PDA

צפה בגרסא המלאה : לחיצת חזה

גד"שניק
07-04-09, 21:03
אני מתאמן בבית והיום לחצתי 60 קילו,
אני עושה 3x5 בלחיצת חזה ותמיד בכל סט לא הצלחתי להרים את הסט החמישי והאחרון.
והייתי צריך להוריד אותו ממני באיזשהי דרך, מה לעשות כדי שזה לא ייפול ? לבקש ממישהו שיעזור לי?

Max90kg
07-04-09, 21:04
שמעת על המושג "ספוטר"?
כן, אתה צריך לבקש ממישהו שיעזור לך
אגב אתה עולה יפה במשקלי העבודה כל הכבוד

גד"שניק
07-04-09, 21:13
תודה על הפידבק אחי..
וממי אני יבקש?
כל החברים שלי בקיבוץ לא מצליחים לדחוק 30 קילו אז איך הם יעזרו לי להרים את ה60 קילו אם זה כמעט ייפול עליי???

Pure Muscle
07-04-09, 21:14
זה לא קשור לדחיקה שלהם, וזה עדיף על כלום.

Max90kg
07-04-09, 21:14
לא צריך להיות חזק בשביל להיות ספוטר, רק שלא יפריעו לך באמצע סט ושיעזרו בקטנה. תשתדל לא להגיע למצבים שהמוט נתקע על החזה.

גד"שניק
07-04-09, 21:18
כי זה מסוכן?
ולא מה שקרה לי היום זה שאני הצלחתי להרים את המוט בחזרה ה-5 אבל לא עד הסוף.
ואז כזה הורדתי לאט את המוט הצידה ולא בבת אחת שלא ייפול לי על החזה ויירסק לי אותו..
אני ינסה להביא את אחד החברים שלי להתאמן, הם כרגע עובדים בחדר כושר עם מדריך בן :):):):) שחושב שהוא מבין משהו.
נותן להם לעשות 4 סטים כל מכשיר 15 חזרות והם עוד אומרים לי:" הוא עבר קורס הוא מבין יותר ממך, תראה איזה חזה יש לו מה אתה דפוק??"
מאמן אידיוט יימח שמו.

Max90kg
07-04-09, 21:20
כי זה מסוכן?
ולא מה שקרה לי היום זה שאני הצלחתי להרים את המוט בחזרה ה-5 אבל לא עד הסוף.
ואז כזה הורדתי לאט את המוט הצידה ולא בבת אחת שלא ייפול לי על החזה ויירסק לי אותו..
אני ינסה להביא את אחד החברים שלי להתאמן, הם כרגע עובדים בחדר כושר עם מדריך בן :):):):) שחושב שהוא מבין משהו.
נותן להם לעשות 4 סטים כל מכשיר 15 חזרות והם עוד אומרים לי:" הוא עבר קורס הוא מבין יותר ממך, תראה איזה חזה יש לו מה אתה דפוק??"
מאמן אידיוט יימח שמו.
גם כל החברים שלי אומרים לי את זה, עושים חצי אימון בסמית' וחצי שני יד קדמית אני מסביר להם והם אומרים לי שאני לא מבין כלום.
בכל מקרה אם אתה ממש דואג תיקח 3 חברים שאחד יעמוד מאחורה ושניים בצדדים אבל באמת שאתה לא צריך את זה, אם היית קרוב ולא הצלחת אז ספוטר אחד היה מסיים לך את התנועה וזהו.

ZorgoBH
07-04-09, 21:48
תודה על הפידבק אחי..
וממי אני יבקש?
כל החברים שלי בקיבוץ לא מצליחים לדחוק 30 קילו אז איך הם יעזרו לי להרים את ה60 קילו אם זה כמעט ייפול עליי???

לא קשור , אני בהתחלה שדחקתי רק תמוט איזה גורילה משום מה פנה אלי '' אח שלי בוא תשמור ''
הרמתי את זה במזל חח אבל זה היה איזה 90 קילו

ida_2304
07-04-09, 23:27
כי זה מסוכן?ולא מה שקרה לי היום זה שאני הצלחתי להרים את המוט בחזרה ה-5 אבל לא עד הסוף.
מאמן אידיוט יימח שמו.

