PDA

צפה בגרסא המלאה : דדליפט רומני/קלאסי

ג'קי בן סימון
15-03-09, 14:11
בדדליפט רומני/קלאסי
איך אתם יודעים שאתם שומרים על גב ישר?
אם הראש אצלי קדימה ולמעלה בכל התנועה זה אומר שהגב שלי ישר או שהגב צריך להיות גם מקומר כמו קערה?

אני שואל כי העירו לי במכון שאני יורד עד סוף השוקיים כימעט והגב שלי לא ישר, אבל הראש שלי תמיד היה קדימה ולמעלה אז על מה עוד אני צריך להיתבסס בגב ישר בדלליפט?

סאראמאגו
15-03-09, 16:08
הגב צריך לשמור על הצורה הטבעית של עמוד השידרה.
הצוואר צריך להיות במנח שממשיך את עמוד השידרה.
קח מישהו שמבין שיסתכל עלייך מדי פעם, עד שתילמד.

the animal
15-03-09, 23:09
תצלם את עצמך ותוכל לראות...

ג'קי בן סימון
16-03-09, 00:57
אוקי תודה על התשובות אבל אם אני עושה דדליפט רומני אני יודע שהמוט צריך להגיע בירידה עד מתחת לברך טיפה
ובעלייה מאיפה אני צריך לעלות קודם? מהגב מתחת או מהבירכיים? איך זה הולך בדדליפט הרומני?

the animal
17-03-09, 12:56
אוקי תודה על התשובות אבל אם אני עושה דדליפט רומני אני יודע שהמוט צריך להגיע בירידה עד מתחת לברך טיפה
ובעלייה מאיפה אני צריך לעלות קודם? מהגב מתחת או מהבירכיים? איך זה הולך בדדליפט הרומני?

התנועה אמורה לבוא מהאגן.
למה שלא תגיע עם המוט עד הרצפה?

ג'קי בן סימון
17-03-09, 13:17
אחי אני יודע התכוונתי לדדליפט רומני בדדליפט רומני לא מגיעים עד לריצפה
השאלה שלי היא מתי לעלות עם הברכיים, הרצתי כאן חיפוש וכתבו שהמוט עולה לעלות עם הגב ושהמוט עולה אחרי הברך לעלות עם הברכיים
ככה זה צריך להיות?

obzion
17-03-09, 13:45
בדדליפט רומני/קלאסי
איך אתם יודעים שאתם שומרים על גב ישר?
אם הראש אצלי קדימה ולמעלה בכל התנועה זה אומר שהגב שלי ישר או שהגב צריך להיות גם מקומר כמו קערה?

אני שואל כי העירו לי במכון שאני יורד עד סוף השוקיים כימעט והגב שלי לא ישר, אבל הראש שלי תמיד היה קדימה ולמעלה אז על מה עוד אני צריך להיתבסס בגב ישר בדלליפט?

תוציא את התחת החוצה ויהיה בסדר.

the animal
17-03-09, 17:12
אחי אני יודע התכוונתי לדדליפט רומני בדדליפט רומני לא מגיעים עד לריצפה
השאלה שלי היא מתי לעלות עם הברכיים, הרצתי כאן חיפוש וכתבו שהמוט עולה לעלות עם הגב ושהמוט עולה אחרי הברך לעלות עם הברכיים
ככה זה צריך להיות?

למה לא?

ג'קי בן סימון
17-03-09, 18:57
אין לי את שיא הגמישות אני רוצה להתחיל בדדליפט שיותר "קל" בתכניקה
עשיתי היום את הדדליפט הרגשתי הרבה את הגב התחתון ופחות את ההמס

אין מי שיצלם אותי שם ואני לא מכיר אף אחד
אבל אני מקווה שאני עושה נכון, אם תתנו לי כמה טיפים לדדליפט הרומני אני ישמח.

