PDA

צפה בגרסא המלאה : לעלות במסת שריר ולהשאר באותו אחוז שומן , אפשרי או לא?!

s2don
05-04-09, 02:36
חלק מהמאמנים אומרים לי שבלתי אשרי לעלות במסת שריר בלי לעלות באחוז השומן
וחלק אומרים שזה לא קשור , אם לאכול ולהתאמן עולים במסת שריר ללא שינוי באחוז השומן

מה דעתכם?

goldBEN
05-04-09, 07:24
שניהם צודקים אבל הם לא נכנסו איתך לעומק.
החלק הראשון מדבר על עלייה "מלוכלכת" יותר והחלק השני על עלייה נקייה יותר.
העלייה ה"מלוכלכת" יותר היא יותר מקובלת בקרב המתאמנים כי עולים איתה יותר מהיר במסת שריר אבל גם באחוזי שומן והעלייה הנקייה יותר היא יותר איטית אבל כמעט ואין שינוי באחוזי שומן.

Mr.Olimpia
05-04-09, 09:13
אין דבר כזה מסה נקיה, מתי תבינו את זה...

Masquerade
05-04-09, 12:14

למה? אם אתה עם עודף קלורי נמוך, עולה לאט אבל על הratio הנמוך יותר בין שומן לשריר..?

galSH
05-04-09, 13:38
למה? אם אתה עם עודף קלורי נמוך, עולה לאט אבל על הratio הנמוך יותר בין שומן לשריר..?

לדעתי הוא התכוון לזה שאי אפשר להעלות במסה בלי להעלות באחוז שומן.

s2don
05-04-09, 14:14
לאלו שחושבים שזה אפשרי , איך אני אמור להתאמן ולאכול?

Pro_XXL_Universe
05-04-09, 16:09

אויש כמה שאתה צודק ואנשים פה חיים בסרט שאפשר לגדול במסה ולהשאר על 10% כל השנה ותכף יביאו לי את סיקס פאק בתור דוגמא.
זה גם תלויי בגנטיקה של המתאמן אם יש לו נטיעה להשמנה אז אין מצב שהוא יהיה באוף סיזון על 15% יהיה לפחות 17 18 (שזה אצלהם נחשב "נקי") אצל אחרים זה פחות אין כזה דבר אוף סיזון כמו שצריך על 10% כל בן אדם מבין ענין יגיד לכם את זה ותיראו את זה על כל מקצוען.
אין זה נדיר למצוא כזה דבר לא קולמן לא פלקס ויילר לא קטלר לא קאי גרין לא דקסטר ותחפשו תמונות!תמצאו לי מישהו אחד שעשה אוף סיזון על 10% שומן וגדל משמעותית,אני מדבר על בן אדם שבאמת מתעסק בפיתוח גוף בצורא רצינית(ולא חייב מתחרה) אבל לא על ליצנים שנישארים אותו דבר כל השנה כמו שגיא גרישה.

s2don
05-04-09, 17:31
10% שומן זה נחשב כבר מצב טוב /נמוך מן הסתם במצב כזה יהיה יותר קשה להשאר ,
אבל אני עכשיו ב15% שזה לא נמוך ולא גבוה , בגלל זה אנ רוצה לדעת אם זה אפשרי או לא כי אני לא מעוניין לעלות ל18% או אפילו יותר.

The-One
05-04-09, 17:59
אז מזיינים תמוח זה אפשרי לעלות במאסת שריר בלי לעלות באחוזי שומ ןעם אתה לא אוכל כמו איזה חזיר יבלות מין הסתם שתעלה מעט מאוד באחוזי שומן עם בכלל יש תאלה שלא נוטים לצבור שומן שבכלל לא עולים אולי טיפה בנוזלים זהו..

Max90kg
05-04-09, 18:16
אז מזיינים תמוח זה אפשרי לעלות במאסת שריר בלי לעלות באחוזי שומ ןעם אתה לא אוכל כמו איזה חזיר יבלות מין הסתם שתעלה מעט מאוד באחוזי שומן עם בכלל יש תאלה שלא נוטים לצבור שומן שבכלל לא עולים אולי טיפה בנוזלים זהו..
אתה טועה צח. רק אתה יכול לעלות במסת השריר בלי לעלות בשומן. כל שאר "בני האדם" לא יכולים.
תבין שאם אתה במאזן קלורי חיובי ולא משנה באיזה אז הגוף לוקח את הקלוריות ומנצל אותם וחלק נאגרות בשומן.
כמובן שאצלך זה לא ככה אז לא נדבר עליך...

Daniel R
05-04-09, 18:22

אומרים לך אין דבר כזה נקי .. תמיד אתה חייב להתווכח ?
כשאתה באוף סיזן אתה על מאזן קלורי חיובי , כשאתה על מאזן קלורי חיובי אתה תעלה בשומן לא משנה מה.. כמות השומן שתצבור תיהיה ה+ הקלורי , זאת אומרת שככל שהפלוס הקלורי יותר גדול ככה תצבור יותר שומן.
חלאס להתווכח ובנוסף לטעות בכל דבר.