אחי,כל הזמן חייב להיות איתך ספוטר, אני לפני חודשיים(מתאמן בבית יש לי ציוד וספת בנץ' והכל) דחקתי 45 קילו פעם ראשונה בלי ספוטר ופשוט לא הצלחתי להרים את המוט אחרי שהורדתי אותו לחזה ופשוט נתקעתי ! נתקעתי! אתה לא יודע איזה מלחיץ זה כי אין מלמטה שטיח או משהו,אם אני מעיף את זה רוב הסיכויים שהרצפה נשברת ><וזה לוחץ על הבטן שאתה מרגיש עוד שנייה אתה מתפוצץ.. ולא היה אף אחד בבית..(ממש טמטום מיצידי) קיצור אני הייתי ככה תקוע עם המוט יותר מ10 דקות עד שאמרתי דיי מספיק והתחלתי להוריד משקולות לאט לאט והמוט כמאט נפל לי קיצור בסוף הצלחתי אבל זה מסוכן חבל על הזמן,תמיד שיהיה איתך ספוטר!! אני עכשיו לא זז בלי שאח שלי משגיח עלי בסט האחרון.

TheRock
07-04-09, 23:57
אחי,כל הזמן חייב להיות איתך ספוטר, אני לפני חודשיים(מתאמן בבית יש לי ציוד וספת בנץ' והכל) דחקתי 45 קילו פעם ראשונה בלי ספוטר ופשוט לא הצלחתי להרים את המוט אחרי שהורדתי אותו לחזה ופשוט נתקעתי ! נתקעתי! אתה לא יודע איזה מלחיץ זה כי אין מלמטה שטיח או משהו,אם אני מעיף את זה רוב הסיכויים שהרצפה נשברת ><וזה לוחץ על הבטן שאתה מרגיש עוד שנייה אתה מתפוצץ.. ולא היה אף אחד בבית..(ממש טמטום מיצידי) קיצור אני הייתי ככה תקוע עם המוט יותר מ10 דקות עד שאמרתי דיי מספיק והתחלתי להוריד משקולות לאט לאט והמוט כמאט נפל לי קיצור בסוף הצלחתי אבל זה מסוכן חבל על הזמן,תמיד שיהיה איתך ספוטר!! אני עכשיו לא זז בלי שאח שלי משגיח עלי בסט האחרון.

איזה חירטוט מסריח דפקת פה

איך הצלחת להוריד תמשקולות מהמוט עם עדיין המוט היה עליך?

יונתן מהמעלית
07-04-09, 23:57
אתה לא חייב ספוטר שמרים 300 קילו בסקוואט
אתה יכול לקחת כול ספוטר
העיקר שהוא יוכל להרים איזה 10 קילו...
ככה שאתה תעשה 4 חזרות של 60 ובחזרה האחרון כשהוא יעזור לך הוא יוריד ממך עומס של 10 קילו ותוכל להרים את זה

amir717
08-04-09, 00:07
תיזהר המוט יכול לחנוק אותך למוות חה חה חה

R1s7ur3T
08-04-09, 09:57
גם כל החברים שלי אומרים לי את זה, עושים חצי אימון בסמית' וחצי שני יד קדמית אני מסביר להם והם אומרים לי שאני לא מבין כלום.
בכל מקרה אם אתה ממש דואג תיקח 3 חברים שאחד יעמוד מאחורה ושניים בצדדים אבל באמת שאתה לא צריך את זה, אם היית קרוב ולא הצלחת אז ספוטר אחד היה מסיים לך את התנועה וזהו.

אותו הדבר אצלי חחח
כל החברים שאני מתאמן איתם, אני מסביר להם מה ואיך והם אומרים, "עזוב, זה לא נכון"
אבל עובדה שאני 101 קילו ואני גדל מצויין והם 58-65 קילו ונשארים אותו הדבר.
אני אומר להם שבשביל לגדול צריך לאכול והם אומרים שהם אוכלים גם ככה.
חצי שנה לא ראיתי אצלהם שינויי xd
פשוט נשארים אותו הדבר.

ida_2304
08-04-09, 10:01
איזה חירטוט מסריח דפקת פה

איך הצלחת להוריד תמשקולות מהמוט עם עדיין המוט היה עליך?

חחחחח תאמין לי שזה לא חירטוט וואלה לא איכפת לי גם אם לא תאמין..><

והצלחתי כי המוט אצלי קצר יותר מאולימפי רגיל אז הצלחתי להגיע למשקולות עם הידיים.

