PDA

צפה בגרסא המלאה : ריצות לאחר אימון רגליים

Rm3
29-01-07, 16:03
אני רוצה לשלב אירובי-ריצה לאחר אימון B שלי שבו אני עובד על הרגליים (יחד עם הגב והבייספס), יש סיבה לא לבצע אירובי אחרי אימון רגליים?? בעד? נגד?
מה אתם אומרים??

StaSus
29-01-07, 16:30
תחשוב אוליי הרגליים שלך יהיו עייפות ולא תוכל לרוץ הרבה אז מה שווה.

Moshe
29-01-07, 16:54
אין סיבה אם אתה מרגיש טוב עם זה , תעשה.
מה שממליצים אבל לאחר אימון רגליים אם בכל מקרה יהיה לך קשה לעשות אימון אירובי שנקרא אימון נפח
זהו אימון שאתה עושה על 65-70% דופק , לנפח פעימה וגם שורף שומן בדרך
בכל מקרה אני עושה אירובי אחרי אימון רגליים , קצת קשה , קצת לא נוח בהתחלה אבל הכל עובד ומתרגלים עם הזמן.
יש אנשים שטוענים שזה שוחק את הברכים , שוב תלוי באיזה אימון אירובי מדובר , אני עושה אישית אופניים ככה שהברכיים בפונטציאל נמוך יותר להיפגע מאשר ריצה.
תעשה את השיקולים שלך , אתה יכול לעשות לדוגמה באימון רגליים כאירובי אופניים במקום ריצה כדי לא להעמיס על הברכיים...

Rm3
29-01-07, 17:37
וואי, טוב קצת הפחדת אותי עם הלשחוק את הרגליים בריצה אחרי אימון רגליים...
טוב אני אעביר את לאימון A למרות שככה יוצא שאני בקושי מספיק לחזור הביתה בזמן ולאכול תטונה...
אימון A אימון ארוך...

Moshe
29-01-07, 17:59
תשתה שייק..
תאכל חטיף חלבון
משהו בסיגנון..

eminemfan
29-01-07, 18:05
מאוד חשוב הנעליים!!!!! אם אתה רץ בהליכון לנוחות הנעליים יש תפקיד חשוב,אני לדוגמא רצתי עם נעליים מסויימות ואז עברתי לנעלי ריצה והיה לי הרבה יותר נוח בלי כאבי גב,ברכיים...

Troya
29-01-07, 18:08
ריצה אחרי אימון רגליים??
אני לא יודע איך אתה מאמן רגליים אבל אני אחרי אימון רגליים בקושי הולך שלא לדבר על לרוץ אולי איזה 10 מטר ואז אני נופל:helpsmilie:
אם אין לך בעיה אז תרוץ..

NIRAN
29-01-07, 19:30
מומלץ 8 שעות בין אימון רגליים לאירובי, לדעתי אם אתה יכול אחרי אימון לך על זה.
אני אישית אחרי אימון לא יכול לתת אירובי כמו שצריך...

Ori-Silver
29-01-07, 19:34
אחרי אימון רגליים אי אפשר לרוץ ואם אתה מסוגל לרוץ סימן שלא עשית אימון רגליים כמו שצריך

Rm3
29-01-07, 19:59
האימון רגליים שלי בטח לא אינטנסיבי כמו שלכם כיוון שאני כלל לא מצבע סקוואט ודדליפט ואני בכלל לא משקיע בו כי זה לא חשוב לי...אני עושה רגליים סתם ומחפף...למה זה טוב בכלל אם אני לא רוצה רגליים גדולות??? שמעתי שזה עוזר לשחרר הורמון גדילה בגוף זה נכון?
אני מקווה אימון רגליים הבא להתחיל סקוואט במכונה (מפחד לעשות חופשי, מה גם שמכון אצלנו כתוב על הסקוואט-מגיל 18 ומעלה...)

Moshe
29-01-07, 20:12
אחרי אימון רגליים אי אפשר לרוץ ואם אתה מסוגל לרוץ סימן שלא עשית אימון רגליים כמו שצריך
מה פתאום זה שטויות במיץ זה אינדיבדואלי
אני אישית עושה 40 דקות אירובי אומנם לא בריצה אלא באופניים לאחר אימון רגליים אינטנסיבי למדי עם סופרסטים ודרופסטים

Daniel-Barak
29-01-07, 20:25
מה זה השטויות האלו סקוואט גיל 18 ומעלה!?!?!?!? :diractor:

אין גבול לטימטום! :helpsmilie:

Moshe
29-01-07, 21:48
גם אצלנו רשום מגיל 18 ומעלה

Daniel-Barak
29-01-07, 21:54
מה הלאה? בנץ' פרס מגיל 21?