PDA

צפה בגרסא המלאה : פורק תיסכול

shahar123
02-04-09, 00:05
אהלן חברים אני חייב לפרוק תיסכול קטן גדול (-:
עוד 9 ימים אני נוסע לטייול של 3-6 חודשים בדרום אמריקה וזה אומר דיי לאימונים היום יומיים והתזונה בחדר כושר

אז עקב המצב ובגלל שאני יודע שרק 9 ימים נישאר התחלתי לזרוק בתזונה וזה מבאס אותי אני מקפיד על כול הפחממות והחלבונים אבל תפנק בהרבה דברים מצד את האימונים אני ממשיך יום יום עד הטיסה וימות העולם אני לא מוותר אבל בתזונה התחלתי להתפנק הרבה וזה אומר זריקה (-:
זהו מצטער שחפרתי הייתי חייב וגם ככה עוד9 יום לא תשמעו ממני (-: שהיה אחלה לילה אנשים ...

גד"שניק
02-04-09, 00:38
תהנה בטיול גבר,
תמצה עד הסוף.

BenB.
02-04-09, 01:44
בהצלחה אחי, אם יש לך מאסת שריר טובה אז הגוף שלך יזכור לך את זה. תהנה וכשתחזור, תחזור להתאמן.

עד כמה שאפשר, תנסה לשמור על תזונה (הייתי ממליץ על תוספי מזון).

shahar123
02-04-09, 06:37
תודה רבה אנשים מעריך את זה מאוד קניתי גם גומיית כוח כדי לשמור קצתלפחות את ה2-3פעמיים בשבוע ביחד עם פקלים אבל הנושא של התזונה בעייתי שם לשמור וגם אכשיו הראש בטיול ויודעים שנשאר רק8 יום אז אני מרשה לעצמי יותר מדי )-:

goldBEN
02-04-09, 07:47
תנסה לא לגמור בקבוק טקילה כל יום, לא לעשות יותר מידי סמים, תיזהר מכל הכוסים המהלכים שמה!!
תהנה בטיול!!

RONY GILMAN
02-04-09, 12:30
אם אתה כבר שם אז תביא קצת חומרים ווטרינרים בדיל..

shahar123
02-04-09, 13:09
חחחחח סגור חבר'ה הייתם פועלים כמוני ב8 ימים האחרונים בארץ ? ממשיכים להתאמן כי אתם אוהבים את זה מאוד עד היום האחרון ופה אבל מתפנקים יותר יוצאים ואוכלים יותר שטויות ?

BenB.
02-04-09, 13:47
להפך, את הבילויים שלך תשמור לפאתי ברזיל ולטוסיקים שם, בינתיים תנסה לשמור עד כמה שאפשר. אבל אתה נשמע כמו איזה חאפר אז...

SiX PACK
02-04-09, 13:53
אין לך הרבה מה לעשות בנידון מאשר, להנות.

בשבילי זה יהייה עינוי לא טייול, אבל אני אקסטרמיסת בנידון, בחיים לא ילך למקום שאין בו מכון כושר..

אבל אתה זה שרצית לצאת לטייול הזה לא..? ככה שאין לך אל מי לבוא בטלונות =)

shahar123
02-04-09, 13:57
Banb מעניין אותי לדעת איך הגעת למסקנה שאני חאפר ....אתה יכול להיות בטוח שלא אבל אני לא מתכוון לפתח ריב עם איזה ילד מושתן בפורום ואלון אין בעיה אחי אתה צודק כול אחד והבחירות שלו בחיים ואני מצדיע לך על הדרך שבחרת אני גם פוזל מהתפריט מתאמן כול יום נותן את הכול אבל על הטיול הגדול הזה אחרי שנה שאני אזרח אני לא יכול לוותר ולא רוצה לוותר אני יחזור לארץ ויחזור לתת הכול !

BenB.
02-04-09, 14:03
לא התכוונתי לריב איתך, פשוט מה שאתה אומר נשמע קצת מצחיק...

shahar123
02-04-09, 14:06
אז תצחק נשמה ! להיות מאושר ולצחוק זה הכי בריא עם זה מה שעושה לך את זה תן בראש

king l8
02-04-09, 15:45
וואלה אחי תהנה כמה שאתה רק יכול .. !

Pro_XXL_Universe
02-04-09, 16:13
אני ישמע אולי חנון בעניי חלק מכם אבל סה"כ מי שיחשוב את זה שידע מראש שהוא על הזין שלי.
אני באמת לא מוצא סיבה הגיונית..לבזבז כסף על טיול בדרום אמריקה,תאילנד או הודו ליסוע לאיזה חצי שנה לקיבינימט ולסמם את עצמך למוות בישביל מה?בשיא הכנות איזה רווח תרוויח מהטיול הזה?חוץ מכמה אקסטות שתבלע לא יהיה לך זכרונות של כייף עד סוף החיים אלה רק פלאשבאק שתקבל ואל תגיד שאתה לא תיקח כי אתה תינסע ואתה תיקח.

אמרתי לך תמכור את הכרטיס ותביא לי את הכסף,תודה:)
ועכשיו ברצינות...לדעתי מקומות ליסוע אליהם ובאמת להנות ולהרוויח מהטיול אפילו דבר או 2 שיכולים לשנות את החיים שלכם זה לדעתי לאירופה,אוסטרליה,קנדה וארצות הברית ויפן,כל השאר?מדינות מוסלמיות אם שינאה שבתור תייר מישראל אין לך מה לחפש שם! או מדינות מלאות בסמים וג'יפה כמו דרום אמריקה,אפריקה,הודו ותאילנד?ביזבוז!

אדיר53
02-04-09, 16:22
אין לך הרבה מה לעשות בנידון מאשר, להנות.

בשבילי זה יהייה עינוי לא טייול, אבל אני אקסטרמיסת בנידון, בחיים לא ילך למקום שאין בו מכון כושר..

אבל אתה זה שרצית לצאת לטייול הזה לא..? ככה שאין לך אל מי לבוא בטלונות =)

אני מרחם עלייך..:(

Pro_XXL_Universe
02-04-09, 16:25

למה?אני בידיוק אותו דבר!ובלי קשר למה שציינתי פיתוח גוף זה מי שאני ובכל מקום אני אמשיך להתאמן ושאני מפסיק אני מתחרפן מה הבעיה אם זה?אם הוא אוהב את זה אז טוב מאוד רק מראה על רצינות ואהבה לספורט בניגוד לליצנים האחרים פה בפורום.

אדיר53
02-04-09, 16:32
למה?אני בידיוק אותו דבר!ובלי קשר למה שציינתי פיתוח גוף זה מי שאני ובכל מקום אני אמשיך להתאמן ושאני מפסיק אני מתחרפן מה הבעיה אם זה?אם הוא אוהב את זה אז טוב מאוד רק מראה על רצינות ואהבה לספורט בניגוד לליצנים האחרים פה בפורום.

אני לא אמרתי שאימונים זה לא חשוב אל תבין את זה ככה
פשוט בן אדם שבא בגישה כזו שאימונים וחדר כושר זה כל החיים שלו ואין דברים מעבר זה מעציב אותי..

jackson%%
02-04-09, 16:49

אחי אני די מסכים איתו... אתה עוד אפשר להבין וואלה מפתח גוף מתחרה מיקצועי אין מה להשוות,אני מניאק אם הוא (סיקס פאק) עושה משהו חוץ מלעעבוד לאכול ולהיתאמן ובזמן הפנוי להיות בפורומים ולאכול,לא ממש מעניין אותי אבל הגישה הזאת במיוחד בגיל שלו ושהוא לא מיקצועי ביכלל משגעת אותי (אני לא מדבר עליך ספציפית),הגישה הזאת לדעתי זה שיגעון אלא אם כן אתה מיתחרה מיקצועי...
הרבה אנשים יסכימו איתי גם מיקצוענים , אני זוכר שאחד המיתחרים אמר את זה בפירוש שמי(לא מיקצוען) שחיי חיים כאלה מענה את עצמו בשביל כלום..ואני רוצה להדגיש שאפשר להיתאמן כמו שצריך ,לאכול כמו שצריך ולישמור על הגוף השרירי והחטוב,אבל לא לצאת לאיזה טיול ביגלל שאין שם חדר כושר זה טירוף באמת מאורר רחמים(לאדם ממוצא ,לא מדבר על מיקצוענים)

SiX PACK
02-04-09, 16:51

ואני מרחם עליך שאתה עוד אחד מני רבים, כמו כולם, לעומתי שיש לי משהו מיוחד.

Pro_XXL_Universe
02-04-09, 16:52
אני לא אמרתי שאימונים זה לא חשוב אל תבין את זה ככה
פשוט בן אדם שבא בגישה כזו שאימונים וחדר כושר זה כל החיים שלו ואין דברים מעבר זה מעציב אותי..

הגישה האמת הייתה שאימונים וחדר כושר זה לא כל מה שהוא או כל משתמש אחר פה בפורום שרציני באימונים ובתזונה, זה פשוט דבר שאי אפשר לותר עליו...אימון בחדר כושר זה שעה וחצי גג ביום,יש עוד לפחות 10 11 שעות לעשות בהם דברים אחרים,אבל על השעה וחצי הזאת לא מוותרים.