Max90kg
08-04-09, 10:06
חחחחח תאמין לי שזה לא חירטוט וואלה לא איכפת לי גם אם לא תאמין..><

והצלחתי כי המוט אצלי קצר יותר מאולימפי רגיל אז הצלחתי להגיע למשקולות עם הידיים.
קשה קצת לדמיין מישהו מתחת למוט 10 דקות בלי לזוז ורק אחרי זה מתחיל להוריד ת'משקולות. אם היית אומר 10 שניות היה אפשר להאמין

The Sun
08-04-09, 10:27
עליי שומרת בבנץ' של 110 בחורה ששוקלת מתחת ל60 קילו, עם בנץ' של 50 בערך, אתה ממש לא חייב ספוטר חזק, רק שידע מתי הוא צריך לקחת ממך את המוט - שלא יפריע לך בחזרות האחרונות והחשובות כשהמוט זוחל למעלה לאט.

TheRock
08-04-09, 11:51
עליי שומרת בבנץ' של 110 בחורה ששוקלת מתחת ל60 קילו, עם בנץ' של 50 בערך, אתה ממש לא חייב ספוטר חזק, רק שידע מתי הוא צריך לקחת ממך את המוט - שלא יפריע לך בחזרות האחרונות והחשובות כשהמוט זוחל למעלה לאט.

אתה דוחק 110?

The Sun
08-04-09, 11:53
אתה דוחק 110?

זה משנה?

TheRock
08-04-09, 11:58
זה משנה?

סתם רוצה לדעת אחי

גד"שניק
08-04-09, 13:52
המטרה של הספוטר הוא שאם אני לא מצליח לעלות את המוט עד למעלה אז הוא לוקח לי אותו ושם לי אותו על המתקן?
אז כן צריך להיות חזק כדי להרים את המוט ולהחזיר אותו למקום,
איך מישהו שדוחק 20 קילו יצליח להחזיר את המוט למתקן??
הוא צריך להרים את המוט ולמשוך אותו למתקן, צריך בשביל חוזק.
או שפשוט לא הבנתי אתכם כי אני לא מבין איך מישהו שדוחק 20 קילו יצליח לקחת ממני את המוט שאני נתקע ושאני דוחק 60 קילו.

goldBEN
08-04-09, 13:54
המטרה של הספוטר הוא שאם אני לא מצליח לעלות את המוט עד למעלה אז הוא לוקח לי אותו ושם לי אותו על המתקן?
או שפשוט לא הבנתי אתכם כי אני לא מבין איך מישהו שדוחק 20 קילו יצליח לקחת ממני את המוט שאני נתקע ושאני דוחק 60 קילו.

הכוונה של ספוטר זה שנגיד אתה לא מצליח לסיים את החזרה ואתה נתקע באמצע אז הוא עוזר לך.
אתה לא עוזב הכול וקם מהמכשיר והולך ונותן לו להחזיר את המוט, אלא בזמן המאמץ שלך לסיים את הסט הוא בא ומקל עליך בכמה קילו.

haas
08-04-09, 14:08

בדרכ אם אתה נתקע בחזרה האחרונה אז מה שחסר לך זה סה"כ כוח של 3-4 קילו , ואפילו ילדה בת 10 יכולה לעזור לך עם זה.....אני כשאני ספוטר של מישהו ואותו אחד נתקע בחזרה האחרונה אז אני אפילו לא צריך לתפוס את כל המוט בשביל לעזור לו אלא רק לשים 2 אצבעות בכל צד וממש לעזור לו טיפה .
אתה יכול להעזר באחד שאף פעם לא התאמן זה בכלל לא קשור כמה הוא דוחק..

גד"שניק
08-04-09, 16:09
חחחחחחחחחחחחחחחחח אז אחותי יכולה לעזור לי בזה??????????????????????
אחותי בת 12,

haas
08-04-09, 16:35
חחחחחחחחחחחחחחחחח אז אחותי יכולה לעזור לי בזה??????????????????????
אחותי בת 12,

חח עדיף שלאp:

גד"שניק
08-04-09, 18:13
אני יבקש מחבר שלי שיהיה שותף שלי באימונים והוא יהיה גם הספוטר שלי..
אבל שיקנה כמה פלטות :):):):)

superbik3
08-04-09, 23:18
למה לא אחי אחותך יכולה לעזור לך

שמע אני נגיד במכון מישהו שמרים הרבה מבקש ממני אני אומר סבבה תכלס כל מה שצריך זה טכניקה נכונה להרמה ואתה עוזר לו להרים איזה 20 קילו בסט האחרון וזה יותר ממספיק

אני שאני שומר יד אחת עם החלק השחור כלפי מעלה והיד השניה ההפך וכל הסט אני שומר את הידיים שלי ליד המוט ככה עולה איתו
ושהוא צריך אז אני מעלה לו , אם אתה עושה 60 קילו [שזה כמעט כמוני יפה אחי לגיל שלך ממש] אז מספיק כוח שמוריד לך עומס של 5-10 קילו אני חושב שבת 12 בכיף מרימה גם 10 קילו חחח [אם היא מרימה כמו שאמרתי ולא עם יד קדמית כמובן חח]

גד"שניק
09-04-09, 00:14
חחחחחחחחחחח סבבה אחי אני הולך שניה עם אחותי ננסה את זה.

