PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו יכול לתת המלצה לקריאטין מעולה

rmc
04-08-06, 07:05
לכל המומחים שלום
תנו לי לנצל את הידע הרבה שלכם ל2 שאלות קטנות

1 - מהתשובות שקיבלתי לשאלת ה Zma עלה בי הרושם שכדאי לי לתת צ'אנס נוסף לקריאטין

אז ככה - קראתי את המאמרים - החכמתי ועכשיו אני צריך
שתשחררו המלצה לקריאטין שהתנסתם בו - ואתם מרוצים לאללה מהתוצאות
אני מעדיף משהו שלא סופח יותר מידי נוזלים לבטן
אל דברו איתי על האדאנרג'י החדש של אופטימום - נראה לי הגזמה קיצונית במחיר
בסוף הסייקל אני מבין שיורדים בנפח מהפרשת הנוזלים - ומה קורה עם השריר ??????

2 - מישהו אולי יודע היכן אפשר למצוא בארץ את המוצרים של BSN
חברה מעולה שאני מכיר מסן פרנסיסקו

תודההההההההה
ושבת של שלום
לכולם

ShaI^MymoN
04-08-06, 07:18
אממ בקשר לקראטין הייתי ממליץ לך על קראטין מונוהרדרייט של אופטימומ אבל אמרת שאתה רוצה משהו שלא סופח נוזלים אז אנלא יודע מה להגיד לך אחי בטח אחד התותחים פה יביא לך משהו טוב
ובקשר ל bsn עוד מעט יהיה לסוכן של אופטימומ בארץ כמה מוצרים של bsn ויכול להיות שהוא יביא אותם גם לפה לאתר של ישראל בודי ואז תוכל להזמין.. דיברתי איתו על זה אתמול

ברי צקלה
04-08-06, 08:38
קריאטין מונוהירייד לא שווה שקל. ההבדל בין המצב שבוחנים אותו והמצב שאתה שותה אותו הוא כמו שמיים וארץ. אם אתה מתכוון ליקנות קריאטין מונוהידרייט, עדיף כבר שלא תיקנה.

קנה קריאטין אטיל אסתר, או קריאטין אלקליין!
אני ממליץ במיוחד על קריאטין אטיל אסתר טהור, הכי טוב שיש, ועולה גרושים. אני הייתי אומר שהוא פי 999999999999999 יותר טוב מקריאטין מונו'.

בונא אנשים, בכמה פוסטים כבר המלצתי על קריאטין אטיל אסתר והסברתי כמה גרוע קריאטין מונוהידרייט!

בן.

BiZzz
04-08-06, 08:48
מה ההבדלים ואיפה משיגים אותו?

ברי צקלה
04-08-06, 08:51
מה ההבדלים ואיפה משיגים אותו?
את ההבדלים ממש אין לי כוח לכתוב, תחפש תגובות שלי דרך הפרטי משתמש שלי ותקבל מספיק הסברים, בקשר לאיפה משיגים קריאטין אטיל אסתר, אני לא יודע איפה יש בישראל, אני מקנדה.

בן.

BiZzz
04-08-06, 08:53
אה אוקיי תודה...ואם אתה בא לביקור תביא איזה 5 קילו אני יחזיר לך :p

NIRAN
04-08-06, 08:54
אני זוכר שהיה לי גיינר עם קריאטין רגיל וזה היה דווקא טוב עליתי 3 קילו נוזלים ועליתי בכוח

ברי צקלה
04-08-06, 09:23
אני זוכר שהיה לי גיינר עם קריאטין רגיל וזה היה דווקא טוב עליתי 3 קילו נוזלים ועליתי בכוח
אם זה היה קריאטין מונו', לא הגיוני שהוא עזר לך, אלה אם כן שתיתה את השייק ממש ממש מהר.
אני יסביר עוד הפעם:
קריאטין (מונו') במים בלבד, הופך לקריאטינין (פסולת שרק לא בריאה, ושגורמת להשתין) תוך 8.4 דקות.
קריאטין (מונו') עם דקסטרוז, " " " תוך בערך 4.6 דקות (אני ממש לא זוכר, אבל בטוח לא ביותר זמן מזה).
סתם הייתי אומר בשייק דיי סטנדרתי, 5 דקות בערך.

