PDA

צפה בגרסא המלאה : שימוש ברוקאטן בזמן מכון, בעיה?

ספרטן
01-02-07, 22:48
טוב רציתי לשאול אם נטילת רוקאטן בזמן אימונים במכון ייגרום לבעיות?
כי שמעתי שלרוקאטן יש תופעות לוואי כלשהם... ככה שרציתי לשאול.

Gil-G
01-02-07, 22:58
תתאמן בעצימות נמוכה ולא חזק
תזהר לא לפגוע בעצמך ותשתדל להקשיב לגוף שלך
זה יכול להיות מסוכן ויכול להיות בסדר

יiסי
02-02-07, 00:37
אני גם משתמש בראוקטן ושאלתי כבר בערך 5-6 רופאים כולם אמרו לי שזה בסדר גמור להתאמן ואפילו מומלץ והיום התקשרתי ל"קו החם" של קופת חולים כללית ושאלתי את אותה השאלה בדיוק אם זה בסדר להתאמן בתקופה של הכדורים ואמרו לי שאין בעיה ורק במקרים מאוד מאוד נדירים היו אנשים שקיבלו מזה Cpk שזה פירוק מהיר של שריר משהו כזה... נדיר מאוד..

gman
02-02-07, 01:40
אני ממליץ לך להתייעץ עם רופא דבר ראשון,דבר שני זאת תרופה שמעמיסה מאוד על הכבד...
ובכלל,שמעתי שבזמן לקיחת התרופה בכלל אסור לעסוק בשום פעילות ספורטיבית...משהו על זה שזה גורם לשרירים להיתפס באופן מטורף...אבל רק שמעתי,עדיף שתשאל רופא.

VoRteX
02-02-07, 10:39
תקרא בעלון של התרופה.

Night_Wolf
04-02-07, 20:38
אני גם משתמש בראוקטן ושאלתי כבר בערך 5-6 רופאים כולם אמרו לי שזה בסדר גמור להתאמן ואפילו מומלץ והיום התקשרתי ל"קו החם" של קופת חולים כללית ושאלתי את אותה השאלה בדיוק אם זה בסדר להתאמן בתקופה של הכדורים ואמרו לי שאין בעיה ורק במקרים מאוד מאוד נדירים היו אנשים שקיבלו מזה Cpk שזה פירוק מהיר של שריר משהו כזה... נדיר מאוד..

בגלל הדבר הזה אני מפחד אחי

יiסי
04-02-07, 21:17
כן ואחרי שהוא אמר לי את זה אז שאלתי אותו אם יש סיכוי שאני יכול לקבל מאימונים בחדר כושר Cpk הוא אמר לי לא זה רק אם אתה עובד ממש ממש קשה כמה שעות ביום ניקיון דברים כאלה אז אולי... ושזה בסדר להתאמן .. לא כול כך סמכתי על הרופא אז התקשרתי לקו החם של קופ"ח כללית וגם שם אמרו לי שזה בסדר גמור להתאמן...

Arielp
04-02-07, 21:22
עזוב אחי מה אתה צריך תחרא הזה?!?! זה כדור שיותר פוגע ממך מאשר מועיל... מעלה כולסטרול מעלה לחץ דם צריך כל כמה זמן לעשות בדיקת דם... ובשביל מה? כדי שלא יהיו חצ'קונים! זה חרא של דבר תן לזמן לעשות את שלו ותפסיק עם החרא הזה!

