PDA

צפה בגרסא המלאה : military press ב SS

טלמאן
09-03-09, 20:40
שלום , אני עושה תכנית SS ורציתי לשאול אם אפשר להחליף Military press
במשהו אחר משום שאין לי אפשרות לבצע את התרגיל במכון בבסיס , ניסיתי לעשות את זה בישיבה
אבל עם דגש חזק מאוד על טכניקה , אפילו לא להישען עם הגב על הכסא ולשמור עליו ישר , וכן אני מרגיש אותו כשאני דוחף למעלה ( לא כואב , מרגיש ) ... זה בסדר ?

eyalamzleg
09-03-09, 22:24
איך אין לך אפשרות
אתה לא יכול להרים מוט מהרצפה?

goldBEN
09-03-09, 22:49
לך לאיפה שאתה עושה סקוואט ותתחיל משמה את הלחיצת כתפיים...:s

טלמאן
09-03-09, 23:19
כנראה לא הסברתי את עצמי כמו שצריך , אני לא יכול לעשות במכונה הזאת כי הגובה שלה זה איזה 2 מטר , ואני לא יכול להרים עד הסוף למעלה וליישר ידיים ... אפילו לא קרוב ... אני יכול להרים גג 50 ס"מ מעל הראש , וזה לא טוב . אז אין לי אופציה ... רק בישיבה אני מרים עד הסוף כמעט עד לנעילת מרפק .

עריכה : מה קשור ללהרים מוט מהריצפה , military press לא מרימים מהריצפה , אני עושה את התרגיל לפי איך שמוסבר במדוייק בספר של ss .

eyalamzleg
09-03-09, 23:24
אוקיי אז תרים אותו מהרצפה לגובה שאתה צריך ותעשהמ ילאטרי מה הבעיה

טלמאן
09-03-09, 23:31
מה זה מילימטרי ?

hypertrophy
10-03-09, 00:12
אתה עושה מילטרי בסמית מאשין??

boris19
10-03-09, 09:29
כנראה לא הסברתי את עצמי כמו שצריך , אני לא יכול לעשות במכונה הזאת כי הגובה שלה זה איזה 2 מטר , ואני לא יכול להרים עד הסוף למעלה וליישר ידיים ... אפילו לא קרוב ... אני יכול להרים גג 50 ס"מ מעל הראש , וזה לא טוב . אז אין לי אופציה ... רק בישיבה אני מרים עד הסוף כמעט עד לנעילת מרפק .

עריכה : מה קשור ללהרים מוט מהריצפה , military press לא מרימים מהריצפה , אני עושה את התרגיל לפי איך שמוסבר במדוייק בספר של ss .

אללה יסטור :eek:

Daniel R
10-03-09, 10:00

למה שתעשה במכונה?

נגיד שהבנתי את כל השאר.

אז אם אין לך איך לעשות מיליטרי למה שלא תרים מהרצפה?זה לא יהרוס לך את התרגיל או משהו..
תתקן אותי אולי לא הבנתי משהו במשפט שלך אז תסביר יותר ברור.