PDA

צפה בגרסא המלאה : PlasmaJet

GT707
28-03-09, 15:25
שמעתי המון תגובות מעולות עליו.... מה אתם אומרים? איך הוא?

WEST $ SIDE
28-03-09, 15:30
מוצר שנותן פאמפ , בכללי ביזבוז כסף במיוחד עם המחירים בארץ...

hypertrophy
28-03-09, 15:40
ממה שהבנתי הוא היחיד שמקיים מה שהוא מבטיח וזה פאמפ של יום-יומיים
זה יכול להיות נחמד בישביל להראות טוב יותר בקיץ אחרי חיטוב חזק.......וזהו בעיקרון

HITMAN
28-03-09, 15:46
ממה שהבנתי הוא היחיד שמקיים מה שהוא מבטיח וזה פאמפ של יום-יומיים
זה יכול להיות נחמד בישביל להראות טוב יותר בקיץ אחרי חיטוב חזק.......וזהו בעיקרון

כן,אבל מה זה כשור לאחרי חיטוב חזק,מדובר כאן רק על הפאמפ. Gaspari Nutrition הם די טובים. זה מה שאני רואה בחוץ לארץ(בפורומים). אני כבר השתמשתי באחד המוצרים ומאוד מרוצה. רוצה לנשות את הקריאטין משלהם.

hypertrophy
28-03-09, 15:51
כן,אבל מה זה כשור לאחרי חיטוב חזק,מדובר כאן רק על הפאמפ. Gaspari nutrition הם די טובים. זה מה שאני רואה בחוץ לארץ(בפורומים). אני כבר השתמשתי באחד המוצרים ומאוד מרוצה. רוצה לנשות את הקריאטין משלהם.

כי בנינו....מה יתן לך פאמפ בלי חיטוב....זה לא יראה משהו זה לא יראה בכלל!

אחי אני השתמשתי בסופר פאמפ שלהם למרץ לפני אימון והוא פיצץ לי ת'צורה אחד החזקים
כל שאר מוצרים ניראים מעניינים....כשתנסה תספר לנו איך היה

HITMAN
28-03-09, 16:03
כי בנינו....מה יתן לך פאמפ בלי חיטוב....זה לא יראה משהו זה לא יראה בכלל!

ב100% אני אגיד ולא אשכח על כך.כמו כן אני הבנתי שאתה הייתה מאוד מבסוד מסופר פאמפ ? -))))))))

hypertrophy
28-03-09, 16:08
מאוד מאוד מרוצה אפילו.....
ככה ברגיל אתה לא מרגיש איתו כלום...ואז אתה מתחיל להרים דברים כבדים ונהייה לך אש בעיניים....
באמת ובתמים לא היו לי אימונים כאלו בחיים כמו עם התוסף הזה

SiX PACK
28-03-09, 16:10
שמעתי וקראתי דברים מאוד טובים עליו אך לא התנסתי בו.

HITMAN
28-03-09, 16:14
אז ממליץ

Pro_XXL_Universe
28-03-09, 16:14
מוצר די כייף האמת:)
שמדובר בפאמפ...אבל פה בארץ כולם גזלנים ובני זונות אז הוא עולה פה כפול 3 ממה שהוא עולה בחו"ל.

HITMAN
28-03-09, 16:19
זה לא בעייה! Pro_XXL_Universe נו?

GT707
28-03-09, 16:20
עזבו תעניין של המחיר אין מה לעשות שאנשים מנסים לעשות 80 אחוז רווח על גבינו... איך אפשר להאשים אותם כולם ישראלים חחח
תאמת אני יודע שחבל להוציא כסף על מוצרי no אבל סתם אני רוצה לנסות אותו במיוחד אחרי ביקורות שאנשים רושמים שאשכרה יש פאמפ כמה ימים אחרי
אני מחפש תוסף שבאמת יתן פוש קריאטין יש hmb יש חומצות אמינו שנשאר לי מהחיטוב גם יש לי...
על מה אני יכול להסתמך עכשיו?

HITMAN
28-03-09, 16:23
gt707 מה אתה צריך? אבל בדייוק. מה המטרה שלכה?

