PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו ניסה תאבקה Nature Best perfect3000???

dimax
21-09-06, 18:30
היום קניתי תאבקה הזאת + קריאטין מונהדרייט!!!
כל מי שמבין ויודע שיגיב

Psychopath
21-09-06, 18:33
צל"ש

Ori-Silver
21-09-06, 21:07
אחי מי קונה גיינר עם יחס של 1 ל9 פחממות וחלבונים זה ממש מיותר אני במקומך קונה אבקת חלבון ומוסיף לה שיבולת שועל ופירות(אני מוסיף בננה)וככה אתה חוסך כסף

geiner
21-09-06, 22:13
אחי מי קונה גיינר עם יחס של 1 ל9 פחממות וחלבונים זה ממש מיותר אני במקומך קונה אבקת חלבון ומוסיף לה שיבולת שועל ופירות(אני מוסיף בננה)וככה אתה חוסך כסף

איך בדיוק הוא חוסך כסף? הפרפקט 3000 עולה יענו 75 לקילו.. הרבה יותר זול מכל אבקת חלבון שיש..

יחס 1 ל 9 זה לא מטורף??? מה ההשפעות שלו?

Ori-Silver
21-09-06, 22:16
איך בדיוק הוא חוסך כסף? הפרפקט 3000 עולה יענו 75 לקילו.. הרבה יותר זול מכל אבקת חלבון שיש..

יחס 1 ל 9 זה לא מטורף??? מה ההשפעות שלו?

אחי אין בזה כמעט חלבון הרוב פחממות וקילו פחממות אתה יכול לקבל משקית של קילו אורז מלא שעולה בסופר 7 שקל

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:16
אבקה מזעזעת לטעמי..

geiner
21-09-06, 22:25
למה מזעזעת?

וכמה חלבון יש שם בכל מנת הגשה?

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:27
יש לך תנתונים באתר אני חושב זאת לא אבקה לעליה במאססה זאת יותר אבקה לכאלה שרוצים להשמין
לא חשוב אני לא יגיד לך מה טוב ומה לא טוב כי בסופו של דבר זאת החלטה שלך אבל אם אתה קונה אז בהצלחה ותהנה

geiner
21-09-06, 22:29
המטרה שלי היא לעלות מ משקל 67 קילו ל 73 קילו..
יש גיינר מתאים יותר? (ושקופסא אחת תספיק)

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:30
אין שום גיינר שקופסא אחת תספיק לך בשביל לעלות "נקי במאססה" אתה צריך להכניס עוד הרבה הרבה אוכל נכון חוץ מהאבקה
אם אתה רוצה לעלות בשומן אפשר לעשות את זה בשבוע.. כל היום תבלוס ואתה מגיע למשקל הרצוי

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:31
למרות זאת שאם אתה כבר קונה תקנה תסיראס מאססה של אופטימומ אחלה אבקה לעליה במאססה

shahaflol
21-09-06, 22:32
אל תסתכל כמה כסף לקילו זה... כי גודל המנה משפיעה מאוד. תסכתל כמה יוצא לך פר מנה, ותראה שיוצא באבקת חלבון הרבה יותר זול מגיינר

geiner
21-09-06, 22:39
אני עדיין לא מבין בזה כדי למדוד כמה יוצא לכף הגשה והכל
אני עדיין מעדיף לקנות גיינר במקום אבקת חלבון ולהוסיף לה בננה או משהו כי אני מאמין שחוץ מההוספת בננה יש שם עוד דברים שיעזרו לי לעלות במאסה..

בקשר למה שאמרתם שבפקפקט 3000 אין הרבה חלבון? אפשר לקבל נתונים? בסיריוס מאס יהיה יותר חלבון? מה היחס חלבון:פחמימות שם?

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:43
אחי עזוב אנחנו לא רוצים לסבך אותך פה יותר מדי תלך על האבקה שרצית הפרפקט 3000 היא אבקה טובה למתחילים שתיהיה יותר בענף ובאמת תיהיה יותר עיניני תלך על היסראס ועם אנשים תעבור לאנבולים :]

Ori-Silver
21-09-06, 22:45
מה יעזור לך שתוסיף בננה למוצר שמכיל פחממות אתה תקבל עוד פחממות אתה צריך גם חלבון ולא רק פחממות...