יiסי
05-02-07, 18:36
Arielp למה לדבר שטויות?
מה זה למה אתה צריך את זה? פצעים = גועל נפש, לפעמים כואב, הרבה פעמים מציק מוריד ביטחון עצמי (לחלק מהאנשים כן זה באמת מוריד ביטחוןעצמי) גורם לצלקות בעתיד מלא חורים מגעילים בפנים אז שווה לסבול קצת 5-6 חודשים שזה 5-6 בדיקות דם , קרם הגנה לפני שיוצאים מהבית, לא משתכרים עם החברים, שפתיים יבשות... אבל בסוף יש לך פנים חלקות ויפות

והקטע שזה עובר עם הזמן? בולשיט לפעמים זה רק מחמיר וזמן יכול להיות גם מקרים שזה יעבור בגיל 30 לא פחות ולא יותר...

no pain no gain כמו באימונים כך בראקוטן

VoRteX
05-02-07, 19:36
עזוב אחי מה אתה צריך תחרא הזה?!?! זה כדור שיותר פוגע ממך מאשר מועיל... מעלה כולסטרול מעלה לחץ דם צריך כל כמה זמן לעשות בדיקת דם... ובשביל מה? כדי שלא יהיו חצ'קונים! זה חרא של דבר תן לזמן לעשות את שלו ותפסיק עם החרא הזה!

מה אתה מזיין ת'שכל?
קעלק מעלה כולסטרול ולחץ דם... קעלק יותר פוגע מאשר מועיל... פעם הבאה תשתוק לפני שאתה כותב הודעה בפורום, ואל תרשום שטויות כאילו התופעות שציינת קורות לכל אחד.
הכדור פוגע לעיתים נדירות, וכשהוא פוגע, רואים את זה בבדיקת הדם, והטיפול נפסק ושום דבר לא קרה.

Arielp
05-02-07, 20:04
מה אתה מזיין ת'שכל?
קעלק מעלה כולסטרול ולחץ דם... קעלק יותר פוגע מאשר מועיל... פעם הבאה תשתוק לפני שאתה כותב הודעה בפורום, ואל תרשום שטויות כאילו התופעות שציינת קורות לכל אחד.
הכדור פוגע לעיתים נדירות, וכשהוא פוגע, רואים את זה בבדיקת הדם, והטיפול נפסק ושום דבר לא קרה.

יותר מ5 חברים שלי נפגעו מהכדור המעפאן הזה ועכשיו הם מלאים פצעים שוב כאילו לא לקחו כלום... הכדור הזה ממש לא מוריד את הפצעים לתמיד רק לתקופה מסויימת! ומה עדיף? בריאות ופנים עם פצעים, או פנים חלקות ובעיות בכבד וכולסטרול גבוה, שפתיים יבשות ופצועות, אי אפשר לעשות פעילות אירובית, אסור להחשף לשמש חזקה.

אז שב בשקט ותפסיק לזיין בשכל בגלל שאתה תומך בכדור הזה, אני מציג עובדות אתה סתם מדבר לאוויר.

PcGunMan
05-02-07, 22:02
בגלל הדבר הזה אני מפחד אחי
אחי אין לך מה לפחד בדוק חתום שזה לא מזיק!!!!
אם אתה רוצה קצת הוכחות :blush: דבר איתי באיסי
אם תרצה תגיד לי אני אשים את האיסי
ולפי התמונות ששמת אני חושב שאתה צריך (אבל אל תעלב אחי לא בושה כן?)
אנשים פה אומרים כל כך הרבה שטיות אני אפילו לא רוצה להגיב!
אתם אומרים פה דברים כאילו יש לכם תואר ברפואה או משהו לא שלי יש אבל התיעצתי עם הרבה אנשים שמבינים ולא סתם זורקים דברים ..ואתם מבלבלים לי את האשך!

Yoshi-Moto
05-02-07, 22:12
אני ממליץ לך להתייעץ עם רופא דבר ראשון,דבר שני זאת תרופה שמעמיסה מאוד על הכבד...
ובכלל,שמעתי שבזמן לקיחת התרופה בכלל אסור לעסוק בשום פעילות ספורטיבית...משהו על זה שזה גורם לשרירים להיתפס באופן מטורף...אבל רק שמעתי,עדיף שתשאל רופא.
רופא לא יגיד לך שזה בסדר להתאמן באותה תקופה כי אחר כך אם יקרה לך משהו האשמה תיול עליו.
בגלל זה רשום על העלון קנייה לא להשתמש, זהה "כיסוי תחת". ככה שאם יקרה משהו מבחינתו הוא נקי, הוא אמר לך לא להתאמן וזו בעיה שלך.

