PDA

צפה בגרסא המלאה : כולם כנסו שנייה

joni69
02-02-07, 02:08
למה אנשים פה לא יודעים לפרגן..
אתם רק יורדים על אנשים פה.. חחח מפחיד לעלות תמונות
תגידו דברים נחמדים.. מסכנים אנשים שמתאמנים ואז מורידים להם תמוטיבציה
או שיש ריבים של ילדים קטנים זה דפוק..
שמעו אני לא בא לזיין תמוח תאכלס אני אומר את זה לטובת הפורום
..אני נכנס לאתרים בחול ושמה אפילו אתה הכי רקוב בעולם
אתה מקבל תגובות טובות וזה מוסיף למורל ומושך יותר אנשים
אז בחיית טיפה רחמו פה על אנשים כאן..:wiggle:

meni32
02-02-07, 02:20
זה לא יעזור.
זו תרבות ישראלית, אתה לא יכול לשנות את זה בפוסט אחד.
בפורומים בחו"ל אתה רואה תגובות מפרגנות כי שם זו לא תרבות ישראלית... שם זו תרבות אחרת.

SiX PACK
02-02-07, 02:24
למה אנשים פה לא יודעים לפרגן..
אתם רק יורדים על אנשים פה.. חחח מפחיד לעלות תמונות
תגידו דברים נחמדים.. מסכנים אנשים שמתאמנים ואז מורידים להם תמוטיבציה
או שיש ריבים של ילדים קטנים זה דפוק..
שמעו אני לא בא לזיין תמוח תאכלס אני אומר את זה לטובת הפורום
..אני נכנס לאתרים בחול ושמה אפילו אתה הכי רקוב בעולם
אתה מקבל תגובות טובות וזה מוסיף למורל ומושך יותר אנשים
אז בחיית טיפה רחמו פה על אנשים כאן..:wiggle:

לא הייתי אומר שאנשים פה לא יודעים לפרגן, יודעם לפרגן... כשצריך, כשלא צריך יודעם להגיד את האמת, וככה צריך P:

Deja Vu
02-02-07, 02:36
צודק במאה אחוז לא צריך לשקר אבל במקום לרשום למישהו ישחיף מסריח אפשר להגיד אחי יש בסיס תקרא מאמרים ותעלה עוד מאט בלה בלה תחשבו על זה שרוב האנשים שמעלים תמונות מעלים מהסיבה שהם צריכים חוות דעת וחיזוק ולרוב אותם אנשים זה אנשים שעבדו קשה והשקיעו קיצר תהיה קצת יותר רכים ומפרגנים בתגובות

shpitz
02-02-07, 02:58
אז עכשיו אתה מעלה תמונות או לא?!:happy:

P-a-n-1-c
02-02-07, 07:36
אתה צריך לדעת לסנן את התגובות.
יש המון פוצים שמגיבים סתם בשביל לקטול ולצאת גברים, מצד שני יש המון אנשים שמגיבים באמת בצורה טובה ויעילה ונותנים מוטיבציה להמשך. תדע מה לקחת ומה לסנן.

בהצלחה דוד :wiggle:

עוז20
02-02-07, 07:37
אנשים נותנים פה תגובות בונות וקצת הם חורגות מהמצופה צריך לקחת את זה באוירה טובה...

Yoggie
02-02-07, 09:29
למה אנשים לא קוראים את חוקי הפורום וממשיכים לפרסם הודעות כמו "כנסו שניה" עם כותרות לא תואמות :diractor:

סוליקו
02-02-07, 14:21
צודק ! .. גם כך קשה להעליב משו כשמעלה תמונות !

igorek
02-02-07, 16:12
מי שנראה טוב יקבל תגובות טובות מרוב האנשים, מי שלא אז לא.
ברור שיש את האנשים שסתם מחפשים לקטול אבל רוב האנשים אומרים את מה שהם באמת חושבים ומי שלא הוא סתם צבוע.

