PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בעד רחב גבי או לא?...

elnorv
14-04-09, 12:48
לא יודע מה איתכם?...
אני שונא את רחב גבי!!! פשוט שונא.. בטח זה נוגד את מחשבה של אחרים פה..
זה מכוער בעיני.. =\
אני מעדיך רחב גבי בקטנה וגב חזק..

מה אתם חושבים? למה אהבתם את זה?

Eyeseen
14-04-09, 12:49
V taper ftw

JAGA_JAGA
14-04-09, 12:51
Lat:):):)imus Dorsi FTW

hanna666
14-04-09, 13:18
מה זהההההה מי שונא רחב גבייייי

Eyeseen
14-04-09, 13:21
מה זהההההה מי שונא רחב גבייייי

elnorv

elnorv
14-04-09, 13:21
אני דווקא אוהב
אבל הגב שלי גדל מהר ואז לא נוח ללכת

מחשבה שלי גם..

Eyeseen
14-04-09, 13:27
כל אחד פה נהיה מרקוס רול אה .?

JAGA_JAGA
14-04-09, 13:57
לא קשור למרקוס אבל גם עם גב 130+ סמ קשה ללכת רגיל בלי שהידיים יתרחקו מהגוף
כשתגדל תבין

מה רע בללכת כאילו יש ארגזי בירה מתחת לבית שחי??:sbb4:

JAGA_JAGA
14-04-09, 14:29
זה כיף בהתחלה
אחרי כמה שנים ימאס לך

זה סיבה להזניח תגב???:(

elnorv
14-04-09, 15:04
לא אבל אפשר לא להזיח גם בלי רחב גבי גדול..
אפליו גופיות זה מוכער ללבוש אם זה.. =\ (יאני גופיחות צמודות..)

טונה
14-04-09, 15:06
איזה שטויות:/ , אני מאוד אוהב את זה.

arbel2
14-04-09, 15:06
Wide lats Fuck the world ...

BiG_BuG
14-04-09, 15:09
זה כיף בהתחלה
אחרי כמה שנים ימאס לך

שלום מרקוס,
זוכר אותי? אני זה שדיברת איתו במסנג'ר והפניתי אותך לפורום
תודה רבה שנרשמת!
מקווים שתתרום מהידע ומהנסיון שלך לפורום..

Eyeseen
14-04-09, 15:14
lol:bye1:

WEST $ SIDE
14-04-09, 16:40
גב זה השריר שאני הכי אוהב , מי שלא אוהב גב ולא משנה בין אם זה עובי או רוחב צריך לירות בצעמו .
ולכל מחפשי בנות פה , גב זה השריר השני אחרי בטן שבנות אוהבות , סטטיסטיקה.

bored2death
14-04-09, 16:52
לא יודע לגבי הבנות
אבל הגב זה השריר הכייי אהוב עלי
בין אם זה במראה או באימונים זה פשוט שריר נהדר!!

Itay
14-04-09, 16:59
גב זה השריר שאני הכי אוהב , מי שלא אוהב גב ולא משנה בין אם זה עובי או רוחב צריך לירות בצעמו .
ולכל מחפשי בנות פה , גב זה השריר השני אחרי בטן שבנות אוהבות , סטטיסטיקה.

שטויות, אם תשאל איזה אחת איזה שריר היא הכי רוצה שיהיה לחבר שלה אחרי ריבועים היא תגיד חזה או ידיים, ממתי בנות שמות לב לגב?

Pro_XXL_Universe
14-04-09, 17:07
שוב פעם בנות ושרירים?!?!?!די כבר די!!!!
כל אלו שמתאמנים בישביל בנות תבינו שאתם אפסים ולוזרים ותהיו בתולים כל החיים שלכם :whistle:

גב רחב זה בן :):):):)!
ואני אונס את הגב שלי באימוני גב בישביל שיהיה כמה שיותר רחב ומאסיבי ועבה!
ולא להראות כמו עמוד חשמל,שחיפי ודוחה.

WEST $ SIDE
14-04-09, 17:09
כנראה אתה שוהה יותר מדי בחברת אותן הבנת כל הזמן , כשאני שואל בנות איזה שריר הן הכי מעדיפות הן אומרות שהן לא מחבבות גברים רזים וצנומים אלא מישו שיש לו גב וכתפיים רחבות , דווקא חזה בנות לא הכי אוהבות .

