PDA

צפה בגרסא המלאה : יד אחורית

MISTER SHIMI
09-03-09, 01:25
היד האחורית שלי בפיגור והמאמן הראה לי איזה תרגיל
עם מוט w שאני על הספסל עם המוט ידיים צמודות למוט שיענו גב כף היד (הצבע הכהה של כף היד ולא הבהיר) מולי ואני מוריד למצח ומעלה

וראיתי מישהו במכון שעושים את אותה תנועה לא לכיוון המצח יותר אחורה ושגב כף היד פונה החוצה
הפוך מימה שהמדריך.. הראה לי מה ההבדל?

The_Joker
09-03-09, 01:29
ברגע שמורידים מאחורי המצח קבוצת פושטי הכתף נכנסת כמייצבת.
דבר שני בתנועה שאתה מבצע ניתן לפתח יותר כוח.

MISTER SHIMI
09-03-09, 01:40
יותר כח או יותר מסה? לא הבנתי אותך
התנועה למצב ושגב כף היד (אני חושב שזה העור הכהה, בליחה על הבורות) פוני אליי היד האחורית עובדת כמרכזית יותר מהתנועה השניה שציינתי?

amir717
09-03-09, 04:05
זה לחיצה צרפתית

מדוזה
09-03-09, 11:17
אני חושב שפשוט כדאי שתעשה כמו שהמדריך לימד אותך אחי , שיהיה בהצלחה .

בלי קשר לאשכול אמיר אתה בsweat מאשדוד ?

MISTER SHIMI
09-03-09, 19:45
תודה חברים
עשיתי היום והרגשתי את יד ימין רועדות ופועלת בתנועה ואת יד שמאל בכלל לא, רק שניסיתי להביא את הזרוע יותר לכיוון הראש יותר הרגשתי, כמה שהזרועות יותר צמודות לצידי הראש ככה זה מפעיל יותר כח?

מדוזה
09-03-09, 20:09
יתקנו אותי אנשים אם אני טועה , כמה שהזרועות יותר צמודות ככה התרגיל יותר מבודד על היד האחורית .

the animal
10-03-09, 00:16
יתקנו אותי אנשים אם אני טועה , כמה שהזרועות יותר צמודות ככה התרגיל יותר מבודד על היד האחורית .

לא משנה איזה רוחב אחיזה, התנועה היחידה עדיין תהיה פשיטה במרפק, שהגורם לה זה היד אחורית, ככה שזה לא יגרום לבידוד שלו.

מרציאנו
10-03-09, 00:37
אנימל הוא התכוון לא רוחב האחיזה, רוחב הזרועות
ואם אני לא טועה כמה שהזרועות יותר צמודות לצידי הראש ככה הטרייספס יעבוד יותר
אולי בגלל שהזרוע השמאלית שלך לא היתה צמודה לצידי הראש אז לא הרגשת את היד אחורית

(תקנו אותי אם אני טועה)

the animal
10-03-09, 09:48
אנימל הוא התכוון לא רוחב האחיזה, רוחב הזרועות
ואם אני לא טועה כמה שהזרועות יותר צמודות לצידי הראש ככה הטרייספס יעבוד יותר
אולי בגלל שהזרוע השמאלית שלך לא היתה צמודה לצידי הראש אז לא הרגשת את היד אחורית

(תקנו אותי אם אני טועה)

מה זה רוחב הזרועות?:confused:

amir717
10-03-09, 15:06
אני חושב שפשוט כדאי שתעשה כמו שהמדריך לימד אותך אחי , שיהיה בהצלחה .

בלי קשר לאשכול אמיר אתה בsweat מאשדוד ?

כן אחי למה?

bodybuilding4everr
10-03-09, 15:08
מה זה רוחב הזרועות?:confused:

מרפקים...
צמודים/או רחוקים

trx--->sus
10-03-09, 15:29
זה לחיצה צרפתית אם הבנתי נכון.. אחלה תרגיל

נ.ב אתה מסביר הכי גרוע שאפשר

superbik3
10-03-09, 16:55
זה תרגיל ליד אחורית שאני גם אוהב לעשות אותו כשמו כן הוא "הורדת מוט w למצח בשכיבה" אין לו איזה שם מפציץ חח אבל כן הוא דומה ללחיצה צרפתית

כשהחלק הלבן של היד מול העיניים שלך כשאתה עושה את התרגילהזה היד הקדמית תפעל הרבה יותר חזק

תעשה כשהחלק השחור מופנה לעיניים שלך...תרגיל מצוין ותשמור שהמרפקים יהיו כמה שיותר צמודות והידיים אמורות לאחוז ברוחב כתפיים בערך במוט

the animal
10-03-09, 17:00
מרפקים...
צמודים/או רחוקים

עדיין התנועה יחידה תהיה פשיטה במרפק

the pharmacist
10-03-09, 17:16
תשתדל שהמרפקים יהיו צמודים, ואם לא נוח לך כל כך לבצע את זה אתה יכול לעושת לחיצת חזה מצב צר

the animal
10-03-09, 17:53
זה תרגיל ליד אחורית שאני גם אוהב לעשות אותו כשמו כן הוא "הורדת מוט w למצח בשכיבה" אין לו איזה שם מפציץ חח אבל כן הוא דומה ללחיצה צרפתית

כשהחלק הלבן של היד מול העיניים שלך כשאתה עושה את התרגילהזה היד הקדמית תפעל הרבה יותר חזק

תעשה כשהחלק השחור מופנה לעיניים שלך...תרגיל מצוין ותשמור שהמרפקים יהיו כמה שיותר צמודות והידיים אמורות לאחוז ברוחב כתפיים בערך במוט

איך היד קדמית תעבוד אם התנועה היא של פשיטה?

sason
10-03-09, 18:39

מזה דומה ללחיצה צרפתית? זה לחיצה צרפתית

doldol360
10-03-09, 20:42

ממש שטויות! היד קידמית לא עובדת בפשיטה לא משנה אם "החלק הלבן" או "החלק השחור" מול העיינים!
מה שכן זה מבודד\מערב יותר ראשים אחרים של הטרייספס.
כשה"חלק הלבן" לכיוון העיינים הראש המידאלי עובד יותר.
כשה"חלק השחור" לכיוון העיינים הראש הלטראלי עובד יותר.