PDA

צפה בגרסא המלאה : עצה - להוריד שומן, אבל גם אימוני מסה

GodAnubis
07-03-09, 20:37
שלום לכולם,

בעבר התאמנתי כשנתיים ואף העלתי יפה (תחפשו בפורום יש תמונות)

בכלליות השנים עברו, והיום יש כרס :\

המטרה היא כמובן לחזור לפיגורה של פעם, ואני מעוניין להוריד את הכרס, אבל תוך כדי גם לחזור לאימונים (זאת אומרת לא רק אירובי)

אשמח אם מישהו יוכל לתת חוות דעת על העניין - הרצון שלי בכלליות הוא 2 אימוני אירובי + 2 אימוני a + b בשבוע , זאת אומרת ראשון a , שני אירובי, שלישי b, רביעי אירובי, חמישי מנוחה, שישי מנוחה, שבת a וכו'

האם אני צודק בשיטה?

מבחינת תזונה אני מתכוון לשמור על תזונה טובה, לא תפריט של בחורה, אבל גם לא תפריט של מסה מטורפת. משהו מאוזן יחסית ודל בפחמימות למעט לפני אימון a ו b.

בנוסף דעה קטנה שאשמח עליה - אני עומד לבחור בין מכון כושר עם בריכה לאחד בלי - האם שחיה מהווה אימון אירובי טוב ? (יש שאומרים שאפילו מעולה כי היא גם משלבת אימוני כוח)

אשמח לדעתכם.

נ.ב אם הגעתם עד כן - אני גם מחפש מכון טוב בפתח תקווה - אם יש המלצה אשמח ;)

תודה לעונים ;)

Max90kg
07-03-09, 20:40
אם הבנתי את השאלה שלך נכון, אתה רוצה לחטב ולעלות במסה בו זמנית? אי אפשר
ושחייה זאת פעילות אירובית מעולה

Masquerade
08-03-09, 00:50
לחלק את האנאירובי לab ולעשות פעמיים בשבוע קרוב כמעט ללא לעשות בכלל..

barakav
08-03-09, 01:00
תעבוד על כלל גופנית, אין תוכנית עדיפה לפעמיים בשבוע.

באירובי עבוד על אינטרוולים באופניים פעמיים בשבוע, 5-6 דקות כל פעם וזהו.

GodAnubis
08-03-09, 07:47
כמובן שלא התכוונתי לעלות מסה יחד עם להוריד שומן - ברור לי שיש רק דרך אחת לעשות את זה ;)

הכוונה שלי, היא להוריד את הבטן דבר ראשון ! , אבל מצד שני גם לעשות אימונים כדי שבעוד חודשיים לא אתחיל מ 0.

אני צריך שילוב של השתיים

מדוזה
08-03-09, 20:00
אם הבנתי נכון אתה רוצה לתת בסיס לשרירים שתוכל להרים משקלים וכדו' ( הכוונה להכין את הגוף לעבודה )

לדעתי תעבוד fbw בתרגילים החשובים ביותר שבהם אתה רוצה לעבוד אם זה חזה אז בנצ' , אם זה רגליים אז סקוואט ודדליפט משקליים גבוהים קצת סטים וקצת חזרות (הכוונה לתוכנית שהיא כביכול תוכנית קלילה רק בשביל להכין את הגוף לעבודה , ,תוכנית אימונים של חצי שעה כל הגוף כולל מנוחות )

תרביץ באירובי אחי , בכלליות אני חושב שאם אתה יכול לשלב שחיה + ריצה זה יהיה מצויין .

GodAnubis
08-03-09, 20:39
תודה רבה על התשובה,

בעקרון הבחירה היא קצת קשה ;)

עקב היותי בזמן האחרון שמן ודיי עצלן (פעם מכון זה היה הדבר הכי חשוב לי ביום, היום מרגע שהגעתי הביתה מהעבודה אני גמור מעייפות .. כנראה משבר גיל ה 25 ;) )

מצד אחד יש לי מכון קטן יחסית, אבל עם בריכה - ומצד שני מכון גדול מאוד ומאובזר מאוד בלי בריכה.

אני נוטה לכיון ה"בלי בריכה" כיון שהוא קרוב אלי יותר וכמובן מאובזר יותר.

השאלה האם בריכה באמת נותן משהו שיהיה חבל לוותר עליו - או שזו תוספת נאה אבל לא מחייבת