PDA

צפה בגרסא המלאה : תגידו יש כזה דבר הרעלת מינרלים?

Moshe
01-02-07, 19:16
שמעתי את המושג בחדר כושר
חבורה של אנשים התחילו לדבר על זה שלא טוב לשתות הרבה מים מינרלים(לא יודע לגבי מים מפולטרים מהברז) כי אפשר לקבל הרעלה או משהו בסיגנון

דעות/פרשנויות?

Shlomik
01-02-07, 19:20
שמעתי את המושג בחדר כושר
חבורה של אנשים התחילו לדבר על זה שלא טוב לשתות הרבה מים מינרלים(לא יודע לגבי מים מפולטרים מהברז) כי אפשר לקבל הרעלה או משהו בסיגנון

דעות/פרשנויות?
כל דבר בעודף יכול לגרום לנזק גם מינרלים אבל עוד לא פגשתי מישהו שקיבל הרעלת מינרלים ממים מינרלים אנשים שותים 2-4 ליטר ביום של מים מינרלים כמו כלום ואתה לא רואם את כולם חולים בהרעלת מינרלים.

אם מעניין אותך העניין של הרעלת מינרלים ומאיזה כמות מדובר על הרעלה ומהם תופעות הלוואי אני ממליץ לך לעיין באתר הזה:
http://www.infomed.co.il/
יש בו הרבה מידע על העניין של עודפי/חוסרי מינרלים ויטמנים.

Moshe
01-02-07, 19:23
לא מצאתי שם משהו על הרעלת מינרלים
בכל מקרה , אם שותים כמות דיי נכבדה של מים מינרלים בפעם אחת
לדוגמה ליטר - ליטר וחצי במכה , גם אין חשש?
אני גם שותה כבר דיי הרבה זמן 3 ליטר מים מינרלים ביום וטפו טפו טפו אין כלום..
אך זה מסקרן בכל מקרה

Shlomik
01-02-07, 19:27
לא מצאתי שם משהו על הרעלת מינרלים
בכל מקרה , אם שותים כמות דיי נכבדה של מים מינרלים בפעם אחת
לדוגמה ליטר - ליטר וחצי במכה , גם אין חשש?
אני גם שותה כבר דיי הרבה זמן 3 ליטר מים מינרלים ביום וטפו טפו טפו אין כלום..
אך זה מסקרן בכל מקרה ממה שידוע לי אין חשש וחוץ מזה שגם במים מהברז יש מינרלים אף אחד לא שותה מים מזוקקים.
לגבי האתר שהבאתי אתה יכול לחפש בחיפוש שלהם כל מינרל ומינרל שיש לך בתוך המים (תסתכל על הבקבוק יש רשימה וכמויות) ולראות מעל איזו כמות זה הופך להיות רעיל/מסוכן ולקרוא על התסמינים של העניין.

maya
01-02-07, 19:45
אולי הם דיברו על הרעלמ מים מעודף שתיהhttp://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3302019,00.html

Troya
01-02-07, 19:52
חחח בדיוק היום המורה לביורפואה ביקשה שנעשה עבודה על "הרעלת נוזלים" :1eye:

ofirdesign
01-02-07, 20:07
למדתי שנה שעברה על הרעלת נוזלים בהקשר של סמים שלוקחים כדורי אקסטזי אם אני לא טועה, השתן נחסם ואז ניהיה הרעלת נוזלים

DropDead
01-02-07, 20:16
למדתי שנה שעברה על הרעלת נוזלים בהקשר של סמים שלוקחים כדורי אקסטזי אם אני לא טועה, השתן נחסם ואז ניהיה הרעלת נוזלים

חשבתי שהבעיה זה שאחרי שלוקחים את האקסטזי יש הרגשת צמא כבדה והבן אדם שותה ושותה בלי סוף עד שנהיים לו בצקות בגוף ..

ran_z
01-02-07, 20:17

בדיוק מה שרציתי להגיד,
רק ש.. השתן לא נחסם אחי...פשוט אתה לא מרגיש שיש לך, אפילו שהשלפוחית ממש מפוצצת,
כשאתה במסיבה וחבר דלוק תדאג שהוא הוא צריך לשתות המון מים אחרת יתייבש, וגם להשתין הרבה אחרת יהיה בצקת, ככה זה שיש לך חברים סטלנים, אתה מוצא את עצמך במקום להנות במסיבה, בייביסיטר.