PDA

צפה בגרסא המלאה : אז מה אתה אוכלים לפני השינה?

pala
13-04-09, 23:20
מסתבר שהארוחה לפני השינה היא מהחשובות ביותר, אז, איך אתם מסתדרים איתה? מה אתם אוכלים?

הכריש בקרייסלר
13-04-09, 23:32
בעיקר חלבון מגבינות שהוא נקלט בגוף יותר לאט וזה מצויין לשיינה של הלילה,אני למשל אוכל גבינה לבנה+יוגורט+ביצה אחת+שלוש פרוסות לחם מלא.

JAGA_JAGA
13-04-09, 23:34
צלעות כבש

pala
13-04-09, 23:36
צלעות כבש

הלוואי עלי

Bar's
14-04-09, 00:49
גביע קוטג', כפית שמן זית ו2 פרוסות לחם מלא

YossI822
14-04-09, 00:53
10שקדים+100גרם גבינה צהובה...

טונה
14-04-09, 01:26
גביע קוטג', 2 פרוסות לחם ושקדים.

senate
14-04-09, 01:30
עוף, אורז ואגוזים

אפיפניו
14-04-09, 01:47
30 גרם אגוזי מלך+3יוגורט

IK10
14-04-09, 03:36
טונה, 2 פרוסות לחם מלא וכפית שמן זית

Pizza
14-04-09, 05:22
עוף, אורז ואגוזים

u crazy man...

orel
14-04-09, 08:28
גביע קוטג מוקפא חלקית מעורבב עם חמאת בוטנים,אגוזים,שקדים ותפוחים

Bono
14-04-09, 08:43
מסתבר שהארוחה לפני השינה היא מהחשובות ביותר, אז, איך אתם מסתדרים איתה? מה אתם אוכלים?

למה???

Max90kg
14-04-09, 08:45
בעיקר חלבון מגבינות שהוא נקלט בגוף יותר לאט וזה מצויין לשיינה של הלילה,אני למשל אוכל גבינה לבנה+יוגורט+ביצה אחת+שלוש פרוסות לחם מלא.
זה הוכח כמיתוס... אין חשיבות למהירות ספיגת החלבון. לדעתי האישית, אין צורך לאכול כלום לפני השינה אלה אם אתה בודיבילדרי מקצועי מאוד או שאתה פשוט צריך להשלים ערכים שלא הצלחת להשלים ביום.

hanna666
14-04-09, 08:55
קוטג או גבינה לבנה

king l8
14-04-09, 10:10
יוגורט + קוטג' + 2-4 פרוסות לחם

the animal
14-04-09, 10:12
כלום. חיטוב :):):):):):)!!!:sad:

זאת לא ארוחה חשובה אם השלמת את הערכים היומיים שלך בשאר הארוחות

Eyeseen
14-04-09, 10:24
גביע קוטג' \ שני יוגורטים

100 ג' שיבולת שועל \ קורנפלס

אגוזי פקאן \ אבוקדו

pala
14-04-09, 10:59
זה הוכח כמיתוס... אין חשיבות למהירות ספיגת החלבון. לדעתי האישית, אין צורך לאכול כלום לפני השינה אלה אם אתה בודיבילדרי מקצועי מאוד או שאתה פשוט צריך להשלים ערכים שלא הצלחת להשלים ביום.

יש חשיבות בגלל כשאתה הולך לישון אתה לא אוכל לפחות 8שעות, אתה צריך ספיגה איטית של חלבונים כדי שהגוף לא יפרק את השריר באמצע השינה ישתמש באנרגיה של השריר

אותו דבר לbono

ThE HummeR
14-04-09, 11:05

מה ההבדל בין בודיבילדר מקצועי לבין בודיבילדר מקצועי מאוד ? :confused::confused::confused:

the animal
14-04-09, 11:10
יש חשיבות בגלל כשאתה הולך לישון אתה לא אוכל לפחות 8שעות, אתה צריך ספיגה איטית של חלבונים כדי שהגוף לא יפרק את השריר באמצע השינה ישתמש באנרגיה של השריר

אותו דבר לbono

מיתוס...

pala
14-04-09, 11:18
מיתוס...

