PDA

צפה בגרסא המלאה : מאמר שכתבתי על מוטיבציה לאימונים ............

The-One
29-03-09, 00:41
כתבתי מאמר על מוטיבציה לאימונים כן אני משועמם אבל עדיין החלטתי לשתף אותכם ולפרסם אותו פה אני מקווה שלא תעשו מזה בדיחה או משו באמת ישבתי כמה שעות לכתוב את זה..

אז ככה למה נרשמתם למכון כושר?, אתם יודעים למה?, בישביל לעשות ביד בבית? בישביל לשחק במחשב?, בישביל מה? בישביל להתפתח ולהתחזק, כנראה ולהשיג תמטרה שלכם הגוף האידאלי כל אחד ומטרתו.
אז בישביל המטרות האלה אנשים דבר אחד אתם צריכים להבין שבלי השקעה והתמדה באימונים שום דבר לא יעזור לכם, אני לא אלך להתאמן במקומכם, אתם צריכים ללכת ולרצות ללכת להתאמן כי זה כיף לא כי אתם חייבים רק כי זה כיף לכם! תהפכו את האימונים לשגרת חיים!.
ותמיד כל הזמן תסתכלו קדימה, על המטרה שלכם ותגידו אני יהיה כזה גם אם יחרוב העולם!, ורק ככה תשיגו את המטרות שלכם !
הינה 7טיפים לשיפור המוטיבציה:

1.הרצון להשיג תמטרה- שהמטרה שלכם תמיד יהיה הדבר הראשון שאתם חושבים עליו, תקשיבו לי אתם צריכים לרצות אותה ולהגיד ככה אני יראה גם אם יחרב העולם ויחתכו לי תזין !, ככה לדבר ככה להתנהג אש בעניים המטרה באופק ולהשים זין על כל מי שאומר שלא תשיגו אותה תמשיכו להתאמן להתמיד להשקיע ומטרה תמיד שתיהיה בראש סדר העדיפויות שלכם.

2.אהבת האימונים-כמו כן אנשים מי יכול ללכת להתאמן כולו מבואס,""אן לי כוח להתאמן"","" אן לי חשק לא בא לי"" עם גישה כזאת בחיים לא תתמידו באימונים אתם צריכים לאהוב תאימונים, ללכת כי כיף לכם אתם הולכים נהנים על הדרך גם מתאמצים אבל זה שווה את זה,על תיהיו עצלנים ועל תפספסו אפילו אימון אחד גם אם חרב עליכם עולמכם,תמישכו תרצו להתאמן ותהנו מזה הכי חשוב.

3.הבנות- תאמינו או לא לא חשבתי לרשום את זה בטיפים למוטיבציה אבל בסוף החלטתי שכן, קודם כל כלל ראשון שתכניסו למוח שלכם אתם מתאמנים בישביל עצמכם ולא בישביל אף אחת/אחד אחר.
שתבינו כלל אחד אן בת שלא אוהבת גבר מפותח עם גוף מפותח שרירי, את רוב הבנות זה מאוד מדליק גבר שיש לו שרירים הם אוהבות את זה מרגישות יותר בטוחות להיות עם אותו בנאדם, ובקיצור זה מושך אותם תחשבו גם על זה לפעמים שאתם מתאמנים ונגיד רוצים להשיג מישהי תחשבו מה היא תחשוב עם תראו ככה זה יכניס בכם מוטיבציה גדולה!.

4.כוח פיזי- כן גם אני כמו כולם מי לא רוצה לדחוק 150קילו בבנץ? או לעשות סקוואט עם 150קילו על הכתפיים שלו?, מי לא רוצה כוח פיזי? כולם רוצים! וכן אימונים עוזרים הרבה בכוח הפיזי,יציבותֻ ועוד דברים תחשבו שעם תמשיכו להתאמן ולהשקיע ולהתמיד וכמובן לעלות במשקלי עבודה באימונים, אתם תתחזקו אם הזמן ותיהיו יותר חזקים וכמובן שכולם רוצים להיות חזקים תחשבו על זה ! זה שווה תאימונים רק הכוח הפיזי שווה את כל ההשקעה הזאת!.

5.אש בעניים!- שתבינו מזה אש בעניים, שאתם הולכים לאימון אתם צריכים ללכת כמו חולי נפש סליחה על הביטוי, אבל כן! אתם הולכים לאימון תבואוו עם כל העצבים שלכם, ותגידו אני מרים היום ככה גם עם יחרב העולם!.
יהיה לי אימון טוב וחזק גם אם יחרב העולם! ככה תצליחו בסופו של דבר להרים משקלים כבדים! בעזרת הכוח הרצון!, תבואו לאימון ובסט פשוט תוציאו את כל הזעם שיש לכם בתוך הלב הכל ותצליחו!, זה חשוב מאוד לבוא עם אש בעניים בכל אימון!.