GT707
28-03-09, 16:48
המטרה כמו שאמרתי משו שיתן לי פוש במסה .... אני אחרי חיטוב כחודש כבר משתמש בקריאטין וhmb מחפש משו שישבור לי תשיגרה ויעלה אותי רמה באימונים ואין לי בעיה שזה יהיה מוצר שהמנות שלו אפילו יהיו בערך לחודש של אימון
בגלל זה פתחתי תתרד במטרה לראות האם הפלזמה ג'ט יהיה שווה משו ואם למשו היה נסיון איתו... אני מאמין שבדרך עקיפית המוצר הזה כן יתן לי פוש ע"י כך שיעלה לי תכוח ואת עצימות האימונים בזמן השימוש בו וכתוצאה מכך בעקיפין תהיה עלייה יותר מהירה במסת השריר

HITMAN
28-03-09, 17:12
אז תיקח על משהו שאנו כאן מדברים ואתה תרגיש שינויים באימונים שלכה מסופר פאמפ

GT707
28-03-09, 17:13
אני כבר יקח תפלזמה ג'ט רק בגלל הסקרנות והביקורות

GT707
28-03-09, 17:42
ועוד שאלה לגבי אופן לקיחת התוסף
מתי מומלץ לקחת אותו?
אני יודע רק בימי אימון אבל יש ויכוחים לגבי כמה מזן לפני אימון... ראיתי הרבה שאומרים שבשביל תוצאות מרביות צריך להשאיר תבטן ריקה 3 שעות ללא אוכל ולקחת כ כ שעה שעתיים לפני אימון

HITMAN
28-03-09, 17:57
יהי כתוב על מוצר אצמו. מה שכתוב תיקח

WEST $ SIDE
28-03-09, 17:58
עדיין לא הבנתי למה אנשים לוקחים את כל המוצרי פאמפ הללו ...

Pro_XXL_Universe
28-03-09, 18:10
עדיין לא הבנתי למה אנשים לוקחים את כל המוצרי פאמפ הללו ...

זה מוצר טוב אתה תקבל במשך האימון גירויי הרבה יותר טוב אם תשתמש בזה.אם אין לך בעיות כספיות ויכול להרשות לעצמך הכל..תקנה בכייף אם אתה מעונין..אם לא ביזבוז.
אני אישית אוהב את המוצרים האלו ובכללי מראה של "ורידים בולטים" זה הרבה יותר יפה לדעתי,אבל המחירים פה בארץ זה גועל נפש ואני בתור אחד שגרתי בארצות הברית יכול להגיד לך ולכל הפורום שכל אחד פה גזלן מסריח שדלי אופטימום עולה בחו"ל גג 120 שקל ופה לוקחים 360 שקל בלי בושה.

טפו!

GT707
28-03-09, 18:37
והכי מצחיק שעוד אומרים לך שההבדלים אחרי משלוח ומע"מ וכל זה יהיו זניחים מאד... אני זוכר תהזמנה האחרונה שלי שיצא לי שם הבדל של לא פחות מ560 שקל! כלומר עם הייתי קונה את אותם מוצרים בבית הייתי משלם עוד 560 שקל... אז נכון שצריך לחכות בסביבות ה שבועיים עד חודש אז נכון שלפעמים יש כאבי ראש עם המכס אבל שמסתכלים על התמונה בכללי זה מאד אבל מאד משתלםםם
חח שוב פעם עולים לי העצבים... כל פעם שמדברים על ההבדלי מחירים בין הארץ לח"ול אני מתעצבן
האם יכול לבוא יבואן/בעל חנות פעם אחת ולתמידו להסביר לנו למה לעזעזאללל ההבדל העצום הזה??
תנו סיבה אחת הגיונית .. נכון לא מצפים ממכם למכור במחיר של חו"ל אבל אבל היי חבר'ה במחירים של היום זה על גבול החוצפה... אחרי זה באים מתלוננים למה הרמה בארץ בפיתוח גוף יורדת בטח שתרד איך נער שרוצה להתחיל לפתח גוף ולהיכנס לעסק בצורה רצינית יכול להתחיל ששק גיינר עולה לו 500 - 600 שקל שמוצרי no עולים 400 שקל טירוףףף
שלא תבינו לא נכון אני לא בא לדבר על חנות ספציפית חס וחלילה יש לי את כל הכבוד לבעלי העסקים והיבואנים אני מדבר על כולם בתמונה אחת גדולה שכן המחירים בינהם זהים לחלוטין עם סטייה פה ושם

