PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה לגבי חיטוב

kfir-d
28-03-09, 02:01
שלום לכולם כמו שאתם רואים אני חדש כאן
אני יספר על עצמי בקצרה
קוראים לי כפיר בן 21 לפני שנתיים בערך ירדתי 35 קילו בלי כושר (תוך זמן קצר)
בתקופה האחרונה התחלתי להתאמן הגוף התחיל לקבל קצת צורה הבטן שטוחה יותר אבל נשאר מותניים
אני מעוניין לדעת איך אפשר להוריד את המותניים להבליט את שרירי הבטן ולנפח קצת את הידיים בדרך הכי מהירה
אשמח אפילו לעזרה לגבי תזונה אפילו תוספי מזון(למראות שזה לא הפורום הזה אבל אני לא רוצה לפתוח 2 נושאים סתם), לידע כללי אני לוקח אבקת חלבון אחרי כל אימון
אני יותר מאשמח לראות תוצאה תוך שבוע (עם עבודה קשה מאוד :boxing: )

תודה מראש, כפיר

נ.ב אם האשכול לא במקום אשמח אם תעבירו אותו במקום לנעול

amir717
28-03-09, 02:13
מה השאלה?

kfir-d
28-03-09, 02:15
אני מעוניין לדעת איך אפשר להוריד את המותניים להבליט את שרירי הבטן ולנפח קצת את הידיים בדרך הכי מהירה
אשמח אפילו לעזרה לגבי תזונה אפילו תוספי מזון(למראות שזה לא הפורום הזה אבל אני לא רוצה לפתוח 2 נושאים סתם), לידע כללי אני לוקח אבקת חלבון אחרי כל אימון
אני יותר מאשמח לראות תוצאה תוך שבוע (עם עבודה קשה מאוד :boxing: )

......

Masquerade
28-03-09, 03:12
מה יש להגיד.. אתה צריך לבנות לעצמך תוכנית אימונים ותפריט.. תקרא על כל אחד מהדברים באשכולות הנעוצים בפורומים המתאימים.

moo
28-03-09, 03:12
תרשם לפגישות ייעוץ

או שתיפול על מישהו בחדר כושר שמבין ממש טוב בתזונה ואימונים

אי אפשר להסביר את כל התורה על רגל אחת

to2005
28-03-09, 03:34
שלום לכולם כמו שאתם רואים אני חדש כאן
אני יספר על עצמי בקצרה
קוראים לי כפיר בן 21 לפני שנתיים בערך ירדתי 35 קילו בלי כושר (תוך זמן קצר)
בתקופה האחרונה התחלתי להתאמן הגוף התחיל לקבל קצת צורה הבטן שטוחה יותר אבל נשאר מותניים
אני יותר מאשמח לראות תוצאה תוך שבוע (עם עבודה קשה מאוד :boxing: )תודה מראש, כפיר

נ.ב אם האשכול לא במקום אשמח אם תעבירו אותו במקום לנעול
אתה יכול לשכוח מזה. פיתוח גוף זה עבודה של זמן רב והשקעה אין נוסחת פלאים שאתה עובד שבוע ופתאום יש לך קוביות וגוף של מתחרה מקצועי.
תבנה תפריט (או שמישהו יבנה לך) ותעבוד נכון. לאט לאט תוצאות יגיעו