PDA

צפה בגרסא המלאה : דומס במיפרק האחורי/כאב

ג'קי בן סימון
12-03-09, 13:31
עשיתי דדליפט שילשום ועד עכשיו יש לי דומס במפרק האחורי בין השוק לירך
שריר ההמסטרינג נימצא מעל המפרק ושם אמור להיות הדומס (יש לי גם שם)

אבל גם לכם יש דומס ממש במיפרק (בקיפול הרגל מעט למעלה)
האחוריבין השוק לירך או שזה תנועה שלא עשיתי טוב בדדליפט?

obzion
12-03-09, 14:13
דומס במפרק?

דומס = כאבי שרירים
מפרק = נקודת חיבור בין 2 עצמות (או יותר)

haim15
12-03-09, 14:15
אני לא כל כך הבנתי על מה אתה מדבר אני חושב שאתה מדבר האמסטרינג וזה די נורמלי שיהיה לך דומס תנסה לעבוד עם פחות משקל אולי לא עבדת עם טכניקה לא נכונה או משהו כזה! אני משער שזאת הבעיה תוריד משקל ותעבוד עם טכניקה יותר טובה

ג'קי בן סימון
12-03-09, 14:16
אחי שים את היד במיפרק האחורי יש את שתי העצמות בצדדים ובאמצע יש שריר שים עליו תאצבע ותימצא
שם השריר תפוס לי או שיש לי דומס אני לא יודע להבחין..זה אמור להיתפס שם אם עשיתי דדליפט רומני לפני יומיים?

haim15
12-03-09, 14:16
דומס במפרק?

דומס = כאבי שרירים
מפרק = נקודת חיבור בין 2 עצמות (או יותר)

אני חושב שהוא התכוון לייד המפרק או שלפעמיים גם אני מרגיש את זה שיש כאב במפרק בדרך כלל אחרי סקוואט יש לי את זה לאיזה שעתיים-שלוש וזה עובר!

the pharmacist
12-03-09, 14:18
אני אישית מתאמן שנה וחצי ובצורה די אינטנסיבית על הרגליים. יש לי עדיין דומס מטורפים 4 ימים אחרי כל אימון. אז בתכלס רק שלושה ימים בשבוע הרגליים לא כואבות.

haim15
12-03-09, 15:49
אני אישית מתאמן שנה וחצי ובצורה די אינטנסיבית על הרגליים. יש לי עדיין דומס מטורפים 4 ימים אחרי כל אימון. אז בתכלס רק שלושה ימים בשבוע הרגליים לא כואבות.

מכיר את זה מצויין את זה מצויין אחי! משום מה בחודש האחרון אין לי דומס חזק ברגליים אלא קליל די מוזר אבל מה אכפת לי חח!!

הכי כאבים זה שאתה מתיישב על האסלה או סתם מתיישב ואחרי זה אתה קם ולא מצליח ללכת או לעמוד ישר זה כואב הז*ן הזה! :confused:

ג'קי בן סימון
12-03-09, 17:06
השאלה שלי היא האם הדומס שתיארתי במיפרק בין הירך לשוקיים מאחורה באמצע כזה למעלה שם יש לי ת'כאב..האם הכאב באזור הזה זה בסדר? או שזה כאב שלא צריך להיות?

barakav
12-03-09, 17:53
זה בסדר, דומס בדרך כלל מורגשים באזור החיבור שבין השריר לעצם.

ג'קי בן סימון
12-03-09, 18:04
זה שריר ההאמסטרינג?
כי אני יודע שההאמסטרינג נימצא מאחורי הירך יענו בירך האחורית ולא בין המיפרק

barakav
12-03-09, 18:12
אני לא יודע בדיוק מה אתה מרגיש, אבל ההמסטרינג מתחבר לשוק, אז כן, אם החיבור שלו לשוק נמצא בברך אז לא מפתיע שכואב לך שם.