Bar's
14-04-09, 18:29
למי אכפת בכלל מה הבנות חושבות?!
שימצצו ויסתמו ת'פה יאללה חפרתם עם זה...
וכמה שיותר רחב ככה יותר טוב :):):):)

WEST $ SIDE
14-04-09, 18:32
לא מספיק שאתה שוביניסט אתה גם צבוע? בטח שאכפת לך מה בנות יחשבו , לכולם אכפת , מי שיגיד לא משקר , מה שווה כל ההשקעה שלך אם רק אתה מסתכל על הגוף שלך? כל הקטע הוא להציג את מה שהשגת .

לוזון
14-04-09, 18:36
אחד הדברים על מה אתה מדבר..

elnorv
14-04-09, 18:42
אצל בנות זה בטן ואז כתפיים..\ ידים...
בחיים לא שמעתי על גב =\

נעל
14-04-09, 18:49
יש בנות שאוהבות גב, כנפיים יענו שכמות אנערף ואפשר להבין את זה, הולך יפה שרואים תשכמות מקדימה.
יענו גולש מהצדדים מאחורי החזה.. פצצה.

Eyeseen
14-04-09, 20:45
יש בנות שאוהבות זין גדול.

Pizza
14-04-09, 21:33
the favorite muscle in the human body that the girls like this the dick !after that this the abs and than the hand or big shoulder

SaharKazes
14-04-09, 21:52
הלאטיסימוס דורסי זה אחד השרירים שאני הכי אוהב בגוף..

Soprano
15-04-09, 01:52
תשמע אחי אין לך מושג מה אתה מדבר, זה פשוט דבר שגורם ללב שלך להתמלאות גאווה ברגע שאתה מבחין בבליטה הזאת של הגב בין היד לחזה במראה..
זה שווה הכל, זה מראה שההשקעה, משתלמת!
אני לא מסוגל לדמיין בנאדם שאני יכול להחשיב כמישהו שרירי שיש לו חזה מנופח ידיים מאסיביות כתפיים עבות ועגולות ריבועים וכו', ללא עובי של הגב, פשוט בלתי אפשרי..
וכל אלה שאומרים שהם לא מתאמנים בשביל הבנות, יכול להיות, אבל אל תזיינו את השכל שהדעה שלהן לא חשובה לכם! לפחות במקצת..

amir717
15-04-09, 01:59
http://failblog.files.wordpress.com/2008/01/fail_party.jpg

מי הטמבל ששונא רחב גבי.

THE ONE

תיסתכל על זה טוב טוב

נ.ב הכול בצחוק כפרה

jfolk
15-04-09, 02:02

מי הטמבל ששונא רחב גבי

the one

תיסתכל על זה טוב טוב

נ.ב הכול בצחוק כפרה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה רע אתה

ZorgoBH
15-04-09, 02:34

מי הטמבל ששונא רחב גבי.

The one

תיסתכל על זה טוב טוב

נ.ב הכול בצחוק כפרה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חזק ביותר

hypertrophy
15-04-09, 03:29
השריר הכי אהוב על המין הנשי הוא החד ראשי

חולה חולה חולה חולה חולה מת מת מת מת מת על גב!!!גם על האימונים וגם על המראה שלו ולא אכפת לי משפשפות בבית שחי!!!!

Pizza
15-04-09, 07:32

מי הטמבל ששונא רחב גבי.

THE ONE

תיסתכל על זה טוב טוב

נ.ב הכול בצחוק כפרה

omg theone is over there drinking and saying to himself why the fuck that shhif is with them and not me!

bored2death
15-04-09, 11:40

מי הטמבל ששונא רחב גבי.

The one

תיסתכל על זה טוב טוב

נ.ב הכול בצחוק כפרה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה חזק!!!!!!!

Pro_XXL_Universe
15-04-09, 11:46
לא מספיק שאתה שוביניסט אתה גם צבוע? בטח שאכפת לך מה בנות יחשבו , לכולם אכפת , מי שיגיד לא משקר , מה שווה כל ההשקעה שלך אם רק אתה מסתכל על הגוף שלך? כל הקטע הוא להציג את מה שהשגת .

זאת הודעה קצת עצובה האמת...כי חלק גדול מהבנות נתרעות ממראה "שרירי" או "מפותח" לא יודע למה שקראתי את ההודעה שלך עלתה לי לראש מחשבה...שמחר תבוא אליך בחורה תגיד לך להפסיק להיתאמן ולהשקיע ותעשה את זה בלי היסוס.

