PDA

צפה בגרסא המלאה : חברה שאלה בנוגע למנוחה מהאימונים עכשיו הגיע הזמן לנוחח.

The-One
08-04-09, 15:18
אז ככה ברוך השם אני מתאמן כבר שנה עבר שנה בדיוק עכשיו עד עכשיו בשנה הזאת לא עשיתי אפילו מנוחה אחת אולי יצאו כמה ימים שלא הגעתי לאימון אבל מנוחה של שבוע משו כזה ? לא עשיתי...
כי ממש התמדתי והשקעתי ברוך השם גם התוצאות באו.

הקיצר השאלה שלי האם עם אני ינוח שבועים המשקלי עבודה שלי בתרגילים ירדו משמועתית? וכמה הם ירדו? עם אני ישמור על תזונה כי זה מה שמפחיד אותי בעיקר והאם בזמן של שבועים אפשר לאבד מאסת שריר בלי אימונים ? וכמובן שאני ינסה לשמור על התזונה!! בפסח והאם לדעתכם מנוחה מועילה במשו? מנוחה מהאימונים? במה היא כן מועילה?..תודה לעוזרים..

Masquerade
08-04-09, 15:49
סיכוי גדול שהמשקלים גם יעלו.. לגביי תזונה, תשתדל לאכול כמו שאכלת עד היום פחות איזה מנה פחמימה ביום.. אתה בכל זאת שורף הרבה פחות קלוריות.

obzion
08-04-09, 15:57
למה שבועיים אבל?

TAMIRSUS
08-04-09, 16:10
צח כפרה השריר נבנה במנוחה
אני זוכר שהיתה כבר בהפסקה אבל זה לא חשוב
קח הפסקה זה יעשה לך רק טוב תחזור מלא רעל

JAGA_JAGA
08-04-09, 16:22
אתה סגור על המנוחה? למה נשמע כאילו מישהו מכריח אותך לנוח....
כל מקרה לשאלה לא ניראלי שתרד אפילו סיכוי דיי טוב שתעלה במשקלי עבודה ככה לפחות קרה לי במספר מנוחות שהיה לי....

haim15
08-04-09, 17:01
מנוחה זה אחד המרכיבים העיקריים בפיתוח גוף וזה טוב מאוד לגוף, שבועיים נראלי יותר מדי זמן הייתי הולך על שבוע אולי שבוע וחצי

Daniel R
08-04-09, 17:22
שמע אם אין לך ברירה , ואתה יוצא לאיה חופשה של שבועיים , על תדאג , רק תשמור על תזונה וכמו שאחד פה אמר תוריד מנת פחמימות ביום.

דבר שני , חופשה של שבווע תעשה לך רק טוב , בתנאי שתשמור על תזונה נכונה והכול.
דבר שלישי , אפשר לדעת את הסיבה של החופשה ?

The-One
09-04-09, 00:36
קודם כל המכון שלי היה סגור השבוע יומים בגלל החג אז לדעתי זה זמן טוב כבר לקחת מנוחה..
דבר שני הרבה אנשים פה אמרו ששבועים זה יותר מידי זמן אז מה אתם אומרים לנוח שבוע/שבוע וחצי?...
ועוד משו אני עושה תמנוחה בעיקר בגלל פסח וזה שאי אפשר לאכול לחם אז קשה לשמור על תזונה ככה באימונים..

אז מה אתם אומרים לנוח שבוע וחצי /שבוע במקום? ולדעתכם המשקלי עבודה לא ירדו בעקבות המנוחה?

Cortex
09-04-09, 00:45
חח אני גם בדיוק נכנסתי למנוחה של עשר יום
תאמת זה קשה לי פסיכולוגית אבל זה טוב פיזית מנוחה לגוף ולנפש

SiX PACK
09-04-09, 00:52
סיכוי גדול שהמשקלים גם יעלו.. לגביי תזונה, תשתדל לאכול כמו שאכלת עד היום פחות איזה מנה פחמימה ביום.. אתה בכל זאת שורף הרבה פחות קלוריות.

לא באופן מיידי, אימון שניים ואז חוזרים, ואז יתכן שתהייה עלייה.

The-One
09-04-09, 02:22
אלון מהאתה מציע לי לעשות לנוח שבוע ולחזור להתאמן או שבוע וחצי שבועים ואתה אומר שאני ירד משלי עבודה ? .. לפי מה שרשמת אני ירד..

Bar's
09-04-09, 02:43
אלון מהאתה מציע לי לעשות לנוח שבוע ולחזור להתאמן או שבוע וחצי שבועים ואתה אומר שאני ירד משלי עבודה ? .. לפי מה שרשמת אני ירד..

אל תיהיה ראש בקיר.
תנוח שבוע ולא תרד שום דבר.. אימון שניים ראשונים כמו שאלון אמר לא תעלה, ואחרי זה סיכוי טוב שתעלה במשקלים... תנוח וזהו מה הסיפור

galSH
09-04-09, 08:44
אני נחתי שבוע וראיתי עליה במאסה.

R1s7ur3T
09-04-09, 09:13
אני אישית, כל החופש הגדול שהיה עבדתי, חודשיים לא הייתי במכון, מה שמצחיק זה שלא איבדתי הרבה שריר, איבדתי הרבה נוזלים וממש קצת שריר. אבל זה לא משנה.

קיצר, חזרתי למכון בסוף החופש, ופשוט הופתעתי, עליתי מלאאא במשקלי העבודה שלי.
בבנץ' הייתי עושה אז 70, מתי שחזרתי עשיתי 85 לאותו מס' חזרות[10]
ופשוט בהכל עליתי. זה באמת יעשה לך רק טוב.

נ.ב-יש לציין שלא שמרתי על תזונה בכלל כל החופש. [חודשיים חופש!!]