PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה בגוף-צריך ייעוץ דחוף!!

BRK
05-03-09, 18:31
שלום,אני משתמש חדש פה והייתי רוצה להתייעץ עימכם לגבי בניית הגוף שלי.אני מתאמן כחודשיים וחצי פחות או יותר,מטרת האימון הוא חיטוב תחילה הייתי 83 וחצי כיום אני 81 וחצי בשקילה אחרונה.
הגובה שלי 1.76 עם משקל שנע בין 81-82,הייתי רוצה להגיע למצב של גוף מחוטב :sbb3: עם בעיקר הרבה שרירים חזקים באיזור החזה והידיים.
בתחילת האימון לפני חודשיים וחצי הידיים שלי היו דקות וארוכות ,עתה הם טיפה ממש טיפה מנופחות כאשר היד קרה,לאחר אימון יש ניפוח של השריר לגודל שהייתי רוצה שישאר גם כאשר היד קרה.
אני מרים בפולי עליון לפנים באחיזה רחבה כ 35 קילו מקסימום,ובלחיצת כתפיים ב90 מעלות עם מכשיר אני מרים 10 קילו-5 בכול צד.
אני עושה אימון A וB כחודש וחצי ואני לא ממש מרגיש ניפוח ביד ובפלג העליון שלי,
אני כן מרגיש ניפוח רציני ברגליים ובאזור האגן שהתחזק,עם הרגל אני מרים בכפיפת רגליים כ50 קילו ב3 סטים של 15 חזרות.

עכשיו פה אני צריך את הייעוץ שלכם,מאז ומעולם תמיד כאשר השמנתי,השמנתי באזור האגן:eek: ולאחר מכן באזור הבטן(בבטן אין לי שרירים כמעט),גם כשקלתי 95 קילו בזמנים שהייתי שמן הידיים שלי היום דקות וארוכות.עכשיו לאחר הרזיה שבו ירדתי ל70 קילו ואז עליתי שוב ל81 אני בבעיה.
אזור האגן והרגליים שלי מתפתח יפה והשרירים ברגליים חזקים מתמיד ומנופחים אבל איזור היד פשוט דליל השריר לא מנופח בגרוש וזה מתסכל ביותר-קשה לי לפתח את אזור היד והחזה לעומת אנשים שבאים עם יד מסיבית כבר בהתחלה,רגליים דקות אבל משמינים קודם בבטן ואז באגן.

איך אני אנפח את האזור העליון שלי,מה עליי לאוכל,איך להתאמן
ואם ארצה לעבור מחיטוב לניפוח האם עדיף שאתנפח ממצב שהמשקל שלי 76 בהתאם לגובה שלי או להתנפח גם כאשר המשקל שלי 81 .
בזמן ניפוח,משמינים,מה מבטיח לי שאצליח לנפח את שרירי הידיים מבלי להתנפח באיזור האגן ששם רוב הזמן אני משמין. יש לי פחד גדול שאם אני יעבוד על ניפוח שרירי הידיים שלי יתנפחו אבל גם אגן יתנפח בהתאם??
אני יודע שההודעה שלי מלאה דאגות אבל יש לי טראומה קצת מהתקופה שהייתי שמנמן והייתי רוצה להגדיל את מסת השריר שלי מבלי לוותר על גוף חטוב

האימון שלי הוא A B :
A כולל: ח'-חזרות ס'-סטים
פרפר חזה אנכי במכשיר 12ח' 3ס'-משקל 35 קילו
לחיצת חזה בשכיבה- 12 3ס' -משקל 5-7 קילו סה"כ
כפיפת רגליים-מכשיר-15 3 -50 קילו
לחיצת רגליים מכשיר-15 3 -45 קילו
תאומים-15 3 -5 קילו
כפיפת מרפק-משקולות-15 3- 12 קילו
כפיפת מרפק-preacher-מכשיר-12 3- 7 קילו