Amit32
09-04-09, 00:47
אני רואה שלא חזרת מאז חחחחחח

גד"שניק
09-04-09, 00:57
חזרתי חח פשוט הלכתי לעשות סיבוב שניה בקיבוץ.
אוקיי אז עשיתי עכשיו 4 חזרות עם משקל 60 קילו ובחזרה החמישית התקשתי אז אחותי עמדה מאחוריי והצלחתי להרים את זה..
היא גם אמרה שלא היה לה קשה.

Pure Muscle
09-04-09, 03:38
אתה חוזר מסיור בקיבוץ, אתה נכנס הביתה ואתה שומע את אחותך: "כןןןן עוד עודדדד"...

אתה נכנס לבפנים ואתה רואה את אבא שלך לוחץ, ואת אחותך מחדירה בו מוטיביצה "כן עוד אחד יא נומשה" ! :boxing:

Eyeseen
09-04-09, 08:14

:boxing::boxing::boxing:

גד"שניק
09-04-09, 13:39

אתה נכנס לבפנים ואתה רואה את אבא שלך לוחץ, ואת אחותך מחדירה בו מוטיביצה "כן עוד אחד יא נומשה" ! :boxing:

לא

..

ben430
09-04-09, 13:56
לא צריך להיות חזק בשביל להיות ספוטר, רק שלא יפריעו לך באמצע סט ושיעזרו בקטנה. תשתדל לא להגיע למצבים שהמוט נתקע על החזה.

תאמין לי שצריך להיות חזק בשביל להיות ספוטר ..
חבר שלי לוחץ חזה עם 108 קילו, זה דיי קשה לעזור עם משקל עבודה כזה
כי לפעמים הוא נתקע, וזה דיי קשה ..

goldBEN
09-04-09, 14:45

חחחחח...אז אתה כנראה יותר חלש מילדה בת 12. (:

גד"שניק
09-04-09, 14:48
כדאי אימון הבא להשאר במשקל 60 קילו או לעלות ל62.5?

haas
09-04-09, 14:49

זה גם תלוי במספר החזרות שהוא עושה..אם למשל הוא עושה בקושי חזרה אחת ובשנייה הוא נתקע אז סביר להניח שיהיה לך קשה לעזור לו

bored2death
09-04-09, 19:05
זה גם תלוי במספר החזרות שהוא עושה..אם למשל הוא עושה בקושי חזרה אחת ובשנייה הוא נתקע אז סביר להניח שיהיה לך קשה לעזור לו

איך זה קשור אם הוא נתקע בחזרה הראשונה או החמישית? :confused:

haas
09-04-09, 20:28

תנסה להיות ספוטר לאחד שעושה חזרה אחת ואח"כ מגיע לכשל ואח"כ תהיה ספוטר שלו כשהוא עושה עם משקל כלשהו 10 חזרות ואח"כ מגיע לכשל ותראה שיש קשר

TheRock
09-04-09, 23:09

בטח שיש קשר כי אם הוא ניתקע בחזרה הראשונה סביר להניח שהוא שם משקל שממש ממש כבד לו
ואם הוא מתעייף והחזה שלו אין לו כוח יותר להרים אז מן הסתם שהספוטר ירים את כל המשקל במוט

ben430
10-04-09, 12:04
חחחחח...אז אתה כנראה יותר חלש מילדה בת 12. (:

יצאתי טיפש, לא קשור ולא בטיח !! להרים 108 קילו, כשזה שלוחץ נתקע, זה קצת יותר קשה ומצריך קצת יותר כוח מילדה בת 12 !!

תנסה להיות ספוטר לאחד שעושה חזרה אחת ואח"כ מגיע לכשל ואח"כ תהיה ספוטר שלו כשהוא עושה עם משקל כלשהו 10 חזרות ואח"כ מגיע לכשל ותראה שיש קשר

ואתה צודק ב100% 1!