Ori-Silver
21-09-06, 22:45
אחי עזוב אנחנו לא רוצים לסבך אותך פה יותר מדי תלך על האבקה שרצית הפרפקט 3000 היא אבקה טובה למתחילים שתיהיה יותר בענף ובאמת תיהיה יותר עיניני תלך על היסראס ועם אנשים תעבור לאנבולים :]

אחי למה סתם לתת לא להוציא הרבה כסף על חרטא אם אפשר להסביר לו כמה דקות עם קצת סבלנות

geiner
21-09-06, 22:48
לא הבנתם אותי
התכוונתי שאני חושב שבמקום לקנות אבקת חלבון ולהוסיף בננה או משהו אז עדיף לקנות פשוט גיינר.. כי הבננה זה לא מה שעושה את ההבדל בין אבקת חלבון לגיינר לדעתי..

שמעו אתם מבינים יותר ממני אז אל תתנו לי להידפק ולשלם סתם 400 שקל כי זה כסף שאין לי.. אז תסבירו לי בבקשה

אמרתם שפרפקט 3000 זה לא איכותי כי בקושי יש בזה חלבונים? כמה חלבונים יש בזה? עדיף לי ללכת על סיריוס מאס? :diractor: :diractor: :diractor:

ובאמת תיהיה יותר עיניני תלך על היסראס ועם אנשים תעבור לאנבולים :]
אפשר הסבר על המשפט??? מה זה ועם אנשים תעבור לאנבולים?

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:48
אוקי בקצרה אתה יכול לעשות מה שאמרו לך פה לקנות אבקת חלבון רגילה
ואכול איתה פחממות
אם אתה לא רוצה תקנה גיינר
(האמת גיינר יותר נוח למי יש כוח להתחיל להוסיף פחממות אבל זה סתם בזבוז כסף)
אבל עדיף בכל זאת אפילו באוף סיזן להנות מהאוכל ולא להתווסף בגיינרים וכאלה תאכל הרבה פשוט ותקח לך חלבון רגיל
אני אומר את זה מניסיון..

geiner
21-09-06, 22:52
אוקי בקצרה אתה יכול לעשות מה שאמרו לך פה לקנות אבקת חלבון רגילה
ואכול איתה פחממות
אם אתה לא רוצה תקנה גיינר
(האמת גיינר יותר נוח למי יש כוח להתחיל להוסיף פחממות אבל זה סתם בזבוז כסף)
אבל עדיף בכל זאת אפילו באוף סיזן להנות מהאוכל ולא להתווסף בגיינרים וכאלה תאכל הרבה פשוט ותקח לך חלבון רגיל
אני אומר את זה מניסיון..

לקנות אבקת חלבון ולהוסיף פרי - - גם אם אני מתכוון לקחת את השייק לא רק אחרי אימון אלא גם במהלך היום?

עד כמה משמעותי הביזבוז כסף של קניית גיינר ולא אבקת חלבון בערך?

ובמקרה שהחלטתי לקנות גיינר אתם יכולים לעזור לי רק? הבנתי שסיריוס מאס ופררפקט 3000 הם המועמדים הטובים.. אמרתם שבפרפקט 3000 אין כמעט חלבון... כמה יש במנת הגשה? וכמה יש בסיריוס מאס?

מה זה "ועם אנשים תעבור לאנבולים"?

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:55
כן אתה לא חייב להוסיף פרי אתה יכול לאכול אם זה אורז גם חחח סתם הגזמתי אבל אתה יכול לאכול אם זה מה שבא לך קורנפלקס שיבולת שועל מה שבא לך בטחלס פחממה..
זה לא כזה משמעותי בא לך גיינר ונידייות ונוחות תקנה גיינר לא בא לך לבזבז ובא לך לחסוך תקנה חלבון רגיל
יש בפרפקט 3000 מספיק חלבון הבעיה היא שזאת לא באמת אבקה לגדילה היא יותר מתאימה לאנשים מאוד רזים שרוצים להשמין בשומן ולא לעלות רק בשריר אין לי מושג כמה חלבון יש במנת הגשה תבדוק באתר
בקשר לסיראס 25 גרם חלבון בכף

Ori-Silver
21-09-06, 22:55
אחי קנה אבקת חלבון ותטחן בבלנדר יחד איתה שיבולת שועל ובננה רק לשם השוואה מנה של חלבון עולה 3.5 שקל והשיבולת שועל והבננה עולות גרושים ככה שיוצא לך גיינר ביתי ב-5 שקל למנה ואולי אפילו פחות ויש לך יחס יותר שפוי בין הפחממות לחלבנים ואם לא הבנת אותי אז אני כבר לא יודע איך אני יכול לעזור לך