לסיכום?אם מדובר באהבה לספורט לא מסתכלים לצדדים פשוט משקיעים את התחת ומתקדמים כמה שיותר,באמת בשיא הכנות לחלק מהאנשים פה שהפיתוח גוף שלהם "תלויי בבנות" אני ממש מרחם עליכם ואני מקוה בישבילכם שיום יבוא ותמצאו ש_רמוטה מסריחה וזולה (כי להכיר בחורה כמו בן אדם נורמלי ולהשיג מספר אתם לא יודעים) שתוכלו לזיין אותה מבלי שהיא תסתכל על המראה שלכם כי היא :):):):):):) ואז תוכלו להתקדם סוף סוף מבלי זיוני שכל ובילבולי מוח.

sagi10
15-04-09, 11:53
אני מכיר לא מעט בנות שהדבר שהכי מרשים אותם זה גב מפוסל ורחב

ובלי קשר, זה אחד השרירים היותר מרשימים :)

WEST $ SIDE
15-04-09, 12:02
זאת הודעה קצת עצובה האמת...כי חלק גדול מהבנות נתרעות ממראה "שרירי" או "מפותח" לא יודע למה שקראתי את ההודעה שלך עלתה לי לראש מחשבה...שמחר תבוא אליך בחורה תגיד לך להפסיק להיתאמן ולהשקיע ותעשה את זה בלי היסוס.

לסיכום?אם מדובר באהבה לספורט לא מסתכלים לצדדים פשוט משקיעים את התחת ומתקדמים כמה שיותר,באמת בשיא הכנות לחלק מהאנשים פה שהפיתוח גוף שלהם "תלויי בבנות" אני ממש מרחם עליכם ואני מקוה בישבילכם שיום יבוא ותמצאו ש_רמוטה מסריחה וזולה (כי להכיר בחורה כמו בן אדם נורמלי ולהשיג מספר אתם לא יודעים) שתוכלו לזיין אותה מבלי שהיא תסתכל על המראה שלכם כי היא :):):):):):) ואז תוכלו להתקדם סוף סוף מבלי זיוני שכל ובילבולי מוח.

אתה מפספס את הנק' , הנק' היא שאתה רוצה להתגאות במה שהשגת בזיעה באימונים קשים במכון , בהרבה השקעה , אם היית עושה את זה רק למענך לא היית עושה זאת , לכל באדיבילדר לא משנה באיזה רמה הוא אכפת מה אנשים אחרים חושבים על הגוף שלו במידה וזה דברים טובים במיוחד אם זה נשים , אני לא אמרתי להתאמן בשביל להרשים בחורות זה לא המטרה וזה לא מש שיתן מוטיבציה .

Pro_XXL_Universe
15-04-09, 12:04
אני מנסה להכנס לתוך הראש של הבנות שאוהבות שחיפים (שבחיים שלי נתקלתי במיעוט מבוטל של הסוג הזה של הבנות) ואומר לעצמי..."כאילו מה עכשיו את הולכת אם גבר ששוקל כמוך..שיש לו קוביות קטנות שהידיים שלו דקות...ובא מישהו אחר ובטעות ניתקל בו והוא ניפל על הריצפה..ולא איזה מפתח גוף סתם מישהו גדול יותר..לא תרגישי מושפלת ועלובה יא בת :):):):)?שחבר שלך יותר חלש מימך?ועוד שריר רחב גבי ניראה לי שריר שהכי הרבה נותן לבן אדם בטחון עצמי..בשיא הכנות אז קחי את השחיף המסומם שלך ותלכי לקיבינימט יא חתיכת כלבה ארורה חחחחחחחחחח חבר אנורקס איזו חולשה זאת בטח"

לסיכום?רוב הבנות אוהבות בן אדם שבנוי היטב לא מחייב מפתח גוף אבל שיתאמן שישמור על גיזרה ובנוי היטב,לא שחיף אנורקס ומגעיל שמסריח מסיגריות וודקה אם כרס קטנטנה והיקף יד 30 חלשה.

Pro_XXL_Universe
15-04-09, 12:07
אתה מפספס את הנק' , הנק' היא שאתה רוצה להתגאות במה שהשגת בזיעה באימונים קשים במכון , בהרבה השקעה , אם היית עושה את זה רק למענך לא היית עושה זאת , לכל באדיבילדר לא משנה באיזה רמה הוא אכפת מה אנשים אחרים חושבים על הגוף שלו במידה וזה דברים טובים במיוחד אם זה נשים , אני לא אמרתי להתאמן בשביל להרשים בחורות זה לא המטרה וזה לא מש שיתן מוטיבציה .

