PDA

צפה בגרסא המלאה : אני צריך חוות דעת על התפריט הזה. והצעות לשיפור

LastStand
30-03-09, 23:37
שלום,
אני כרגע במאזן קלורי שלילי ורציתי חוות דעת על התפריט שלי (אגב אני משתמש בו איזה חצי שנה בערך)

07:00-תה+2 פרוסות לחם קל עם גבינה 3% שומן.
10:00-שתי פרוסות לחם קל עם גבינה 3% שומן +ירק/פרי. או יוגורט במקום הסנדוויץ'
12:30-חזה עוף +ירקות (זה מה שאני אוכל בעיקרון). [עכשיו זו דיי בעיה בשבילי הארוחה הזאת כי אני אוכל בחדר אוכל של הבית ספר ושם לפעמים זה ג'אנק פוד וכד'..אז אם יש למשל עוף ואורז דוגמה אני אוכל מנה אחת או שניצל.. אבל בעיקרון אני אוכל חזה עוף עם ירקות]
14:00- פרי/ירק +הרבה מים.
ישן צהריים..
18:00- פרי/ירק/חטיף אנרגיה (לפעמים אני קם מוקדם יותר אז אני אוכל).

בשבע וחצי ככה אני יוצא להליכה מהירה ->ריצה.
20:30-טונה במים עם ירקות.

יוצא בערך 1200-1500 פחות או יותר קלוריות..בדקתי מזמן אז אני לא בטוח

ופה זה נגמר.
ד"א הורדתי בערך 16 ק"ג פחות או יותר עם התפריט הזה. למרות שהייתה תקופה שלא התאמנתי (אירובי).. אבל שמרתי על המשקל ועל התזונה

חזרתי להתאמן (אירובי-הליכה/ריצה) באופן סדיר אני מקווה.

עוד משהו שאני רוצה לשאול,מה כדאי לאכול בפסח? אני מתכוון לאכול כולה 2 מצות בחג ראשון ובחג שני (בליל סדר) הקרבה מטורפת עבורי.
אז מה כדאי לאכול כתחליף ללחם קל?

LastStand
31-03-09, 12:40
מישהו? :(

hanna666
31-03-09, 12:44
ערכים <

king l8
31-03-09, 14:45
מה הנתונים שלך אחי ??
מה הערכים של התפריט??
נראה תפריט מאד דל אחי .. בכמה זמן הורדתה את ה16 קילוגרם הזה? למה זה נראה תפריט מאד דל ונראה כי אתה מרעיב את עצמך אחי מזה 1200-1500 קלוריות זה כלום!

LastStand
31-03-09, 16:18
אני לא זוכר מה הערכים של התפריט..בניתי אותו מזמן מאוד,מה שכן אני זוכר זה את מספר הקלוריות..

אממ bmr זה נכון?
אוקי,
גיל 16.5
גובה: 1.78
משקל: 94 (110) כשהתחלתי
bmr: 2136

והורדתי את המשקל בערך בחמשה חודשים חצי שנה. יכולתי להוריד יותר כמובן,אבל לא התאמנתי (אירובי) באופן סדיר במיוחד..אבל שמרתי על התזונה

Masquerade
31-03-09, 17:24
בלי להסתכל על התפריט, זה פחות מדיי קלוריות. שתבין שמתחת ל1200 קלוריות זה תת תזונה, ולא תהיה אף תזונאית (ובטח שלא תזונאי ספורט או באדיבילדינג), שיתנו לך להגיע לכמות קלוריות קטנה מ1200, מה שאומר שאתה תיתקע בשלב הבא. אתה תרד מהר, תיעצר, ואז לא יהיה מאיפה להוריד קלוריות.

LastStand
31-03-09, 17:35
בלי להסתכל על התפריט, זה פחות מדיי קלוריות. שתבין שמתחת ל1200 קלוריות זה תת תזונה, ולא תהיה אף תזונאית (ובטח שלא תזונאי ספורט או באדיבילדינג), שיתנו לך להגיע לכמות קלוריות קטנה מ1200, מה שאומר שאתה תיתקע בשלב הבא. אתה תרד מהר, תיעצר, ואז לא יהיה מאיפה להוריד קלוריות.

דאמ. זה מה שקרה לי....
מה אני אמור לעשות? אני לא יודע מה לעשות מכאן. אני אובד עצות

Masquerade
31-03-09, 17:44
מאיפה אתה בארץ?

LastStand
31-03-09, 18:37
מאיפה אתה בארץ?

זה רלוונטי?