בן.

NIRAN
04-08-06, 09:24
כן אני יודע את זה
איפה שמעת שקריאטינין זה לא בריא?

ברי צקלה
04-08-06, 10:16
כן אני יודע את זה
בכל מקום שתיראה שמדברים על קריאטינין, מציינים שזה פסולת, או אפילו רעל (לכליות).

בן.

NIRAN
04-08-06, 10:20
אולי רעל אם אתה לא שותה מספיק ואז יש עומס מיותר על הכליות

-Bk
04-08-06, 10:36
כן אני יודע את זה
ברמת העיקרון קריאטינין הוא רעל שהגוף מייצר, לכן הוא מופרש בשתן (אם זה חדש לך מה שאתה מוציא בשתן זה פסולת שהיא 90% רעלים + מים )

BiZzz
04-08-06, 10:37
אז למה צופית שותה את זה?

NIRAN
04-08-06, 10:39
להפך 90% מים והשאר פסולת
אז עכשיו קריאטין זה גם רעיל?(מונו)

NIRAN
04-08-06, 10:40
כי היא סתומה ורוצה צומת לב!

Bullet
04-08-06, 10:52
ברי ציקלה, אני לקחתי קריאטין מונו, 5 גרם ביום... תוך 3-4 ימים חלה עליה של כ20% במשקלים. הדבר הזה עובד מצויין...

ברי צקלה
04-08-06, 10:54
להפך 90% מים והשאר פסולת
אז עכשיו קריאטין זה גם רעיל?(מונו)
כן!
נוווו באמת... לא הבנתה את זה עדיין מהתגובות שלי?!
זה לא רעל שיהרוג מישו, אבל אם אתה רוצה לפרש מהו קריאטינין, אחד המושגים יהיו "רעל". בגלל שכימעט רוב מה שאתה שותה הוא קריאטינין, אתה משקה את עצמך ברעל. (אפשר לחשוב על זה כך.)

בן.

NIRAN
04-08-06, 10:58
תקשיב אולי זה רעל אבל זה הכל תלוי במינונים יכול להיות שהמינון קטן כל כך שזה פשוט לא משנה
אלא אם כן אתה יודע באיזה מינון קריאטינין נהיה כבר מסוכן

ברי צקלה
04-08-06, 10:59
ברי ציקלה, אני לקחתי קריאטין מונו, 5 גרם ביום... תוך 3-4 ימים חלה עליה של כ20% במשקלים. הדבר הזה עובד מצויין...
קוראים לזה placbo effect. (אני דיי בטוח שזה עם טעות כתיב.)
הריי בשני הפוסטים האחרונים על קריאטין הוחכתי שזה לא אפשרי בכלל שזה יעזור. מדעית. מנטלית כן, אמרו לך עד עכשיו כמה שזה טוב, כמה שזה מצויין, אז כשתישתמש תחשוב שיש לך באמת יותר אנרגיה. צר לי להגיד לך את זה, אבל אנשים יכולים לגרום לך מה לחשוב, ומה לעשות.

בן.

ברי צקלה
04-08-06, 11:03
תקשיב אולי זה רעל אבל זה הכל תלוי במינונים יכול להיות שהמינון קטן כל כך שזה פשוט לא משנה
אלא אם כן אתה יודע באיזה מינון קריאטינין נהיה כבר מסוכן
בכל מקרה אתה לא תיקח כל כך הרבה כדי שזה יהפך להיות מסוכן. גר אם תיקח קריאטין אטיל אסתר, שזה לא רעל, בכמויות גדולות מדיי זה יהיה ממש לא טוב לכליות, וזה גם כן יכול להרוג אותך. בוא נגיד ככה, אם תשתה יותר מ60 גרם קריאטין אטיל אסתר אתה בטוח תמות.

בן.

A'laaJassar
04-08-06, 11:05
אני ניסיתי את הקריאטין של חברת יוניבירסל וזה ממש ממש עוזר לי :)

Bullet
04-08-06, 11:07
יפה מאוד שאתה "הוחכתי" (להבא-הוכחתי) שקריאטין מונו לא עובד... כי המוחות הכי טובים בתחום דווקא לא מסכימים איתך.

