PDA

צפה בגרסא המלאה : אימונים על טווח חזרות נמוך

avram1
02-03-09, 17:34
אני התחלתי לעבוד על טווח חזרות נמוך ומשקל כבד ואני משתפר ועולה במשקלים אפילו שאני בחיטוב
ואני מרגיש שאני עובד בטווח חזרות גבוה ומשקל בינוני שזה עובד עלי יותר טוב אני יותר עייף אחרי האימון וזה עובד עלי יותר טוב אני בחיטוב אז השריר לא יכול לגדול אז מה עדיף לעבוד על טווח חזרות נמוך עם משקל גבוהה או עם הטווח חזרות שאני מרגיש שעובד עלי יותר טוב?

מדוזה
02-03-09, 18:15
יש מצב שבטווח חזרות נמוך ובמשקלים הכבדים אתה לא עובד באותו רמה שאתה עושה במשקלים בינונים וטווח חזרות ארוך יותר ? (הכוונה עובד באותו רמה לדוגמא אם זה בנצ' אז להרים ולהוריד עד הסוף כמו שאתה עושה במשקלים בינוניים וכדו' )

bobi12
02-03-09, 20:26
אני התחלתי לעבוד על טווח חזרות נמוך ומשקל כבד ואני משתפר ועולה במשקלים אפילו שאני בחיטוב
ואני מרגיש שאני עובד בטווח חזרות גבוה ומשקל בינוני שזה עובד עלי יותר טוב אני יותר עייף אחרי האימון וזה עובד עלי יותר טוב אני בחיטוב אז השריר לא יכול לגדול אז מה עדיף לעבוד על טווח חזרות נמוך עם משקל גבוהה או עם הטווח חזרות שאני מרגיש שעובד עלי יותר טוב?

אני הייתי מציע לגוון,
תשחק במספר החזרות בין תרגיל אחד לאחר כך שהטווח יהיה בין 8 ל-15. למשל: בתרגיל לחיצת חזה תבצע 3 סטים של 8-10חזרות ובתרגיל קרוב אופקי עם משקולות(פלייז) תעשה 3 סטים של 15 חזרות.
אם תעשה רק טווח חזרות נמוך ומשקל כבד, אז בתווך הארוך יהיה לך פציעות במרפקים ובגידים.

hanna666
02-03-09, 21:03
תנוע בין 6-12

the animal
03-03-09, 13:56
תישאר בטווח חזרות נמוך יחסית.