PDA

צפה בגרסא המלאה : יד קידמית

avi349
11-03-09, 13:13
אהלן לכולם מה נשמע,
רציתי לשאול שאלה שאני מאמין שמתרידה הרבה מתחילים,
אני עובד כבר חודש בחדר כושר והאמת אני מרגיש שאני מתחזק אני עולה משקלים והכל טוב ויפה אבל יש לי רק בעיה ביד הקידמית שאני כמאט ולא מתפתח.
לא ידעתי מה הסיבה אז התחלתי להסתובב באתרים ובפורומים לחפש את הסיבה וכנראה הסיבה היא שאני מאמץ אותו יותר מידי אבל אני לא בטוח, אז אני רוצה שתתנו לי חוות דעת.
אני הולך לחדר כושר 3 פעמים בשבוע בתוכנית אימונים a
תראו התרגילים שאני עובד על היד הקידמית או שהוא מעורב בהם זה :
3 סטים של פולי רחב לחזה.
3 סטים חתירה רחבה.
3 סטים של במכשיר משיכה תחתון אם דמוז.
8 סטים של משקולות חופשיות כפיפת מרפק.

אחרי שקראתי מה שרושמים פה הבנתי שגם אני מהמגזימים שחושבים שאם הם יקראו את הידיים הם יגדלו מהר יותר אבל אני רוצה לתגידו לי אם זה באמת מוגזם ואם כן איזה טיפים יש לכם חוץ ממנוחה טובה ותזונה נכון בכדי לפתח טוב את שרירי הידיים הקידמיים.

תודה רבה מראש אבי.

to2005
11-03-09, 13:57
אהלן לכולם מה נשמע,
רציתי לשאול שאלה שאני מאמין שמתרידה הרבה מתחילים,
אני עובד כבר חודש בחדר כושר והאמת אני מרגיש שאני מתחזק אני עולה משקלים והכל טוב ויפה אבל יש לי רק בעיה ביד הקידמית שאני כמאט ולא מתפתח.
לא ידעתי מה הסיבה אז התחלתי להסתובב באתרים ובפורומים לחפש את הסיבה וכנראה הסיבה היא שאני מאמץ אותו יותר מידי אבל אני לא בטוח, אז אני רוצה שתתנו לי חוות דעת.
אני הולך לחדר כושר 3 פעמים בשבוע בתוכנית אימונים a
תראו התרגילים שאני עובד על היד הקידמית או שהוא מעורב בהם זה :
3 סטים של פולי רחב לחזה.
3 סטים חתירה רחבה.
3 סטים של במכשיר משיכה תחתון אם דמוז.
8 סטים של משקולות חופשיות כפיפת מרפק.

אחרי שקראתי מה שרושמים פה הבנתי שגם אני מהמגזימים שחושבים שאם הם יקראו את הידיים הם יגדלו מהר יותר אבל אני רוצה לתגידו לי אם זה באמת מוגזם ואם כן איזה טיפים יש לכם חוץ ממנוחה טובה ותזונה נכון בכדי לפתח טוב את שרירי הידיים הקידמיים.

תודה רבה מראש אבי.
תוריד עבודה על יד קדמית/אם ממש אתה רוצה תשאיר סט או 2 מקסימום. ויותר מדי סטים לגב אתה לא אמור לעשות יותר מ4-5 סטים לשריר גדול באימון מחזורי ו-1-2 לקטן

Masquerade
11-03-09, 14:01
אתה עובד fbw? כי אם כן זה הרבה יותר מדיי סטים לגב.
ויד קדמית 8 סטים? זה הרבה גם לab.