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:57
הוא הבין הוא הבין אחי הוא הבין טוב מאוד
עכשיו הוא צריך להחליט מה לעשות
החלטה שלך..

geiner
21-09-06, 22:57
בקיצור פרפקט 3000 או סיריוס מאס? :)
עזוב לסבך אותי באבקת חלבון עם פרי חח
אין לי בלנדר בבית
אם הביזבוז כסף הוא עוד 50 שקל אני אחייה.. גם ככה אחרי סיום הקופסא של העלייה במאסה אני אשתמש רק באבקת חלבון

מזכיר: גובה 1.83 משקל 67

מטרה: להגיע למשקל 73
שזה לעלות 7 קילו
לא חייב נקי הכל כמובן... אבל גם לא הכל שומן כמובן..

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:59
אמממ דעה שלי סיראס מאססה אבל מה שבא לך:]
אם לא אכפת לך קצת שומן ועלות יותר מהם תלך על הפרפקט

NIRAN
21-09-06, 22:59
קודם כל שיהיה לך תפריט אחרת אתה מבזבז את כספך.

geiner
21-09-06, 23:00
קודם כל שיהיה לך תפריט אחרת אתה מבזבז את כספך.

יהיה בסדר.. אני בסה"כ יוסיף לי ככה קלוריות ופחמימות למאזן היומי ואעלה ככה במשקל

ושיגעתם אותי :):):):)
פרפקט 3000 או סיריוס מאס????

NIRAN
21-09-06, 23:03
3000, אתה נראה לי אחד שצריך הרבה קלוריות אם אין לך תפריט לעלייה במאסה....

geiner
21-09-06, 23:07
עוד שאלה בבקשה..
כמה תעלה לי מנה?
נגיד אחרי אימון אני לוקח מנה.. כמה ייצא שהיא תעלה נגיד? (בסיוריוס מאס או פרפקט 3000..) כי אמרתם שבאבקת חלבון מנה יכולה לעלות 5 שקל..

חח עד שהתחלתי לחשוב יותר על סיריוס מאס (כי יש בזה תוספת קריאטין וזה פחות מטורף כמו הפרפקט) אתה אומר לי פרפקט

NIRAN
21-09-06, 23:09
סיריוס מאס נראה הרבה יותר חסכוני... מצד שני אתה צריך הרבה קלוריות..
פשוט תאכל הרבה ותקח את הסיריוס מאס

geiner
21-09-06, 23:12
סיריוס מאס נראה הרבה יותר חסכוני... מצד שני אתה צריך הרבה קלוריות..
פשוט תאכל הרבה ותקח את הסיריוס מאס

כמה תעלה לי בערך מנה אחי?
ככה אני משכנע גם הורים.. נגיד מנה אחרי אימון עולה 10 שקל.. זה יוצא כמו שאני אקנה 2 קוטג' רק שזה הרבה יותר טוב מ 2 קוטג'
השאלה כמה מנה תעלה..

מחכה לעוד תגובות פרפקט 3000/סיריוס מאס
תודה על העצה של עירבוב אבקת חלבון עם עוד רכיבים שמעתי שזה עדיף אבל אני אוותר אין לי בלנדר בבית ועדיף כמה שיותר קומפלקס מוכן.. כמה חוסכים אבל אם משתמשים בשיטה שלכם בערך?

סיוריוס מאס 73 שקל לקילו פרפקט 3000 75 שקל לקילו.. שניהם חסכוניים

Ori-Silver
21-09-06, 23:20
אם כבר אתה קונה לזה לדעתי יש את היחס האופטימאלי
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=156&CategoryID=100&Page=1

geiner
21-09-06, 23:23
לסופר האבי וויט 1200 יש יחס 1:2 אחי.. לדעתי זה די חלש לא?
אל תשכח מה המטרה שלי
ממשקל 67 קילו לעלות למשקל 73 קילו.. (לא נקי מדי ולא שומני מדי שיהיה) בטח אני אצטרך 3 קופסאות של הגיינר שהצעת..