PcGunMan
05-02-07, 22:14
רופא לא יגיד לך שזה בסדר להתאמן באותה תקופה כי אחר כך אם יקרה לך משהו האשמה תיול עליו.
בגלל זה רשום על העלון קנייה לא להשתמש, זהה "כיסוי תחת". ככה שאם יקרה משהו מבחינתו הוא נקי, הוא אמר לך לא להתאמן וזו בעיה שלך.
אני יכול לסרוק לך את העלון ועלות אותו לפה ולא כתוב שום דבר עם פעילות ספורטיבית!
ובאתר של האקנה הישראלי כתוב רק אם הדרגה של האקנה של 4 זה אומר שכל הפנים שלך פצעיםע ענקים אסור לעסוק בפעילות ספורטיבית.
אבל ממש ענקים!

Yoshi-Moto
05-02-07, 22:15
אני יכול לסרוק לך את העלון ועלות אותו לפה ולא כתוב שום דבר עם פעילות ספורטיבית!
זה מה שנתנו לי להבין מהפוסט.
בכל מקרה אם יש סיכויי קטן אפילו הרופא לא יאשר לך את זה אחרת אם יקרה משהו הוא יצא אשם.

PcGunMan
05-02-07, 22:17
בכל מקרה אם יש סיכויי קטן אפילו הרופא לא יאשר לך את זה אחרת אם יקרה משהו הוא יצא אשם.
הלכתי לרופא מחלקה אחי והוא ועוד איך אישר!
אני לוקח את התרופה עוד מעט 4 חודשים ולא קרה כלום!
וגם עליתי בשרירים! 3ב חודשים אחרונים כמעט 4 קילו (שריר) הרוקטאן מפריע לביצה שלי כן?
ואני מתאמן בעצימות גבוה מאוד!
4-6 חזרות לפעמים

וחוץ מזה אני מעדיף להקשיב למישהו שלמד רפואה מאשר אנשים שאני לא יודע מי הם
ולא לקחת שוב דבר לתשמות ליבי מה שאמרו בפוסט הזה!

Yoshi-Moto
05-02-07, 22:54
הלכתי לרופא מחלקה אחי והוא ועוד איך אישר!
אני לוקח את התרופה עוד מעט 4 חודשים ולא קרה כלום!
וגם עליתי בשרירים! 3ב חודשים אחרונים כמעט 4 קילו (שריר) הרוקטאן מפריע לביצה שלי כן?
ואני מתאמן בעצימות גבוה מאוד!
4-6 חזרות לפעמים

וחוץ מזה אני מעדיף להקשיב למישהו שלמד רפואה מאשר אנשים שאני לא יודע מי הם
ולא לקחת שוב דבר לתשמות ליבי מה שאמרו בפוסט הזה!
חחח אם אתה אומר אז כנראה שאני טועה...
זה מה שאני יודע... או לפחות חשבתי שאני יודע.

Arielp
05-02-07, 23:58
זהו שכחתי לציין שזה תלוי במינון וחברים שלי לקחו יענו שהפנים שלהם היו 80% פצעים כל השאר עניים אף ופה...

אז מצטער על האי הבנה אני יודע שלא בכל מינון התופעות לוואי מתרחשות.

אה ולגבי אלה שאמרו שאני מדבר שטויות - השטיות היחידות באשכול הזה באו מכם.

"יש לדווח לרופא במידה וביצעת פעילות פיזית מאומצת במיוחד.

יש להימנע מלקחת תוספת וויטמינים בזמן הטיפול ברואקוטאן.

יש להימנע מחשיפה מוגזמת לשמש בזמן הטיפול. "

נלקח מהאתר הישראלי לאקנה בהסבר על תופעות הלוואי שלמ הרואקוטן.

