PDA

צפה בגרסא המלאה : דעה על תפריט החיטוב שלי

Scylla
30-03-09, 08:23
אני רץ איתו עכשיו כבר שבוע שלישי ברציפות, אבל רציתי לשמוע חוו"ד
ככלל אני לא טיפוס של הרבה ארוחות וגם עקב עבודה וכו' לא כל כך מסתדר וגם מבחינת נוחות והרגל אני מעדיף 3 ארוחות.
זהו התפריט:
1- 200~ גר' חזה עוף עם תבלינים / מעט רוטב כלשהו + מעט פסטה
2- חביתה הכוללת - בצל, 150~ גר' פסטרמה דלת שומן, 2 פרוסות גבנ"צ 9%, 3 ביצים, תבלינים / מעט רוטב כלשהו ולעיתים מעט זיתים.
3- גביע יוגורט 0% + דגני בוקר משתנים
אימון - לפני - 2 כפיות נס + 2 סוכרזית + חלב 2% קר וקרח (לא אוהב קפה, רק בצורה הזאת)
אחרי - שייק - סקופ חלבון, חצי סקופ סוכר ענבים, מים.
לפני שינה - שייק - סקופ חלבון, מים.

כמה הבהרות ונתונים:
בן 22
משקל 71-72 - כשבוע לפני סוף החיטוב
בדר"כ עושה חיטוב של כ3 שבועות להורדה לא גדולה של כ2-4 קילו.
גובה 175 ס"מ
מתאמן שנה וחצי - שנתיים, מגדיר את עצמי בתור מתאמן בינוני-מתקדם.
לגבי הורדה באחוז שומן בגבינה וחלב - ידוע, אבל כל המשפחה צורכת חלב אז עשינו פשרה בין 1 ל3 כדי שיהיה נוח לכולם. לגבי הגבינה 5% זה כבר פלסטיק...
חשוב - לא עושה אירובי בכלל, פשוט לא אוהב ומסתדר יופי בלי זה. האם הקפה תורם בכל מקרה?
לא לנסות לטרוח להכניס ירקות - אני בעייתי
אני בכל מקרה ככל הנראה אסיים את החיטוב הנוכחי בתפריט הנ"ל, אבל להבא שאני אדע מה לשפר.

אגב החביתה מומלצת בחום יחסית משביעה בצורה סבירה ומכילה ערימות של חלבון (25-30 מפסטרמה, 14 מגבנ"צ, 21 מביצים)

בברכה,
אופיר.

senate
30-03-09, 12:37
קודם תיבדוק מה ה rmr שלך (bmr+כמה שאתה שורף מעבר למנוחה)

ואז תשווה את זה לכמה קלורוית יש בתפריט ובכלל שאר הנתונים שיהיה מספיק חלבון ושומן ופחמימות

בלי לדעת ערכים כל התפריט והאימונים שלך לא שוים כלו

haim15
30-03-09, 15:23
קודם תיבדוק מה ה rmr שלך (bmr+כמה שאתה שורף מעבר למנוחה)

ואז תשווה את זה לכמה קלורוית יש בתפריט ובכלל שאר הנתונים שיהיה מספיק חלבון ושומן ופחמימות

בלי לדעת ערכים כל התפריט והאימונים שלך לא שוים כלו

איך אתה יודע שהאימונים שלו לא טובים?? לגבי התפריט אני מסכים

Scylla
30-03-09, 17:05
כל אחד והגבולות שלו, אצלי זה לספור קלוריות אני מדבר מנסיון שזה עובד (התפריט, בלי לספור קלוריות), רציתי לראות מה דעתכם.