אני מוריד את המוט עד מתחת לברכיים עם ראש קדימה, מעלה את המוט למעלה שהתחת בחוץ ומעלה את האגן למעלה עם ישור רגליים ופתיחת בית החזה. לפני יומיים הרגשתי בדדליפט את הגב משום מה היום הרגשתי בעיקר את הגב התחתון ופחות מההמסטרינג.

the animal
17-03-09, 19:02
אין לי את שיא הגמישות אני רוצה להתחיל בדדליפט שיותר "קל" בתכניקה
עשיתי היום את הדדליפט הרגשתי הרבה את הגב התחתון ופחות את ההמס

אין מי שיצלם אותי שם ואני לא מכיר אף אחד
אבל אני מקווה שאני עושה נכון, אם תתנו לי כמה טיפים לדדליפט הרומני אני ישמח.

אני מוריד את המוט עד מתחת לברכיים עם ראש קדימה, מעלה את המוט למעלה שהתחת בחוץ ומעלה את האגן למעלה עם ישור רגליים ופתיחת בית החזה. לפני יומיים הרגשתי בדדליפט את הגב משום מה היום הרגשתי בעיקר את הגב התחתון ופחות מההמסטרינג.

עזוב אותך מקל בטכניקה, תעשה את מה שיותר יעזור לך לגדול, וזה דדליפט קלאסי. אתה לא צריך לחשוש מהתרגילים בחדר כושר...
תצלם את עצמך ותעלה לפה את הסרטון, נוכל לעזור לך לשפר את עצמך.

ג'קי בן סימון
17-03-09, 20:22
אנימל באמת שאני אוהב את התשובות שאתה נותן כאן ואני לומד מימך הרבה.

אבל אחי שאלתי שאלה בקשר לדדליפט הרומני, יש לי את הסיבות שלי למה לא לעשות דדליפט קלאסי
אין מי שיצלם אותי, הפלאפון שלי בתיקון והמגריכים גרועים, אז אני הולך קודם לתטכניקה היחסית קלה יותר מאשר הטכניקה הקשה שיותר, שמביאה כימעט אותה תוצאות אם מתמידים ועושים הכל נכון.

אני רק רוצה כמה טיפים לדדליפט הרומני :)
אני יכתוב אם אני עושה את התרגיל אני אודה למגיבים :)

ראש קדימה, תחת החוצה כיפוף ברך קלות, המוט מתחיל מאמצע השוקיים והמוט בערך "דבוק" לשוקיים
מעלה למעלה עם הידיים והגב ושאני עובר את הברך מעלה עם הברכיים למעלה במצב שהרגליים ישרות ופותח את בית החזה. שאני יורד זה עם ראש קדימה וגב ואגן בתנועה למצב התחלה.

תודה.

the animal
18-03-09, 07:39
אנימל באמת שאני אוהב את התשובות שאתה נותן כאן ואני לומד מימך הרבה.

אבל אחי שאלתי שאלה בקשר לדדליפט הרומני, יש לי את הסיבות שלי למה לא לעשות דדליפט קלאסי
אין מי שיצלם אותי, הפלאפון שלי בתיקון והמגריכים גרועים, אז אני הולך קודם לתטכניקה היחסית קלה יותר מאשר הטכניקה הקשה שיותר, שמביאה כימעט אותה תוצאות אם מתמידים ועושים הכל נכון.

אני רק רוצה כמה טיפים לדדליפט הרומני :)
אני יכתוב אם אני עושה את התרגיל אני אודה למגיבים :)

ראש קדימה, תחת החוצה כיפוף ברך קלות, המוט מתחיל מאמצע השוקיים והמוט בערך "דבוק" לשוקיים
מעלה למעלה עם הידיים והגב ושאני עובר את הברך מעלה עם הברכיים למעלה במצב שהרגליים ישרות ופותח את בית החזה. שאני יורד זה עם ראש קדימה וגב ואגן בתנועה למצב התחלה.

תודה.

זה אותן סיבות אצל כל אחד, כולל אלו שעושים את זה עכשיו...
הטיפ היחיד שאני יכול לתת לך זה לעבוד טווח תנוה מלאה, עד הרצפה.