Masquerade
31-03-09, 18:49
הייתי שולח אותך אל מישהו שעבד ועובד עם הרבה מקרים כאלה, והוא גם יעזור לך מאוד באימונים.
בעיקרון, אחרי שהוספת אירובי, אתה על המינימום קלוריות והפסקת לרדת, אתה צריך לשנות גם את האימונים וגם את התזונה.. עכשיו, הבן אדם שאני מדבר עליו, פשוט אפשר לסמוך עליו.. אף דיאטנית לא יכולה לעזור לך במצב הזה, כשהן מגיעות למצב כזה הן גם לא יודעות מה לעשות.
אחרי שבאמת הגעת למצב הזה, אתה מפסיק לספור קלוריות (אתה עובד לאכול כל 3-4 שעות מנה פחמימה ומנה חלבון), ומשנה את תוכנית האימונים להרבה יותר אינטנסיבית.. ככה גם בתור מתאמן מתחיל סביר שתעלה במסה, ואז תוכל להתחיל חיטוב חדש עם "תחמושת" (מה שאין לך עכשיו), שזה אומר יותר קלוריות (למרות שבשיטה הזאת, כמו שהבאדיבילדרים עובדים אגב, לא סופרים קלוריות, אלא מנות), ככה שיש מאיפה להוריד, וכמו כן האימונים הם אינטנסיביים יותר, ההשתקמות צורכת יותר קלוריות.
מה שאני אמרתי פה זה באמת על קצה המזלג, אם אני הייתי במקומך, ומאיזור תל אביב, הייתי לא חושב פעמיים והולך אליו.

LastStand
31-03-09, 19:37
אממ אני לא בדיוק על המינימום של הקלוריות,הצלחתי להוריד בשבועיים ככה איזה 3 ק"ג (לא בלחץ)
אז דיי נבהלתי כי בשבועות האחרונים בקושי ירדתי בגלל שלא התאמנתי..
תראה,אני אקח איזה שבועיים ככה שלוש אפילו אני אתאמן וכו' אם אני לא אוריד במשקל אז אני אפנה אליך לבירור פרטים של הבנאדם הזה..סבבה?

ד"א יש לך עצות מה להוסיף לתפריט? אולי עוד ארוחת בין השעות?

Masquerade
31-03-09, 19:42
3 קילו בשבועיים זאת ירידה מהירה.. תוסיף עכשיו קלוריות ותאט את הירידה בשביל לא להיתקע בהמשך.
תאכל עוד משהו בלילה לפני השינה.. 8:30 ארוחה אחרונה? איך אתה מחזיק.. יש לי ארוחה ב10:30 וארוחה ב00:00 חח.
תאכל קוטג', יוגורט 0% בטעמים, יוגורט לבן (גם 3%, אתה יכול להוסיף לו דברים).. לדוגמה. אם אתה לא רעב בשעות האלה אתה פשוט יכול להעלות את הכמויות בארוחות אחרות.
ארוחת צהריים (14:00) שלך לא לעניין בכלל..

LastStand
31-03-09, 19:49
יוגורטים אני אוכל פה ושם. הייתה תקופה שנהגתי לאכול כל איזה שלוש שעות יוגורט 3% נראה לי
אבל הפסקתי,אני אחזיר את זה לתפריט..
ובארוחה של 14:00 חשבתי לאכול טונה עם סלט ירקות ופרוסת לחם קל. למרות שאני אוכל גם אחרי האימון
ואחרי 8:30 אני תמיד מנשנש איזה משהו (פרי/קורנפלקס לפעמים)

LastStand
02-04-09, 21:02
אממ כדאי לי לקנות אבקת חלבון? או להמשיך עם הטונה,קוטג',ביצים והחזה עוף..?

Masquerade
02-04-09, 22:02
אבקת חלבון היא בשביל להשלים ערכים בעיקר, לא נראה לי שיש לך בעיה לאכול את כמות הקלוריות שאתה אוכל.. ככה שאין צורך.

LastStand
02-04-09, 22:12
אוקי הבנתי.

אממ ועוד משהו,מה כדאי לאכול בפסח כתחליף ללחם?

king l8
02-04-09, 22:33
אוקי הבנתי.

אממ ועוד משהו,מה כדאי לאכול בפסח כתחליף ללחם?

מצות,אורז,תפוחי אדמה,שיבולת שועל,פרכיות אורז וכו'

LastStand
03-04-09, 00:22
אז זהו,שאני מנסה להימנע ממצות..וגם תפוחי אדמה.. נראה לי אני אוכל פרכיות אורז. זה כשר בכלל? חח

Masquerade
03-04-09, 00:28
http://www.kipa.co.il/ask/show/86094

חח.
זה אומר שמגיעות כשרות לפני החג.

king l8
03-04-09, 00:44
אז זהו,שאני מנסה להימנע ממצות..וגם תפוחי אדמה.. נראה לי אני אוכל פרכיות אורז. זה כשר בכלל? חח

אם זה טעים לך : תהנה !! בשבילי זה כמו קלקר !!
כה אחי יש פרכיות כשרות לפסח

LastStand
03-04-09, 01:34
חח כה ראיתי,תודה על האיזכור הזה אגב. לגמרי שכחתי מזה :)

http://www.kipa.co.il/ask/show/86094

חח.
זה אומר שמגיעות כשרות לפני החג.

תודה,עכשיו אני אדע מה לקנות