PDA

צפה בגרסא המלאה : האם אפשרי - ריבה מסוכר ענבים?

Scylla
30-03-09, 07:06
בהיותי בודד ועצוב בחיטוב, ומסתכל בתאווה בצנצנת ריבה (לאחר 3 שבועות ללא לחם...) ראיתי שזה מכיר 66% סוכר (!!!)
כמובן שאת הקופסא החזרתי למקרר ו"ירדתי" על איזה תפוח טוב...
אבל חשבתי לעצמי, אני לא בדיוק יודע איך להכין ריבה אבל אני מניח שזה לא כל כך מסובך, אבל האם ניתן להכין ריבה עם שימוש בסוכר ענבים?
כי אם כן זה יכול להיות אחל'ה מרכיב בתפריט לדעתי, לא? (אחרי אימון הכוונה, אפילו בשייק)

DanielP
30-03-09, 08:02
סוכר לא מומלץ לחיטוב.

Scylla
30-03-09, 08:10
אתה לא מחדש לי כלום.
1. התכוונתי להשתמש בזה לאחר שאני אסיים את החיטוב.
2. בכל מקרה אני צורך סוכר ענבים (אולם מעט פחות מבדר"כ) לאחר אימון.

אשמח לשמוע תשובה אם מישהו יודע אם פיזית ופרקטית ניתן לעשות ריבה ע"ב סוכר ענבים. ושחושבים על זה, אולי אפילו על בסיס ממתיק מלאכותי?

DanielP
30-03-09, 08:16
אחרי החיטוב תאוכל את הבית גם ותאוכל איזה ריבה שאתה רוצה .
סוכר ענבים לבד להכין ממנו ריבה?מה זה נשמע בדיחה אולי.לא נראה לי שיש מצב חיים שיצא מיזה ריבה בלי תוספות של דברים.
וגם אם כן זה יהיה ....(אתה יודע מה אסור להגיד על אוכל :x)

Scylla
30-03-09, 08:31
יש מסה מלוכלכת ויש פשוט לאכול שטויות, כל אחד וההנאות שלו מאוכל אני אישית גם במאסה לא אוכל ממתקים, ושותה דיאט, אבל טוחן פחמימות ומטוגנים מדי פעם. ריבה לא תהרוג אותי אבל מנסה למצוא את הפתרון הטוב ביותר.

ואם אני אנסה לעשות ריבה רק מסוכר ענבים יצא לי קרמל. לא ריבה, הכוונה נגיד ריבת תותים שזה פשוט תותים עם סוכר בסיר על האש, במקום סוכר רגיל, סוכר ענבים...

cdandy
30-03-09, 10:55
אם זה רק מסוכר אז אתה יכול להכין סירופ או ממרח ג'לי (זה לא ריבה בדיוק, אבל בטעם של)
בכל אופן, אם אתה כבר מכין עדיף שתכין מסוכר רגיל או חום, כי סוכר ענבים סתם יקפיץ לך את האינסולין הרבה יותר גבוהה מכל סוכר אחר, והוא גם יקר פי כמה מסוכר רגיל או חום...

Scylla
30-03-09, 17:07
אני לא מבין למה אנשים כאן לא קוראים את מה שאני כותב.
אם הייתי רוצה להכין מסוכר רגיל לא הייתי פותח את הפוסט. כל המטרה של הריבה זה שהיא תהיה מסוכר ענבים! למה? לא כי זה טעים או מגניב או יקר או מוזר, אלא בגלל השימוש של סוכר ענבים! אחרי אימון. ומי דיבר על להכין ריבה נטו מסוכר ענבים? זה לא ריבה. מאיפה הגעתם למסקנה שזה מה שאני רוצה?

אני אשמח מאוד אם מישהו יוכל לענות לי סוף סוף על השאלה האם זה אפשרי ויוותר על שאר העצות.