PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון מתחיל.

ben-t
08-03-09, 16:39
צהרים טובים לכולם.

אני בן. בן 19 1.80 שוקל בין 66 67 אני יחסית רזה הזמנתי את התוסף של המסה אז ככה שהשבוע אני יקבל את זה ואני מקווה לעלות ככה ב-3 4 קג כדי שאני יוכל להתאמן ולא יהיה רזה עם שרירים.(ומהבחינה של ימים חסרי אוכל בגלל לימודים)ובימים אלה כבר נכנסתי לתזונה נכונה.

אז אני פונה אליכם פה בפורום כדי לנסות לעזור לי לבנות תוכנית אימונים שכל ימי השבוע ראשון עד רביעי אני יוכל ליהיות בחדר כושר במקום בו אני לומד(ויש את כל המכשירים) ומחמישי עד שבת אני יהיה בבית. עכשיו בבית יש לי משקולות ומכשיר המולטי הנחמד הזה שכולל רגליים חזה ידיים כתפיים וכו'..(סורי לא מבין עדין במילים הסקווט וכל אלה).אני מאמין שרובכם מכירים את המכשיר הנל.

צינתי זאת מכייוון שבחגים וחופשים אני לא יהיה בחדר כושר אז ככה שיהיה סוג של תוכנית אימונים כאשאר אני יהיה בבית.ותוכנית לחדר כושר.

ההיתי מגדיר את עצמי מתחיל מכיוון שהרבה מאוד זמן לא התאמנתי היו לי תקופות שהיתי מתאמן .

אני מציין גם שאני מאודד אבללל מאודדד רחב לא תאמינו כי אני רזה אבל אני מאוד רחב בכתפיים יש אנשים שחושבים שאני מתאמן ויש לי את המשולש הזה והטרפזים שלי דיי גדולים(משהו אחד שאני יודע) אך לא זה רק נראה אולי זה המבנה גוף שלי!
** וגם מאוד חשוב לי לציין שיש לי חזה אחד שטוח כזה והשני יותר נפוח נראה יותרטוב ממנו .
אז אם תוכלו לתת לי תרגילים מאוד מקפידים על לעבוד על החזה בצורה מקיפה שיראה טוב אני ישמחח מאוד.למרות זאת עדין אין לי חזה בכלל.

אז אני מאודדד ישמחח לאילו שיעזרו לי לבנות תוכנית טובה גם לבית וגם לחדר כושר והמון תודה על הסבלנות ועל הקריאה שלכם את הבקשה שלי .
הגיעה הזמן לקחת את עצמי בידיים!
תודה לאלה שיעזרו:mushy:
בן.

ben-t
08-03-09, 16:41
יש לי תמונות להראות לכם אך הפורום לא נותן עד שלא יהיה לי 7 הודעות:confused:.שיעברו 7 הודעות אני יעלה לכם כדי שתראו ותבינו.

the animal
08-03-09, 19:16
אף אחד לא יבנה לך תוכנית.
אם אתה רוצה תוכנית מוכנה תכתוב starting strength בגוגל.
אתה יכול גם לבנות לעצמך תוכנית, אבל בשביל זה אתה תצטרך לקרוא מאמרים בנושא תוכניות אימונים.

amir717
09-03-09, 04:07
אחי תיקרא מאמרים תבנה לבד ככה היה לך ניסיון עצמי שלפי דעתי הכי טוב

ben-t
09-03-09, 10:25
אוקי חבריה.

תודה רבה.

Bono
09-03-09, 12:24
תתחיל מזה
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=50365

shigi32
09-03-09, 12:27
יוצא לי להתאמן רק בשעות הערב,

וגם לא כל ערב , אם אני מתאמן במשך שעה מתי אני יכול ללכת לישון אחרי האימון ?

האם מספיק רק תרגילי שחרור שרירים וזהו ?

Bono
09-03-09, 12:30

מה זה קשור לאשכול?

amir717
09-03-09, 13:36

לפי דעתי עדיף להתאמן כמה שיותר מוקדם שאתה רענן אבל אם זה בערב שתה איזה כוס קפה 30 לפני אימון