PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה| לגבי מסת שריר

SHAY79
06-04-09, 15:41
יש לי כמה שאלות לא מובנות:
1)מה בעצם גורם לפירוק של שריר חוסר חלבון או חוסר פחמימה או שניהם?
2)אני כניראה מפסיק להתאמן תקופה ארוכה בערך כמה חודשים , מה אתה ממליץ לי לאכול בתקופה של ההפסקה על מנת שלא יתפרק לי שריר?
3)בתקופת ארוכה שאני לא מתאמן נגיד ואני על מזן קלורי ניטרלי ,כמה גרם יתפרק לי שריר אם בכלל בערך/ממצוע בחודש/חודשיים/שנה , נתונים שלי גובה 1.67 משקל 66.5 אני בן 18.5 ואני עומד על 12 אחוז שומן?
4)האם כפיפות בטן שכיבות צמיחה שלפחות 50+- חזרות בערך 3 סטים יעזרו לשמור על מתס השריר בתקופה שאני לא מתאמן או שלהפך זה רק יעודד פירוק שריר להתחשב בעובדה שאני יהיה ע מאזן קלורי ניטרלי /חיובי בקצת?

תודה על העזרה מראש!

Max90kg
06-04-09, 15:53
1. מחסור קלורי גורם לגוף לקחת את הקלוריות שהוא צריך מהשומן ומהשריר.
2. תנסה להמשיך להתאמן באימונים ביתיים, ותאכל במאזן נייטראלי אם אתה יודע ב-100% שאחרי זה תחזור להתאמן
3. אי אפשר לדעת
4. הם יעזרו כי ככה אתה תגיד לגוף שלך שהוא צריך את מסת השריר והוא יפרק אותה פחות (כמובן שהוא לא יפרק אותה אם תהיה במאזן נייטראלי/חיובי).

SHAY79
06-04-09, 15:54
אבל כפיפות בטן ושכיבות צמיחה מעל 50 זה לא אפשר להגיד נחשב כבר אירובי מאשר אנאירובי ויעודד פירוק שריר?

Max90kg
06-04-09, 15:55
זה עבודה על סיבי השריר האדומים בעיקר, אבל זה לא יפרק את השרירים ואני אמרתי לך בפוסט הקודם למה

!Demon!
06-04-09, 17:32
יש לי כמה שאלות לא מובנות:
1)מה בעצם גורם לפירוק של שריר חוסר חלבון או חוסר פחמימה או שניהם?
2)אני כניראה מפסיק להתאמן תקופה ארוכה בערך כמה חודשים , מה אתה ממליץ לי לאכול בתקופה של ההפסקה על מנת שלא יתפרק לי שריר?
3)בתקופת ארוכה שאני לא מתאמן נגיד ואני על מזן קלורי ניטרלי ,כמה גרם יתפרק לי שריר אם בכלל בערך/ממצוע בחודש/חודשיים/שנה , נתונים שלי גובה 1.67 משקל 66.5 אני בן 18.5 ואני עומד על 12 אחוז שומן?
4)האם כפיפות בטן שכיבות צמיחה שלפחות 50+- חזרות בערך 3 סטים יעזרו לשמור על מתס השריר בתקופה שאני לא מתאמן או שלהפך זה רק יעודד פירוק שריר להתחשב בעובדה שאני יהיה ע מאזן קלורי ניטרלי /חיובי בקצת?

תודה על העזרה מראש!

1.בגוף יש כל הזמן פירוק ובנייה , חלבון , אימונים תורם לבנייה , כלומר לשיפור היחס לטובת בנייה
2.מאזן נייטרלי בערך עם כמות נכונה של חלבון, כמובן זה יכול רק להעט את פירוק השריר
4.יעזור , להזיק בטוח זה לא יכול