PDA

צפה בגרסא המלאה : איך אני מוצא בארץ את המכשיר הזה או דומה לו ?

Etyopi Katan
17-03-09, 19:27
http://www.heavygrips.com/

יש בארץ מלא אני יודע, אבל 99% מהם לא מקצועיים והם נעשים קלים עם הזמן,
אני מחפש את הקשים באמת כמו שיש בחו'ל, איזה חנות מקצועים מרזיקה את החוקים הללו ?

אני מדבר על ממש ממש קשים,

תודה

doldol360
17-03-09, 19:29
אני לא מאמין שתמצא בארץ משהו כזה.. תחפש בחניות ספורט למינהם אבל אני בספק אם תמצא.
אם אתה ממש רוצה לקנות את זה תצתרך להזמין מחו"ל.

DanielP
17-03-09, 20:04
קשה קשה קשה אתה מחפש?יש בשוק ב2שקלים מרוב שזה קשה אתה תעשה 50פעמים וידים?(בוא נגיד שלא תרגיש אותם כמה ימים במקרה הטוב)
ככל שזה יותר קשה זה פחות טוב ,כל הקטע בזה שזה נטרלי לא ממש קשה כי אז זה דופק לך תעצמות

OrGadol
17-03-09, 20:06
קשה קשה קשה אתה מחפש?יש בשוק ב2שקלים מרוב שזה קשה אתה תעשה 50פעמים וידים?(בוא נגיד שלא תרגיש אותם כמה ימים במקרה הטוב)
ככל שזה יותר קשה זה פחות טוב ,כל הקטע בזה שזה נטרלי לא ממש קשה כי אז זה דופק לך תעצמות

מישפט לא נכון,זה כמו שאני יגיד לך שלחיצת חזה מישקל כבד,דופק תעצמות,או לעשות פשיטת ידיים בפולי זה לא בריא לעצמות.

DanielP
17-03-09, 20:45
לצחוק?
מה הקשר?תראה איזה הבדל
המשפט שלך הוא זה שלא נכון,
אם אתה כזה חכם לך תיקנה כזה תעשה 100לחיצות לפני שינה תקום למחרת תגיד לי אם אתה יכול להזיז את הידים סבבה?(תקנה אחד נורמלי לא מרגרינה)
ורק אחרייי זה תגיב!
(דבר שיקרה לך עם הקקי הזה ,זה דבר שבחיים לא יקרה מלחיצת חזה או כל דבר אחר)

זה יכול להיות יעיל אם תעשה 10חזרות כל יום או משהו כזה אבל בשביל מה זה יעזור לך?לא חבל על הכסף
תוציא 50~100שקל+בשביל משהו שתשתמש בו 5שניות ביום :x

OrGadol
17-03-09, 21:12
לצחוק?
מה הקשר?תראה איזה הבדל
המשפט שלך הוא זה שלא נכון,
אם אתה כזה חכם לך תיקנה כזה תעשה 100לחיצות לפני שינה תקום למחרת תגיד לי אם אתה יכול להזיז את הידים סבבה?(תקנה אחד נורמלי לא מרגרינה)
ורק אחרייי זה תגיב!
(דבר שיקרה לך עם הקקי הזה ,זה דבר שבחיים לא יקרה מלחיצת חזה או כל דבר אחר)

זה יכול להיות יעיל אם תעשה 10חזרות כל יום או משהו כזה אבל בשביל מה זה יעזור לך?לא חבל על הכסף
תוציא 50~100שקל+בשביל משהו שתשתמש בו 5שניות ביום :x

עזוב ,אתה רואה את זה בצורה לא נכונה,שוב זה סוג של תרגיל?זה סוג של מכשיר?זה כמו שתגיד לי תעשה לחיצת חזה 600 פעם תיראה מה יקרה לך,אתה מדבר איתי על עצימות,אתה לא מדבר נכון..עזוב .

יש לזה הרבה הבטים,אני רואה את זה כמו לחיצת חזה לדוגמא,תלוי בעצימות התרגיל תלוי בהרבה דברים,אבל אתה מדבר איתי יעני על מכשיר שאתה אמרתה שזה הורס את העצמות בידיים זה כמו שאני יגיד לך שסקואאט הורס ת4 ראשי.

OrGadol
17-03-09, 21:16
עזוב אני מדבר על זה שאמרתה שזה דופק תעצמות(יעני לא בריא)למה?כי זה כשה גם לחיצת חזה זה כשה זה דופק תעצמות,ובוא לא ניקח את הדבר הזה לריב,זה לא אמור להיות ריב :)

DanielP
17-03-09, 21:40
אתה גנוב או מה
אני מסביר לך שאחרי 100 שאתה עושה (וזה כלום לא עצימות גבוה ולא בטיח זה בדיוק 30שניות לעשות)
בקיצור אחרי שתעשה 100 תיראה איך יכאב לך העצמות ותרגיש כאילו הזקתה להם
אז מה זה אמור להביע?שזה טורם להם לטובה?...לא חושב
ומה אתה מסתלבט אתה משווה 600לחיצות חזה לכולה 30שניות תנועה של הכף יד?
אבל עזוב אתה לא יודע מה אתה מדבר ומן הסתם גם אני כי אפחד לא בטוח בשום דבר(אני רק אומר לך מנסיון)
בכל מיקרה סוף דיון ,אין טעם למשיך אתה תגיד ככה אני יגיד ככה ולא יצא מזה כלום.
שיהיה לילה טוב.

roma1992ster
17-03-09, 21:44
גבר אני אישית ניסיתי לחפש ושאלתי בכמה פורומים ובכמה חנויות ספורט גדולות, ופשוט אין..
זה מכשיר פשוט גאוני, רק חבל שאין אותו בארץ.. ההורים שלי לא מזמינים מחו"ל, אבל אם יש לך חשבון משלך או שההורים שלך מזמינים, אז אין שום בעיה. יש לך מגוון טוב של גריפרים בebay.

ZorgoBH
17-03-09, 22:01
זה לאמות יותר נכון ?

Etyopi Katan
17-03-09, 22:23
זה עושה אותך חזק במיוחד בהורדות ידיים,

Daniel2
17-03-09, 22:30
זה עושה אותך חזק במיוחד בהורדות ידיים,

אם אתה בקטע של הורדת ידיים תעבוד על האמות עם משקולות חופשי,גריפרים למיניהם יעזרו לך בעיקר באחיזה שזה פחות חשוב.
יש אתרים ברוסית עם המון חומר ומידע בנושא.

Daniel2
17-03-09, 22:41
הנה סרטון נחמד באנגלית שמסביר את הטכניקה על רגל אחת : http://www.videojug.com/film/how-to-win-at-armwrestling

OrGadol
17-03-09, 22:46
עזוב,אין לי כוח להסביר לך שוב,אתה לא מבין מה אני מדבר ,אתה אמרתה שזה הורס לא בריא חרא טיפשי ,אני לוקח את זה קיצוני שתבין,שזה לא בריא לעצמות בידיים,אז עניתי לך שזה כמו שתגיד שביגלל פשיטת מרפקים בפולי המרפק תיפגע ....זהו תעצור את זה פה ,כי זה הולך למקום לא טוב............

Etyopi Katan
18-03-09, 18:57
זה לא עושה נזק עזבו שטויות.

אחרי שמסיימים עם ה350 ליברות, יש לך לחיצת יד של מלגזה.

amir717
18-03-09, 19:07
זה לא עושה נזק עזבו שטויות.

אחרי שמסיימים עם ה350 ליברות, יש לך לחיצת יד של מלגזה.

חחחחחחחחח