Locke
28-03-09, 21:02
גם אני חושב שזה בזבוז מטורף, אבל ניסיתי הייתה לי דוגמא אחת מהזמנה שעשיתי, והמוצר עובד, והוא נורא כייפי, אבל מלבד פאמפ מטורף הוא לא תורם כלום, למי שיש כסף לזרוק, אז בבקשה...

וכן הsuperpump250 פשוט מטורף, אם כבר להשקיע במשהו אז בו, למרות שגם הוא לא ממש נחוץ, אבל הוא כן תורם במידה מסויימת לאימונים אינטנסיבים יותר.

GT707
28-03-09, 23:15
אבל אתם משווים בין שתי מוצרים שונים בכלל... מבחינת אופי המוצר ותועלתו הפלזמה גט לא רואה ממטר את הסופרפאמפ וזה אפילו מצוין בפרטים של החברה (גספרי) בשאלות - תשובות של המוצר

DanielP
29-03-09, 08:29

אפשר לינק או משהו למוצר הזה?
(זה שנתן לך מרץ )

RONY GILMAN
29-03-09, 15:46
והכי מצחיק שעוד אומרים לך שההבדלים אחרי משלוח ומע"מ וכל זה יהיו זניחים מאד... אני זוכר תהזמנה האחרונה שלי שיצא לי שם הבדל של לא פחות מ560 שקל! כלומר עם הייתי קונה את אותם מוצרים בבית הייתי משלם עוד 560 שקל... אז נכון שצריך לחכות בסביבות ה שבועיים עד חודש אז נכון שלפעמים יש כאבי ראש עם המכס אבל שמסתכלים על התמונה בכללי זה מאד אבל מאד משתלםםם
חח שוב פעם עולים לי העצבים... כל פעם שמדברים על ההבדלי מחירים בין הארץ לח"ול אני מתעצבן
האם יכול לבוא יבואן/בעל חנות פעם אחת ולתמידו להסביר לנו למה לעזעזאללל ההבדל העצום הזה??
תנו סיבה אחת הגיונית .. נכון לא מצפים ממכם למכור במחיר של חו"ל אבל אבל היי חבר'ה במחירים של היום זה על גבול החוצפה... אחרי זה באים מתלוננים למה הרמה בארץ בפיתוח גוף יורדת בטח שתרד איך נער שרוצה להתחיל לפתח גוף ולהיכנס לעסק בצורה רצינית יכול להתחיל ששק גיינר עולה לו 500 - 600 שקל שמוצרי no עולים 400 שקל טירוףףף
שלא תבינו לא נכון אני לא בא לדבר על חנות ספציפית חס וחלילה יש לי את כל הכבוד לבעלי העסקים והיבואנים אני מדבר על כולם בתמונה אחת גדולה שכן המחירים בינהם זהים לחלוטין עם סטייה פה ושם

איזה מוצרים הזמנתה אם אפשר לשאול?

GT707
29-03-09, 17:39
גיינר פרו קומפלקס נייטריק בוסט וzma של אופטימום

hypertrophy
29-03-09, 18:10
אפשר לינק או משהו למוצר הזה?
(זה שנתן לך מרץ )

תחפש באתרי תוספי מזון מחו"ל superpump 250
של חברת gaspari

Shlomik
29-03-09, 19:22

כמו שאמרת בעצמך המחירים בארץ נעים באותו טווח מחירים אחיד בין כל החנויות והיבואנים אם הבדלים קטנים של כמה עשרות שקלים לפה ולשם וזה לא סתם שהמחיר בארץ אצל כולם שונה מהמחיר בארצות הברית.

מכמה סיבות דבר זה זה קורה:
בארץ המוצר עובר יד נוספת לעומת מכירה של מוצרים בארצות הברית.
בחו"ל: יצרן -> חנות -> צרכן, במקרים מסוימים אפילו היצרן מוכר בעצמו.
בארץ: יצרן -> יבואן -> חנות -> צרכן.

