PDA

צפה בגרסא המלאה : אירובי בלי ציוד

Leo
30-01-07, 13:48
טוב זה כ"כ ברור עד שזה מוזר למה לא עשיתי את זה קודם , אני עוד מבין אתה אלה שצריכים כל מיני דברים משוכללים בשביל להתאמן

זה הרבה יותר טוב מריצה כי אתה משלב את הגוף העליון+רגליים נגד התנגדות של המשקל שלך = כל היתרונות בכל סוגי הקארדיו במקום אחד , וגם אין מכות ככה שזה בטחוני לברכיים

איך עושים את זה?
1.תקום מהתחת שלך
2.ידיים על הברכיים
3.סקווט
4.לדחוף את עצמיך עם הידיים עד שאתה כמעט עלית
5.ידיים לצדדים כמו הרמת כתפיים אבל מהר
6.לחזור על 2-5 1000 פעם

כ"כ גאוני שזה מוזל למה לא ראיתי את זה קודם... כנראה אנשים נהנים לשחק בצעצועים משוכללים כמו הליכונים ואליפטיקלים ולא אוהבים אימון קארדיו..

אבל תעשו את זה מול הטלוויזיה לא תשתעממו.

יאללה כל האוכלי סויה עכשיו יתנפלו עלי לפני שהם ינסו ^_^

jonathan
30-01-07, 14:56
ניסיתי עכשיו טיפה,באמת זה טוב..
הדופק שלי מה זה גבוה עכשיו חח =]

B guuurl
30-01-07, 17:09
טוב זה כ"כ ברור עד שזה מוזר למה לא עשיתי את זה קודם , אני עוד מבין אתה אלה שצריכים כל מיני דברים משוכללים בשביל להתאמן

זה הרבה יותר טוב מריצה כי אתה משלב את הגוף העליון+רגליים נגד התנגדות של המשקל שלך = כל היתרונות בכל סוגי הקארדיו במקום אחד , וגם אין מכות ככה שזה בטחוני לברכיים

איך עושים את זה?
1.תקום מהתחת שלך
2.ידיים על הברכיים
3.סקווט
4.לדחוף את עצמיך עם הידיים עד שאתה כמעט עלית
5.ידיים לצדדים כמו הרמת כתפיים אבל מהר
6.לחזור על 2-5 1000 פעם

כ"כ גאוני שזה מוזל למה לא ראיתי את זה קודם... כנראה אנשים נהנים לשחק בצעצועים משוכללים כמו הליכונים ואליפטיקלים ולא אוהבים אימון קארדיו..

אבל תעשו את זה מול הטלוויזיה לא תשתעממו.

יאללה כל האוכלי סויה עכשיו יתנפלו עלי לפני שהם ינסו ^_^
לא הבנתי!

Nimrod
30-01-07, 17:20
נחמד ...

Leo
30-01-07, 17:29
לא הבנתי!
בקיצור זה סקווטים עם עזרה מהידיים שאת דוחפת את הברכיים עם הידיים
ואז מעלה אותם למעלה (כדי שזה גם יאמן כתפיים , קצת)

זה תרגיל מעולה לאירובי כי כל האירובים אתה צריך לצאת החוצה לרוץ , ציוד כלשהוא \מקום ללכת לחדר כושר

או שזה יותר מידי קשה\לא מפעיל את כל הגוף (סקווטים במשקל גוך לדוגמה) ולכן אי אפשר לעשות את זה במשך 20 דקות

אבל זה מצויין

Takima
31-01-07, 19:09
ניסית את זה? כמה זמן בערך אתה יכול להמשיך את זה ברצף?

ענק וחזק
31-01-07, 20:41
זה מזכיר סמוך-קום.

איך עושים את זה?
1.תקום מהתחת שלך
2.סקוואט
3.ידיים על הריצפה
4.לזרוק את הרגליים אחורה ולעבור למצב של שכיבות סמיכה.
5.להחזיר את הרגליים למצב כמו סקוואט.
5.לקפוץ ולהניף את הידיים למעלה ולצדדים.
6.לחזור על 2-5 1000 פעם

האמת שתוך כדי שכתבתי הבנתי בדיוק את התרגיל שלך.
זה לא כל-כך דומה אבל זה בכל מקרה גם זה תרגיל אירובי מצויין שלא מצריך ציוד.

ניסיתי קצת את את התרגיל שלך. הרגשתי כמו תרנגול :).

Leo
31-01-07, 20:45
זה מזכיר סמוך-קום.

איך עושים את זה?
1.תקום מהתחת שלך
2.סקוואט
3.ידיים על הריצפה
4.לזרוק את הרגליים אחורה ולעבור למצב של שכיבות סמיכה.
5.להחזיר את הרגליים למצב כמו סקוואט.
5.לקפוץ ולהניף את הידיים למעלה ולצדדים.
6.לחזור על 2-5 1000 פעם

האמת שבמחשבה שניה זה לא כל-כך דומה אבל זה בכל מקרה תרגיל אירובי מצויין שלא מצריך ציוד.
סמוך קום הרבה יותר קשה , מי שעושה אותם למשך חצי שעה בלי הפסקות לדעתי יש לו כושר אירובי נדיר

מה שנתתי מתאים לרוב האוכלוסייה אבל ולא מוכר כ"כ

B guuurl
02-02-07, 07:15
בקיצור זה סקווטים עם עזרה מהידיים שאת דוחפת את הברכיים עם הידיים
ואז מעלה אותם למעלה (כדי שזה גם יאמן כתפיים , קצת)

זה תרגיל מעולה לאירובי כי כל האירובים אתה צריך לצאת החוצה לרוץ , ציוד כלשהוא \מקום ללכת לחדר כושר

