PDA

צפה בגרסא המלאה : נו אקספלווד מול סופר פאמפ

blackbimer
10-04-09, 21:06
בפשטות..

מה לקנות מי בעד מה ולמה? תודה@@

אני מתתלבט כי אני רגיל לאבקות (נו אקספלווד) והסופר פאמאפ מגיע בכדורים..

קיצר מה עדיף?

(ואני מבקש בבקשה בלי תגובות כמו לא צריך ובזבובז כסף..אני רוצה לנסות)

תודה

Eliran_M
10-04-09, 21:47
אני הייתי ממליץ לך על נו אקספולד יותר יעיל

Bar's
10-04-09, 22:34
סופר פאמפ

shai224
10-04-09, 22:48
יש תגובות חיוביות על 2 המוצרים הנ"ל , אני כרגע משתמש בנו אקספלוד ועד עכשיו אני יכול לומר לך שזה אחלה מוצר שלא ירד מהציפיות שלי כלפיו.
מצד שני יש הרבה תגובות חיוביות על הסופר פאמפ . זה דינימי אחי ומשתנה מאדם לאדם , לדעתי תתחיל עם הנו תראה כיצד זה משפיע עלייך.

blackbimer
12-04-09, 19:01
אוק נראה לי אני אלך על הנו בהתחלה תודה על התשובות..

בכל מקרה לגבי שימוש..

האם חייב שימוש רציף במוצר? או שאני יכול לקחת את זה למשל לאמונים ספציפיםם שאני צריך בהם יותר כוח

או לדוגמה אם אני הולך לים לדוגמה ובא לי מראה פאמאפ? ( סתם לדוגמה)

או שאני חייב שימוש רציף ותקופתי?

תודה

טונה
12-04-09, 19:15

בכל מקרה לגבי שימוש..

האם חייב שימוש רציף במוצר? או שאני יכול לקחת את זה למשל לאמונים ספציפיםם שאני צריך בהם יותר כוח

תודה

בעקרון אתה יכול לקחת את זה לאימונים ספציפים שאתה רוצה בהם ביצועים יותר טובים.לא חושב שצריך שימוש רציף במוצר אבל בשימוש הזה כנראה יהיה יותר תועלת,אני למשל הרגשתי את הנאנו וופור בצורה הכי טובה רק אחרי שלקחתי אותו רצוף,הגוף מתרגל זה נכון אבל רק אחרי שימוש רצוף הרגשתי את המוצר באמת .אם אתה רוצה מראה פאמפ בים או בכל מקום אחר אז המוצר ניטריק בוסט והמוצרים המקבילים לו יותר מתאימיים לזה,נו-אקספלוד מוצר לפני אימון.

הכריש בקרייסלר
12-04-09, 21:16

בכל מקרה לגבי שימוש..

תודה

כל המטרה של הנו אקספלוד זה להביא לך יותר כוח ופאמפ באימון,אתה לא צריך לקחת את זה בימים בלי אימון כי אחרת הגוף יתרגל לזה וההשפעה באימון תהיה פחות אפקטיבית,קח סקופ אחד כחצי שעה לפני כל אימון...אין טעם לקחת את המוצר לפני שאתה הולך לים זה לא יביא לך מראה מנופח יותר זה לא משאבה,אני אישית ממליץ לך על הנו אקספלוד הוא שווה את ההשקעה וגם מאוד טעים וחשוב לדעת שיש גרם או שניים של קריאטין בכל סקופ.

blackbimer
13-04-09, 20:36
אוקיי סבבה תודה אני אלך הנו אקספלווד...

לגבי הטעם עכשיו איזה טעם הכי טעים? ( יש לי את האפשרות לבחור איזה טעם שאני רוצה...)

ועוד דבר אז לא הבנתי למה משמש הניטריק בוסט? הוא לא גם אמור לתת כוח לפני אימון חוץ מהמראה כביכול של |נחשים" ושוטויות אחרות??

תודה