עכשיו לכל גוף כזה יש הוצאות שהוא צריך לכסות לפני שהוא בכלל מתחיל להרוויח!
היבואן צריך לשלם מע"מ, מיסים, הובלה, אישורים של משרד הבריאות, בדיקות מעבדה, תוויות בעברית, הפצה של המוצרים לחנויות או עבודה מול חברת הפצה, משכורות וכו'.
סתם חשוב לדעת אבל לכל טעם של אותה אבקה היבואן חייב להוציא ניירת ואישור נפרד ממשרד הבריאות. תבין עד כמה קשים הם שם.
וגם לחנות שוב יש הוצאות, עובדים, טלפונים, חנות, אחסנה וכו'.

תחשב את הכל ביחד אתה תגיע לתוספת מחיר מאוד משמעותית , אני יודע שזה נשמע לך אולי סכום אסטרונמי ולא הגיוני אבל זה הוצאות של עסק בארץ ישראל (לא ציינתי את נס הכנסה והמעמ שחל על החנות), ולכן המחירים כאלה כולם מעבר לזה אני יכול להגיד לך שגם אותי זה מעצבן באופן אישי שחנות בישראל קונה מיבואן מוצר במחיר יותר יקר מאשר בן אדם בארצות הברית יקנה יחידה אחת באופן פרטי מול הבית, אבל זה המצב זה בדיוק כמו עם מכוניות, הלוואי היו המחירים של מכוניות בארץ כמו בחו"ל, תראה כמו עולה מוסטנג חדשה בארץ וכמה בארצות הברית פי 4 בערך.

אם יש לך שאלות נוספות בנושא, תרגיש חופשי לפנות אלי.
שלומיק

hanna666
29-03-09, 19:28
כמו שאמרת בעצמך המחירים בארץ נעים באותו טווח מחירים אחיד בין כל החנויות והיבואנים אם הבדלים קטנים של כמה עשרות שקלים לפה ולשם וזה לא סתם שהמחיר בארץ אצל כולם שונה מהמחיר בארצות הברית.

מכמה סיבות דבר זה זה קורה:
בארץ המוצר עובר יד נוספת לעומת מכירה של מוצרים בארצות הברית.
בחו"ל: יצרן -> חנות -> צרכן, במקרים מסוימים אפילו היצרן מוכר בעצמו.
בארץ: יצרן -> יבואן -> חנות -> צרכן.

עכשיו לכל גוף כזה יש הוצאות שהוא צריך לכסות לפני שהוא בכלל מתחיל להרוויח!
היבואן צריך לשלם מע"מ, מיסים, הובלה, אישורים של משרד הבריאות, בדיקות מעבדה, תוויות בעברית, הפצה של המוצרים לחנויות או עבודה מול חברת הפצה, משכורות וכו'.
סתם חשוב לדעת אבל לכל טעם של אותה אבקה היבואן חייב להוציא ניירת ואישור נפרד ממשרד הבריאות. תבין עד כמה קשים הם שם.
וגם לחנות שוב יש הוצאות, עובדים, טלפונים, חנות, אחסנה וכו'.

תחשב את הכל ביחד אתה תגיע לתוספת מחיר מאוד משמעותית , אני יודע שזה נשמע לך אולי סכום אסטרונמי ולא הגיוני אבל זה הוצאות של עסק בארץ ישראל (לא ציינתי את נס הכנסה והמעמ שחל על החנות), ולכן המחירים כאלה כולם מעבר לזה אני יכול להגיד לך שגם אותי זה מעצבן באופן אישי שחנות בישראל קונה מיבואן מוצר במחיר יותר יקר מאשר בן אדם בארצות הברית יקנה יחידה אחת באופן פרטי מול הבית, אבל זה המצב זה בדיוק כמו עם מכוניות, הלוואי היו המחירים של מכוניות בארץ כמו בחו"ל, תראה כמו עולה מוסטנג חדשה בארץ וכמה בארצות הברית פי 4 בערך.

אם יש לך שאלות נוספות בנושא, תרגיש חופשי לפנות אלי.
שלומיק

שלומיק אני חייב לדבר איתך דחוף לגבי כמה דברים שאני מזמין מתי תוכל לכנס למסנגר ?