אז תמחקו את מה שכתוב בכתבה באתר
אני שם דגש על אכילה לפני שינה לא על החשיבות של מהירות ספיגת החלבון

EPIC
14-04-09, 11:26
אז תמחקו את מה שכתוב בכתבה באתר
אני שם דגש על אכילה לפני שינה לא על החשיבות של מהירות ספיגת החלבון

הוא לא חלק מצוות האתר.

אנחנו אישית לא נמחוק את זה מכיון שאנחנו מאמינים שזה נכון, מי שחושב שזה מיתוס שלא יאכל

ושיהיה בריא.

Elad12
14-04-09, 11:40
לפעמים שותה חלב או משהו,אבל עם זה נכנס לי בתפריט אני אוכל קוט'ג,גבינה לפני שינה עם איזה ירק.

נעל
14-04-09, 13:00
זה לא שהשריר יתפרק בשינה אם לא תאכל או פשוט לא ייבנה הכי טוב שהוא יכול אם יש לו אספקה ישירה..
לפי מה שהבנתי שריר מתפרק רק אחרי צום ארוך של כ 36 שעות, קודם שומן.

הכי טוב לפני שינה איזה 400גרם אנטריקוט ו300גרם תפוח אדמה, להתעלף אחרי זה.

Glycolysis
14-04-09, 13:21
הוא לא חלק מצוות האתר.

אנחנו אישית לא נמחוק את זה מכיון שאנחנו מאמינים שזה נכון, מי שחושב שזה מיתוס שלא יאכל

ושיהיה בריא.

על מה אתה מתבסס על אמונה בלבד? אם כל התחום היה מתבסס על אמונות מצבנו לא היה נראה טוב היום, במקום לתת איזשהיא הוכחה אנחנו צריכים להאמין כיxxx רשם? איזה מין מקצוענות זו? הכסף עלה לראש..

הכריש בקרייסלר
14-04-09, 13:47

זה לא מיתוס זה מאוד חשוב ואני בלי הארוחה הזאת לא הולך לישון,מתאמן לא צריך להשלים ערכים הוא אוכל כל ארוחה בגלל מטרה שאותה הוא רוצה להשיג,אני למשל אוכל כל ארוחה עם סיבה
ארוחת בוקר-כדי להזרים מהר חלבון לגוף אחרי 8 שעות שהוא שורף את מה שיש
ארוחת ביניים-ארוחה שלי אישית חשובה במיוחד אם המטרה לגדול אז חשוב להביא לגוף עוד אנרגיה על מנת שלא יקח אותה מהגוף או מהשרירים
ארוחת צהריים-ארוחה מרכזית וחשובה שמביאה כוח להמשך היום ואם אתה במסה אז בכלל חשוב שלא תפספס אותה
ארוחה שעה לפני האימון-כדי שבאימון תהיה לך אנרגיה ולא תרגיש רעב וגם כדי שיהיה לך חלבון בגוף בזמן האימון
ארוחה אחרי האימון-חשוב לתת לגוף חלבון אחרי האימון כדי שיעזור לשמור על השריר ולהמשיך לבנות אותו
ארוחה לפני השינה-כמו שכבר אמרתי כדי לתת לגוף חלבון שיספג לאט וישמור על השריר במהלך השינה והעדיפות שלי זה חלבון גבינה

אתה יכול לראות שאני אוכל כל ארוחה בגלל מטרה(וגם בגלל שאני רעב)ולכל ארוחה יש משמעות גדולה לאיך תראה היום או מחר או מחרתיים וכך הלאה.

Glycolysis
14-04-09, 13:54
זה לא מיתוס זה מאוד חשוב ואני בלי הארוחה הזאת לא הולך לישון,מתאמן לא צריך להשלים ערכים הוא אוכל כל ארוחה בגלל מטרה שאותה הוא רוצה להשיג,אני למשל אוכל כל ארוחה עם סיבה
ארוחת ביניים-ארוחה שלי אישית חשובה במיוחד אם המטרה לגדול אז חשוב להביא לגוף עוד אנרגיה על מנת שלא יקח אותה מהגוף או מהשרירים
ארוחת צהריים-ארוחה מרכזית וחשובה שמביאה כוח להמשך היום ואם אתה במסה אז בכלל חשוב שלא תפספס אותה
ארוחה שעה לפני האימון-כדי שבאימון תהיה לך אנרגיה ולא תרגיש רעב וגם כדי שיהיה לך חלבון בגוף בזמן האימון
ארוחה אחרי האימון-חשוב לתת לגוף חלבון אחרי האימון כדי שיעזור לשמור על השריר ולהמשיך לבנות אותו
ארוחה לפני השינה-כמו שכבר אמרתי כדי לתת לגוף חלבון שיספג לאט וישמור על השריר במהלך השינה והעדיפות שלי זה חלבון גבינה