SiX PACK
02-04-09, 16:55
אחי אני די מסכים איתו... אתה עוד אפשר להבין וואלה מפתח גוף מתחרה מיקצועי אין מה להשוות,אני מניאק אם הוא (סיקס פאק) עושה משהו חוץ מלעעבוד לאכול ולהיתאמן ובזמן הפנוי להיות בפורומים ולאכול,לא ממש מעניין אותי אבל הגישה הזאת במיוחד בגיל שלו ושהוא לא מיקצועי ביכלל משגעת אותי (אני לא מדבר עליך ספציפית),הגישה הזאת לדעתי זה שיגעון אלא אם כן אתה מיתחרה מיקצועי...
הרבה אנשים יסכימו איתי גם מיקצוענים , אני זוכר שאחד המיתחרים אמר את זה בפירוש שמי שחיי חיים כאלה מענה את עצמו בשביל כלום..ואני רוצה להדגיש שאפשר להיתאמן כמו שצריך ,לאכול כמו שצריך ולישמור על הגוף השרירי והחטוב,אבל לא לצאת לאיזה טיול ביגלל שאין שם חדר כושר זה טירוף באמת מאורר רחמים(לאדם ממוצא ,לא מדבר על מיקצוענים)

אין לך מוסג כמה אתה טועה בכל מה שאמרת !

jackson%%
02-04-09, 17:05
אני בטוח שהכסף שאתה חי עליו אתה קורע תתחת בשבילו ואני מאמין שלא בחדר כושר אלא במקום עבודה(ואם לא כול הכבוד).

סתם שאלה אתה רוצה להמשיך את אורח החיים הזה עד גיל 50 גם? ומה אז? , בסופו של דבר אתה לא תעמוד באולימפיה, ועד גיל 50 כול מה שאתה תעשה זה להיות בבית לאכול, ובחדר כושר להיתאמן..
לפי הדיבור שלך אני בטוח שאתה כבר עכשיו מוותר על דברים רבים רק כדי להיות בבית ולהשלים את הקלוריות היומיות..עוד פעם לא עליך ספציפית אבל זה אורח חיים אידיוטי לבנאדם ממוצע בגיל ה20 לחייו שכול מה שהוא עושה לידפוק ביצים ולא לירקוד באיזה מסיבה כי זה ישרוף קלוריות..

אמרתה שאתה מיוחד ביגלל זה? אני בטוח בזה...

SiX PACK
02-04-09, 17:18
אני בטוח שהכסף שאתה חי עליו אתה קורע תתחת בשבילו ואני מאמין שלא בחדר כושר אלא במקום עבודה(ואם לא כול הכבוד).

סתם שאלה אתה רוצה להמשיך את אורח החיים הזה עד גיל 50 גם? ומה אז? , בסופו של דבר אתה לא תעמוד באולימפיה, ועד גיל 50 כול מה שאתה תעשה זה להיות בבית לאכול, ובחדר כושר להיתאמן..
לפי הדיבור שלך אני בטוח שאתה כבר עכשיו מוותר על דברים רבים רק כדי להיות בבית ולהשלים את הקלוריות היומיות..עוד פעם לא עליך ספציפית אבל זה אורח חיים אידיוטי לבנאדם ממוצע בגיל ה20 לחייו שכול מה שהוא עושה לידפוק ביצים ולא לירקוד באיזה מסיבה כי זה ישרוף קלוריות..

אמרתה שאתה מיוחד ביגלל זה? אני בטוח בזה...

איזה זיבול שכל עצבני. אני לא רוצה להסביר לך איזה חיים יש לי כי זה ישמע שחצני.

בהצלחה לך !

אדיר53
02-04-09, 17:55
ואני מרחם עליך שאתה עוד אחד מני רבים, כמו כולם, לעומתי שיש לי משהו מיוחד.

הספיק לי המשפט הזה כדיי להבין מי אתה אתה סתם גאוותן שלא שווה שקל
אתה מדבר כמו ילד קטן אתה ממש טמבל..
אתה יכול לתת לי באן או משהו זה לא משנה לי כלכך אני לא מתרגש..
אני חושב שאם היית במצב שלי (אני לא אפרט) לא היית מגיע לחצי ממה שאני
מכל הבחינות

אתה סתם אפס תסלח לי

shahar123
02-04-09, 17:57
חבר'ה אפשר לסכם את כול זה בקצרה באמת כול אחד בוחר לו דרך בחיים! כן אני חולה אימונים ולא מפסיד אף יום של אימונים ועם יוצא לא ללכת אני מתבאס רצח אני שומר על תזונה 95 אחוז מהזמן !!!!
אבל את הטיול הזה אני לא הייתי מבטל בשביל זה כי כן אין לי מטרה כמו לחלק מפה לעלות על במה ולעשות מזה קרירה אבל כן אני רואה את עצמי מתאמן כול עוד אני יכול ושומר על תזונה כול עוד אני יכול אבל לא בטיול הזה כי זה "ה"טיול של החיים ואני לא יוותר אליו כן קניתי גומית כוח ואני יעשה פקלים אבל אוכל אני לא יכול לשמור שם שאתה עוד טלוי בשתי החברים הכי טובים שלך וצריך לדעת להדגמש ... אז בנתיים מתאמנים עד יום שישי הבא אוכלים שטויות גם וטסים בראש נקי (-:

אדיר53
02-04-09, 18:11
חבר'ה אפשר לסכם את כול זה בקצרה באמת כול אחד בוחר לו דרך בחיים! כן אני חולה אימונים ולא מפסיד אף יום של אימונים ועם יוצא לא ללכת אני מתבאס רצח אני שומר על תזונה 95 אחוז מהזמן !!!!
אבל את הטיול הזה אני לא הייתי מבטל בשביל זה כי כן אין לי מטרה כמו לחלק מפה לעלות על במה ולעשות מזה קרירה אבל כן אני רואה את עצמי מתאמן כול עוד אני יכול ושומר על תזונה כול עוד אני יכול אבל לא בטיול הזה כי זה "ה"טיול של החיים ואני לא יוותר אליו כן קניתי גומית כוח ואני יעשה פקלים אבל אוכל אני לא יכול לשמור שם שאתה עוד טלוי בשתי החברים הכי טובים שלך וצריך לדעת להדגמש ... אז בנתיים מתאמנים עד יום שישי הבא אוכלים שטויות גם וטסים בראש נקי (-:

אחי העיקר שתלך ותחזור בשלום

תהנה ותזיין ותעשן ותזיין תהנה מהחיים אח שלי תהנה!

shahar123
02-04-09, 18:13
וואלה אדיר המון המון תודה אחי מעריך מאוד !!! ותודה על זה שאתה מבין אותי (-: גם אתה היית מתפרק שבוע לפני הטיסה או מושך עוד שבוע בשמירת תזונה ? (:

BenB.
02-04-09, 18:21
אתה עד כדי כך שרוט? אם זה חשוב לך תשמור עד שתעלה על המטוס, אם לא אז לא............

shahar123
02-04-09, 18:24
תגיד אני חייב לשאול אותך משהו פנה עליך עם השאלה האחרונה ? אני יענה לך -לא ! אני מדבר עם אנשים שיש להם קצת יחסי אנוש ואתה לא כזה אז תרוץ מהר להפסנאות לחתום על מתאם ותתחבר לי לממצצה ! למה אני לא רואה אותך ממטר יש ?!

SiX PACK
02-04-09, 18:53
הספיק לי המשפט הזה כדיי להבין מי אתה אתה סתם גאוותן שלא שווה שקל
אתה מדבר כמו ילד קטן אתה ממש טמבל..
אתה יכול לתת לי באן או משהו זה לא משנה לי כלכך אני לא מתרגש..
אני חושב שאם היית במצב שלי (אני לא אפרט) לא היית מגיע לחצי ממה שאני
מכל הבחינות

אתה סתם אפס תסלח לי

לי יש את הספורט, שמקנה לי הטבות אין סופיות שנמצאות איתי בכל מקום שאליו אני הולך.
זאת הייתה הכוונה, כניראה שקצת היו לך קשיים להבין את הכתוב.
בכל אופן מה שאני מבין מההודעה שלך זה שאין לך הרבה מה להגיד בנידון מלבד קללות.

אה, ועוד פעם שאתה קורא לי טמבל אתה עף מפה, אני מבטיח לך :)

BenB.
02-04-09, 18:56
תגיד אני חייב לשאול אותך משהו פנה עליך עם השאלה האחרונה ? אני יענה לך -לא ! אני מדבר עם אנשים שיש להם קצת יחסי אנוש ואתה לא כזה אז תרוץ מהר להפסנאות לחתום על מתאם ותתחבר לי לממצצה ! למה אני לא רואה אותך ממטר יש ?!

תזיין, תעשה חיים תרקוד תשתולל ותעשה ביד!

זה מה שאתה רוצה לשמוע? אתם בפורום של מפתחי גוף ועצם השאלה שלך "לשמור על תזונה במהלך תשעת הימים הבאים?" מראה שאתה חאפר.

אפסנאות? :fellow:

haas
02-04-09, 19:01
אתה עוד אפשר להבין וואלה מפתח גוף מתחרה מיקצועי אין מה להשוות,

הגישה הזאת לדעתי זה שיגעון אלא אם כן אתה מיתחרה מיקצועי...

הרבה אנשים יסכימו איתי גם מיקצוענים , אני זוכר שאחד המיתחרים אמר את זה בפירוש שמי(לא מיקצוען) שחיי חיים כאלה מענה את עצמו בשביל כלום..

למה אתה חושב שמקצוען שחיי חיים כאלה זה בסדר? מקצוען מקבל משהו ששווה בשבילו להקדיש את החיים לתחום? ואני לא מדבר על כאלה שמתחרים באולימפיה או אפילו בתחרויות קצת נחותות יותר, כי כמה כאלה כבר יש? רב המקצוענים קורעים את התחת לחינם רק כי הם אוהבים את הספורט הזה ולא כי ייצא להם מזה משהו אז מה ההבדל בין כאלה לבין אלון למשל? למה מה שהם עושים זה מוצדק ומה שהוא עושה זה לא?

SiX PACK
02-04-09, 19:01
אני גם לא מבין את הרעייון, סהר אתה פותח פוסט ככה שאתה חשוף לביקורת תקבל אותה.

