PDA

צפה בגרסא המלאה : No explode חוות דעת

twingo
09-04-09, 12:42
אני רוצה בבקשה לקבל חוות דעת לאלו מיכם שמשתמשים במוצר או לאלו שהשתמשו בעבר.
מה שקורה הוא שבעבר השתמשתי בnoz ולא היתי מרוצה כלל ואפילו סבלתי מכאבי בטן.
אז למי שיש מה לומר לגבי המוצר אני אשמח לשמוע.

BENQ
09-04-09, 12:49
כל המוצרי לפני אימון האלה זה סתם חרטא.. ניסיתי את הנו אקספלוד ניסיתי ניטריקיס ניסיתי ניטריק בוסט.. והכל פשוט חרטא.. אחי יומים הגוף שלך מתרגל לזה.

twingo
09-04-09, 12:52
אז אם אנחנו כבר בעינייני תוספים, מה לגבי מוצרים של אחרי אימון כמו למשל הcell mass? אני שואל מכיוון שלא יצא לי לנסות אותו.

WEST $ SIDE
09-04-09, 12:55
בגדול זה חרטא , אבל זה גם מאוד אינדיבידואלי אני לא יכול לספור אפילו ת'אנשים שהתאכזבו מסל מס , אבל יש בודדים שאומרים שכביכול הוא עשה להם משו.
כנ"ל לגבי המוצרים שלפני האימון.

BENQ
09-04-09, 12:58
בו נסכם את זה ככה.. כל המוצרים שכביכול אמורים לנפח אותך nitric oxide זה סקאם אחד גדול.. אולי תרגיש קצת מנופח וכאלה.. אבל לא יותר מזה..
הסל מס זה תשלובת של קריאטין.. וכמו כל קריאטין יש לזה את היתרונות שלו.. לא ניסיתי אותו.. אבל אני יכול להבטיח לך שהתוצאות איתו לא יהיו שונות בהרבה מהתוצאות עם קריאטין מונו.. זה לא מוצר מהפכני משהו..
אני בעד אבקת חלבון+גיינר+קריאטין מונו+hmb (אומרים שזה חומר טוב.. צריך להגיע אלי מחו''ל קופסא)
כל הפורמולות זה סתם פרסומת..

Tony Montana
09-04-09, 13:06
שמע אם יש לך כסף מיותר אז סבבה. כעיקרון זה כן מביא תועלת אבל ביחס לכסף שזה לוקח ממש לא. אז אם אתה רוצה להגביר את חוויות האימון וכסף לא חסר לך לך על זה.

thereupemi
09-04-09, 13:09
בו נסכם את זה ככה.. כל המוצרים שכביכול אמורים לנפח אותך nitric oxide זה סקאם אחד גדול.. אולי תרגיש קצת מנופח וכאלה.. אבל לא יותר מזה..
הסל מס זה תשלובת של קריאטין.. וכמו כל קריאטין יש לזה את היתרונות שלו.. לא ניסיתי אותו.. אבל אני יכול להבטיח לך שהתוצאות איתו לא יהיו שונות בהרבה מהתוצאות עם קריאטין מונו.. זה לא מוצר מהפכני משהו..
אני בעד אבקת חלבון+גיינר+קריאטין מונו+hmb (אומרים שזה חומר טוב.. צריך להגיע אלי מחו''ל קופסא)
כל הפורמולות זה סתם פרסומת..

יש משהו במה שאתה אומר אבל החתימה שלך לא תואמת את הדברים שלך ;)

shai224
09-04-09, 13:38
אני לא יודע מה כל אחד מנפיץ פה שזה לא עובד ואחרי יומיים הגוף מתרגל , אני כרגע משתמש ב נו אקספלוד כבר שבועיים וקצת וההשפעה נשארה כפי שהתחילה והיא התחילה בצורה מצויינת הרגשתי פאמפ באימון הראשון משהו לא נורמלי ועד עכשיו בכל פעם שאני לוקח את הנו לפני אימון כ חצי שעה לפני אני מרגיש מצויין באימון עצמו , מרוכז עם הרבה יותר כוח מאשר הייתי בלי הנו...אז benq אני מציע שלא תעשה הכללה בשביל כולם כי אולי אתה התבאסת על המוצר אבל יש כאלו כמוני למשל שזה משהו שנתן לי פוש מסויים ואני מתכוון לבצע הזמנה נוספת של המוצר.

HITMAN
09-04-09, 13:41
No-Xlpode - מוצר 100% עובד. יש הרבה המלצות עליו! וזה כולל CELL-MASS .ממליץ על SUPERPUMP 250

WEST $ SIDE
09-04-09, 16:46
ממליץ על כמה פירות לפני האימון , פאמפ בן :):):):) !

אני נשאר בדעתי שזה מיותר , אני חשוב שאם אני ארסק כמה בננות ותמרים ואערבב את זה ואקרא למוצר"סופרבננה 550" הוא יעשה עבודה לא פחות טובה.

Bar's
09-04-09, 17:17
ממליץ על כמה פירות לפני האימון , פאמפ בן :):):):) !

אני נשאר בדעתי שזה מיותר , אני חשוב שאם אני ארסק כמה בננות ותמרים ואערבב את זה ואקרא למוצר"סופרבננה 550" הוא יעשה עבודה לא פחות טובה.

חחחחחחחחחח

גם אני התחלתי לקחת את הנוז אחרי תקופה ארוכה שלא השתמשתי, עכשיו אני לא מרגיש אותו באימון חוץ מכאבי בטן ובחילות אחרי אימון... :(

טונה
09-04-09, 17:45
לא יודע מה בנוגע לנו-אקספלוד אבל אני מאוד אהבתי את הנאנו וופור כשלקחתי אותו .

jfolk
09-04-09, 17:52
מוצר טוב
תעשה איתו סייקלים כדי להרגיש יותר השפעה

twingo
09-04-09, 17:57
מזתומרת סייקלים?!