אתה יכול לראות שאני אוכל כל ארוחה בגלל מטרה(וגם בגלל שאני רעב)ולכל ארוחה יש משמעות גדולה לאיך תראה היום או מחר או מחרתיים וכך הלאה.

גבר עברו כבר שעתיים ו21 דקות ו49 שניות עוד 5 דקות ו32 שניות צריך לאכול כדי שהגוף שלך לא ישרוף את עצמו בל"ג בעומר מהר מהר :d

Bar's
14-04-09, 14:11

דיי כבר אתה והמיתוסים שלך...
תביא לי מחקר או משהו שמראה שחלבון מגבינה וכו' נספג במהירות של כל חלבון אחר..
ולכל חלבון יש מהירות ספיגה שונה...
שיבוא כבר המושיע וינפץ לך את המיתוסים על המיתוסים

Az!
14-04-09, 14:26
מישהו יכול להסביר לי כמה קוטג' יש לו בבית?
כי לפי מה שאני רואה בפורום הזה יש לא מעט אנשים שאוכלים 14 קופסאות בשבוע..

אני לא מסוגל לומר לאמא שלי לקנות יותר מ2 קופסאות בשבוע.. זה קצת חזירות לטעמי..

Holy_Templar
14-04-09, 14:29

לא אוכל קוטג' ...

טונה , ביצים , בשר , דנונה , גיינר

senate
אין משמעות למהירות הספיגה אז מה זה משנה לכם אם זה מגבינה או ביצי שור

GT707
סקופ קזאין חמישה שקדים ולמיטה

EPIC
14-04-09, 14:31
על מה אתה מתבסס על אמונה בלבד? אם כל התחום היה מתבסס על אמונות מצבנו לא היה נראה טוב היום, במקום לתת איזשהיא הוכחה אנחנו צריכים להאמין כיxxx רשם? איזה מין מקצוענות זו? הכסף עלה לראש..

יום אחד תגדל מר גליקוליזה ותבין שאמונה זה דבר חשוב מאוד.

:)

בנתיים אתה מוזמן לא לאכול גם 10 שעות לפני השינה אם בא לך, לי זה בטח לא משנה.

אין לזה שום קשר לכסף אגב, למרות שאני לא מתלונן שהצלחתי לרכוש 911 טורבו מרווחי כמנהל פורום.

hanna666
14-04-09, 14:31
יום אחד תגדל מר גליקוליזה ותבין שאמונה זה דבר חשוב מאוד.

:)

בנתיים אתה מוזמן לא לאכול גם 10 שעות לפני השינה אם בא לך, לי זה בטח לא משנה.

+1...

הכריש בקרייסלר
14-04-09, 14:42
גבר עברו כבר שעתיים ו21 דקות ו49 שניות עוד 5 דקות ו32 שניות צריך לאכול כדי שהגוף שלך לא ישרוף את עצמו בל"ג בעומר מהר מהר :d

וואי אני על הריצפה פה אני לא יכול יותר יש לך אולי עוד בדיחות כאלה לא מצחיקות?
כמו שכבר אמרו לך פה מצדי אל תאכל כלום כל היום תקום בבוקר תשלים את "הערכים" שלך ותשאר בצום עד הבוקר הבא טוב אח שלנו הלא מצחיק?

ben430
14-04-09, 14:42
100 גרם ש"ש טחונה עם סקופ אבקת חלבון וחלב ..