6.רציניות- כן אנשים בלי רצינות שום דבר לא יעזור לכם,עם תדברו יותר מידי ותגידו אני יתאמן אני ישקיע אני זין בתחת מיצדי ולא תעשו!.
שום דבר לא יעזור יש הרבה אנשים שנרשמים למכון כושר, הולכים לחודש ואז מפסיקים ומה הטענה שלהם? ""אן לנו כוח!"", אז חברה תבואו תיהיו רציניים תציבו לעצמכם מטרות כי בלי הצבת מטרה אן לאן לשאוף, תיהיו רציניים תשקיעו באימונים ובתזונה ותאמינו לי שתתפתחו טוב.
וכמו שנאמר לא רק לדבר אלה לבצע.

7.התהילה- בואו ניהיה רציניים שניה עם כל הכבוד ויש כבוד שבעולם כולם רוצים שיחמיאו להם ויגידו, ""וואי איזה גוף !"" איזה יופי! ""פשש התפתחת""
כולם רוצים להרגיש את זה, להרגיש את התהילה בתוך הלב,ובישביל להשיג את התהילה חברים אן מה לעשות אלה להשקיעֻ כי בסופו של דבר עם תשקיעו התוצאות יבואו לבד אנשים אן לכם מה לדאוג, תחשבו תמיד על מה שאנשים יגידו ואיך יתיחסו עליכם תמיד תחשבו על זה, ותבינו שזה שווה את כל ההשקעה.

זהו אנשים זה הטיפים שלי לשיפור מוטיבציה/שיפור מוטיבציה באימון, אני מקווה באמת שעזרתי לחלק ממכם תמשיכו תשקיעו ואני אישית מבטיח לכם הסוד להצלחה הוא התמדה שיהיה לכם שבוע טוב ושבת שלום מקווה שבאמת תגיבו השקעתי פה אולי הצלחתי לגרום לכמה חסרי מוטיבציה פה לקבל מוטיבציה ועם כן הצלחתי לעשות את העבודה שלי להביא מוטיבציה למתאמנים.

OrGadol
29-03-09, 00:53
יפה מאוד בנאדם,יפה מאוד ,מעריך את מה שעשיתה,נחמד מאוד אהבתי ליקרוא כול הכבוד תותח.

עריכה: שבוע טוב !!חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יפה שחשבתה על אנשים חסרי מוטיבציה וישבתה כמה שעות :d ..אחי המיתחשב :)

The-One
29-03-09, 01:07
יפה מאוד בנאדם,יפה מאוד ,מעריך את מה שעשיתה,נחמד מאוד אהבתי ליקרוא כול הכבוד תותח.

עריכה: שבוע טוב !!חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יפה שחשבתה על אנשים חסרי מוטיבציה וישבתה כמה שעות :d ..אחי המיתחשב :)

תודה רבה אחי שבוע טוב.

Pro_XXL_Universe
29-03-09, 01:41
מר יצחק אתה מפתיע בהחלט!
אהבתי לקרוא שמח שיש בך מוטיבציה ורעל אני מקוה שתייסם את זה יותר באימונים מאשר בכתיבה.

לוזון
29-03-09, 04:02
חמוד ביותר מסכים עם הבחור מעליי..:)

Holy_Templar
29-03-09, 07:18
צחי, הפתעת כל הכבוד... הטיפים האלה מעולים .
המסר הועבר בצורה טובה מאד , אם כי הייתי חולק עלייך בעניין חלק מהניסוח .
אבל יפה לראות את ההשקעה שלך ...

:)

תמשיך כך אחי ...

hanna666
29-03-09, 09:26
יפה אחי תודה

SaharKazes
29-03-09, 09:35
כל הכבוד גבר נחמד מאוד..
שמתי לב שיש יותר מדי "יחרב העולם".. תגוון זה יהיה יותר נחמד..
בכל מקרה אהבתי תודה

Bono
29-03-09, 12:07
http://laughingsquid.com/wp-content/uploads/royal-fail.jpg

סתם
אהבתי, כל הכבוד :)

The-One
29-03-09, 12:31
תודה רבה שמח שקראתם!!!

Elad12
29-03-09, 12:51
נחמד!

אה זה אתה בלק פוקר? Xd

rosilio
29-03-09, 13:58
טיפים מצויינים אחי
תודה לך חבר,רק פעם הבאה תשפר ניסוח,ניסוח חשוב מאוד להפנמת המסר..

haim15
29-03-09, 14:09
אהבתי מאוד רק תעבוד מעט על הניסוח

The-One
29-03-09, 14:23
שמח שקראתם ! ניסתי לנסח את זה כמה שיותר טוב מצטער שלא יצא טוב.

rosilio
29-03-09, 14:38
^^
יצא מעולה ,לדעתי הניסוח זה בציטוטים מהחד"כ ה"אין לי כוח" וכ'ו,כי אף אחד לא באמת מדמיין את עצמו סתם עומד בחדכ ואומר "אין לי כוח"היית צריך להוסיף לדעתי עוד פרטים שכל אחד יזדהה,נגיד את הרגע שאתה נכנס לחד"כ רואה את אותם מכשירים ,או את זה שאתה קם בבוקר לאימון מסוים שאתה לא אוהב -_-
אבל בכללי מצוין,ראוי להערכה רבה

Mr Big
29-03-09, 15:04
למרות ששברתי את הראש כדי להבין מה כתוב, ושעד עכשיו מסתחרר לי הראש, זו יוזמה מבורכת וכל הכבוד על המאמץ והשיתוף. עלה והצלח צחי!