Max90kg
05-04-09, 18:37
אומרים לך אין דבר כזה נקי .. תמיד אתה חייב להתווכח ?
כשאתה באוף סיזן אתה על מאזן קלורי חיובי , כשאתה על מאזן קלורי חיובי אתה תעלה בשומן לא משנה מה.. כמות השומן שתצבור תיהיה ה+ הקלורי , זאת אומרת שככל שהפלוס הקלורי יותר גדול ככה תצבור יותר שומן.
חלאס להתווכח ובנוסף לטעות בכל דבר.
אתה טועה אחי. The one הוא מוטציה גנטית והוא מסוגל לעלות במסת שריר בלי לעלות באחוזי השומן.
אני סוגד לו!

The-One
05-04-09, 18:47
תודה שאתה סוגד לי מקס בנתיים לפחות יש עלי שריר לא כמוך אן עליך טיפת מאסה מתאמן שנתיים ומזיין תמוח בפורום אתה מנהל ב fxp לא? תחזור לשם יילד פאג אן עליך טיפת מאסה..

אנשים שעולים במאסה לא מבינים תמושג מאסה=מאסת שריר לא מאסת שומן המטרה לעלות בשריר לא בשומן.
נקודה.

Max90kg
05-04-09, 19:00
תודה שאתה סוגד לי מקס בנתיים לפחות יש עלי שריר לא כמוך אן עליך טיפת מאסה מתאמן שנתיים ומזיין תמוח בפורום אתה מנהל ב fxp לא? תחזור לשם יילד פאג אן עליך טיפת מאסה..

אנשים שעולים במאסה לא מבינים תמושג מאסה=מאסת שריר לא מאסת שומן המטרה לעלות בשריר לא בשומן.
נקודה.
בגלל זה אני סוגד לך :)
אתה מביא משמעות לחיים שלי כי תמיד יש לי תקווה להיות כמוך!

Masquerade
05-04-09, 19:12
אויש כמה שאתה צודק ואנשים פה חיים בסרט שאפשר לגדול במסה ולהשאר על 10% כל השנה ותכף יביאו לי את סיקס פאק בתור דוגמא.
זה גם תלויי בגנטיקה של המתאמן אם יש לו נטיעה להשמנה אז אין מצב שהוא יהיה באוף סיזון על 15% יהיה לפחות 17 18 (שזה אצלהם נחשב "נקי") אצל אחרים זה פחות אין כזה דבר אוף סיזון כמו שצריך על 10% כל בן אדם מבין ענין יגיד לכם את זה ותיראו את זה על כל מקצוען.
אין זה נדיר למצוא כזה דבר לא קולמן לא פלקס ויילר לא קטלר לא קאי גרין לא דקסטר ותחפשו תמונות!תמצאו לי מישהו אחד שעשה אוף סיזון על 10% שומן וגדל משמעותית,אני מדבר על בן אדם שבאמת מתעסק בפיתוח גוף בצורא רצינית(ולא חייב מתחרה) אבל לא על ליצנים שנישארים אותו דבר כל השנה כמו שגיא גרישה.

הם לא מדברים פה על מתחרים. מסה "נקייה" זה כמו מדד ליחס בין העלייה במסה ולאחוזי השומן.
אלה שמחליטים לעלות נקי מוותרים על העלייה המקסימלית בשריר בשביל להקל בחיטוב ולהישאר על אחוז שומן יחסית נמוך, ברור שגם באחוז שומן הם יעלו, אבל פחות מאשר אם הם יאכלו פי 2.
וברור שמתחרים לא יעשו מסה נקייה, כי כל הקטע בסטרואידים זה שהם עושים חיטוב ובקושי מפרקים שריר, אז אין להם גם מה להפסיד.

galSH
05-04-09, 19:36

נקודה.

תגיד את זה לג'יי קאטלר...

tal_s
05-04-09, 19:52
בגלל זה אני סוגד לך :)
אתה מביא משמעות לחיים שלי כי תמיד יש לי תקווה להיות כמוך!

נדפק לך השכל ? מה אתה עושה מהשחיף הזה..
גם כן חש את עצמו מפלצת מסה כולה עוד ילד שמתאמן בחדר כושר

Max90kg
05-04-09, 19:56
נדפק לך השכל ? מה אתה עושה מהשחיף הזה..
גם כן חש את עצמו מפלצת מסה כולה עוד ילד שמתאמן בחדר כושר
אחי אני עושה צחוק מהילד העלוב הזה אז אל תפריע לי

Daniel R
05-04-09, 19:56

נקודה.

חלאאאאאאאס בבקששה אני מבקש ממך יפה , חלאאאס אם השטויות כבר.
כשאתה בתקופת המאסה המטרה שלך היא לעלות כמה שיותר שריר.זה לא שאתה תעלה שריר ולא תעלה שומן תקלוט כבר, במאסה אתה תעלה גם בשריר וגם בשומן (חוץ מהפריקים הגנטיים)
תביייייין כבר ועל תדבר שטויות.

Eyeseen
05-04-09, 20:01
the one and only.

JAGA_JAGA
05-04-09, 20:28

נקודה.