VoRteX
06-02-07, 11:08
ArielP אתה חתיכת מטומטם.
בתור אחד שלקח את התרופה בגיל 14 והכל עבר לו, ועכשיו אני בן 15 וחצי ושום דבר לא חזר לי טפו טפו טפו, גם אח שלי לקח בגיל 27, ולא חזר לו.
אז 6 חודשים תהיה קצת עם שפתיים יבשות, לא תתאמן ולא תהיה בשמש(שלהיות בשמש זה במילא לא בריא בכלל!) זה שווה את התוצאות.
ותפסיק, פשוט תפסיק לרשום כאילו כל אחד שיקח את הכדור יהיו לו בעיות כולסטרול/לחץ דם/כבד כי זה זיון שכל, עשיתי בדיקות כל חודש לכל הדברים האלה והכל היה תקין ב-100%.
ובוא אני אוסיף לך משהו, אני מאוד שמח שלקחתי את התרופה, התוצאות מדברות בעד עצמן.

PcGunMan
06-02-07, 12:11
זה טעות אחי!...אפשר להתאמן רק אלה ש80 אחוז מפנים שלהם פצעים זה היה בעיה אבל לרוב האנשים יש להם פחות מ80 אחוז
ואין מצב יקרה כבר משהו כי אני עוד חודש וחצי מפסיק את הטיפול והפנים שלי כבר כעמט חלקות באמת טיפול בן זונה ואני עולה במסה!!!
ואני שלם ובריא ובלי שום פציעות!

אני לא יודע אם זה כל כך דומא אבל רוב האנשים חושבים שאם תרים משקולות לא תגבה זה סתם מיתוס מטומום אותו דבר! זה הכל אידוידאולי!

יiסי
06-02-07, 13:33
אני גם לוקח ראקוטן 60 מ"ג ביום (3 כדורים) שאלתי 3 רופאים אחות אחת את הרופא המטפל שהביא לי את התרופה, בקו החם של כללית הכול לא נתקלתי פעם אחת בטענה נגד ספורט בזמן ראקוטן (אנאירובי+אירובי) פוגע בכבד? מקרים נדירים מאוד
ואם כן בבדיקת דם שאתה עושה כול חודש ישר יוצרים איתך קשר אומרים לך להפסיק מיד לקחת את התרופה או שמורידים את המינון שלה... תרופה מעולה..
התופעות לוואי שיש לי זה שפתיים יבשות ופנים יבשות.....

יiסי
06-02-07, 13:37
pcgunman , vortex - תגידו איזה סוג של קרם הגנה אתם שמים לפנים (שמתם במקרה של וורטקס :p) ? יש עניין לשים קרם הגנה oilfree(ללאשמן) או שזה לא משנה? הרופא שלי הביא לי ULTRASOL איך זה? (עד עכשיו שמתי קרם הגנה אחר acuface)

PcGunMan
06-02-07, 13:45
pcgunman , vortex - תגידו איזה סוג של קרם הגנה אתם שמים לפנים (שמתם במקרה של וורטקס :p) ? יש עניין לשים קרם הגנה oilfree(ללאשמן) או שזה לא משנה? הרופא שלי הביא לי ULTRASOL איך זה? (עד עכשיו שמתי קרם הגנה אחר acuface)
אני לא משתמש בקרם הגנה..
1) התחלתי את הטיפול בסוף הקיץ ועכשיו חורף אז אין שמש לא צריך
2) המינון שלי ממש נמוך התחלתי עם כדור אחד ליום שלושה חודשים עכשיו הרופא העלה לי ל-2 זה לא ריצני והוא גם לא אמר לי שצריך להשתמש בקרם הגנה!

אתה כנראה לוקח מינון יחסית גבוה אז אתה צריך אני לא מבין בזה אני לא רוצה סתם לזרוק לך דברים תשאל את הרופא!