, לא התייחסתי לזה בכלל וגם אם מזכירים חימצון חלבון בשביל אנרגיה אתה לא לגמרי צודק.

אינסולין הוא הורמון שמכניס מזון לתאים ולכן הוא משתחרר אחרי שאכלת והוא סותר את ההשפעה של ההורמונים הקאטבולים.

הבעיה: אירובי מדכא מאוד את ההפרשה שלו ולמרות שההשפעה של המזון שתאכל באמת תעזור קצת למנוע פירוק חלבון, אם לא היית רץ בכלל אחר כך, היית במצב הרבה יותר אנאבולי בפרק הזמן הזה ואחריו.

בכל אופן, אני בכלל כתבתי על המסר שמגיע לשרירים בעקבות האימון: אירובי מפעיל את הAMPK ואנארובי את הmTor והם סותרים אחד את השני. כשאתה רץ אחר כך, אתה פוגע באפקטיביות של האימון האנאירובי מסיבה אחרת, קרא את המאמר של משה.

barakav
26-02-09, 20:09
אז אני יכול נגיד אני מתאמן יום ראשון שלישי וחמישי אז אני יכול לעשות ריצה של חצי שעה בימים שאין לי אימון?

כן ועדיף שתעשה כך, קח בחשבון שריצה לא שורפת הרבה קלוריות, אתה תצטרך גם לקצץ קלוריות דרך התזונה. קרא את מדריך החיטוב של מוש בפוסטים הנבחרים בפורום תזונה.

Ab 4 פעמים בשבוע היא חלוקה טובה.

Someone...
26-02-09, 22:40
מה קשור לא שורפת הרבה קלוריות
הרבה זה יחסי וזה משתנה אצל כל אחד כמה הוא רץ
בריצה שלי אני שורף 800 קלוריות ואתה לא יכול להגיד שזה לא הרבה

barakav
27-02-09, 00:07
כמה אתה רץ וכמה אתה שוקל? ,אם אתה לא רץ כמה שעות אז מכשיר המדידה שלך מזייף. בכל אופן, כל ריצה שתגיע לשריפת קלוריות משמעותית כבר תפגע מאוד באימוני הכוח.

shlomi1994
27-02-09, 09:20
אז זהו אני שוקל 64-63 אחרי האימון אני רץ רק 20 דקות ריצה קלה של 170 קלוריות כי אני רוצה לשמור על המסה ובימים שאין לי אימון אני רוצה גם לעשות ריצה קלה של חצי שעה זהו, אז זה יפגע לי במסה?

barakav
27-02-09, 14:18
המלצה שלי, תרכז את האירובי לריצה של 50 דקות 3 פעמים בשבוע, בימים שאתה לא מתאמן בהם וזהו.

Someone...
27-02-09, 18:38
כמה אתה רץ וכמה אתה שוקל? ,אם אתה לא רץ כמה שעות אז מכשיר המדידה שלך מזייף. בכל אופן, כל ריצה שתגיע לשריפת קלוריות משמעותית כבר תפגע מאוד באימוני הכוח.
10 ק"מ
באיזור ה-80 קילו