pala
14-04-09, 14:43

כז אחי אני גם באותו מצב...אני מנסה לסחוט קצת קוטג' מאמא כל פעם...למרות שאני וגם אח שלי טוחנים קוטג' וביצים
מסכנה :)

tal_s
14-04-09, 15:27
כז אחי אני גם באותו מצב...אני מנסה לסחוט קצת קוטג' מאמא כל פעם...למרות שאני וגם אח שלי טוחנים קוטג' וביצים
מסכנה :)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני על הרצפה

hanna666
14-04-09, 15:30

אני אוכל כל יום 3 קוטג :d

Max90kg
14-04-09, 15:31

דיי כבר אתה והמיתוסים שלך...
תביא לי מחקר או משהו שמראה שחלבון מגבינה וכו' נספג במהירות של כל חלבון אחר..
ולכל חלבון יש מהירות ספיגה שונה...
שיבוא כבר המושיע וינפץ לך את המיתוסים על המיתוסים

לי אישית מספיק שthe animal אמר שזה מיתוס בשביל להאמין בזה. אם אתה צריך עוד הוכחות תבקש ממנו ומאנשים אחרים. אני אישית לא התעמקתי בזה כ"כ ואני לא תקוע במחשבה של "להיות כל היום אנאבולי יעשה אותי יותר גדול".

shimi123
14-04-09, 15:44
3 יוגורטים 0 אחוז של דנונה ושקדים

שושו השועל
14-04-09, 16:55

אותו דבר לbono
הייתי בטוח שזה חצי גביע... :(

HITMAN
14-04-09, 17:01
Casein protein

Bar's
14-04-09, 17:17
לי אישית מספיק שthe animal אמר שזה מיתוס בשביל להאמין בזה. אם אתה צריך עוד הוכחות תבקש ממנו ומאנשים אחרים. אני אישית לא התעמקתי בזה כ"כ ואני לא תקוע במחשבה של "להיות כל היום אנאבולי יעשה אותי יותר גדול".

בינתיים the animal לא המציא את פיתוח הגוף.. למרות שיש לו ידע רב ואני מכבד אותו, אבל שוב, אולי יבוא מישהו שבאמת יודע.. :sbb4:

MagneZium
14-04-09, 20:17
חביתה מ6 לבן ביצים+3 צהוב
חצי גביע קוטג
לחם

dmie
15-04-09, 11:10
10 שקדים, חצי קוספת קוטג' 3% ולישון :]

HardCor3
15-04-09, 12:15
קוטג' + חמאת בוטנים וכמה אגוזי מלך.

the animal
15-04-09, 12:18
בינתיים the animal לא המציא את פיתוח הגוף.. למרות שיש לו ידע רב ואני מכבד אותו, אבל שוב, אולי יבוא מישהו שבאמת יודע.. :sbb4:

חח תאכלס, הפכתם אותי ללייל מקדונלד...

HardCor3
15-04-09, 12:21

נסחפת בטירוף.

WEST $ SIDE
15-04-09, 12:22
זה אמת די פשוטה הגוף לא יפרק שריר לאחר 7-8 שעות שינה , אני אחרי שינה עושה גם אירובי בעצימות בינוית על קיבה ריקה עד שהגליקוגן מדולל וזה עדיין לא פוגע בשריר .

Avi
15-04-09, 12:32
חזה עוף + סלט ירקות

HardCor3
15-04-09, 13:46
זה אמת די פשוטה הגוף לא יפרק שריר לאחר 7-8 שעות שינה , אני אחרי שינה עושה גם אירובי בעצימות בינוית על קיבה ריקה עד שהגליקוגן מדולל וזה עדיין לא פוגע בשריר .

גם זה די מיתוס... כדי לרוקן גליקוגן צריך מספר ימים עם אימוני דילול ועם צריכת מצומצמת של פחמימות.

הכריש בקרייסלר
15-04-09, 15:22
[quote]

נסחפת בטירוף.

ככה אני חושב,ואם אתה כבר אומר ש"נסחפתי בטירוף" אתה יכול להסביר לי אולי במה נסחפתי?

crock
15-04-09, 17:38
חצי קופסת תירס, 3 יוגורטים וכוס חלב

HardCor3
15-04-09, 19:10
[quote=הכריש בקרייסלר;808232]

ככה אני חושב,ואם אתה כבר אומר ש"נסחפתי בטירוף" אתה יכול להסביר לי אולי במה נסחפתי?

