PDA

צפה בגרסא המלאה : שילוב שרירים באימון

מדוזה
02-03-09, 18:21
היה דיון בחדר כושר , ורציתי לקבל תשובה פה .

איך זה להתאמן אימון אחד חזה ולמחרת כתפיים ? ואיך זה להתאמן באותו אימון כתפיים ואז חזה ?

Daniel R
02-03-09, 18:45
1 את יכול להוציא את המקסימום של השריר באותו אימון
2 אפשרות פחות טובה כי אחריי החזה , אחריי שהכתפיים עבדו חזק , אתה לא תצליח לעשות מקסימום.

itaiprz1
02-03-09, 19:16
היה דיון בחדר כושר , ורציתי לקבל תשובה פה .

איך זה להתאמן אימון אחד חזה ולמחרת כתפיים ? ואיך זה להתאמן באותו אימון כתפיים ואז חזה ?

כדאי לעשות באותו אוימון יותר טוב.

מדוזה
02-03-09, 19:39
אם אני עושה יום אחר יום , מה נפגע יותר בקטע של ההתפתחות השריר שהתאמנו עליו הראשון או השריר השני או שניהם באותה מידה ?

בנאדם שמתאמן 5 פעמים בשבוע abcxdex איך מחלק את השרירים ככה שלא יהיה התנגשות ?

A - חזה + יד קדמית
b - רגליים + כתפיים
c - גב + יד אחורית
x - מנוחה
d - חזה + כתפיים
e - רגליים + גב
x - מנוחה

ככה זה הכי טוב ?

to2005
02-03-09, 23:09
אם אני עושה יום אחר יום , מה נפגע יותר בקטע של ההתפתחות השריר שהתאמנו עליו הראשון או השריר השני או שניהם באותה מידה ?

בנאדם שמתאמן 5 פעמים בשבוע abcxdex איך מחלק את השרירים ככה שלא יהיה התנגשות ?

A - חזה + יד קדמית
b - רגליים + כתפיים
c - גב + יד אחורית
x - מנוחה
d - חזה + כתפיים
e - רגליים + גב
x - מנוחה

ככה זה הכי טוב ?

המטרה בabcde היא לא לעבוד כל פעם משהו אחר ולא לחזור פעמיים בשבוע אותו דבר?

מדוזה
03-03-09, 18:44
התכוונתי לabc

בכל מיקרה אני נראלי אלך על השיטה הזאת

ראשון - חזה + גב
שני - רגליים + בטן
שלישי - כתפיים + ידיים
רביעי - מנוחה
חמישי - חזה + גב
שישי - רגליים + בטן .

Pro_XXL_Universe
03-03-09, 18:46
נסיתי את זה פעם ואישית לא אהבתי..יש יומיים הבדל בין אימוני החזה והכתפיים שלי פחות מזה ואני מרגיש עייף טיפה:(

מדוזה
03-03-09, 19:40
48 שעות לא מספיק להתאוששות ?

קראתי מאמרים והיה רשום ש48 שעות מספיק להתאוששות בעיקר שמודבר בעבודה לא על אותה שריר אלא על שרירים שעוזרים (כמו חזה ויד אחורית לדוגמא או גב ויד קדמית) .

to2005
03-03-09, 22:39
התכוונתי לabc

בכל מיקרה אני נראלי אלך על השיטה הזאת

ראשון - חזה + גב
שני - רגליים + בטן
שלישי - כתפיים + ידיים
רביעי - מנוחה
חמישי - חזה + גב
שישי - רגליים + בטן .
נראה לי דרך בטוחה לאימון יתר לא?

מדוזה
03-03-09, 23:00
אימון יתר הכוונה לאימון שלא מועיל נכון ?
אממ אני יכול להגיד לך שניסית לעשות תוכנית של fbw שנקראת ss אם אני לא טועה אמרו לי לעשות אותה פה בפורום עשיתי אותה כמה פעמיים במכון , לא הרגשתי שאני ממש עובד ניגשתי לאחד המדריכים וזאת התוכנית שהוא בנה לי ושאמרתי לו את התוכנית שאני עושה הוא צחק וטען שאני לא יכול להגיע איתה לשום מקום (לשום מקום הכוונה להתקדם בפיתוח גוף) , מה שכן הוא אמר לי לעשות בשבוע : פעם אחת חזה , גב כתפיים ורגליים , ו4 פעמים בשבוע יד קדמית ויד אחורית , בגלל ששמתי לב שיש התנגשות עם העומס של הידיים , אז שיניתי והעדפתי להעביר את זה לפעם אחת בשבוע ידיים וכתפיים ולפעמיים בשבוע חזה , גב ורגליים . מה אתם אומרים עדיף לי להישאר עם כמו שהוא אמר לי ?

הוא טען שזאת תוכנית היפירופורטיה (אין לי מושג איך אומרים ואיך רושמים תמילה הזאת ) שזה תוכנית שצריך "להרוס" (אם אני לא טועה ככה הוא אמר) כל אימון מחדש , טווח חזרות עד 6 ומשקלים כבדים .

the animal
04-03-09, 07:46
אימון יתר הכוונה לאימון שלא מועיל נכון ?
אממ אני יכול להגיד לך שניסית לעשות תוכנית של fbw שנקראת ss אם אני לא טועה אמרו לי לעשות אותה פה בפורום עשיתי אותה כמה פעמיים במכון , לא הרגשתי שאני ממש עובד ניגשתי לאחד המדריכים וזאת התוכנית שהוא בנה לי ושאמרתי לו את התוכנית שאני עושה הוא צחק וטען שאני לא יכול להגיע איתה לשום מקום (לשום מקום הכוונה להתקדם בפיתוח גוף) , מה שכן הוא אמר לי לעשות בשבוע : פעם אחת חזה , גב כתפיים ורגליים , ו4 פעמים בשבוע יד קדמית ויד אחורית , בגלל ששמתי לב שיש התנגשות עם העומס של הידיים , אז שיניתי והעדפתי להעביר את זה לפעם אחת בשבוע ידיים וכתפיים ולפעמיים בשבוע חזה , גב ורגליים . מה אתם אומרים עדיף לי להישאר עם כמו שהוא אמר לי ?

הוא טען שזאת תוכנית היפירופורטיה (אין לי מושג איך אומרים ואיך רושמים תמילה הזאת ) שזה תוכנית שצריך "להרוס" (אם אני לא טועה ככה הוא אמר) כל אימון מחדש , טווח חזרות עד 6 ומשקלים כבדים .

בבקשה אל תקשיב לו.... מאמן בדיחה!