או שזה יותר מידי קשה\לא מפעיל את כל הגוף (סקווטים במשקל גוך לדוגמה) ולכן אי אפשר לעשות את זה במשך 20 דקות

אבל זה מצויין
אה... הבנתי למה אתה מתכוון...אפשר גם לעשות פשוט "נהיות" של דקה וחצי רצופה והפסקה- וחוזר חלילה של סקוואטים במפתחים שונים. הייתי עושה את זה פעם מול הטלוויזיה... נראה לי שחצי שעה כזאת, ואני לא נכנסת לאף ג'ינס יותר...:wacko:

sandman
04-02-07, 23:35
חברים יקרים רק תשמרו לכם על הברכיים כי אלו תרגילים הרסניים לברכיים אם לא במצעים אותם נכון.
ואחרי 1000 חזרות עם כל העייפות הנלוות לכך אני לא בטוח שאתה עוד מסוגל להקפיד על תנועה נכונה ויציבה, ועלול בשל כך לגרום להרס של הברכיים.

חוץ מזה אפשר קצת לגוון ולעשות באמצע כל מיני ניתורים לאוויר או סתם קפיצה במדרגה, ואפילו לעשות הפסקה לסט של שכיבות שמיכה או עליות מתח, אתה כבר תרגיש את הריאות שלך לא מתפקדו.
ככה הייתי עושה פעם סט של מתח עד לכשל ואז ישר סקוואט חופשי עד לכשל כמעט (או עד שאני פשוט נופל) ואז ישר שכיבות שמיכה בכל התנוחות עד לכשל טוטלי של הגוף.
חחח כמובן אחרי הייתי צריך חמש דקות התאוששות כדי לחזור על הכל הרצף מחדש.
זה פאקינג אימון אירובי טוב בימים של גשם או סתם ימים של חמסין, בקיצר בכל מצב שלא בא לצאת לרוץ בחוץ.

Leo
05-02-07, 21:57
חברים יקרים רק תשמרו לכם על הברכיים כי אלו תרגילים הרסניים לברכיים אם לא במצעים אותם נכון.
ואחרי 1000 חזרות עם כל העייפות הנלוות לכך אני לא בטוח שאתה עוד מסוגל להקפיד על תנועה נכונה ויציבה, ועלול בשל כך לגרום להרס של הברכיים.

חוץ מזה אפשר קצת לגוון ולעשות באמצע כל מיני ניתורים לאוויר או סתם קפיצה במדרגה, ואפילו לעשות הפסקה לסט של שכיבות שמיכה או עליות מתח, אתה כבר תרגיש את הריאות שלך לא מתפקדו.
ככה הייתי עושה פעם סט של מתח עד לכשל ואז ישר סקוואט חופשי עד לכשל כמעט (או עד שאני פשוט נופל) ואז ישר שכיבות שמיכה בכל התנוחות עד לכשל טוטלי של הגוף.
חחח כמובן אחרי הייתי צריך חמש דקות התאוששות כדי לחזור על הכל הרצף מחדש.
זה פאקינג אימון אירובי טוב בימים של גשם או סתם ימים של חמסין, בקיצר בכל מצב שלא בא לצאת לרוץ בחוץ.[

יא חתיכת יונק סויהההההההההההההההההה
ממה עשויות הברכיים שלך מדיקטים???

שונא את הסוג שלך , קודם תתאמן ואז תתבכיין על הריסת ברכיים

נ.ב
אל תעשאו את זה , שאדו בוקסינג מול מראה יותר כייף והרבה יותר קשה אבל נותן מוטיבציה!!

sandman
09-02-07, 03:44
בונה Leo מה התחלת ליפול עלי בכל תגובה שלי.
קצת כבוד לחברה הוותיקים פה בפורום לא יזיק לך.

נ.ב הסתכלתי בתאריכי הצטרפות של כל אחד לפורום וראיתי שהצטרפנו כמעט באותו שבוע.

חוץ מזה אני לא יודע ממה אתה עשוי, אולי אתה סוג של רובוט אנושי.
אבל אני מכיר הרבה חברה שעשו תרגילים כאלה בצורה לא נכונה ואחרי זה בכו שיש להם בעיות בברכיים.
מסקנה מכך: ברך יכולה להיות מספיק חזקה רק כשיודעים לעבוד נכון.

Nimrod
09-02-07, 09:15
מה אתה רוצה ממנו leo? הוא לא אמר שעדיף סטפר, הוא נתן אלטרנטיבה לא רעה חח..

בקיצור כולכם יונקי סויה וכל עוד אתם מזיזים את הגוף ומעלים את הדופק זה לא כלכך משנה ;)

Leo
09-02-07, 11:56
טוב שיהיה הגזמתי בתגובה אבל כל דבר מזיק לברכיים או מה לא , עובדה אנשים מזדקנים בחיים האלה , גם סקווטים וכל זה מפעילים עומס על הברכיים כמובן שבדרך כלל הגוף מחזק אותם בחזרה ככה שאפילו אם קיימת שחיקה היא תיעלם ,

אבל הגוף של האדם בנוי לעשות סקווטים במיוחד למשך זמן כמו שהוא בנוי לריצה , למען האמת אין לי ברכיים חזקות מאוד, יש לי בעיות רציניות בברכיים ובמרפקים מאז שהתחלתי להתאמן וזה התרגיל שדווקא הכי פחות מרגישים מהרבה דברים...

אה ואני הרבה יותר וותיק מהמשתמש הזה , כשעברנו לפורום הלבן (הפורום הזה בא אחרי הלבן) נמחק לי המשתמש מהפורום השחור עם איזה 1k הודעות +-
הייתי super trooper