ארוחת בוקר-כדי להזרים מהר חלבון לגוף אחרי 8 שעות שהוא שורף את מה שיש - כדי לפרק שריר צריך להיות מעל 20 שעות בצום, אז את מה הוא שורף זה לא מובן

ארוחת ביניים-ארוחה שלי אישית חשובה במיוחד אם המטרה לגדול אז חשוב להביא לגוף עוד אנרגיה על מנת שלא יקח אותה מהגוף או מהשרירים - לא חובה לאכול ארוחת ביניים. שוב, הגוף לא יפרק שריר ולא יקח אנרגיה מהגוף, כאמור אכלת לפניכן החומצות אמינו עדיין זורמות בדם ומספקות לגוף אנרגיה, כנ"ל לגבי גלוקוז

ארוחת צהריים-ארוחה מרכזית וחשובה שמביאה כוח להמשך היום ואם אתה במסה אז בכלל חשוב שלא תפספס אותה - מה יקרה אם תפספס אותה?

ארוחה שעה לפני האימון-כדי שבאימון תהיה לך אנרגיה ולא תרגיש רעב וגם כדי שיהיה לך חלבון בגוף בזמן האימון - אם אכלת ארוחת צהריים טובה אין צורך לאכול שעה לפני האימון, החלבון שאכלת בארוחת צהריים עדיין זורם בגוף כחומצות אמינו וגם אם תאכל 6 שעות לפני אימון ארוחה טובה תהיי לך אנרגיה לאימון

ארוחה אחרי האימון-חשוב לתת לגוף חלבון אחרי האימון כדי שיעזור לשמור על השריר ולהמשיך לבנות אותו - אחרי אימון מה שחשוב זה פחמימה ולא חלבון , לאחר אימון אתה יכול לאכול 5 תמרים או 500 מל חלב ואין צורך בחלבון סתם שתידע.

ארוחה לפני השינה-כמו שכבר אמרתי כדי לתת לגוף חלבון שיספג לאט וישמור על השריר במהלך השינה והעדיפות שלי זה חלבון גבינה - אתה כאמור מתכוון לחלבון 'קזאין' שידוע כחלבון שמתפרק לאט, אך האמת זה לא קריטי גם מאותה סיבה שהגוף לא מפרק שריר כ"כ מהר בטח לא בפרק זמן של 6-7 שעות. בנוסף לכך , לא משנה איזה סוג חלבון תאכל אם תוסיף לזה שומן (שמן זית , חמאת בוטנים וכ'ו) זה יאט את הספיגה שלו.

הבנת איפה נסחפת עכשיו..

הכריש בקרייסלר
15-04-09, 20:20
[quote=Hardcor3;808333]

ארוחת בוקר-כדי להזרים מהר חלבון לגוף אחרי 8 שעות שהוא שורף את מה שיש - כדי לפרק שריר צריך להיות מעל 20 שעות בצום, אז את מה הוא שורף זה לא מובן

ארוחת ביניים-ארוחה שלי אישית חשובה במיוחד אם המטרה לגדול אז חשוב להביא לגוף עוד אנרגיה על מנת שלא יקח אותה מהגוף או מהשרירים - לא חובה לאכול ארוחת ביניים. שוב, הגוף לא יפרק שריר ולא יקח אנרגיה מהגוף, כאמור אכלת לפניכן החומצות אמינו עדיין זורמות בדם ומספקות לגוף אנרגיה, כנ"ל לגבי גלוקוז

ארוחת צהריים-ארוחה מרכזית וחשובה שמביאה כוח להמשך היום ואם אתה במסה אז בכלל חשוב שלא תפספס אותה - מה יקרה אם תפספס אותה?

ארוחה שעה לפני האימון-כדי שבאימון תהיה לך אנרגיה ולא תרגיש רעב וגם כדי שיהיה לך חלבון בגוף בזמן האימון - אם אכלת ארוחת צהריים טובה אין צורך לאכול שעה לפני האימון, החלבון שאכלת בארוחת צהריים עדיין זורם בגוף כחומצות אמינו וגם אם תאכל 6 שעות לפני אימון ארוחה טובה תהיי לך אנרגיה לאימון

ארוחה אחרי האימון-חשוב לתת לגוף חלבון אחרי האימון כדי שיעזור לשמור על השריר ולהמשיך לבנות אותו - אחרי אימון מה שחשוב זה פחמימה ולא חלבון , לאחר אימון אתה יכול לאכול 5 תמרים או 500 מל חלב ואין צורך בחלבון סתם שתידע.