Ori-Silver
21-09-06, 23:24
אחי תאכל נכון ותפסיק לחשוב שזה מה שיגדיל אותך כי זה לא אני הבאתי לך את המוצר האופטימאלי לדעתי לעליה במאס תעשה מה שאתה רוצה

geiner
21-09-06, 23:26
אני אשתדל לאכול נכון
אבל רוצה גם גיינר מתאים וחזק כי אני לא במצב של להישאר במשקל הנוכחי

אתה יכול לענות לי רגע על השאלה? נגיד אני לוקח את הגיינר אחרי אימון - כמה ייצא שיענו המנה הזאת תעלה לי? איך מחשבים?

Ori-Silver
21-09-06, 23:28
חח אחי אתה חופר

geiner
21-09-06, 23:33
נו רק תענה כמה יעלה???????????? חחחחחח
אני רוצה להוכיח שמנת גיינר אחרי אימון יותר זול מלקנות כמה קוטג'ים..

כמה תעלה מנה אחרי אימון של גיינר?? חח

ואני חופר כבר 4 עמודים אז תענה ואני יותר לא שולח הודעות :p

Ori-Silver
21-09-06, 23:37
זה לא יוצא יותר זול

geiner
21-09-06, 23:46
1( כ-מ-ה זה ייצא?

ו2( אמרתם שהיחס פחמימות חלבונים בפרפקט 3000 זה ?1:9

מה היחס בסיריוס מאס? (אני לא יודע לחשב)

3( אז מה לקנות???

אני אוהב לחפור, סורי , ייסוריכם ייגמרו מחר
מודה לכם אבל על העזרה!!:)
:jockey:

Ori-Silver
22-09-06, 00:05
1)תחשב
2)כן על כל 9 גרם פחממות יש גם גרם 1 של חלבון זאת אומרת שב10 גרם אבקה יש 9 גרם פחממות ו 1 גרם חלבון יש מבין?
3)עט חפירה ותתחיל לחפור בור בחצר סתם אחי תקנה מה שהמלצתי לך
http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=100&Page=1

geiner
22-09-06, 09:53
1)תחשב
2)כן על כל 9 גרם פחממות יש גם גרם 1 של חלבון זאת אומרת שב10 גרם אבקה יש 9 גרם פחממות ו 1 גרם חלבון יש מבין?
3)עט חפירה ותתחיל לחפור בור בחצר סתם אחי תקנה מה שהמלצתי לך
http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=100&Page=1

איך אני מחשב יחס פחמימה: חלבון למוצרים שאני רוצה לבחור? וכמות חלבון למנת הגשה אחרי אימון?

אני אגיד לך איך אני חושב שזה... אני אקנה נגיד פרפקט 3000 שזה חזק מאוד.. אני אעלה עוד משקל 7 קילו ונגיד שהרוב מזה יהיה שומן.. אבל אז אני אעבוד על השומן הזה בחדר כושר ואהפוך אותו לשריר - במקום לקנות אבקה כמו שאתה הצעת שהיא חלשה יותר וייקח לי הרבה זמן לעלות איתה 7 קילו למרות שאולי רוב התוצאה תהיה נקייה.. הרבה זמן=הרבה כסף לקנות עוד גיינר כזה כי זה עליה נקייה וזה איטי יותר=כסף שאין לי

נ.ב מישהו פה ניסה פעם את זה בכלל? (את הסופר האבי ווט 1200?(

ofir_co
22-09-06, 16:28
אני הייתי במצב דומה לשלך - 1.82 65 ק"ג
אני די עצלן ובעייתי עם אוכל אז הלכתי על גיינר שהוא פיתרון די יקר
קניתי סיריוס מאס 5.5 ק"ג שנגמר לי תוך 3 שבועות בערך (כף בבוקר\בערב +כף וחצי אחרי אימון)
הגעתי ל-70 בערך
בחבילה השניה השתמשתי פחות והוא החזיק חודש ועכשיו אני שוקל 74
בקיצור די יקר נגמר מהר אבל בד"כ עוזר...
עכשיו עברתי לאבקת חלבון (דרך הגב אני גם השקעתי בקריאטין מונו - ביזבוז כסף - לפחות בשבילי...)
ורוב העליה שלי היא בשריר ולא בשומן...
מקווה שעזרתי

geiner
22-09-06, 19:35
תודה על התגובה
לדעתי תשימו בעוגן את האשכול הזה... חפרני ביותר והתוצאה הוא שקניתי אבקת חלבון למרות שהייתי סגור על גיינר (פותח עידכון עוד דקה)