ברי צקלה
04-08-06, 11:08
אני ניסיתי את הקריאטין של חברת יוניבירסל וזה ממש ממש עוזר לי :)
איזה, מונו'? (אני לא בודק מה יש לכל החברות..)
אם זה מונו', כבר הסברתי על זה, קרא את שני הפוסטים על קריאטין.

guyzys
04-08-06, 23:51
אני אהיה כנה ואגיד שאני עדיין לא ניסיתי את הקריאטין הזה אישית.

מצד שני, הומלץ לי עליו מחבר שהוא חזק בעסק(והוא גם רופא בנוסף), ומהבירור הדי עמוק שעשיתי - לא ראיתי מוצר שקיבל כאלה ביקורות טובות(ממשתמשים)

היתרון הגדול שלו הוא הויטארגו שזה פחמימה איכותית ללא סוכרוז, שמעבירה הרבה יותר קריאטין לשריר(לעומת דקסטרוז).

אני אתחיל לנסות אותו בעוד שבועיים ואדווח איך הוא תכלס.

Shlomik
05-08-06, 00:04
לכל מי שמחפש קריאטין אטיל אסתר בבקשה:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=290&CategoryID=146&Page=1
(זה אומנם לא אטיל אסתר טהור אבל זה עדיף מכלום)

ברי צקלה
05-08-06, 01:10
יפה מאוד שאתה "הוחכתי" (להבא-הוכחתי) שקריאטין מונו לא עובד... כי המוחות הכי טובים בתחום דווקא לא מסכימים איתך.
אני לא יודע מה להגיד לך... אני מסכים איתך, אבל באמת אני כבר לא יודע מה האמת.
כשאני הישתמשתי בקריאטין מונו', גם אני הרגשתי אנרגיה, (הייתי רק מתחיל, יכול להיות שהרגשתי את זה בגלל הפלסבו), אבל עכשיו כשאני מסתכל על מחקרים בנושא, אני רואה קריאטין מונו' לא עוזר.
אני באמת לא יודע כבר, לפי המדע קריאטין מונו' לא עוזר, (לא בניסויים, בתחקרים במעבדה), ולפי ניסיון אישי, וניסיון של אחרים זה כן עוזר. קריאטין מונו' הוא המוצר הכי נימכר בעולם בשביל להגביר את הביצועים הגופניים, אבל מה, עכשיו אני יגיד לכל האנשים האלה שהם מטומטמים?!
למרות שכשחושבים על הרבה מחקרים יחד, קריאטין מונו' לא עוזר, אבל מניסיון אישי של אנשים זה כן עוזר. מה אני כבר יכול להגיד לכם?! אני לא יודע כבר מה לחשוב בעצמי.

בן.

aaSH
05-08-06, 02:52
אני ממליץ על קריאטין אקסטרים

Someone
08-05-07, 18:51
קריאטין מונוהירייד לא שווה שקל. ההבדל בין המצב שבוחנים אותו והמצב שאתה שותה אותו הוא כמו שמיים וארץ. אם אתה מתכוון ליקנות קריאטין מונוהידרייט, עדיף כבר שלא תיקנה.

קנה קריאטין אטיל אסתר, או קריאטין אלקליין!
אני ממליץ במיוחד על קריאטין אטיל אסתר טהור, הכי טוב שיש, ועולה גרושים. אני הייתי אומר שהוא פי 999999999999999 יותר טוב מקריאטין מונו'.

בונא אנשים, בכמה פוסטים כבר המלצתי על קריאטין אטיל אסתר והסברתי כמה גרוע קריאטין מונוהידרייט!

בן.
קריאטין אטיל אסתר עולה גרושים???? איפה???????

Vin diesel
08-05-07, 19:05
בונה ברי צקלה יא שחיף..כמה שטויות אתה מדבר בפוסט אחד?חחחח
מונו כן עובד.
קראטין אטיל אסטר עולה יקר ולא גרושים.

Bullet
08-05-07, 19:08
בונה ברי צקלה יא שחיף..כמה שטויות אתה מדבר בפוסט אחד?:):):):)
מונו כן עובד.
קראטין אטיל אסטר עולה יקר ולא גרושים.
אתה לא רואה שזה פוסט ישן?

Someone
08-05-07, 19:10
כן סליחה על ההקפצה.