ארוחה לפני השינה-כמו שכבר אמרתי כדי לתת לגוף חלבון שיספג לאט וישמור על השריר במהלך השינה והעדיפות שלי זה חלבון גבינה - אתה כאמור מתכוון לחלבון 'קזאין' שידוע כחלבון שמתפרק לאט, אך האמת זה לא קריטי גם מאותה סיבה שהגוף לא מפרק שריר כ"כ מהר בטח לא בפרק זמן של 6-7 שעות. בנוסף לכך , לא משנה איזה סוג חלבון תאכל אם תוסיף לזה שומן (שמן זית , חמאת בוטנים וכ'ו) זה יאט את הספיגה שלו.

הבנת איפה נסחפת עכשיו..

ארוחת בוקר-צריך יותר מעשרים שעות בשביל שהשריר יפגע משמעותית אבל אני לא מדבר פה על פגיעה בשריר אלה יותר על הבניה הגוף צריך חלבון מהר כדי להמשיך בתהליך ההתאוששות והבניה

ארוחת ביניים-לא חובה כמו שאתה אומר למי שמאמין בשיטת ה"פחות ארוחות" ומשלים את הערכים במספר ארוחות קטן יותר אבל עם יותר ערכים,אני אישית לא מאמין בדרך הזו

ארוחת צהריים-לא יקרה אם תפספס אותה פה ושם או שתחליף אותה בארוחה אחרת ותאכל אותה בערב אבל היא ארוחה מאוד חשובה במיוחד שזאת הארוחה המרכזית שלי שיש בה הכי הרבה אוכל

ארוחה לפני האימון-אני מתאמן בערב קצת יותר מארבע שעות אחרי ארוחת הצהריים אז אתה רוצה להגיד לי שזה יספיק לי לאימון ובמיוחד עד שאני יבוא הביתה יעברו כבר 6 שעות בלי אוכל,יש מתאמנים שלא אוכלים לפני האימון ואומרים לי "אני רעב מת לאכול אין לי כוח" ואז אני מסביר להם מה הפיתרון

אחרי אימון-חלבון חובה!!!
פחמימות לא חובה אכלתי לפני האימון וגם אוכלים תמרים וסוכר ענבים ותפוח וכאלה רק בשביל שהאינסולין יעלה והחלבון יספג כמה שיותר מהר ושוב זה חשוב לתת חלבון מהר כדי שיוכל להתאושש כמה שיותר מהר מהאימון ויוכל להמשיך לבנות את השריר

לפני השינה-כן אני מתכוון לחלבון קזאין ואני מעדיף אותו אחרים שיאכלו מה שהם רוצים אבל שוב זאת ארוחה מאוד חשובה

לא הבנתי איפה נסחפתי,דעתך פשוט שונה משלי ואני מנחש שעוד לא עשית מסה רצינית אחת כדי להבין עד כמה כל הארוחות האלה חשובות.

eden.B.
15-04-09, 21:55

די די תפסיק לדבר שטויות ארוחה לפני שינה היא חשובה מאוד

eden.B.
15-04-09, 22:03

תפסיק אתה עם המיתוסים והשטוות שלך הארוחה לפני שנה היא אחת הארוחות החשובות ביותר משום שאתה צריך לספר לגוף כמות מתאימה של חומרים (בעיקר חלבון) שתספיק לו ללילה=צום של עד 8 שעות.
הגוף צריך את החלבון הזה בשביל להיבנות משום שהוא נבנה כשאתה מתאושש וזמן ההתאוששות הטוב ביותר הוא בזמן שאתה יושן.
החלבון הכי עדיף לדעתי לפני שינה הוא חלבון הקזאין בתוספת חלב משום שהוא מתפרק לאט ולא כמו חלבון מ הגבינה.
אישית אני לוקח חלבון מי גבינה בתוספת דגנים של פייבר וואי להשלים את הוימינים והמינרלים שחסרים ובתוספת חלב שגם מתפרק לאט.

