PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עצה דחוף בקשר למסה...

nafusi
01-02-07, 21:17
התחלתי מסה... ואני כבר שבועים על תפריט שבניתי לעלייה במסה עליתי בנתיים 2 קילו מלוכלך, הפנים הבטן והתחת שלי התחילו לתפוח קצת וקשה לי אם זה כי עברתי לפני זה ירידה משמועתית במשקל (אחוזי שומן) ואני מרגיש כאילו אני משמין בחזרה !
אני חושש שאם אני יעלה עוד יהיה לי קשה לרדת או להגיע למטרה שלי... לרדת מתחת ל10% שומן,
מה הייתם מציעים לי לעשות ??????

Moshe
01-02-07, 21:31
לעלות נקי..

maya
01-02-07, 21:35
תעלה את התפריט לאתר ואטז אפשר לדעת איך לעזור בכול מקרה אם אתה פוחד להשמין תעלה לאט ונקי

- Idan -
01-02-07, 21:43
עלית 2 קילו תוך כמה זמן?

YNZ
01-02-07, 22:08
2 קילו בשבועיים זה באמת דיי מלוכלך תנסה לעלות בתפריט בהדרגה ..

THE_JUGGERNAUT
01-02-07, 22:25
לעלות נקי..

טיפ מעולה!!!!! איך אנשים לא חשבו על זה?? במקום לעלות 5 קילו שריר ו5שומן פשוט לעלות רק 5 קילו שריר!!! הרבה יותר עדיף!

- Idan -
01-02-07, 22:35
עלית 2 קילו תוך כמה זמן?
אה אופס, לא שמתי לב.

בקיצור, כן יש מצב שהעליה שלך קצת מהירה. פשוט תוריד קצת קלוריות, זה הכל. עדיף שהקלוריות האלה יבואו מפחמימות ושומן.

nafusi
02-02-07, 12:25
תודה כולם...
אני יעלה את התפריט אני רק יעדכן שם כמה פרטים...
ואולי באמת כדי לוותר על כל הקטע של עליה מלוכלת ואז לעבור לחיטוב. ופשוט לעלות כמה שיותר נקי!

nafusi
02-02-07, 12:30
זה התפריט שלי +-:
ארוחה מספר 1 בוקר
--------------
חצי קופסת גבינה 3%
קרקרים מחיטה מלאה
1 כפית שמן זית
כוס ברנפלקס + חלב 3%
__________________________________________________ ______________________________________
ארוחה מספר 2
--------------
4 פרוסות לחם קל מקמח מלא
1 כף גבינה לבנה 3%
1 כף קוטג' 3 %
1 כף שמן זית
ירק כלשהו
__________________________________________________ ______________________________________
ארוחה מספר 3 צהריים
--------------
2 חזה עוף
כוס אורז מלא
סלט ירקות מ - 5 ירקות
1 כף שמן זית
ארוחה מספר 4 לפני אימון
--------------
1 יוגורט 0 %
1 בננה
ארוחה מספר 5 אחרי אימון
--------------
1 סקופ אבקת חלבון + שתי סקופים סוכר ענבים

ארוחה מספר 6 ערב
--------------
חצי כוס אורז מלא
1.5 חזה עוף
ארוחה מספר 7 לפני שינה
--------------
ביצה שלמה + 2 לבנים
2 כפות גבינה לבנה %3
חצי אבוקדו

4 קפסולות שמן דגים (אומגה 3) 2 בבוקר 2- בערב
לפעמים אני משנה דברים אבל תכלס זה התפריט שאני אוכל ברוב הזמן (הכוונה משנה זה בסוג הבשר או הפחמימות)

מה כדי לשנות או להוסיף...

YNZ
02-02-07, 13:49
יעזור עם תרשום את כמות הקלוריות , חלבונים , פחמימות וכו..

SaBaGMaN
02-02-07, 13:55
אין לי מושג כמה אתה שוקל מה חילוף החומרים שלך וכו'..
בכל מיקרה תפריט בנוי טוב..אם אתה מרגיש שאתה עולה בתפריט הזה במישקל
אני ממליץ להפחית קצת בפחממות..מה גם יש לך לא מעט שומן בתפריט
תוריד אחת מכפות השמן בארוחה השניה או השלישית..
תנסה ללכת על גבינות רזות יותר לדוגמא בלילה הייתי ממליץ לך להחליף את הביצה בקוט'ג\גבינה חצי אחוז ואת האבוקדו להשאיר! יש כל מיניי שינויים שאתה יכול לעשות בו..אבל שוב אני לא ממש מכיר אותך אז אני לא יכול להגיד בצורה חד משמעת מה וכמה..
חשוב מאוד להכיר את הגוף שלך לדעת כמה אתה צריך לאכול לתחזוקה שלך..+כמה אתה מוציא ולאכול בהתאם כדיי לעלות בצורה נכונה

בהצלחה

nafusi
02-02-07, 15:24
אין לי מושג כמה אתה שוקל מה חילוף החומרים שלך וכו'..
בכל מיקרה תפריט בנוי טוב..אם אתה מרגיש שאתה עולה בתפריט הזה במישקל
אני ממליץ להפחית קצת בפחממות..מה גם יש לך לא מעט שומן בתפריט
תוריד אחת מכפות השמן בארוחה השניה או השלישית..
תנסה ללכת על גבינות רזות יותר לדוגמא בלילה הייתי ממליץ לך להחליף את הביצה בקוט'ג\גבינה חצי אחוז ואת האבוקדו להשאיר! יש כל מיניי שינויים שאתה יכול לעשות בו..אבל שוב אני לא ממש מכיר אותך אז אני לא יכול להגיד בצורה חד משמעת מה וכמה..
חשוב מאוד להכיר את הגוף שלך לדעת כמה אתה צריך לאכול לתחזוקה שלך..+כמה אתה מוציא ולאכול בהתאם כדיי לעלות בצורה נכונה

בהצלחה

אני שוקל 67 על 1.72 בערך