לבודיבילדר ברמה לא מענין אותו מה שרמוטות זולות מאיזה מועדון עלוב חושבות עליו.
אלה רק מה הוא חושב על עצמו (שזה בד"כ שהוא אפס וזה פסיכולוגי וככה זה נותן לו מטרה להתקדם חזק יותר ורחוק יותר) וכמובן השופטים בתחרות.

בקשר למה נשים חושבות?lol אני מרחם על הבודיבילדר שיפעל לפי אינסטינקט או קו מחשבה ודיעה של נשים שלא מבינות כלום מהתחום אם אפשר לקרוא לו בודיבילדר בכלל ולא ילד אינטרנט שחי בסרט של ארנולד או של פראנק מקראפט אם כובע ותמונות בשחור לבן.

ואני מוסיף שאתה מתגאה במה שהשגתה רק בזכות עצמך,אם אתה מרוצה מעצמך זה מה שחשוב מה איכפת למפתח גוף כמו קטלר מה איזו זקנה מסריחה חושבת עליו?חחחחחח ומה הקהל באולימפיה חושב עליו?מחר אני אקח אותו ואזרוק אותו באי בודד מלא שחיפים אז מה הוא יפסיק להיתאמן כי הם יגידו לו שזה מגעיל?

WEST $ SIDE
15-04-09, 12:15
נוו גלעד אתה שוב סוטה מהנק' העיקרית , עזוב נניח אתה הולך עכשיו עם חברה שלך לטיול , פתאום עוצרים אותך כמה חבר'ה שמתעניינים בפיתוח גוף ומתרשמים ממך ומחמיאים לך , אתה תרגיש מצויין נכון? אתה ממשיך ללכת ויש חבורה של בנות(רק בשבילך , הן לא שרמוטות , לא כל הבנות שרמוטות) והן מחמיאות לך , אתה לא תרגיש נעים? למרות שזו לא הייתה המטרה שלך אולי , להרשים אנשים אתה הרגשת טוב.
גם שאתה עולה על במה אכפת לך מה הקהל חושב עלייך , בסופו של דבר כמה שופטים בני 70 יקבעו את מקומך זה נכון , אבל מי שמוחה לך כפיים ומעודד זה אנשים בקהל שכן אכפת לך מה הם חשובים איפלו אם זה לא במודע אז בתת מודע.

Pro_XXL_Universe
15-04-09, 12:21
נוו גלעד אתה שוב סוטה מהנק' העיקרית , עזוב נניח אתה הולך עכשיו עם חברה שלך לטיול , פתאום עוצרים אותך כמה חבר'ה שמתעניינים בפיתוח גוף ומתרשמים ממך ומחמיאים לך , אתה תרגיש מצויין נכון? אתה ממשיך ללכת ויש חבורה של בנות(רק בשבילך , הן לא שרמוטות , לא כל הבנות שרמוטות) והן מחמיאות לך , אתה לא תרגיש נעים? למרות שזו לא הייתה המטרה שלך אולי , להרשים אנשים אתה הרגשת טוב.
גם שאתה עולה על במה אכפת לך מה הקהל חושב עלייך , בסופו של דבר כמה שופטים בני 70 יקבעו את מקומך זה נכון , אבל מי שמוחה לך כפיים ומעודד זה אנשים בקהל שכן אכפת לך מה הם חשובים איפלו אם זה לא במודע אז בתת מודע.

בהחלט ארגיש שמח כל אחד אוהב פרגון.
אבל אני לא ארגיש עצוב אם יגידו לי משהו שלילי ובטח שלא אפעל לפי הערות של אנשים אלה רק לפי הדרך שלי.

WEST $ SIDE
15-04-09, 12:25
בטח שלא שילך להזד**ן כל מי שחושב משהו שלילי , אני דיברתי על ביקרות חיובית אחי , כשמחמיאים לי זה נחמד מאוד שיש עוד אנשים שמעריכים את ההשקעה .

Holy_Templar
15-04-09, 14:22
בטח שלא שילך להזד**ן כל מי שחושב משהו שלילי , אני דיברתי על ביקרות חיובית אחי , כשמחמיאים לי זה נחמד מאוד שיש עוד אנשים שמעריכים את ההשקעה .