Bono
15-04-09, 22:08
תפסיק אתה עם המיתוסים והשטוות שלך הארוחה לפני שנה היא אחת הארוחות החשובות ביותר משום שאתה צריך לספר לגוף כמות מתאימה של חומרים (בעיקר חלבון) שתספיק לו ללילה=צום של עד 8 שעות.
הגוף צריך את החלבון הזה בשביל להיבנות משום שהוא נבנה כשאתה מתאושש וזמן ההתאוששות הטוב ביותר הוא בזמן שאתה יושן.
החלבון הכי עדיף לדעתי לפני שינה הוא חלבון הקזאין בתוספת חלב משום שהוא מתפרק לאט ולא כמו חלבון מ הגבינה.
אישית אני לוקח חלבון מי גבינה בתוספת דגנים של פייבר וואי להשלים את הוימינים והמינרלים שחסרים ובתוספת חלב שגם מתפרק לאט.

bullshit

HardCor3
15-04-09, 23:24
[quote=hardcor3;808502]

ארוחת בוקר-צריך יותר מעשרים שעות בשביל שהשריר יפגע משמעותית אבל אני לא מדבר פה על פגיעה בשריר אלה יותר על הבניה הגוף צריך חלבון מהר כדי להמשיך בתהליך ההתאוששות והבניה

ארוחת ביניים-לא חובה כמו שאתה אומר למי שמאמין בשיטת ה"פחות ארוחות" ומשלים את הערכים במספר ארוחות קטן יותר אבל עם יותר ערכים,אני אישית לא מאמין בדרך הזו

ארוחת צהריים-לא יקרה אם תפספס אותה פה ושם או שתחליף אותה בארוחה אחרת ותאכל אותה בערב אבל היא ארוחה מאוד חשובה במיוחד שזאת הארוחה המרכזית שלי שיש בה הכי הרבה אוכל

ארוחה לפני האימון-אני מתאמן בערב קצת יותר מארבע שעות אחרי ארוחת הצהריים אז אתה רוצה להגיד לי שזה יספיק לי לאימון ובמיוחד עד שאני יבוא הביתה יעברו כבר 6 שעות בלי אוכל,יש מתאמנים שלא אוכלים לפני האימון ואומרים לי "אני רעב מת לאכול אין לי כוח" ואז אני מסביר להם מה הפיתרון

אחרי אימון-חלבון חובה!!!
פחמימות לא חובה אכלתי לפני האימון וגם אוכלים תמרים וסוכר ענבים ותפוח וכאלה רק בשביל שהאינסולין יעלה והחלבון יספג כמה שיותר מהר ושוב זה חשוב לתת חלבון מהר כדי שיוכל להתאושש כמה שיותר מהר מהאימון ויוכל להמשיך לבנות את השריר

לפני השינה-כן אני מתכוון לחלבון קזאין ואני מעדיף אותו אחרים שיאכלו מה שהם רוצים אבל שוב זאת ארוחה מאוד חשובה

לא הבנתי איפה נסחפתי,דעתך פשוט שונה משלי ואני מנחש שעוד לא עשית מסה רצינית אחת כדי להבין עד כמה כל הארוחות האלה חשובות.

ממליץ לך בחום לקרוא מחקרים.

pala
16-04-09, 00:17
ס"הכ כולכם יצאתם לגמרי מהנושא, זה כמו לפתוח נושא על איזה חג אתה הכי אוהב והכול הופך לאיזה דת להאמין ולאיזה לא.

Scylla
16-04-09, 04:33
אני עובד לילות וככה או ככה הולך לישון בבוקר בעצם (סביב 7) אז הארוחה (או ארוחות) לילה הם מרכזיות אצלי.
בדר"כ חביתה עם / בלי נקניק, פיתה / לחם עם גבנ"צ 9%.
ושייק עם חלב עם/בלי יוגורט, סקופ חלבון ולעיתים תוספות כמו תותים או אגוזים או דבש וכו'.

ואני בדיוק בשעה שאני צריך את הארוחה הזאת אז זזתי לבשל!