SiX PACK
02-04-09, 19:02
למה אתה חושב שמקצוען שחיי חיים כאלה זה בסדר? מקצוען מקבל משהו ששווה בשבילו להקדיש את החיים לתחום? ואני לא מדבר על כאלה שמתחרים באולימפיה או אפילו בתחרויות קצת נחותות יותר, כי כמה כאלה כבר יש? רב המקצוענים קורעים את התחת לחינם רק כי הם אוהבים את הספורט הזה ולא כי ייצא להם מזה משהו אז מה ההבדל בין כאלה לבין אלון למשל? למה מה שהם עושים זה מוצדק ומה שהוא עושה זה לא?

:boxing::boxing::boxing::boxing::boxing:

shahar123
02-04-09, 19:36
אלון עם התכוונת אלי אז אני הכי יודע לקבל ביקורת בעולם ! ועם שמת לב אני מקבל מאוד את הדרך חיים שלך ואפילו כתבתי לך שאני מצדיע לך על הדרך חיים הזאת אני לא יכול לקבל ביקרות מאנשים שמזלזלים וכותבים חאפר או מקללים אני יודע שהם הכי תינוקות בעולם ובגלל זה כתבתי כול אחד בוחר את הדרך חיים שלו וbenb לדעתי ילד מסכן עם הוא מדבר ככה לאנשים שהוא לא מכיר אתה גם יכול להבין כמה הוא מסכן עם הוא פותח פוסט על כמה אתה מחרבן ביום ! זהו .

BenB.
02-04-09, 19:44
כמה אתה מחרבן ביום, שחר?

SaharKazes
02-04-09, 19:45
אני גם לא מבין את הרעייון, סהר אתה פותח פוסט ככה שאתה חשוף לביקורת תקבל אותה.

הוא שחר אני סהר :(

ולנושא, אני במקומך לא הייתי יוצא לדבר כזה, אבל זאת החלטה שלך.. תהנה

jackson%%
02-04-09, 19:46

על תזיין תשכל מה לך ולמיקצוענות זה שאתה רואה אותם מיתאמנים בדיוק כמוך ועושים תרגילים שאתה עושה ליפעמים לא אומר שאתה מבין תעולם שלהם ביכלל זה משהו אחר לגמרי..אהבה לספורט? כולנו אוהבים תספורט משקיעים אוכלים נכון והכול זה בא מאהבה אבל יש גבול מסויים הייתי מאוד רוצה ליראות תגובה של מיקצוען פה ולהסביר לכם שכמה הגישה שלכם אידיוטית כי אתם בסך הכול ילדים (כן גם 20 נחשב ילד)..מתי בפעם האחרונה יצאתם לאנשהו ביכלל חוץ מלחדר כושר יחיים בסרט ,אני לא רוצה להשביץ או משהו כן אבל יש לי גוף די מאסיבי וגדול (מהרבה אנשים בפורום פה שמשקיעים יותר ממני)וזה המטרה שלי ואני דופק מה שבא לי והולך לאן שבא לי מתי שבא לי,למרות שאני לא יכול לשרת תמטרות שלי כרגע מבחינה שאני לא יפרט אז אני שומר על מה שקיים..ובקיצור הנקודה שלי שאפשר להשקיע ולהיתאמן והכול בנוסף לכול החיים מעבר לזה,אני לא מיקצוען ולכן זה לא מרכז החיים שלי בניגוד לכמה אנשים פה.. שגם הם לא

shahar123
02-04-09, 19:47
על אנשים כמוך בלי סוף ! אבל לך תמשיך לעשות עבודות מחקר על חרא יא מסכן אתה כזה צעיר ומושתן שאני לא רואה ממטר ואתה יודע יותר מזה אחי אתה לא מעניין אותי עוד 8 יום לטיול של החיים שלי דרום אמריקה אז יאלה זדיין לי מהחייםםםםםםםםםם (((((((((:

BenB.
02-04-09, 19:49
אני מרחם עליך, בגיל 22 להיות ככה...

shahar123
02-04-09, 19:50
ג'קסון אני כול כך מסכים איתך בכול מילה ואלה שבאמת מוותרים על טיול כמו שאני הולך לעשות לא יודעים מה הם רוצים מעצמם כנראה .... אבל כנראה אתה הבן היחיד עם ראש על הכתפיים וכול הכבוד לך תמשיך ככה .11!!

shahar123
02-04-09, 19:51
על תרחם אני יוצא לטיול של החיים בדרום אמריקה !!!! באמת על תרחם אבל אני מרחם עליך שאתה מתעניין בכמות היציאות של אנשים כאן אז כך כפפות ובוא לשקול לי את הגושים שיוצאים לי מהתחת !

SiX PACK
02-04-09, 19:55
ג'קסון אני כול כך מסכים איתך בכול מילה ואלה שבאמת מוותרים על טיול כמו שאני הולך לעשות לא יודעים מה הם רוצים מעצמם כנראה .... אבל כנראה אתה הבן היחיד עם ראש על הכתפיים וכול הכבוד לך תמשיך ככה .11!!

הכל עניין של עקרונות.

כל בנאדם יעשו מה שטוב לו, או מה שמקדם אותו ויגיע לאן שהוא שואף.

תפסיקו להכתיב לאנשים מה לעשות.

shahar123
02-04-09, 20:00
אתה צודק ואמרתי לך את זה לפני הודעות ואין לי שום בעיה עם הדרך שלך גם להפך

Holy_Templar
02-04-09, 20:03
הכל עניין של עקרונות.

כל בנאדם יעשו מה שטוב לו, או מה שמקדם אותו ויגיע לאן שהוא שואף.

תפסיקו להחטיב לאנשים מה לעשות.

+++1111111

להכתיב אחי :)

jackson%%
02-04-09, 20:04

חחח תהנה בטיול הכי חשוב... למרות שכול בנאדם בוחר לעצמו דרך חיים אז אני מכבד אותו על כך אבל ליפעמים אני חייב להגיב על דברים שכאלה...

וסיקס פאק ווהאס ועוד אנשים מיקצוענים כמוכם נירא לי בחיים לא תישתנו עד שיפול לכם איזה פטיש על הראש...קחו לדוגמא את שגיא גרשגורן כמה שרוצים לעזור לו הוא לא מקשיב לאפחד ועל הזין שלו והוא עושה מעצמו צחוק כול פעם מחדש ושובר שיאים,הוא בחיים לא ישתנה נכון? יודעים למה כי הוא חושב שהוא עושה תדבר הנכון והוא הכי טוב מכולם אני מאמין גם שזה מה שמחזיק אותו,אז אתם בדיוק כמוהו אאני לא אבא שלכם ולא אגיד לכם מה לעשות אבל בחייט ראבק קחו הכול בפרופורצייות הנכונות כי אתם לא מיקצוענים!! ואתם לא חייבים לוותר על בילוי טוב או טיול ביגלל שאין שם חדר כושר פשוט מגוחך..

BenB.
02-04-09, 20:06
ג'קסון,

אחרי שבן אדם משקיע תנשמה שלו במשך שנים, קשה לו לעזוב הכל לכמה חודשים ושהכול יילך קאפוט.

shahar123
02-04-09, 20:08
מחזק!!!!!

haas
02-04-09, 20:09
על תזיין תשכל מה לך ולמיקצוענות זה שאתה רואה אותם מיתאמנים בדיוק כמוך ועושים תרגילים שאתה עושה ליפעמים לא אומר שאתה מבין תעולם שלהם ביכלל זה משהו אחר לגמרי..אהבה לספורט?

מה הקשר בכלל למה שכתבתי?:no:

SiX PACK
02-04-09, 20:11
+++1111111

להכתיב אחי :)

תודה אחי, שתי שגיאות במילה אחת זה קצת יותר מדי..

חחח תהנה בטיול הכי חשוב... למרות שכול בנאדם בוחר לעצמו דרך חיים אז אני מכבד אותו על כך אבל ליפעמים אני חייב להגיב על דברים שכאלה...

וסיקס פאק ווהאס ועוד אנשים מיקצוענים כמוכם נירא לי בחיים לא תישתנו עד שיפול לכם איזה פטיש על הראש...קחו לדוגמא את שגיא גרשגורן כמה שרוצים לעזור לו הוא לא מקשיב לאפחד ועל הזין שלו והוא עושה מעצמו צחוק כול פעם מחדש ושובר שיאים,הוא בחיים לא ישתנה נכון? יודעים למה כי הוא חושב שהוא עושה תדבר הנכון והוא הכי טוב מכולם אני מאמין גם שזה מה שמחזיק אותו,אז אתם בדיוק כמוהו אאני לא אבא שלכם ולא אגיד לכם מה לעשות אבל בחייט ראבק קחו הכול בפרופורצייות הנכונות כי אתם לא מיקצוענים!! ואתם לא חייבים לוותר על בילוי טוב או טיול ביגלל שאין שם חדר כושר פשוט מגוחך..

איך אתה יכול להשוות אותי לגרשגורן.. אני "מקצוען" במה שאני עושה, והוא "מקצוען" לא אבל עושה.

haas
02-04-09, 20:14
ווהאס ועוד אנשים מיקצוענים כמוכם נירא לי בחיים לא תישתנו עד שיפול לכם איזה פטיש על הראש...

מה אתה מבלבל תמוח איפה ראית שכתבתי שאני מחשיב תעצמי למקצוען ? ביום שאני מתאמן אני מבזבז 45 דקות על אימון+ שעה וחצי על כל הארוחות של כל היום....אתה באמת חושב ששעתיים ורבע שאני משקיע בפיתוח של הגוף זה מה שגומר לי את כל היום ואני לא עושה יותר כלום חוץ מזה?...

jackson%%
02-04-09, 20:18
מה הקשר בכלל למה שכתבתי?:no:

אני יסביר עוד פעם .. שאלתך היא למה אדם ממוצע לא יכול לחיות אורך חיים של באדיבילדר מיקצועי?