GT707
29-03-09, 20:31
אז מה עושים שלומיק? מצד אחד כמו שאמרתי אני מבין תיבואנים שכן כל מה שפירטתת בצורה מעולה אכן חייב לקרות מטעמי בירוקרטיה וכו... אבל מצד שני יש תצרכנים... המחיר מאד גבוה להם.... מה עושים במצב כזה? איפה אתה רואה את כל תעשיית תוספי המזון בישראל נגיד בעוד 10 שנים?

Shlomik
30-03-09, 11:23
אז מה עושים שלומיק? מצד אחד כמו שאמרתי אני מבין תיבואנים שכן כל מה שפירטתת בצורה מעולה אכן חייב לקרות מטעמי בירוקרטיה וכו... אבל מצד שני יש תצרכנים... המחיר מאד גבוה להם.... מה עושים במצב כזה? איפה אתה רואה את כל תעשיית תוספי המזון בישראל נגיד בעוד 10 שנים?

בכנות, למרות שהמחירים הם גבוהים יותר מבחו"ל עדיין יוצא יותר זול לקנות אבקת חלבון מאשר לקנות מנת חלבון אחרת במכולת (קוטג', טונה, חזה עוף וכו') תעשה חישוב שאם אתה רוכש אבקת חלבון שהיא עדיין מאוד איכותית אבל מהמוצרים המוזלים יותר כמו החלבון של חברת ניצ'רס בסט או האופטימום קלאסיק ובכלל היום גם יש חלבונים תוצרת הארץ שהם זולים כמו האופטימלי, אתה עדיין מגיע למחיר של מנת חלבון בפחות מ4 ש"ח אז נכון שאולי זה יותר יקר מחו"ל אבל זה עדיין כלכלי יותר כמעט מכל פיתרון אחר שתמצא בארץ לחלבון.

לגבי התעשיה בעוד 10 שנים, זה כבר סיפור למקום אחר אולי צריך לכתוב על זה איזה מאמר לאתר :wiggle:

שלומיק

Locke
30-03-09, 19:34
תאמת עדיף לקנות אבקת חלבון בארץ מאשר בחול.
כי ההבדל הוא בערך איזה 20-30 שקל(לטובת החול), אבל זה 14 ימים משלוח לעומת יום 1 של ישראלבודי, וגם זה מוצר גדול אז יש סיכויי סביר שהמכס יתפוס, ואז כבר זה יצא יותר יקר מאשר בארץ... אבקת חלבון תמיד אני קונה מהארץ.

Shlomik
30-03-09, 20:25
תאמת עדיף לקנות אבקת חלבון בארץ מאשר בחול.
כי ההבדל הוא בערך איזה 20-30 שקל(לטובת החול), אבל זה 14 ימים משלוח לעומת יום 1 של ישראלבודי, וגם זה מוצר גדול אז יש סיכויי סביר שהמכס יתפוס, ואז כבר זה יצא יותר יקר מאשר בארץ... אבקת חלבון תמיד אני קונה מהארץ.
האמת שאם תעשה חישוב מחדש תראה שבגלל שהדולר עכשיו באזור ה4.2, להזמין חלבון מחו"ל במוצרים מסוימים יוצא אותו מחיר של הארץ ובמקרים מסוימים אפילו 10-20 ש"ח מעל ולא מתחת.

סתם בשביל הדוגמא, חלבון אופטימום קלאסיק עולה בחו"ל ממוצע 38$ + משלוח רגיל לישראל עוד 40$ סך הכל 78$ תכפיל בשער הדולר הנוכחי (4.22) זה 329 ש"ח שבארץ הוא עולה 325 ככה שזה אפילו יוצא יותר יקר וכמו שאמרת יש לך עוד המתנה של באזור השבועיים, לגשת לדואר וכו'

זאת כמובן רק דוגמא אבל כל חלבון יוצא כיום יותר משתלם לקנות בישראל מאשר להזמין מחו"ל.

שלומיק

Thebastard
30-03-09, 20:25
סליחה על הבורות,אבל מישהו יכול להסביר מה זה? :\