The-One
29-03-09, 15:09
^^
יצא מעולה ,לדעתי הניסוח זה בציטוטים מהחד"כ ה"אין לי כוח" וכ'ו,כי אף אחד לא באמת מדמיין את עצמו סתם עומד בחדכ ואומר "אין לי כוח"היית צריך להוסיף לדעתי עוד פרטים שכל אחד יזדהה,נגיד את הרגע שאתה נכנס לחד"כ רואה את אותם מכשירים ,או את זה שאתה קם בבוקר לאימון מסוים שאתה לא אוהב -_-
אבל בכללי מצוין,ראוי להערכה רבה
תודה רבה אחי!!!
למרות ששברתי את הראש כדי להבין מה כתוב, ושעד עכשיו מסתחרר לי הראש, זו יוזמה מבורכת וכל הכבוד על המאמץ והשיתוף. עלה והצלח צחי!

חח תודה רבה אגב הייתי חולה היום זה למה לא באתי היום אני באימון בערב תבוא.

עלוש
29-03-09, 15:17
נחמד מאוד כל הכבוד :)
למי שמתקשה להבין , פשוט כשאתם רואים "אם" תחליפו אותה ל "עם" וההיפך :d

king l8
29-03-09, 15:49
נחמד מאד אחי .. תודה רבה

BenB.
29-03-09, 16:29
מוטיבציה.. מנסיון העבר שלי פשוט הייתי מתפדח לבוא למכון - עקב שחיפות יתר. צריך לפתוח מכון לשחיפים, שיצברו מאסה ואז ישלחו אותם למכון רגיל :d

r0y
29-03-09, 18:15
אתה כותב לעשות ביד וזין וכל מיני כאלה ובסוף אתה כותב סליחה על הביטוי על חולה נפש?חחחחחחח זה הדבר הכי סביר שיש מתוך כל המילים האלה שדוקא על זה לא הייתי צריך לכתוב סליחה על הביטוי אם כבר..

אבל יפהה

bored2death
29-03-09, 18:38
כל הכבוד על היוזמה!
ניסוח קצת בעייתי אבל זה ניתן לתיקון
בכללי טוב מאוד

טונה
29-03-09, 23:41
כל הכבוד,אחלה מוטיבציה.

One_Man
30-03-09, 12:16
**נערך**

SiX PACK
30-03-09, 12:25
נחמד.

Dr. Muscle
30-03-09, 12:29
אז אתה יודע להתנסח בצורה מובנת!!!
תשקיע ככה בכל פוסט שלך ואני אתן לך חבר vip או איך שלא קוראים לזה.

(מאמר יפה כל הכבוד).

The-One
30-03-09, 12:49
אז אתה יודע להתנסח בצורה מובנת!!!
תשקיע ככה בכל פוסט שלך ואני אתן לך חבר vip או איך שלא קוראים לזה.

(מאמר יפה כל הכבוד).
חח תודה אחי,עכשיו באמת אני ישתדל לרשום יותר מסודר ולהשקיע יותר.
נחמד.

תודה.

Bodybuilder
30-03-09, 13:58
הדפסתי את המאמר שלך 10 פעמים, 9 דפים דבוקים בבית על הקירות, 1 קיפלתי ושמתי בכיס, אני הולך לקרוא את זה באימון בין סט לסט.

כול הכבוד, נחמד :)
איך ההתקדמות שלך צחי ?:)

BenB.
30-03-09, 14:39
הדפסתי את המאמר שלך 10 פעמים, 9 דפים דבוקים בבית על הקירות, 1 קיפלתי ושמתי בכיס, אני הולך לקרוא את זה באימון בין סט לסט.

פתאט :eek:

The-One
30-03-09, 14:42

מתקדם בסדר יחסית אני מאוד עכישו קפדן אני בודק כל חודש מנסה כמה שיותר לעלות במאסה ושיגיע זמני אני יעלה תמונות לאתר ושאני יעלה אני יפציץ הרבה מאוד ..
תודה.

אדיר53
30-03-09, 15:09
חחח
אש בעיניים אהבתי
יפה באמת.. תודה

OmriF
30-03-09, 17:17
יפה מאוד צחי, אחלה רעיון!

WEST $ SIDE
30-03-09, 22:46
שמע זה די בנאלי , השפה מאוד נמוכה אבל זה מעביר את המסר סה"כ , יפה...

barchook
30-03-09, 23:31
מאמר ממצא