אז עניתי לך אם לא הבנתה אז אני יגיד עוד פעם:הוא יכול אפחד לא אמר שלא אבל זה נירא לך לנכון? כשאדם מיקצוען זה בערך הפרנסה השניה שלו ויש כאלה שזה גם מחזיק אותם טוב טוב וחיים את כול יום כי יש להם גם עסקים מעבר למטרות של ליגדול בתחום הזה,אז אני מבין אותם,אבל אדם ממוצא מענה את עצמו בשביל מה ? יש לו ספונסר על הראש או סט צילומים או תחרות?,לא .ולוותר על טיול או מסיבה לא משנה מה איזה בילוי כי "אני ישרוף קלוריות",או "לא ישלים שעות שינה","לא יסע אם חברים לטיול ביגלל שאין שם חדר כושר"? זה טירוף...כשאני שומע את זה זה מעצבן כי אותו בנאדם ממש חי בסרט והוא צריך לצאת מימנו דחוף!

haas
02-04-09, 20:24
אז זהו שאתה חי בסרט כי הרב המוחלט של הבאדיבילדרים המקצועניים לא רואים שקל מהתחום הזה ואת רובם תראה עובדים בעבודות אחרות כדי לממן את כל מה שהפיתוח גוף דורש ...אני מדבר על כאלה. הם נקראים מקצועניים אז למה מה שהם עושים זה מוצדק?

אדיר53
02-04-09, 20:25
לי יש את הספורט, שמקנה לי הטבות אין סופיות שנמצאות איתי בכל מקום שאליו אני הולך.
זאת הייתה הכוונה, כניראה שקצת היו לך קשיים להבין את הכתוב.
בכל אופן מה שאני מבין מההודעה שלך זה שאין לך הרבה מה להגיד בנידון מלבד קללות.

אה, ועוד פעם שאתה קורא לי טמבל אתה עף מפה, אני מבטיח לך :)

חח אוי לא
לא קיללתי אותך תאמין לי אין לי פרנציפ לקלל מישהו שאני לא יודע אם הוא אמיתי
שיהיה לך בהצלחה
לא נראה לי שיש לי בעיות בלהבין את הכתוב יכול להיות שיש לך טיפה בעיות בניסוח

gilsXM
02-04-09, 20:26
כל אדם עושה את מה שהוא בוחר ואת מה שהוא רוצה או מה שהוא אוהב,
אין לאף אחד פה זכות לאמר לפותח הפוסט ולכל מגיב אחר בדבר מה לעשות, אם לצאת לחופשה או לא אם להתאמן או לא.....
בתכלס אם שחר רוצה לנסוע לחצי שנה לאן שהוא רק יבחר שיהנה!
ואם אלון או גלעד מעדיפים להתאמן ולהנות מהחיים בצורה אחרת שיהנו!

ד"א אלון כמה עלה לך הגולף 3 gti איזה שנה הוא וכמה קילומטרז' קניתה אותו אם אפשר לשאול

SiX PACK
02-04-09, 20:27
אני יסביר עוד פעם .. שאלתך היא למה אדם ממוצע לא יכול לחיות אורך חיים של באדיבילדר מיקצועי?

אז עניתי לך אם לא הבנתה אז אני יגיד עוד פעם:הוא יכול אפחד לא אמר שלא אבל זה נירא לך לנכון? כשאדם מיקצוען זה בערך הפרנסה השניה שלו ויש כאלה שזה גם מחזיק אותם טוב טוב וחיים את כול יום כי יש להם גם עסקים מעבר למטרות של ליגדול בתחום הזה,אז אני מבין אותם,אבל אדם ממוצא מענה את עצמו בשביל מה ? יש לו ספונסר על הראש או סט צילומים או תחרות?,לא .ולוותר על טיול או מסיבה לא משנה מה איזה בילוי כי "אני ישרוף קלוריות",או "לא ישלים שעות שינה","לא יסע אם חברים לטיול ביגלל שאין שם חדר כושר"? זה טירוף...כשאני שומע את זה זה מעצבן כי אותו בנאדם ממש חי בסרט והוא צריך לצאת מימנו דחוף!

דיי אני לא יכול לשמוע את הזייון שכל הזה יותר, תעשה טובה תשתוק !

בוא נקח את סטס לדוגמא, הוא מקצוען כן..?
אתה חושב שהוא מרוויח משהו..? על איזה פרנסה אתה מדבר..?
אני אומר לך שכל מה שהוא מרוויח מתחרויות הוא שם בחזרה על תוספים וחומרים, ועוד מוסיף על זה.
וגם הוא לא בדרך למר אולימפיה, ובחיים לא יהייה מר אולימפיה, אז למה הוא עושה את זה לעזאזל?!
אתה לא מבין שיש מקצוענים שמתחרים, ויש מתאמנים שאוהבים את הספורט ולכן משקיעים וכך גם מתוגמלים, למה אנשים מתאמנים?
הגוף שלך לא עוזב אותך בשום מקום והוא תמיד איתך, יש כאלה שבוחרים להראות טוב ויש כאלה שבוחרים להראות הכי טוב שיש, זה שאתה לא מסוגל לזה לא אומר שאחרים כמוך !

תקרא את החתימה שלי.

SiX PACK
02-04-09, 20:28
חח אוי לא
לא קיללתי אותך תאמין לי אין לי פרנציפ לקלל מישהו שאני לא יודע אם הוא אמיתי
שיהיה לך בהצלחה
לא נראה לי שיש לי בעיות בלהבין את הכתוב יכול להיות שיש לך טיפה בעיות בניסוח

אני לא אמיתי זה תמונות מהאינטרנט, אני עוד איזה שחיף שמשחק אותה בודיבילדר :1eye:

jackson%%
02-04-09, 20:33
אז זהו שאתה חי בסרט כי הרב המוחלט של הבאדיבילדרים המקצועניים לא רואים שקל מהתחום הזה ואת רובם תראה עובדים בעבודות אחרות כדי לממן את כל מה שהפיתוח גוף דורש ...אני מדבר על כאלה. הם נקראים מקצועניים אז למה מה שהם עושים זה מוצדק?

כול עוד אתה לא עולה לבמה והם כן ניגמר הסיפור פה,אתה מיתכוון לעלות לבמה בחיים? אם כן וואלה בהצלחה אחי ולך תיקרע תתחת ותינשום תבאדיבילדינג על תיצא בלילה ולא לטיולים אם חברים כי אין שם מישקולות וגם כי אתה תיצטרך להשלים שעות שינה,אבל אם אתה לא אז למה לא לצאת לטיול אם חברים אחרי צבא או למה לא לצאת באיזה לילה לבלות? תסביר תעצמך איפה אתה עומד אם אתה בגישה של מיקצוען ואתה לא, ומצדיק תגישה של סיקס פאק כי זה אהבה לספורט ושווה להישאר בבית כשנוסעים למקום שאין בו חדר כושר או שאתה בגישה של אפשר להשקיע באימונים פלוס אוכל ולצאת לאיזה טיול בידיעה שלא תיתאמן שם?

סיקס פאק, אשמח אם תענה על זה סתם תענה כאילו לא ניהלנו פה ויכוח ותענה תאכלס.....

SiX PACK
02-04-09, 20:36
מי אמר שאסור לצאת לטייל? או לצאת בלילה לבלות..?

מה הולך פה....

gilsXM
02-04-09, 20:36
כול עוד אתה לא עולה לבמה והם כן ניגמר הסיפור פה,אתה מיתכוון לעלות לבמה בחיים? אם כן וואלה בהצלחה אחי ולך תיקרע תתחת ותינשום תבאדיבילדינג על תיצא בלילה ולא לטיולים אם חברים כי אין שם מישקולות וגם כי אתה תיצטרך להשלים שעות שינה,אבל אם אתה לא אז למה לא לצאת לטיול אם חברים אחרי צבא או למה לא לצאת באיזה לילה לבלות? תסביר תעצמך איפה אתה עומד אם אתה בגישה של מיקצוען ואתה לא, ומצדיק תגישה של סיקס פאק כי זה אהבה לספורט ושווה להישאר בבית כשנוסעים למקום שאין בו חדר כושר או שאתה בגישה של אפשר להשקיע באימונים פלוס אוכל ולצאת לאיזה טיול בידיעה שלא תיתאמן שם?

נראה לך שאם הוא ישן 4 שעות במקום 8 הוא לא יגדל?
מה נראה לך שבילדרים מקוצעיים אין להם פעמים שהם מפסידים אימון או לא ישנים בלילה? מה נראה לך שלהם אין בעיות? מה שהם לא אנשים רגילים? אני אל מבין אנשים כמוך שעושים מהם איזה משהו אחר ושונה, זה נכון שהם מיוחדים ושיש להם אובססיה מטורפת לגוף שלהם אבל הם בני אדם כמוני וכמוך

haas
02-04-09, 20:40

אני לא אמרתי שאני בדיעה של סיקס פאק או לא, אתה יכול לקרוא שוב את מה שכתבתי בהתחלה ולראות שסה"כ רציתי להבין ממך למה, לפי השקפתך, לבאדיבילדר שלא מרוויח גרוש מהתחום הזה מותר לחיות חיים שהמטרה שלהם היא אך ורק פיתוח גוף בעוד שלחבר'ה אחרים שלא מגדירים את עצמם כמקצוענים ולא יעלו בחיים על במה , אסור?
בתגובה האחרונה שלך סוף סוף קיבלתי את התשובה..."כול עוד אתה לא עולה לבמה והם כן ניגמר הסיפור פה,אתה מיתכוון לעלות לבמה בחיים?"
תסלח לי אבל לדעתי זאת סיבה ממש מפגרת.....

jackson%%
02-04-09, 20:40
מי אמר שאסור לצאת לטייל? או לצאת בלילה לבלות..?

מה הולך פה....

חחח אתה סותר תעצמך יש לך פיצול אישיות או מה?

לפני כמה הודעות אמרתה שלא תיצא לטייל במקום שאין בו חדר כושר לא משנה שנה זה או שבועיים..
ועכשיו אתה אומר את זה..

Hass
תביא לי כמה סיבות למה לא לצאת לטיול שאין בו חדר כושר ? ולמה ליסבול כמו איזה רוני קולמן או אותו סטאס,שיש להם רעיונות ,צילומים,תחרויות,כול מיני מיפגשים וכו.... אפשר להמשיך תרשימה...

shahar123
02-04-09, 20:46
עם הייתי יודע שזה מה שיתפתח מהנושא לא הייתי מעלה את זה בסך הכול פרקתי תיסכול קטן ושאלתי עם אתם עד היום האחרון הייתם מקפידים על תזונה או וואלה בגלל שנשאר שבוע מסכן הייתם מתפנקים יותר כי זה כבר לא משנה

jackson%%
02-04-09, 20:53
אני אוהב כדורגל ואת מארדונה חחח אני משחק כדורגל בימי שישי פה ושם ליפעמים, אני הרי אוהב את זה אז למה שאני לא ירד כול יום לעשות אימון מאחורי הבית שלי כמו שהנרי עושה בברצלונה ולקחת מימנו תתפריט היומי ולאכול כמוהו,וגם לישון ב8 בערב כי יש לו מישחק בליגה מחר ולי יש עבודה..ממטורף אידיוטי הזוי נכון? הבנתם תנקודה,אם כן מוזמנים להביא חוות דעת אם לא אז זדיינו אפחד כבר לא ישנה תתסריט של הסרט שלכם..

אתם לא מיקצוענים!

haas
02-04-09, 20:59
בתכלס אנחנו טוחנים פה אוויר ...כי בסוף כל אחד עושה מה שעושה לו טוב על הנשמה וזהו ולא תמיד אפשר להסביר למה וכמה...תחייה תחיים שלך איך שאתה רוצה ותן לאחרים לחיות איך שטוב להם

SaharKazes
02-04-09, 21:08
אני אוהב כדורגל ואת מארדונה חחח אני משחק כדורגל בימי שישי פה ושם ליפעמים, אני הרי אוהב את זה אז למה שאני לא ירד כול יום לעשות אימון מאחורי הבית שלי כמו שהנרי עושה בברצלונה ולקחת מימנו תתפריט היומי ולאכול כמוהו,וגם לישון ב8 בערב כי יש לו מישחק בליגה מחר ולי יש עבודה..ממטורף אידיוטי הזוי נכון? הבנתם תנקודה,אם כן מוזמנים להביא חוות דעת אם לא אז זדיינו אפחד כבר לא ישנה תתסריט של הסרט שלכם..

אתם לא מיקצוענים!

עם הגישה הזאת לא תתקדם בחיים בשום תחום.
תפסיקו לנסות להכתיב לאנשים איך לחיות, כל אחד יחיה איך שבא לו לטוב ולרע.

SiX PACK
02-04-09, 21:10

אתם לא מיקצוענים!

לא צריך להייות מקצוען בשביל לתת את ה- 100%, אדם שבוחר להשקיע עושה את זה בשביל עצמו.

אחרי הכל אף אחד לא מכריח מישהו להצטיין או לתת את הנשמה במשהו, יש רק אנשים כמוך שמזלזלים בזה ורואים בזה כטיפשי בגלל שהם לא מסוגלים, או שזה לא מספיק חשוב להם.

SiX PACK
02-04-09, 21:14
חוץ מזה מי רוצה לצאת לטיול של שנה..?

סיוט ! להייות שנה רחוק מהבית, אני בחינם לא הייתי יוצא לטיול כזה מאחר ואני אדם שגרתי.
אבל שאני חושב על זה הייתי מוכן לצאת למכנה אימונים באמריקה בגולד ג'ים עם כמה בודיבילדרים מובחרים :)

ואני לא אחד שכל היום בבית מול המחשב בולס אוכל, מתאמן, ועובד.

אדיר53
02-04-09, 21:16
אני לא אמיתי זה תמונות מהאינטרנט, אני עוד איזה שחיף שמשחק אותה בודיבילדר :1eye:

אתה אמרת...

jackson%%
02-04-09, 21:18
לא צריך להייות מקצוען בשביל לתת את ה- 100%, אדם שבוחר להשקיע עושה את זה בשביל עצמו.

אחרי הכל אף אחד לא מכריח מישהו להצטיין או לתת את הנשמה במשהו, יש רק אנשים כמוך שמזלזלים בזה ורואים בזה כטיפשי בגלל שהם לא מסוגלים, או שזה לא מספיק חשוב להם.

אפחד לא מזלזל והבחור מעליך יכול להיות בטוח שהשגתי יותר מימנו, תוצאות מדברות בעד עצמם וזה לא הפואנטה ביכלל,הדיון הזה גמור מבחינתי בתאכלס כול אחד עושה מה בראש שלו וזהו....

אה ועל תישכח להוריד תמסיכה של רוני קולמן כשאתה הולך לישון שים אותה בארון ותילבש אותה כשתיתעורר..

"אבל שאני חושב על זה הייתי מוכן לצאת למכנה אימונים באמריקה בגולד ג'ים עם כמה בודיבילדרים מובחרים "..............באמת שאני לא מבין מה אתה מנסה להוכיח כאן

SiX PACK
02-04-09, 21:36
אפחד לא מזלזל והבחור מעליך יכול להיות בטוח שהשגתי יותר מימנו, תוצאות מדברות בעד עצמם וזה לא הפואנטה ביכלל,הדיון הזה גמור מבחינתי בתאכלס כול אחד עושה מה בראש שלו וזהו....

אה ועל תישכח להוריד תמסיכה של רוני קולמן כשאתה הולך לישון שים אותה בארון ותילבש אותה כשתיתעורר..

"אבל שאני חושב על זה הייתי מוכן לצאת למכנה אימונים באמריקה בגולד ג'ים עם כמה בודיבילדרים מובחרים "..............באמת שאני לא מבין מה אתה מנסה להוכיח כאן

תעלה תמונות, עם הגישה שלך לא הייתי כל כך בטוח.

מחכה לתרוץ שלך למה אתה לא יכול/לא רוצה להעלות תמונות..

jackson%%
02-04-09, 21:50
תעלה תמונות, עם הגישה שלך לא הייתי כל כך בטוח.

מחכה לתרוץ שלך למה אתה לא יכול/לא רוצה להעלות תמונות..

יש לי תמונות מלפני יותר מחצי שנה אתה מוזמן להציץ תיהיה בטוח שהיתקדמתי מאז,יש לי גישה שמספקת תמטרות שלי ואני רואה תוצאות וזה מה שחשוב, אומנם כמו שאמרתי אני כבר אני מיתאמן כדי לישמור על הקיים כי יש לי סיבות...אין לי שום תירוץ פשוט כואבת לי האוזן וניסתם לי העף

lordik
02-04-09, 22:27
.who dares, wins
תקחו את זה לאיזה כיוון שאתם רוצים.

mmaorc
03-04-09, 01:57
אני ישמע אולי חנון בעניי חלק מכם אבל סה"כ מי שיחשוב את זה שידע מראש שהוא על הזין שלי.
אני באמת לא מוצא סיבה הגיונית..לבזבז כסף על טיול בדרום אמריקה,תאילנד או הודו ליסוע לאיזה חצי שנה לקיבינימט ולסמם את עצמך למוות בישביל מה?בשיא הכנות איזה רווח תרוויח מהטיול הזה?חוץ מכמה אקסטות שתבלע לא יהיה לך זכרונות של כייף עד סוף החיים אלה רק פלאשבאק שתקבל ואל תגיד שאתה לא תיקח כי אתה תינסע ואתה תיקח.

אמרתי לך תמכור את הכרטיס ותביא לי את הכסף,תודה:)
ועכשיו ברצינות...לדעתי מקומות ליסוע אליהם ובאמת להנות ולהרוויח מהטיול אפילו דבר או 2 שיכולים לשנות את החיים שלכם זה לדעתי לאירופה,אוסטרליה,קנדה וארצות הברית ויפן,כל השאר?מדינות מוסלמיות אם שינאה שבתור תייר מישראל אין לך מה לחפש שם! או מדינות מלאות בסמים וג'יפה כמו דרום אמריקה,אפריקה,הודו ותאילנד?ביזבוז!
הארצות האלה הן הארצות הכי יפות שיש
תאילנד לדוגמה מדהימה ויש בה נופים שתראה באיזורים מאוד מסוימים בעולם. נוף ששונה לגמרי מהנוף האירופאי הקר.
זה חוויה אחרת לגמרי. ביקרתי בלא מעט ארצות ואני אומר לך שבתאילנד הכי נהניתי (כן, יותר מארה"ב).

WEST $ SIDE
03-04-09, 02:31
יש לאהוב את את זה ויש להיות אידיוט סליחה על הביטוי , אני גם כמו רבים או בודדים לא יודע לא בדקתי , מכור לחדר כושר ורק אחרי שהבראתי מהמחלה והמערכת החיסונית שלי חלשה רצתי ישר להתאמן , האימונים תמיד במקום ראשון אצלי , אבל לוותר על הנאות החיים כמו טיול בגלל ברזל מחורבן או קצת שרירים במקרה ומשהו יקרה חס וחלילה תוך כמה זמן הכל ירד , לא תודה .

נקודה אחרונה,
רוב הנוער נוסע לתאילנד רק בשביל לדפוק באנגים ,תאילאנדיות זולות ועוד כל מיני סמים אחרים , הנופים היחדים שהם יראו זה את החדר המסתובב אחרי כמה ג'ויינטים.

lordik
03-04-09, 02:40
יש לאהוב את את זה ויש להיות אידיוט סליחה על הביטוי , אני גם כמו רבים או בודדים לא יודע לא בדקתי , מכור לחדר כושר ורק אחרי שהבראתי מהמחלה והמערכת החיסונית שלי חלשה רצתי ישר להתאמן , האימונים תמיד במקום ראשון אצלי , אבל לוותר על הנאות החיים כמו טיול בגלל ברזל מחורבן או קצת שרירים במקרה ומשהו יקרה חס וחלילה תוך כמה זמן הכל ירד , לא תודה .

