PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בארוחת הבוקר

הכריש בקרייסלר
01-04-09, 10:53
נשבר לי כבר מדגנים על הבוקר,רק מהמחשבה לקום בבוקר ולשפוך דגנים לקערה עושה לי רע אני לא יכול יותר לאכול את זה וגם שיבולת שועל זה לא הקטע שלי,אני צריך עצות ממכם ממי שאוכל בבוקר משהו אחר ויכול להמליץ לי על משהו טוב לאכול בבוקר ונוח שאפשר לקחת גם לעבודה בדרך,אני חייב לציין שאני שותה כף חלבון על הבוקר עם חלב אז חלבון יש אני מעוניין בהמלצות לפחמימות.

תודה על העזרה...

Elad12
01-04-09, 11:21
חביתה על מחבת טפלון 4-5 ביצים,חומוס/קוט'ג,טונה,סלט ירקות,לחם.
להוסיף?

king l8
01-04-09, 11:47
סנוויצים עם חביתה , ביצים קשות , קוטג' , פסטרמות , טונה, חזה עוף ..

הכריש בקרייסלר
01-04-09, 12:37
קוטג' וביציים אני אוכל לפני השינה,חביתה אני לא סובל,בבוקר צריך לפתוח עם משהו עדין ומהיר ולא בשר שאני אוכל בארוחת צהריים,ועל הבוקר ללכת לפתוח קופסת טונה? חבר'ה אני צריך עצות לארוחת בוקר מהירה ובריאה ולא סתם ארוחת אמצע יום,תודה.

obzion
01-04-09, 12:44
אתה לא רוצה דגנים, לא שיבולת שועל, לא חביתה, לא גבינות... חחח

תאכל לחם מה אני אגיד לך.

Elad12
01-04-09, 12:44
כריך בריאות אנאערף..

Shahaf123
01-04-09, 13:26
תאכל 2-3 יגורטים ואחרי זה טוסט או משהו ... לא יודע עם קופסאת קוטג'. .. לא יודע תמציא משהו ... :):):):)

הכריש בקרייסלר
01-04-09, 14:12
בסוף הלכתי לסופר הבאתי ערימה של פריכיות אורז מלא,כל בוקר אני יאכל 4 בערך עם ממרח בוטנים וכף חלבון עם חלב מה דעתכם? פעם ראשונה אי פעם שאני משלב פריכיות בתפריט היומי.

king l8
01-04-09, 14:50
בסוף הלכתי לסופר הבאתי ערימה של פריכיות אורז מלא,כל בוקר אני יאכל 4 בערך עם ממרח בוטנים וכף חלבון עם חלב מה דעתכם? פעם ראשונה אי פעם שאני משלב פריכיות בתפריט היומי.

טעים לך ? נכנס לך בערכים ? תהנה אחי !
אני למשל לא יכול לגעת בפירכיות זוועה כמו קלקר .. אבל אם טעים לך אחי בתאבון!

Bar's
01-04-09, 14:50

פריכיות זה מגעיל אחרי שבוע אתה תרצה להקיא את זה... (גם מלא שומן הארוחה שאמרת אבל אני לא יודע איך התפריט שלך)
תאכל בננה וסקופ חלבון .. ותשלב עוד פחמימות בארוחות הבאות שלך

Scylla
02-04-09, 04:22
ממליץ על טוסט עם גבנ"צ 9/5 אחוז. בנוסף אני הכנסתי לתפריט בולגרית 3%, בהחלט מרענן ומוסיף טעם להרבה דברים. אפשר להכניס גם זיתים בשביל שומן איכותי, או רוטב פסטו שלדעתי טעים מאוד במיוחד בטוסט. (גם שומן איכותי עד כמה הידוע לי)

ואפשר גם מוזלי אם אתה בקטע

הכריש בקרייסלר
02-04-09, 09:27
אני עוד פעם מזכיר שאני לא צריך חלבון בבוקר כמו יוגורטים,בולגרית וכאלה(אני שותה כף חלבון+חלב) אבל רק רעיונות לפחמימות למשל הדוגמא לאכול טוסט כל בוקר היא מצויינת אבל 5-9% זה הרבה שומן.

eladddi
02-04-09, 10:12
חצי גביה קוטג
4 פרוסות לחם
3 פרוסות צהובה 5 אחוז
ואחרי שעתיים
2 פרוסות
צהובה + קוטג ככה אני אוכל p: