PDA

צפה בגרסא המלאה : סתם מישהו באימון ידיים, דווקא נראה טוב...

SiX PACK
02-02-07, 00:20
http://www.youtube.com/watch?v=D3jWI5YA3_o&mode=related&search=

הוא בערך המתרה שלי, קצת יותר קטן אפילו, לא רוצה להיות יותר מדי גדול, זה כיף ומפתה לגדול אבל אנשים שלא מתאמנים חושבים שזה מכוער, כבר עכשיו החברים שלי אומרים לי להפסיק, הם חושבים שזה יותר מדי... מה איתכם? מהיא מתרתכם בקשר לספורט? לאן אתם שואפים להגיע? עד כמה תרצו לפתח את גופכם ומתי תעצרו...?

Nimrod
02-02-07, 00:23
חברים שלך מקנא בך.
תאמין לי שטבעי מאוד קשה להגיע לרמה "מגעילה", אם בכלל אפשר.
אל תפסיק לגדול, זה יפה.
בלי קשר שאם אתה אוהב את המראה המאסיבי, גם אם בחורות יגידו לך שזה מוגזם, כשהם יראו את החזה המוצק ואת הריבועים הן ימותו.

STRONG
02-02-07, 00:26
אם תגיע לזה טבעי אתה קולמן הבא

SiX PACK
02-02-07, 00:34
חברים שלך מקנא בך.
תאמין לי שטבעי מאוד קשה להגיע לרמה "מגעילה", אם בכלל אפשר.
אל תפסיק לגדול, זה יפה.
בלי קשר שאם אתה אוהב את המראה המאסיבי, גם אם בחורות יגידו לך שזה מוגזם, כשהם יראו את החזה המוצק ואת הריבועים הן ימותו.

הלוואי שזה היה כמו שאתה אומר... מצד אחד אתה צודק, מצד שני לא...

אם תגיע לזה טבעי אתה קולמן הבא

מה הבעייה להגיע אליו? חצי שנה, שנה ואני הוא, אם הייתי רוצה... ממש לא בעייה...

Nimrod
02-02-07, 00:38

האמת שחשבתי על פתרון לכל החברה שלא רוצים להיות הרבה יותר גדולים ממה שהם.
תעבוד על אימוני כוח (1-3 חזרות לכוח מקסימלי וגם ממש קצת אימונים של 4-6, ככה תגדל פחות ולהיות יותר חזק זה תמיד כיף! ) ותשמור על חיטוב כל השנה.

יiסי
02-02-07, 00:50
יפה מאוד

Black Code
02-02-07, 01:03
אני שואף להגיע פחות או יותר לגודל של זה בווידאו...

אלה שאומרים לך שזה מגעיל אוכלים את הלב מבפנים ולא יודעים לפרגן גם לי יש כמה "חברים" כאלה. בנות רובן יעדיפו גוף חטוב על שחיף או שמן כמו שרוב הגברים מעדיפים שדיים גדולות. אבל תאכלס שאני מתאמן זה יותר בשבילי לא בשביל מה שהחברים יגידו או הבחורות (למרות שזה עוזר איתן).

סוליקו
02-02-07, 01:12
אי אפשר להגיד שכל הבנות אוהבות שחיפים אוו שמנים !!
כל דבר מחולק לחצי : חצי שאוהב וחצי שמעדיף סגנון אחר ואתה תמיד טיפול על אחד מהחצאים האלה .. אני אישית לא מסתכל מה אומרים עלי למרות שכולם גם אומרים לי שזה מספיק ..אבל תכלס מי יכפת

SuzukiR
02-02-07, 01:48
סמק ערס איזה עצבנים כוס אמא של יו טוב המזדיינים בתחת האלה שיכלו לישון בתחת של נסראלה בן שרלילה הזה

למה לא עולה :cry_1: :cry_1:

Deja Vu
02-02-07, 02:30
תשמע הנושא הזה של מה בחורות אוהבות נטחן אחו :):):):):):) בלי סיבה תאמינו לי שעם תהיו ענקיים ותאמינו שאתם נראים טוב ותהיו בעלי בטחון עצמי גבוהה ותאהבו את הגוף שלכם לא יהיה חסר בנות שיעריכו את הגוף שלכם[ואני לא מדבר על רוני קולמן ואפילו לא על מר ישראל אני מדבר על מה שרובנו פה מתאמנים רציניים]חוץ מזה לדעתי מראה חיצוני זאת לא הסיבה העיקרית שמושכת בחורות הסיבה העיקרית זה הבטחון העצמי והסיבה שבדרך כלל בנים שנראים טוב נמצאים עם בנות שנראות טוב כי לרוב אדם שנראה טוב יהיה בעל בטחון עצמי גבוהה ולכן הבחורה תרצה אותו ולו דווקא בגלל המראה ההוכחה לכך שיש הרבה עם בטחון עצמי גבוהה שלא נראים משהו אבל עדיין תופסים ולא חסר בנם שנראים טוב שלא משיגים כלום קיצר תכניסו לעם לראש שאתם שוורצנאגר:diractor:

Dr. Muscle
02-02-07, 04:01
מה עישנת שאתה חושב שאתה קרוב אליו?
אתה נראה בסדר גמור יחסית לנער, רחוק מאד, בטווח של שנים ארוכות מהבחור.

d-undertaker
02-02-07, 08:05

אני מסכים, מה גורם לך לחשוב שאם היית רוצה היית יכול להגיע לרמה כזאת טבעי בתוך שנה?

meni32
02-02-07, 10:16

לא רק שאתה לא תגיע אליו תוך שנה, אלא גם שאתה לא תגיע אליו בכלל בצורה טבעית.

Nimrod
02-02-07, 11:25
סיקס פאק אני אגיד לך משהו שאני אומר להרבה אנשים, נדירים (אחד לאלף) האנשים שיכולים להגיע בצורה טבעית למסת שריר שתחשב בפני האנשים הרגילים ל"איכס" (כשהם חטובים).
בשורה תחתונה אי אפשר להגיע לרמה מטורפת טבעי, אז תמשיך להתאמן טבעי, עוד שנה תבקע שאתה נתקע, אל תדאג.

Ori-Silver
02-02-07, 11:27
סיקס פאק אני אגיד לך משהו שאני אומר להרבה אנשים, נדירים (אחד לאלף) האנשים שיכולים להגיע בצורה טבעית למסת שריר שתחשב בפני האנשים הרגילים ל"איכס" (כשהם חטובים).
בשורה תחתונה אי אפשר להגיע לרמה מטורפת טבעי, אז תמשיך להתאמן טבעי, עוד שנה תבקע שאתה נתקע, אל תדאג.
זה לא שהם נדירים הם פשוט לא קיימים וכל אלו שאתה חושב שהם קיימים הם חרטטנים ומשחקים אותה לא לוקחים שום דבר....

Bullet
02-02-07, 11:30
האמת שחשבתי על פתרון לכל החברה שלא רוצים להיות הרבה יותר גדולים ממה שהם.
תעבוד על אימוני כוח (1-3 חזרות לכוח מקסימלי וגם ממש קצת אימונים של 4-6, ככה תגדל פחות ולהיות יותר חזק זה תמיד כיף! ) ותשמור על חיטוב כל השנה.
כן, וpowerlifterים עובדים בטווחים כאלו, והם בכללללל לא גדולים.

P-a-n-1-c
02-02-07, 11:33
יש את ניגרי ענק שהוא די גדול והוא טבעי..

פאוור
02-02-07, 11:50
זה הבעיה לדוגמא המטרה שלי זה להיות גדול וגדול מאוד...
אם תגיד שבנות לא אוהבות את זה או שזה ניראה מוזר סבבה
אני לא עושה את זה בשביל אף אחד ובמיוחד לא בשביל בנות אם הייתי עושה את זה בשביל בנות הייתי כבר מפסיק
אני עושה את זה בשביל עצמי כי אני אוהב את הספורט המדהים הזה....
וגם תמיד זה מושך אנשים לראות משהו יוצא דופן..

אליאב קרייסלר
02-02-07, 12:00
תראה אלון אפשר להגיע לרמה מגעילה (מי כמוני יודע) עם מסה לא בשמים ,
אבל עם הרבה מאוד נוזלים ואחוז שומן בינוני...

להגיע לרמה ''מגעילה'' על אחוז שומן נמוך ודי יבש מבחינת נוזלים זה כמעט בלתי אפשרי
אצל הטבעיים...

אלא אם כן אתה מתכנן משהו באופק ולא מספר לנו :1eye:

פאוור
02-02-07, 12:07
תראה אלון אפשר להגיע לרמה מגעילה (מי כמוני יודע) עם מסה לא בשמים ,
אבל עם הרבה מאוד נוזלים ואחוז שומן בינוני...

להגיע לרמה ''מגעילה'' על אחוז שומן נמוך ודי יבש מבחינת נוזלים זה כמעט בלתי אפשרי
אצל הטבעיים...

אלא אם כן אתה מתכנן משהו באופק ולא מספר לנו :1eye:

תגיד אליהב...כמה זמן אתה מתאמן יש לך אחלה גוף מאוד מאסיבי...

maradona
02-02-07, 12:23

צודק!!
הבחור ענקי אני משאר שהוא לפחות בגודל של מאור זרדיז,פשוט אין בנאדם "רגיל" לידו שתוכל להשוות ולראות עד כמה הוא באמת גדול.
אם תוך שנה אתה כמוהו ואתה טבעי כמו שכבר אמרו אתה הקולמן הבא.

אתה לדעתי כבר נראה ממש אחלה,לדעתי הרבה מאוד בנות יואהבו את הגוף שלך
לא אמורה להיות לך חשובה הדעה של כלל הבנות,אם בחורה תאהב אותך היא תאהב אותך עם ובלי השרירים או עם ובלי הורידים.
תגדל עד לרמה שאתה כבר חושב שזה מספיק ולדעתי ההצעה של נמרוד פאוד פרקטית והיא לעבוד על כוח(כמובן אם תיהיה בגיל המתאים).

Bodybuilder
02-02-07, 12:25
יש 2 קטגוריות של בודיבילדרים :

1)בודיבילדרים כימיים !
2)בודיבילדרים שקרנים (כימיים) !
גנטיקה טובה זה תרוץ של STAN MCQUAY חחחחח
http://www.graphicmuscle.com/gallery/data/500/mcquay--aa.jpg

SiX PACK
02-02-07, 13:56
אולי תעיטי בהערכה שלי, אבל אני עדיין בדעה שאני יכול להגיע אליו זה לא כל כך כשה, ניחם אותי מה שנמרוד אמר, שזה נורא קשה להיות "מגעיל" או "יותר מדי גדול" כשאתה טבעי...

וטבעי אני תמיד ישאר...

DMX
02-02-07, 14:13
דקה לפני שנכנסתי לאשכול ראיתי את הוידיאו הזה חחחח
טיפה פחות ממנו זה המטרה שלי
לגבי בנות :
רוב הבנות מעדיפות בנים חטובים עם טיפה מאסה-> מייקל לואיס ימח שימו
אבל יש גם בנות שנמשכות לבנים ענקיים עם מאסת שריר גדולה ולא בהכרח חטובים

idani
02-02-07, 14:29
כולכם טועים!...בנות אוהבות..כ--ס--ף..........................

עכשיו ברצינות,אתם מדברים כאילו בנות זה איזה תוכנת מחשב,כל בת אוהבת משהו אחרר מה הקטע אין להם סוג אחד שכולם אוהבות,ולפי מה שאני יודע הם אוהבות בחורים גדולים ולא רזים,תראו להם קוביות וחזה מוצק אתם קונים אותם,וגם ידיים גדולות..אז תפסיקו לפחד ותתחילו להתאמן..אתם מדברים כאילו אתם מתאמנים חלש בשביל לא להיות גדולים..על מי אתם באים לעבוד כל אחד פה היה מעדיף למות רווק בתול ולהיות כמו זה בסירטון או כל סוס אחר..
"אני לא רוצה גוף גדול אני רוצה גוף של דוגמן" זה בלוףף של אנשים שלא מצליחים להיות גדולים..
זה כמו:"אני לא שמן יש לי עצמות כבדות","אני לא רזה,אני פשוט לא רוצה להיות ענק"..

יכול להיות שיש כאלה שחושבים שכמו קולמן וכל אלה זה באמת מגעיל כי זה פשוט מעל הטבע,זה לא דבר טבעי אז אפשר להגיד שרוב הבנות חושבות שזה מגעיל,וגם הרבה גברים,אבל גוף טבעי וענק זה דבר שכולם היו רוצים.

gog
02-02-07, 21:59
בויה אתה חי בסרט.
אתה לא תגיע אליו ורק אחוז קטן מאוד (זאת אומרת גנטיקת על) יגיעו לגודל הזה טבעי.
בטח שלא בשנה, אם כבר ויש לך את הגנטיקה הטובה אתה צריך 3-5 שנים להגיע לסף הפוטנציאל הגנטי שלך. משם והלאה- החומרים ידברו.

Night_Wolf
02-02-07, 22:03
באמת ניראה פצצתי בהחלט הייתי רוצה כרגע להיות כמוהו אבל הוא לא המטרה הסופית שלי:)

Night_Wolf
02-02-07, 22:06
זה לא שהם נדירים הם פשוט לא קיימים וכל אלו שאתה חושב שהם קיימים הם חרטטנים ומשחקים אותה לא לוקחים שום דבר....

זה הכי מטריף אותי!!!! ואני הכרתי פעם אנשים כאלה היו מתביישים שהם לוקחים חומרים אני לא אומר ללכת ולחפש להשוויץ בזה אבל לטעון שאתה טבעי ושיש לך גנטיקת על (ואותו בן אדם נגיד על סייקל ורואים את זה) הוא סתם שקרן ומתנשא!

GaL-L
02-02-07, 22:32
מה הקשר בחורות אוהבות את זה או לא למה אתם מתאמנים בשביל הבחורות או בשביל עצמכם ? אני מתאמן בשביל עצמי אוהב את עצמי כמה שיותר גדול וחזק ולא אכפת לי מה החברה מסביב אומרת על זה ורוצה לממש את הפוטנציאל שלי עד הסוף ולהישאר כמה שיותר טיבעי וכל הבנים שאומרים לך שזה מגעיל זה רק מתוך קנאה :)

YNZ
03-02-07, 17:38
כולכם טועים!...בנות אוהבות..כ--ס--ף..........................

עכשיו ברצינות,אתם מדברים כאילו בנות זה איזה תוכנת מחשב,כל בת אוהבת משהו אחרר מה הקטע אין להם סוג אחד שכולם אוהבות,ולפי מה שאני יודע הם אוהבות בחורים גדולים ולא רזים,תראו להם קוביות וחזה מוצק אתם קונים אותם,וגם ידיים גדולות..אז תפסיקו לפחד ותתחילו להתאמן..אתם מדברים כאילו אתם מתאמנים חלש בשביל לא להיות גדולים..על מי אתם באים לעבוד כל אחד פה היה מעדיף למות רווק בתול ולהיות כמו זה בסירטון או כל סוס אחר..
"אני לא רוצה גוף גדול אני רוצה גוף של דוגמן" זה בלוףף של אנשים שלא מצליחים להיות גדולים..
זה כמו:"אני לא שמן יש לי עצמות כבדות","אני לא רזה,אני פשוט לא רוצה להיות ענק"..

יכול להיות שיש כאלה שחושבים שכמו קולמן וכל אלה זה באמת מגעיל כי זה פשוט מעל הטבע,זה לא דבר טבעי אז אפשר להגיד שרוב הבנות חושבות שזה מגעיל,וגם הרבה גברים,אבל גוף טבעי וענק זה דבר שכולם היו רוצים.

מסכים איתך אחי
המטרה שלי זה בעיקרון להגיע להכי הרבה מסה שאני מסוגל טבעי
ולשמור על חיטוב ברמה מסוימת

Elevation
03-02-07, 18:44
גם בנות שאני מכיר, שעברו את שלב העופר שכטר, ואוהבים גבר גבר, לא אוהבות אותם גדולים מדי.

אחת למיליון באמת אוהבת את המגה גדול, וגם אז, זה לא ממש בארץ....

רוב מי שאני מכיר (מעל גיל עשרים) שאוהבת כבר גברים.... זה לא משו שמתקרב לבילדרים....

בכל מקרה, יש מספיק שבלי חומרים יגיעו למימדים שבנות לא יאהבו.... חבר טוב מאוד שלי הוא 110 קילו על 180 ס"מ ו12 אחוזי שומן והוא נראה פאקינג ענק. כאילו, ממש ממש ענק. והבחור יפה, והיה מזיין כמו מטורף, אבל עכשיו.... הוא כבר גדול מדי. שתבינו, הילד בן שמונה עשרה והוא טיבעי.

אל תתחילו לזיין לי ת'שכל שלא יכול להיות, אני מכיר אותו טוב, אפילו לא נגע בקריאטין, באמת גנטיקה חולנית.

אבל זה נדיר, שוב.

ונימרוד נתן בן בן :):):):) של רעיון.

אם אתם נהנים מאימונים ולא רוצים להוריד במינון.... תעברו לאימוני כח. תגדלו פחות ותוסיפו כח, אחלה פיתרון.

פתרון אחר זה לתת בראש באירובי, גם מעלה את הכושר, וגם קצת פירוק שריר ממתן.

אבל אתם רחוקים מהבעיה הזאת, כרגע, אני מניח.

גבריאל.

kobias
04-02-07, 02:20
אתה באמת חושב שאתה מסוגל להגיע לרמה שלו בשנה?

אתה חיי בסרט,מצטער חבר.

אני מתאמן 3 שנים,ואתה תבין שככל שאתה מתאמן יותר אז יותר קשה לך לעלות.

ובלי קשר,יש לו מסה מאוד מרשימה,ספק אם תוכל להגיע איי פעם למסה וחיטוב כמו שלו ללא עזרים מהצד(חומרים קיצור).

Di-Bol
04-02-07, 02:51

עוד שנה אתה הוא? קח 5 שנים
נראה אותך מעלה את ההיקף יד שלך 20 סנטימטר בחצי שנה ושנה תהיה הוא
עריכה: אמרת שהוא המטרה שלך אז למה "אם היית רוצה" אם הוא המטרה שלך כנראה שאתה רוצה
טוב ראיתי שאמרת שטעית אבל טעית בענק החי

SiX PACK
04-02-07, 09:56
עוד שנה אתה הוא? קח 5 שנים
נראה אותך מעלה את ההיקף יד שלך 20 סנטימטר בחצי שנה ושנה תהיה הוא
עריכה: אמרת שהוא המטרה שלך אז למה "אם היית רוצה" אם הוא המטרה שלך כנראה שאתה רוצה
טוב ראיתי שאמרת שטעית אבל טעית בענק החי

אמרתי שהוא המטרה שלי, רק קצת יותר קטן, אולי טעיתי בחישוב הזמן, אבל אני יכול להגיע אליו...

Di-Bol
04-02-07, 12:46
אתה יכול בהחלט אבל רק בעזרת ידידנו המזרק ואם אתה חושב שלא, אז בהצלחה נתראה בגלגול הבא שתגיע לזה בלי

SiX PACK
04-02-07, 13:23
אתה יכול בהחלט אבל רק בעזרת ידידנו המזרק ואם אתה חושב שלא, אז בהצלחה נתראה בגלגול הבא שתגיע לזה בלי

למה אתה מזלזל? הוא לא נראה לי כל כך גדול... ואני ממש לא מבין בחומרים, אבל אני הייתי בטוח שהוא טבעי... ושזה אפשרי להגיע למה שהוא הגיע גם בלי חומרים...

כמו שהבנתי גם חובבנים משתמשים בחומרים, מה שלא ידעתי עד לא מזמן... בכל אופן לפי ההתפתחות שלי עד עכשיו, הסקתי את המסקנה שאני אגיע אליו, אלא אם כן יש מתי שהוא גבול והתפתחות תעצר...

Di-Bol
04-02-07, 13:55
לאן אתה חושב שהגעת? אולי קצת יותר מהממוצע של האוכלוסיה. לידיעתך גם מתחרים בקטגוריה של עד 80 נוטלים חומרים והבן אדם הזה הוא בהחלט יותר. בכל מקרה זה ויכוח סרק כי אין מצב להגיע לזה בלי חומרים המדע דיבר בשמנו כבר הרבה פעמים בעבר. גם אתה יכול להיווכח למסה שלו בהתאמה לרמת הנוזלים והשומן בגוף ואז תבין.

SiX PACK
04-02-07, 14:16
לאן אתה חושב שהגעת? אולי קצת יותר מהממוצע של האוכלוסיה. לידיעתך גם מתחרים בקטגוריה של עד 80 נוטלים חומרים והבן אדם הזה הוא בהחלט יותר. בכל מקרה זה ויכוח סרק כי אין מצב להגיע לזה בלי חומרים המדע דיבר בשמנו כבר הרבה פעמים בעבר. גם אתה יכול להיווכח למסה שלו בהתאמה לרמת הנוזלים והשומן בגוף ואז תבין.

אם הייתה יודע ממה התחלתי אז הייתה מבין עד כמה גדלתי... קצת יותר מהממוצע של האכלוסיה אתה אומר? אולי קצת יותר מהאוכלוסיה של הבאדי בילדרים (לא המקצועיים כמובן), סליחה אם אני קצת שחצן אבל משאר האוכלוסיה אני יחסית גדול, בכל אופן, בקשר לבחור, טעיתי ולא היה נכון מה שאמרתי, עכשיו אני מבין שלא אוחל להשתוות אליו בלי ידידינו המזרק כמו שאמרת, ואתה בטח צודק אחרי הכל זה מה שכולם אמרו... לא נורא... גם ככה הוא גדול מדי לדעתי P:

SmaMMiT
04-02-07, 14:30
six pack
טוב קודם כל אל תיעלב ממה שאני אומר בהודעה הזאת!
תראה אחי בקשר לבחור הנל.. לא אתה לא אני ולא אף אחד בפורום הזה לא יגיע לרמה הזאת באופן טבעי
לא משנה כמה עלית אני מאמין שאתה מתאמן כמה שנה שנתיים? זה הpush של ההתחלה מה שעליתה וכמו שעומר אמר גם עם הרבה זריקות והרבה שנים והרבה עבודה קשה קשה מאוד להגיע לרמה הזאת לא שזה בילתי אפשרי אבל זה לא רמה נמוכה בכלל! בארץ בחור כזה נכנס בtop3
מקווה שהבנת אותי אחי ובהצלחה:jockey:

SiX PACK
04-02-07, 14:46
six pack
טוב קודם כל אל תיעלב ממה שאני אומר בהודעה הזאת!
תראה אחי בקשר לבחור הנל.. לא אתה לא אני ולא אף אחד בפורום הזה לא יגיע לרמה הזאת באופן טבעי
לא משנה כמה עלית אני מאמין שאתה מתאמן כמה שנה שנתיים? זה הpush של ההתחלה מה שעליתה וכמו שעומר אמר גם עם הרבה זריקות והרבה שנים והרבה עבודה קשה קשה מאוד להגיע לרמה הזאת לא שזה בילתי אפשרי אבל זה לא רמה נמוכה בכלל! בארץ בחור כזה נכנס בtop3
מקווה שהבנת אותי אחי ובהצלחה:jockey:

כן אחי הבנתי את זה, אני פשוט מלא בפולל מוטיבציה אז לא מעניין אותי כלום אתה מבין, ואז אני מפריז בהערכותי, לא משנה אחי אני הבנתי שטעיתי, הייתה שם לב אם הייתה קורא את התגובה שלי בעמוד האחרון...

Gamerrrrr
04-02-07, 14:49
אם הייתה יודע ממה התחלתי אז הייתה מבין עד כמה גדלתי... קצת יותר מהממוצע של האכלוסיה אתה אומר? אולי קצת יותר מהאוכלוסיה של הבאדי בילדרים (לא המקצועיים כמובן), סליחה אם אני קצת שחצן אבל משאר האוכלוסיה אני יחסית גדול, בכל אופן, בקשר לבחור, טעיתי ולא היה נכון מה שאמרתי, עכשיו אני מבין שלא אוחל להשתוות אליו בלי ידידינו המזרק כמו שאמרת, ואתה בטח צודק אחרי הכל זה מה שכולם אמרו... לא נורא... גם ככה הוא גדול מדי לדעתי P:
לא אתה לא יותר גדול מאוכלוסיית הבודיבילדרים. בפורום הזה יש אולי 10 אנשים שראויי לקרוא להם בודיבידלרים אתה לא נכלל בהם אם כל הכבוד, יש לך רק בייספס וחיטובים חסר לך הרבה מסה בטרייספס, בגב ובחזה.

SiX PACK
04-02-07, 15:08
לא אתה לא יותר גדול מאוכלוסיית הבודיבילדרים. בפורום הזה יש אולי 10 אנשים שראויי לקרוא להם בודיבידלרים אתה לא נכלל בהם אם כל הכבוד, יש לך רק בייספס וחיטובים חסר לך הרבה מסה בטרייספס, בגב ובחזה.

דבר ראשון לא ביקשתי שתעביר עליי ביקורת טוב? לא על הבייספס שלי ולא על החיטובים סבבה? שמור את זה לעצמך.