נקודה אחרונה,
רוב הנוער נוסע לתאילנד רק בשביל לדפוק באנגים ,תאילאנדיות זולות ועוד כל מיני סמים אחרים , הנופים היחדים שהם יראו זה את החדר המסתובב אחרי כמה ג'ויינטים.

מה רע בג'וינטים, Little piggy?

Pro_XXL_Universe
03-04-09, 02:51
תאילנד לדוגמה מדהימה ויש בה נופים שתראה באיזורים מאוד מסוימים בעולם. נוף ששונה לגמרי מהנוף האירופאי הקר.
זה חוויה אחרת לגמרי. ביקרתי בלא מעט ארצות ואני אומר לך שבתאילנד הכי נהניתי (כן, יותר מארה"ב).

חחחחחחחחחחחחח כמו שwestside אמר הנוף היחידי שרואים בטיולים האלו זה הנוף של החדר שהוא מסתובב חחחחחחח בלי קשר שהמקומות האלו חרא טהור!ואירופה זה מקום מדהים אם נופים הרבה יותר מרשימים ומרהיבים מאשר במדינות המוכות איידס האלו!בלי קשר שאירופה זה מקום הרבה יותר איכותי אני מקוה שיבוא איזה צורר גזען ויבעט את כל האנשים שבאו מהמזרח לשם חזרה לפקיסטן ואפגניסטן ולאלג'יר ולוב ואז יהיה שם עוד יותר טוב!לצערי לונדון היום ניראת כמו "ניו דלהי" :(
ראיתה פעם את הנוף באירלנד?בסקוטלנד?וולש?הכל ירוק לאורך קילומטרים!אין אי אפשר לתאר את זה וזה רק קמצוץ לעומת מה שיש שם..כל האיזור הסקנדינבי?ובכללי נוף קריר של שלג ושמיים מלאים בעננים באיזור מסוים יכול להיות נוף מרהיב ומדהים!
ותישאל אפילו אנשים כמו קובי חיים שמתמחים בצילום הם יגידו לך.

SiX PACK
03-04-09, 03:18

חחח למי איכפת נוף אני רוצה יד 45 :XDemoticon:

The Sun
03-04-09, 09:26
תאילנד מחכה לי

trx--->sus
03-04-09, 09:52
אני עכשיו מתחלף איתך וזורק הכל ויוצא לטיול בדרום אמריקה

Bar's
03-04-09, 11:25
ג'קסון ההודעות שלך נראה לי יצאו מפרופורציות והגזמת לגמרי אחי...
עשית פה אנשים עם כבוד לאנשים שהולכים עם הראש בקיר,ואין מה להתווכח עוד כי כל אחד יעשה מה שבא לו...
וואלה אני גם כמה פעמים לא יצאתי לטיולים בגלל שלא יהיה לי שם מכון ושלא הייתי יכול לשמור על תזונה, ואם כן יוצא מוודא שיש שם מכון או שלפחות אני יכול לאכול כמו שצריך.
כמו שכבר אמרו, בסופו של דבר זה הגוף שלך והוא הולך איתך לכל מקום, אני לא מרגיש בנוח ואפילו מבואס ביותר שאני מפסיד אימון או 2... כל אחד ודרך החיים שלו! בסופו של דבר כל אחד מבין איפה הוא נמצא ושם הכל במקום בשביל שיהיה לו נוח וטוב בחיים.

בקשר לנופים, אני מסכים על גלעד.
תנו לי בחינם ואפילו תשלמו לי לנסוע להודו ומקומות כאלו ואני לא אלך.... חרא מקומות זוהמה ומחלות איכסה (התאילנדיות דומות לבטריה נטענת.. אם כבר אז יפניות)

R1s7ur3T
03-04-09, 11:34

+111111111111111111

מסכן, סובל..

כשתסע לטיול, אל תוותר על שום דבר שם!
כי כשתתבגר ותהיה חכם יותר, וזה יקרה, אתה תצטער שלא מיצית עד הסוף.
[אמנם אני בחור בן 18 ואתה בן 22, זה לא אומר שאסור לי להגיד את דעתי ואפילו להראות לך וללמד אותך משהו חדש]
אני גם, בדיוק כמו הרוב כאן, מכור אחושרמוטה לחדר כושר. באמת.
זה עושה לי טוב, זה נותן לילהרגיש בנאדם יותר מוערך אפילו.
אם יש יום אחד שאני לא מרגיש טוב או כואבת לי היד או משהו בסגנון ואני לא הולך לחדר כושר, אני מרגיש ממש חרא, אבל זה מה יש ואלו החיים.
אבל אם מדובר פה בטיול של חצי שנה, שאני לא אתאמן בחדר כושר, אלא רק קצת מתח ושכיבות סמיכה, לנגד חצי שנה של אימון והישארות בבית.
אין מה לדבר חחח
אני עף לטיול בלי לחשוב לשניה.
ובטיול אני אנסה לשמור על תזונה ולאכול הכי בריא שרק אפשר, אבל לפספס? בחיים לא!

Dr. Muscle
03-04-09, 11:44
גלעד, רשמת שטויות אח יקר :) אני מוכן להתערב איתך שהיית מאד נהנה בהודו או דרום אמריקה, חצי שנה של מנוחה אמיתית (וגם לטייל וללמוד, אתה יודע שהתרבות ההודית והתרבויות שהיו בדרום ומרכז אמריקה הן מהפותחות והמדהימות שיש לעולם שלנו להציע נכון?). תאמין לי שהיית נהנה בקרנבל ובחופים של ברזיל.
תאמין לי שיש אנשים שפשוט צריכים כזו חצי שנה של לא לעשות כלום בחיים שלהם, בדיוק אחרי שירות של 3 שנים בצבא, לפני שמתחילים בעבודה וכו' ...

לפותח הנושא - תוציא בכלל את השטויות לגבי אימונים ותזונה מהראש. תמיד יש זמן לחזור לזה אחרי הטיול, עכשיו זה בכלל לא פונקציה.

WEST $ SIDE
03-04-09, 12:49
מה רע בג'וינטים, little piggy?

עצם העובדה ששאלת את השאלה מראה על הרמה השיכלית שלך , אז אל תחשוב בכלל על ג'וינטים , אני לא רוצה לדעת מה יהיה שתיקח את זה.

DarkGulis
03-04-09, 13:20
http://health.walla.co.il/?w=/5039/1449438
נראלי מתאים לפוסט הזה.. למרות שאני תומך בך אלון אם אתה אוהב את מה שאתה עושה.

Bodybuilder
03-04-09, 13:55
לא מפספס ארוחות, לא מפסיד אימונים, לא יוצא לבלות, (עושה את זה בשביל עצמי, לא מתכוון להתחרות בשום ענף ספורט) ובתח שלא אסע לבלות למקום שאין בו מכון כושר !
לוקח איתי לטירונות 25 יחידות טונה, 3 קילו ש"ש, ו 2 קילו בוטנים !
אה ועו דבר, זיין על שחיפים, מרחם עליכם :)
יום טוב.

TheHulKid
03-04-09, 14:56

סיקס פאק, אשמח אם תענה על זה סתם תענה כאילו לא ניהלנו פה ויכוח ותענה תאכלס.....

נגיד לך ת'אמת איך שאני רואה את זה פה ובפורומים אחרים לדעתי זה בעיה נפשית לראש ולראשונה אני לא ראיתי אף 1 שאומר שיש כמה דברים רעים במאסה .. חוץ מגיחוך וחיוך שהוא יותר חזק עושה להם את כל היום בכללי אני יגיד לך יש אנשים שאני מכיר שאני אומר להם כל הכבוד וסבבה אבל יש את אלה שמנסים לעשות רושם מטורף וכאילו נידפקו לגמרי .. לא בקטע שליפגוע בכם סבבה יש לכם שרירים אבל מה עשיתם בישביל להסיג את זה ?? בכיתם?היתנזרתם ממתוק ושומן רווי ?? אשכרה זה יכול להרוג אותכם .. בקיצור יש פה משהו מוזר כאן אני לא יגיד שאין עליי מאסה וסבבה לי אבל פשוט יש גבול לכמה אנשים מוכנים לוותר וההיתנהגות שלהם זה פשוט הורג אותי הם יודעים את כל השמות של האבקות חלבון חח הייתי מציע להם להישתחרר מזה ולעשות מה שבא לכם בסבבה אבל אני רואה שזה לא עוזר פה ביכלל :book:

Pizza
03-04-09, 15:04
לא מפספס ארוחות, לא מפסיד אימונים, לא יוצא לבלות, (עושה את זה בשביל עצמי, לא מתכוון להתחרות בשום ענף ספורט) ובתח שלא אסע לבלות למקום שאין בו מכון כושר !
יום טוב.

if i was you i was shame to say that

jackson%%
03-04-09, 15:06
יום טוב.

תקשיב יש לך סוג של אוטיסטיות, אתה אוטיסט ברמה מסויימת ואני מציע לך להיבדק אם אתה חושב שמה שאתה עושה זה נכון....אז אתה בבעיה רצינית... פשוט מרחם עליך

Pro_XXL_Universe
03-04-09, 15:18

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה ככה אתה תוותר על המר אולימפיה ותזרוק הכל בישביל טיול?תאמת מה יש לך כבר לזרוק?בשיא הכנות.

Pro_XXL_Universe
03-04-09, 15:24
גלעד, רשמת שטויות אח יקר :) אני מוכן להתערב איתך שהיית מאד נהנה בהודו או דרום אמריקה, חצי שנה של מנוחה אמיתית (וגם לטייל וללמוד, אתה יודע שהתרבות ההודית והתרבויות שהיו בדרום ומרכז אמריקה הן מהפותחות והמדהימות שיש לעולם שלנו להציע נכון?). תאמין לי שהיית נהנה בקרנבל ובחופים של ברזיל.
תאמין לי שיש אנשים שפשוט צריכים כזו חצי שנה של לא לעשות כלום בחיים שלהם, בדיוק אחרי שירות של 3 שנים בצבא, לפני שמתחילים בעבודה וכו' ...