נדיר שמישהו מעריך את ההשקעה ואני הבנתי למה ...
כי אנשים כמונו , שמתאמנים ואוכלים לפי תפריט ומסורים למטרה מסויימת
מהווים אנטי תיזה לאנשים הרגילים שתקועים בבינוניות של החיים .

עובדים עבודה אפורה 9-5 משחקים בפלייסטיישן , או עושים באנגים והולכים לישון ...

הם לא יפרגנו... כי אנחנו מה שהם רק רוצים להיות ..

hypertrophy
16-04-09, 01:17

'cuz we r gooooooooodddddss!!!!!!

נעל
16-04-09, 01:39
ד"א "החד ראשי" איך שקראתם לו, הוא לא שריר.
וטוב שכך אחרת אם הייתה לכם תאונה והייתם הופכים לנכים, הוא לא היה עובד. :)

hypertrophy
17-04-09, 02:36
ד"א "החד ראשי" איך שקראתם לו, הוא לא שריר.
וטוב שכך אחרת אם הייתה לכם תאונה והייתם הופכים לנכים, הוא לא היה עובד. :)

אני יודע אבל בוא לא נהרוס בדיחה נחמדה סבבה?סבבה

SaharKazes
17-04-09, 02:57

נכון מאוד....
נדיר שמישהו באמת מעריך את ההשקעה.. ממש ממש נדיר

טונה
17-04-09, 16:16
נכון מאוד....
נדיר שמישהו באמת מעריך את ההשקעה.. ממש ממש נדיר

1000+

boris19
17-04-09, 16:45
גב שריר יפה ואחד היפים בגוף, תקח בפרופורציות את הקטע הזה כי אין לך גב גדול מידי (ואני בטוח גם בלי תמונה)

ומי שאומר שלא אכפת לו מה הדעה של הבנות פשוט משקר !, לכולנו אכפת אבל לא נפסיק לעשות דברים שאנחנו אוהבים כדי לרצות מישהי אחרת בדרך שלה.

נעל
17-04-09, 17:50
אני יודע אבל בוא לא נהרוס בדיחה נחמדה סבבה?סבבה

אתה אבל לא כולם.
כמה פעמיים שמעתי שאומרים שזה שריר וזה .. טוב נו ח.

!Demon!
17-04-09, 18:09
לפי דעתי הגב הוא זה שנותן לך מראה גדול , מראה מסיבי גב רחב זה אחד הדברים:d:d

elnorv
17-04-09, 20:34
גב שריר יפה ואחד היפים בגוף, תקח בפרופורציות את הקטע הזה כי אין לך גב גדול מידי (ואני בטוח גם בלי תמונה)

ומי שאומר שלא אכפת לו מה הדעה של הבנות פשוט משקר !, לכולנו אכפת אבל לא נפסיק לעשות דברים שאנחנו אוהבים כדי לרצות מישהי אחרת בדרך שלה.

לי אין גב רחב אחי?... חחח..
זה לא אומר שאם אני לא הכי מחבב משהוא אז אין לי אותו..
האיגרוף וחדר כושר עשה את שלו ועושה עדיין.. תאמין לי..

וכבי הבנות חח אתה צודק כולם חיים פה השלייה של "אני היה רוני קליימן יעשה מליונים על הגוף שלי "
:):):):)....

זה בשביל הבנות כמה שיותר זיון =\ אפילו שאני לא צריך את זה כרגע מסתק בחברה היפה שלי!!!
פוליי אוהבב אותךך!!!!! (חחחחחחחחחחחחחחחח... )

boris19
17-04-09, 20:45

וכבי הבנות חח אתה צודק כולם חיים פה השלייה של "אני היה רוני קליימן יעשה מליונים על הגוף שלי "

זה בשביל הבנות כמה שיותר זיון =\ אפילו שאני לא צריך את זה כרגע מסתק בחברה היפה שלי!!!

הכוונה שלי לא הייתה לזלזל או משהוא, אלה להכניס אותך לפרופורציות שאין לך גב של גלעד :cool:

toxicity
18-04-09, 00:43

יפה שאתה רושם שזה בשביל הבנות כמה שיותר זיון (שפה מדהימה יש לך) ואז אתה רושם כמה אתה אוהב את חברה שלך

gilsXM
18-04-09, 03:33
לדעתי רחב גבי זה הסממן הכי בולט אחרי חזה

king_nash
22-04-09, 12:10
אני אישית אוהב את זה..אני מבין למה אתה לא ממש אוהב...

superbik3
23-04-09, 18:33
הגב זה השריר האהוב עלי אחרי הכתפיים והידיים