אימון B:
פולי עליון לפנים-15 3 -35 קילו
Pull over משקולות-15 3- 10 קילו
לחיצת כתפיים בישיבה-12 3 -10 קילו
הנפת ידיים לפנים-משקולות-10 3 -20 ליברות
הרחקת ידיים לאחור-מכשיר-12 3 -35 קילו
פשיטת מרפק בעמידה-13 3 -35 קילו
פשיטת מרפק בשכיבה-15 3 -20 ליברות

כמובן אני עושה כפיפות בטן-30 חזרות ו3 סטים בזווית של 30 מעלות מבלי להגיע עד לרגליים

אחרי כול אימון אני אוכל חטיף מתוק להחזיר את הכוח וקופסת טונה+גבינה
בנוגע לתזונה איך אני מרכיב תפריט מתאים לחיטוב כדי שאוכל לנפח את שרירי הידיים שלי-כמה חלבון אני צריך לצרוך יותר ממה שאני צורך לרוב-תוכלו להגיד לי כמה זה בקלוריות של חלבון ולא גרמים זה יעזור מאוד!!
דרך אגב מה אחוז השומן שלי אם המשקל הוא 81 וגובה 1.76?

תודה למגיבים מקווה שלא עשיתי לכם כאב ראש:cool:

BRK
05-03-09, 18:42
סליחה דאבל

doldol360
05-03-09, 19:42
איזה סיפור... ה' ישמור

BRK
05-03-09, 19:48
איזה סיפור... ה' ישמור

מצטער אולי קצת הגזמתי :unsure: אקיצר אני בלחץ מהמשקל שלי ולא יודע אם כדאי לי קודם לרדת במשקל ל76 ולהתנפח או להתנפח ממשקל של 82:confused:

senate
05-03-09, 20:15
קצת רשמת לנו יותר מידי לקרא בשביל בחור חדש
שעדיף שלפני שהוא רושם את כל זה יקרא כמה (הרבה) מהמאמרים שיש פה באתר
חיפוש קצת על אשכולות בפורום על נושאים ספציפיים.

וזה יצמצם לך בערך את כל מה שרשמת ל4 אותיות (תודה)

BRK
05-03-09, 20:45
קצת רשמת לנו יותר מידי לקרא בשביל בחור חדש
שעדיף שלפני שהוא רושם את כל זה יקרא כמה (הרבה) מהמאמרים שיש פה באתר
חיפוש קצת על אשכולות בפורום על נושאים ספציפיים.

וזה יצמצם לך בערך את כל מה שרשמת ל4 אותיות (תודה)

אוקי אבל עדיין נשארו לי 3 פתוחות:
האם כדי לי לרדת למשקל של 76 תואם לגובה 176 ואז להתנפח או להתנפח ממשקל של 81
כמה חלבון צריך לצרוך כדי לשמור על השריר שנצבר-בקלוריות אם אפשר
התפריט לחיטוב שלב א שבאתר כולל 6 ארוחות זה לא קצת מוגזם?? איך אפשר לרדת במשקל כך?:shok1:

the animal
07-03-09, 14:00
אוקי אבל עדיין נשארו לי 3 פתוחות:
האם כדי לי לרדת למשקל של 76 תואם לגובה 176 ואז להתנפח או להתנפח ממשקל של 81
כמה חלבון צריך לצרוך כדי לשמור על השריר שנצבר-בקלוריות אם אפשר
התפריט לחיטוב שלב א שבאתר כולל 6 ארוחות זה לא קצת מוגזם?? איך אפשר לרדת במשקל כך?:shok1:

תלוי איך אתה מרגיש עם הגוף שלך.
כ-2 גרם חלבון על קילוגרם של משקל גוף. במקרה שלך זה 164 גרם בערך, כלומר כ-656 קלוריות.
הכל תלוי בסך הערכים היומי.
אל תיקח תפריט מהאתר, תבנה לעצמך תפריט שיתאים לעצמך.
הייתי ממליץ לך לקרוא את המאמר של משה על תזונה ביחטבו, בנעוץ: "המאמרים הטובים ביותר בפורום תזונה ותוספים"