דבר שני, אני התקוונתי לכל מפתחי הגוף למיניהם, כל האנשים ברחבי הארץ אשר מאמנים את גופם בחדר הכושר, אליהם התקוונתי, כולל ילדים בני 16 כמוך, וכל שאר האנשים הבונים את גופם (באדיבילדרס) אז אל תסלף את הדברים שאמרתי...

Gamerrrrr
04-02-07, 15:09
דבר ראשון לא ביקשתי שתעביר עליי ביקורת טוב? לא על הבייספס שלי ולא על החיטובים סבבה? שמור את זה לעצמך.

דבר שני, אני התקוונתי לכל מפתחי הגוף למיניהם, כל האנשים ברחבי הארץ אשר מאמנים את גופם בחדר הכושר, אליהם התקוונתי, כולל ילדים בני 16 כמוך, וכל שאר האנשים הבונים את גופם (באדיבילדרס) אז אל תסלף את הדברים שאמרתי...
קודם כל אני יותר גדול ממך :jockey:
שנית כל אני בן 17 ולא 16 :wiggle:

SiX PACK
04-02-07, 15:12
קודם כל אני יותר גדול ממך :jockey:
שנית כל אני בן 17 ולא 16 :wiggle:

אתה יודע את מה זה מעניין לי שאתה יותר גדול ממני אה?

אולי אתה יותר גדול, אבל אני נראה יותר טוב ממך, בכל המובנים...

Night_Wolf
04-02-07, 15:28
Six PAck

תשמע חביבי
אני אומר לך רציני הבחור שהעלתה בסרטון שור ולהגיע לרמה כזאת טבעית בטח שלא 5 שנים יקח אולי 15 וגם בלתי אפשרי למה הגוף של בני האדם לא בנוי גנטית ולא משנה כמה "הגנטיקה" שלך טובה הגוף לא יאפשר לך להגיע למצב כזה טבעי
ובפיתוח גוף ברמה הבאמת מקצועית יש 4 דברים לפי דעתי שקובעים הכל

תזונה מסודרת ונכונה בהתאם למצב שלך,אימונים מאסיביים ונכונים!,שעות שינה מסודרות וכמובן חומרים

ד"א אל תיקח את זה בתור זילזול גבר אני חושב שאתה ניראה טוב מאוד ואתה חטוב ויש לך בייספס מעוצב אבל עדין אין מצב שתגיע לרמה כזאת בלי להשתמש בחומרים אחי

StaSus
04-02-07, 15:32
Six PAck

תשמע חביבי
אני אומר לך רציני הבחור שהעלתה בסרטון שור ולהגיע לרמה כזאת טבעית בטח שלא 5 שנים יקח אולי 15 וגם בלתי אפשרי למה הגוף של בני האדם לא בנוי גנטית ולא משנה כמה "הגנטיקה" שלך טובה הגוף לא יאפשר לך להגיע למצב כזה טבעי

תזונה מסודרת ונכונה בהתאם למצב שלך,אימונים מאסיביים ונכונים!,שעות שינה מסודרות וכמובן חומרים

ד"א אל תיקח את זה בתור זילזול גבר אני חושב שאתה ניראה טוב מאוד ואתה חטוב ויש לך בייספס מעוצב אבל עדין אין מצב שתגיע לרמה כזאת בלי להשתמש בחומרים אחי

ככה מדברים בצורה מכובדת אחי!

SiX PACK
04-02-07, 15:37
Six PAck

תשמע חביבי

סבבה אחי אני הפנמתי והבנתי, ואם הייתה קורא את מה שכתבתי אחרי התגובות שכיבלתי פה אז הייתה רואה שהבנתי, בכל אופן אהבתי את מה שכתבת, תודה על הביקורת אחי, גרמת לי להבין שאני צריך להתחיל לישון, מה שאני לא עושה לצערי :(

Night_Wolf
04-02-07, 15:41
סבבה אחי אני הפנמתי והבנתי, ואם הייתה קורא את מה שכתבתי אחרי התגובות שכיבלתי פה אז הייתה רואה שהבנתי, בכל אופן אהבתי את מה שכתבת, תודה על הביקורת אחי, גרמת לי להבין שאני צריך להתחיל לישון, מה שאני לא עושה לצערי :(

7 שעות שינה מינימום בלילה אחי חובה:jockey:
וא אתה במסה כדי ומומלץ יותר:diractor:

אבירם
05-02-07, 17:52
אנשים פה חיים בסרט.