לפותח הנושא - תוציא בכלל את השטויות לגבי אימונים ותזונה מהראש. תמיד יש זמן לחזור לזה אחרי הטיול, עכשיו זה בכלל לא פונקציה.

א.אני לעולם לא יסע להודו או לתאילנד או לשום מקום במזרח הרחוק,מספיק לי לקרוא באינטרנט ולראות על כמה שכל יום נעלם שם ישראלי אחר זה מספיק לי כמובן בת דודה שלי שחזרה משם כל היום הראש שלה בעננים וכל שניה מדליקה ג'וינט ולחשוב שהיא נסעה לשם "ללמוד" היא למדה אבל חזרה מסוממת מסריחה,בלי קשר שתאמת...אין לי מה לחפש שם סבבה כך אותי לתאילנד נו מה עושים?מה טיול לגלות סם חדש?או כמו שארקדי אמר להדליק איזה ג'וינט?אחי זה לא בישבילי,אני שונא את זה,אני חושב שזה היפי,אני שונא היפים,ואני שונא הודים ותאילנדים הם מסריחים וכן אני גזען.
ב.בתור אחד שהיה פעמיים כבר בקרנבל בברזיל (בגיל 17 ואם שכחתה בכללי אני יליד ברזיל) אני יכול להגיד לך שאומנם אתה לא תיראה מה שאתה רואה בפורים ב "אדלויעדה" איך שלא רושמים את זה בחולון...אבל סה"כ?זה מופע אנשים באים לשם שיכורים,מסוממים וכמובן שיש גם משפחות וילדים שבאים להסתכל ובחורות ערומות שברגע שאתה שולח יד באים כמה מאבטחים ושוברים לך את הצלעות.
ג.לסיכום...אם מה שרשמתי ניראה לך שטויות לבריאות גבר,כל אחד והדיעות שלו,ואם נעזוב את הפיתוח גוף בצד לשניה אני גם הייתי אומר לך במפורש שבחיים לא הייתי נוסע למקומות המגעילים האלו גם אם ישלמו לי.

gilsXM
03-04-09, 15:39
יש אנשים שמעדיפים לטייל וכו' ויש אנשים שמעדיפים לעבוד ולעשות את מה שהם צריכים.
אני למשל לא יכול לחשוב על לנסוע לחצי שנה למקום זר, שאני נוסע לחופש עם המשפחה אחרי שבוע אני כמו סיר לחץ, יש אנשים שזה פשוט לא בשבילם.

Vodex
03-04-09, 16:08
אני אחד שמאוד אוהב את הספורט ועושה 200 אחוז לא 100 אין לי בעיה לצאת מדי פעם אבל לא כל הזמן כי שוב אני מכור לזה אבל מדי פעם אני יוצא לטיול באירופה לשבוע לא יותר, מצטיד באוכל , ושבוע זה מנוחה לגוף שבכל מקרה אני עושה אותה פעם בכמה חודשים אז מנצל את זה בחו"ל אני יודע שיבואו פה אנשים יגידו הוא דפוק על כל המוח מה הוא עושה בשביל ברזלים מפגרים מה לעשות כל אחד לוקח את זה אחרת , וג'קסון בגלל שאני לא מקוצען אז אני צריך להתנהג כמו חובבן מה הקשר?, אני יכול להגיד לך שאף אחד לא נולד מקצוען אז מה שאתה אומר זה ממש לא ריאלי אתה לא יכול להגיד לבן אדם איך לחיות בגלל שנראה לך אחרת מי אומר מה שאני עושה זה טוב ומי אומר מה שאתה עושה זה טוב? כל אחד ודרכו

Pro_XXL_Universe
03-04-09, 17:18
אני אחד שמאוד אוהב את הספורט ועושה 200 אחוז לא 100 אין לי בעיה לצאת מדי פעם אבל לא כל הזמן כי שוב אני מכור לזה אבל מדי פעם אני יוצא לטיול באירופה לשבוע לא יותר, מצטיד באוכל , ושבוע זה מנוחה לגוף שבכל מקרה אני עושה אותה פעם בכמה חודשים אז מנצל את זה בחו"ל אני יודע שיבואו פה אנשים יגידו הוא דפוק על כל המוח מה הוא עושה בשביל ברזלים מפגרים מה לעשות כל אחד לוקח את זה אחרת , וג'קסון בגלל שאני לא מקוצען אז אני צריך להתנהג כמו חובבן מה הקשר?, אני יכול להגיד לך שאף אחד לא נולד מקצוען אז מה שאתה אומר זה ממש לא ריאלי אתה לא יכול להגיד לבן אדם איך לחיות בגלל שנראה לך אחרת מי אומר מה שאני עושה זה טוב ומי אומר מה שאתה עושה זה טוב? כל אחד ודרכו

הודעה של בן אדם שבאמת אוהב את הספורט ויודע לנסח את עצמו.

lordik
03-04-09, 17:32
עצם העובדה ששאלת את השאלה מראה על הרמה השיכלית שלך , אז אל תחשוב בכלל על ג'וינטים , אני לא רוצה לדעת מה יהיה שתיקח את זה.

אל תהיה אידיוט, Piggy, עישנתי ואני עדיין מעשן מדי פעם ג'וינטים,
אחלה דבר.

jackson%%
03-04-09, 17:35

גבר אתה חובבן בדיוק כמו כולם פה חוץ ממיתחרים שעלו על הבמה,זה הפואנטה פה...אבל נישבר לי הזין לדבר באוויר במילא כול אחד יעשה מה בראש שלו וסבבה.אני רק לא מבין בשביל מה לאכול כול כך הרבה חרא ועוד בגיל שלכם שמתחילים לוותר לעצמם דברים כמו טיולים זה מטורף,אין לכם תחרות על הראש או משהו את זה אני לא מבין .

Pro_XXL_Universe
03-04-09, 17:47
גבר אתה חובבן בדיוק כמו כולם פה חוץ ממיתחרים שעלו על הבמה,זה הפואנטה פה...אבל נישבר לי הזין לדבר באוויר במילא כול אחד יעשה מה בראש שלו וסבבה.אני רק לא מבין בשביל מה לאכול כול כך הרבה חרא ועוד בגיל שלכם שמתחילים לוותר לעצמם דברים כמו טיולים זה מטורף,אין לכם תחרות על הראש או משהו את זה אני לא מבין .

זה הענין אחי...אתה אומר לאכול כלכך הרבה חרא...וואלה החרא הזה טעים אחו sharmota ובגלל זה מי שאוהב ממשיך לאכול אותו.
ויש אנשים שלא בזין שלהם ליסוע לקיבינימט לחצי שנה להיתפגר כמו שאמרנו כל אחד והסרט שלו.

שבת שלום לכולם:character63:
הסיבה היחידה שאנשים עושים דברים כאלו זה אך ורק בגלל הנאה...

jackson%%
03-04-09, 17:55
זה הענין אחי...אתה אומר לאכול כלכך הרבה חרא...וואלה החרא הזה טעים אחו sharmota ובגלל זה מי שאוהב ממשיך לאכול אותו.
ויש אנשים שלא בזין שלהם ליסוע לקיבינימט לחצי שנה להיתפגר כמו שאמרנו כל אחד והסרט שלו.

שבת שלום לכולם:character63:
הסיבה היחידה שאנשים עושים דברים כאלו זה אך ורק בגלל הנאה...

אחי כמו שאמרתי כבר איפשר להשוות בינך לבין ילד בן 17 מהפורום שלא יוצא לטיול שנתי ביגלל שאין שם טונה לאכול.....אני מבין אותך בחרתה לעצמך דרך חיים ורואים תוצאות מרשימות בהחלט ואני מכליל אותך (בעיני) במיקצוענים ולא בחברה הרגילים כי הוכחתה תעצמך ועליתה לבמה ויש לך בשביל מה לוותר על טיולים מסוג שכזה כי מבחנתי אתה מיקצוען חח ועוד לא אמרתי כלום על הממתקים,אבל אני הבאתי דעה על החובבנים פה מהפורום (ילדים אפשר להגיד)

lordic
אתה לא ממבין תקטע אני רואה אין שום בעיה לקחת את הספורט לאן שרוצים,כול אחד וההחלטה שלו אבל כשלבחור בן 17 או 20 לא משנה ביכלל יש גישה של מיקצוענות אבל הם רחוקים מלהיות כאלה ומוותרים על טיול כי אין איפה להיתאמן,אני לא מבין בשביל מה הוויתור הזה בעצם למה הוא טוב

lordik
03-04-09, 17:57
אחי כמו שאמרתי כבר איפשר להשוות בינך לבין ילד בן 17 מהפורום שלא יוצא לטיול שנתי ביגלל שאין שם טונה לאכול.....אני מבין אותך בחרתה לעצמך דרך חיים ורואים תוצאות מרשימות בהחלט ואני מכליל אותך (בעיני) במיקצוענים ולא בחברה הרגילים כי הוכחתה תעצמך ועליתה לבמה ויש לך בשביל מה לוותר על טיולים מסוג שכזה כי מבחנתי אתה מיקצוען חח ועוד לא אמרתי כלום על הממתקים,אבל אני הבאתי דעה על החובבנים פה מהפורום (ילדים אפשר להגיד)

אתה מדבר שטויות, הסיבה הכי טובה לקחת את הספורט בצורה הכי רצינית היא בשביל עצמך, לא בשביל במה.
אם כי להפסיד טיול בשביל דבר כזה זה די דבילי.

Pro_XXL_Universe
03-04-09, 18:09
אתה מדבר שטויות, הסיבה הכי טובה לקחת את הספורט בצורה הכי רצינית היא בשביל עצמך, לא בשביל במה.