שתיקה שווה זהב:bye1:

Pro_XXL_Universe
05-04-09, 22:36
אז מזיינים תמוח זה אפשרי לעלות במאסת שריר בלי לעלות באחוזי שומ ןעם אתה לא אוכל כמו איזה חזיר יבלות מין הסתם שתעלה מעט באחוזי שומן עם בכלל יש תאלה שלא נוטים לצבור שומן שבכלל לא עולים אולי טיפה בנוזלים זהו..

סתכל את הציטוט של ההודעה שלך...אם הייתה מוחק את הקטע שסמנתי בשחור ההודעה שלך הייתה נורמלית קצת יותר,הייתה חייב להגזים והייתה חייב שוב לצאת טיפש.

Pro_XXL_Universe
05-04-09, 22:40

נקודה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה חולה נפש ילד אני רוצה לראות אותך ואני מוכן גם להביא לך סייקל עלי עולה במסת שריר נקיה ונישאר יבש בלי טיפת מים או שומן מוכן לנסות?
נזריק לך טרן לתוך התחת ייבש תאמא של הטימטום שלך רוצה?עלי...רק תוכיח לכולם שאתה צודק חחחחחחחחחחחחחחחח
בקיצור אתה מדבר שטויות בטונות והחברים שלך מהמכון אמרו לי כבר שאתה ליצן אז תחסוך את השטויות האלו שלך.

ולסיכום
גם אם סייקל אתה לא תוכל לעלות נטו שריר בלי גרם של שומן ובלי נוזלים וגם אם gh אתה לא תוכל לעשות את זה.

Bono
05-04-09, 22:44
זה רק the one נוריס יכול!

Pro_XXL_Universe
05-04-09, 22:54
אם הוא בא למר ישראל מרביצים לו?

Max90kg
05-04-09, 23:00
אם הוא בא למר ישראל מרביצים לו?
למה ישר להרביץ? איך הפורום יחיה בלי ליצנים?

Daniel R
05-04-09, 23:00
אח שלי עדיף תן לו סייקל של תאי מוח לא יזיק לו קצת.

Pro_XXL_Universe
05-04-09, 23:18
אח שלי עדיף תן לו סייקל של תאי מוח לא יזיק לו קצת.

:):):):) רק נתתי דוגמא גבר.
בכל מקרה the one יכול לקפוץ מהגג של עזריאלי לא איכפת לי מה הוא באמת חושב או אומר,רק רציתי להבהיר פה פעם אחת שהוא אידיוט וזהו.

The-One
05-04-09, 23:21
אני אמרתי את דעתי ואתם קופצים עלי גלעד מה אתה רוצה=s
חח אמרתי תאמת יש תאנשים האלה שלא נוטים לצבור שומן וקשה להם לצבור שומ ןשזה מבנה גוף אז שהם עולים במאסה הם עולים מאוד נקיא מבחינת גנטית אז זה כן אפשרי לעלות במאסת שריר בלי אחוזי שומן..
לא להגיד לא אפשרי
אן לי כוח כולם יוצאים עלי פה סתם נמאס לי להגיב בפורום הזה עדיף שאני יעזוב וזהו נמאס.

haim15
05-04-09, 23:22
זה רק the one נוריס יכול!

חחחחחח אחי קרעת אותי :d

Max90kg
05-04-09, 23:22
חח אמרתי תאמת יש תאנשים האלה שלא נוטים לצבור שומן וקשה להם לצבור שומ ןשזה מבנה גוף אז שהם עולים במאסה הם עולים מאוד נקיא מבחינת גנטית אז זה כן אפשרי לעלות במאסת שריר בלי אחוזי שומן..
לא להגיד לא אפשרי
אן לי כוח כולם יוצאים עלי פה סתם נמאס לי להגיב בפורום הזה עדיף שאני יעזוב וזהו נמאס.
תתאבד אחי שורץ בך יותר מדי תמטום

goldBEN
05-04-09, 23:24
לא להגיד לא אפשרי

אין אתה מלך!!!
פשוט מלך!!!

barakav
06-04-09, 00:57
אפשר לעלות נקי יחסית אבל זה לוקח המון זמן. גם לעלות מלוכלך מידי זה לא טוב לכולם. זה מאוד תלוי במתאמן וברמה שלו להגיד את האמת.

מתחילים עולים נקי כל הזמן, ככל שאתה מתקדם זה ניהיה קשה יותר.

Pro_XXL_Universe
06-04-09, 17:58
לא להגיד לא אפשרי

נו מה אתה מתבכיין ולוקח קשה חחחחחח אתה יודע שאני אוהב מריבות ותמיד אני תוקפני :king:
אז אמרתה שטויות ביג דיל...תאמין לי אני יכול לספור פה על אצבעות של התמנון הזה משודדי הקאריביים 2 אנשים בפורום יותר מפגרים מימך:)

bored2death
06-04-09, 18:04
די כבר the one
מתי תבין את ההומור היצירתי של ib...

Daniel R
06-04-09, 18:14
לא להגיד לא אפשרי

:bye1::bye1::bye1:
:bow::bow::bow::bow:

dmie
06-04-09, 22:15
זה סיפור לעלות בשריר בלי שומן..