אם כי להפסיד טיול בשביל דבר כזה זה די דבילי.

ציטוט ראשון מסכים בהחלט,בד"כ אנשים שחושבים רק על הבמה ועל הרווח שיהיה להם מהספורט ניראים חרא.

בקשר לציטוט השני,כל אחד ודעתו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אגב מה הקטע של ברני הדינוזאור?תאמת ניראה לי בחרו אחלה פדופיל כדי שילבש את החליפה שלו כל היום מחבק ילדים...

lordik
03-04-09, 18:10
ברני, הדינוזאור הפדופיל. :)

Pro_XXL_Universe
03-04-09, 18:12

lordic
אתה לא ממבין תקטע אני רואה אין שום בעיה לקחת את הספורט לאן שרוצים,כול אחד וההחלטה שלו אבל כשלבחור בן 17 או 20 לא משנה ביכלל יש גישה של מיקצוענות אבל הם רחוקים מלהיות כאלה ומוותרים על טיול כי אין איפה להיתאמן,אני לא מבין בשביל מה הוויתור הזה בעצם למה הוא טוב

אתה שוכח גבר שאף אחד לא מתחיל ברמה גבוהה אחי וכדי להגיע לשם צריך יותר מסתם להשקיע:)
וטיול לחצי שנה בלי זיוני שכל ורק כייף כל היום זה בהחלט חלום אבל גם הצלחה בפיתוח גוף זה גם חלום...סתכל רוב הילדים פה גוף מטרה גוף מטרה ומביאים לך תמונות של מתחרים שלא בטוח שיגיעו לרבע מהם אבל למה להתיאש?העיקר לנסות:)
וכדי להגיע לזה צריך לקרוע את התחת ולתפור אותו בחזרה.

lordik
03-04-09, 18:14
אף אחד לא יגיע לרמה גבוהה אם הוא כל הזמן יגיד לעצמו שהוא לא יכול או שהוא עוד "צעיר".

Bodybuilder
03-04-09, 18:33
תקשיב יש לך סוג של אוטיסטיות, אתה אוטיסט ברמה מסויימת ואני מציע לך להיבדק אם אתה חושב שמה שאתה עושה זה נכון....אז אתה בבעיה רצינית... פשוט מרחם עליך

אני אוטיסט ואתה שחיף, ולא משנה איך אתה נראה - אתה שחיף מנטלי, אתה שחיף בנשמה, אתה שחיף במח, אתה חושב כמו שחיף, אתה חיי כמו שחיף, אתה נשמע שחיף, תפרוש.

אני מעדיף להרים ברזל ולהרגיש טוב עם עצמי במקום לאכול ממטקים, לשתות בירה, לעשן סיגריות או להשתמש בסמים !
בקיצור - אני מעדיף לעשות הכול "רק בשביל שלא להיות דומה לאנשים כמוך" ולחיות את האורך חיים הפטופש של כול אדם ממוצע בארץ ובעולם !
1) אלכוהול (שגורם לברוגזים עם המח)
2) סיגריות שדופקות את הריאות ולא רק, הגרוע מכול שעישון - זה בעצם מעשה, שאין לו הסבר ... בשביל מה לעזאזל לנשום עשן ולהוציא אותו אחוצה ? מה ההגיון שמאחורי זה ? (אני מעדיף להזריק חומרים, יש בזה גם צד חיובי)
3) אוכל חרא (שאתם קוראים לו "טעים") אולי זה טעים לרגע, אבל זה חרא, ומהחרא הזה בנוי כול בחור ובחורה בימינו !

mmaorc
03-04-09, 18:46
חחחחחחחחחחחחח כמו שwestside אמר הנוף היחידי שרואים בטיולים האלו זה הנוף של החדר שהוא מסתובב חחחחחחח בלי קשר שהמקומות האלו חרא טהור!ואירופה זה מקום מדהים אם נופים הרבה יותר מרשימים ומרהיבים מאשר במדינות המוכות איידס האלו!בלי קשר שאירופה זה מקום הרבה יותר איכותי אני מקוה שיבוא איזה צורר גזען ויבעט את כל האנשים שבאו מהמזרח לשם חזרה לפקיסטן ואפגניסטן ולאלג'יר ולוב ואז יהיה שם עוד יותר טוב!לצערי לונדון היום ניראת כמו "ניו דלהי" :(
ראיתה פעם את הנוף באירלנד?בסקוטלנד?וולש?הכל ירוק לאורך קילומטרים!אין אי אפשר לתאר את זה וזה רק קמצוץ לעומת מה שיש שם..כל האיזור הסקנדינבי?ובכללי נוף קריר של שלג ושמיים מלאים בעננים באיזור מסוים יכול להיות נוף מרהיב ומדהים!
ותישאל אפילו אנשים כמו קובי חיים שמתמחים בצילום הם יגידו לך.
אתה פשוט לא מבין על מה אתה מדבר.
היתי ברומניה, הולנד, בלגיה, גרמניה, דנמרק, אוסטריה, שוויץ, איטליה, ספרד, צרפת, ארה"ב, קנדה ותאילנד.
בתאילנד הנופים מדהימים. הכי נהניתי שם.

shahar123
03-04-09, 18:49
בקיצר הפשר לסגורת את הדיון הזה כבר כי הוא יצא מפרופורציה לא לזה התכוונתי שפתחתי את הפוסט שהיה לכולם שבת שלום !! שבת הבאה דרום אמריקההההההה

Bodybuilder
03-04-09, 18:50
היתי ברומניה, הולנד, בלגיה, גרמניה, דנמרק, אוסטריה, שוויץ, איטליה, ספרד, צרפת, ארה"ב, קנדה ותאילנד.

זהו זה, לך לא נשאר שום דבר מהנסיות שלך - לעומת מישהו שמשקיע בפיתוח גוף ויש עליו מסה לא רעה בכלל :winked:
דרך אגב אם היתי רואה אותך ברחוב לא היתי אומר WOW, הרי לא רשום לך על המצח שהית בכול רחבי העולם ... לעומת זאת, אם היתי רואה את גלעד מהפורום לדוגמה הולך ברחוב, היתי אומר WOW.
מבין את הנקודה גבר ?

חשוב לציין, שהמילה WOW נכתבה לצורך דוגמה בלבד, לא מתשמש במילה הזאת.

Bodybuilder
03-04-09, 18:57
בקיצר הפשר לסגורת את הדיון הזה כבר כי הוא יצא מפרופורציה לא לזה התכוונתי שפתחתי את הפוסט שהיה לכולם שבת שלום !! שבת הבאה דרום אמריקההההההה
חבל מאוד, היתה יכול לקחת את כול הכסף, לקנות ויטמינים, ואחרי חצי שנה להיות בן אדם אחר לגמרי עם עוד 8-10 קילו שריר עליך.
אבל בהצלחה :winked:

WEST $ SIDE
03-04-09, 19:06
אל תהיה אידיוט, piggy, עישנתי ואני עדיין מעשן מדי פעם ג'וינטים,
אחלה דבר.

בגלל זה אתה כזה ייצורון נחות, שחיפי .

lordik
03-04-09, 19:13
בגלל זה אתה כזה ייצורון נחות, שחיפי .

אני יצורון נחות? שחיף?
מה עובר עליך, Piggy?
אגב, זה נכון שפיגי בחיטוב?

Pro_XXL_Universe
03-04-09, 19:25

אוקי אני מתנצל אדון אייל פלד.

jackson%%
03-04-09, 19:31
אני אוטיסט ואתה שחיף, ולא משנה איך אתה נראה - אתה שחיף מנטלי, אתה שחיף בנשמה, אתה שחיף במח, אתה חושב כמו שחיף, אתה חיי כמו שחיף, אתה נשמע שחיף, תפרוש.

אני מעדיף להרים ברזל ולהרגיש טוב עם עצמי במקום לאכול ממטקים, לשתות בירה, לעשן סיגריות או להשתמש בסמים !
בקיצור - אני מעדיף לעשות הכול "רק בשביל שלא להיות דומה לאנשים כמוך" ולחיות את האורך חיים הפטופש של כול אדם ממוצע בארץ ובעולם !
1) אלכוהול (שגורם לברוגזים עם המח)
2) סיגריות שדופקות את הריאות ולא רק, הגרוע מכול שעישון - זה בעצם מעשה, שאין לו הסבר ... בשביל מה לעזאזל לנשום עשן ולהוציא אותו אחוצה ? מה ההגיון שמאחורי זה ? (אני מעדיף להזריק חומרים, יש בזה גם צד חיובי)
3) אוכל חרא (שאתם קוראים לו "טעים") אולי זה טעים לרגע, אבל זה חרא, ומהחרא הזה בנוי כול בחור ובחורה בימינו !

אני לא מבין מה הקשר אלכוהול, סיגריות ,סמים ואוכל חרא בשביל להנות צריך את כול זה? תחשוב בהיגיון מה שמרתה לא קשור אחד לשני... לגבי שחיף,אני מבין שאתה באדיבלדר קטלני ואתה אחושילינג גבר ביגלל כול מה שאתה עושה עזוב אתה נישמע מתוסכל על החיים,ואני מגיע למטרות שאני מציב לעצמי מבחינת פיתוח גוף וזה הכי חשוב מבחינתי,בנוסף לכך אני גם יודע להנות מה שאתה לא....
אני בטוח שמטרות העיקריות שלך בחיים הם לעשות מישקלי עבודה יותר גבוהים וזהו..והעולם היחידי שאתה רואה זה במחשב אם אתה מבין למה אני מיתכוון

Holy_Templar
03-04-09, 19:35
טוב חבורה של ילדים מוכי כאפות ..

נמאס לראות את הויכוח התפל שלכם , מלא בקללות וגידופים ..

אתם חבורה של עברייני מקלדת שהצליחו לקחת פוסט ולהשמיד אותו..