- Idan -
02-02-07, 17:48
תלמדו שיש דרך להתבטא. לא חייבים להיות צבועים, אפשר להעביר ביקורת שלילית גם בדרך יפה, ולא להגיד "איכס" למישהו. גם אם זה נאמר בצחוק, הבן אדם שפרסם את התמונות יכול לקחת את זה קשה, וזה לא משנה אם זה מציאות או באינטרנט, מאחורי המסך עדיין יושבים בני אדם חיים ונושמים. אפשר לכתוב, "תשמע, אתה רזה ואתה צריך לעלות במסה. אין מה להוסיף", או שאפשר להימנע מלהגיב בכלל. מקסימום האשכול יקבל 0 תגובות ופותח האשכול יבין את הרמז. אבל לכתוב "איכס" בהודעה למישהו שפרסם תמונות, זאת התנהגות פשוט מסריחה.

Psychopath
02-02-07, 18:19
שילכו הבכיינים שבוכים מכל תגובה שלילית במקום להיות גברים ולדעת איך לקבל ביקורת ולא להתייחס לשטויות ולבכות כל פעם שמישו אומר לך שחיף כל הנקבות הפוסיות שרק מגלים שהגוף שלהם לא מושלם ישר מייללים מזה ? תלמדו להיות גברים תלמדו להיות עם הראש על הכתפיים ועוד אנשים חולקים פה את כל החיים שלהם זאת לא קבוצת תמיכה!

Leo
02-02-07, 19:48
תאמין לי מי שמעלה תמונות וחושב שזה אתר דירוג 1-10 יענו שחיפים עם פוזות ( או אפילו אשים בנויים יותר שעושים פוזות) או סתם ילדונים שמנים ( אלא אם הם אומרים שהם רק רוצים לדעת גניקה והם לא נגעו במשקולת) רוב האנשים יפרגנו ויתנו ביקורת בונה

והסטריאוטים העצמי הזה של התרבות הישראלית ממש לא נכון

joni69
04-02-07, 03:41
שמעו מסכים לגמרי עם כל מה שאומרים פה...
אבל שילד מעלה תמונות ואתם קולטים שהוא שחיף צריך להגיד לו שמע אחלה בסיס כל הכבוד
אבל יש לך דרך ארוכה תמשיך להתאמן...
ומי שמבקש באמת ביקורת בונה אזז..אפשר פשוט להגיד לו תאמת בפנים לטוב ולרע
אבל עם מישהו מעלה תמונות ואתם רואים שזה מישהו קטן או מישהו חדש אל תקטלו אותו

Psychopath
06-02-07, 16:55
שמעו מסכים לגמרי עם כל מה שאומרים פה...
אבל שילד מעלה תמונות ואתם קולטים שהוא שחיף צריך להגיד לו שמע אחלה בסיס כל הכבוד
אבל יש לך דרך ארוכה תמשיך להתאמן...
ומי שמבקש באמת ביקורת בונה אזז..אפשר פשוט להגיד לו תאמת בפנים לטוב ולרע
אבל עם מישהו מעלה תמונות ואתם רואים שזה מישהו קטן או מישהו חדש אל תקטלו אותו

מי שיפרוש ויחליט שהוא לא מתאים לבודיבילדינג רק בגלל שאיזה אנונימי כתב לו "שחיף", אולי באמת לא מתאים לכל מה שקשור לפיתוח גוף!

Antonator1
06-02-07, 17:05
לדעתי בכלל זירת הגולשים זה עסק מאד מפוקפק, ראשית כי כל אחד בקלות רבה יכול לזייף תמונות, ושנית - חלק גדול המגיבים הם מן הסתם לא שופטים מקצועיים אז רוב הזמן סתם מחרטטים.

Psychopath
06-02-07, 18:35
לדעתי בכלל זירת הגולשים זה עסק מאד מפוקפק, ראשית כי כל אחד בקלות רבה יכול לזייף תמונות, ושנית - חלק גדול המגיבים הם מן הסתם לא שופטים מקצועיים אז רוב הזמן סתם מחרטטים.
אנשים שמספיק זמן בפורום יודעים לאיזה תגובות להתייחס ולאיזה לא..

matan1q2w
06-02-07, 20:08
מי שיפרוש ויחליט שהוא לא מתאים לבודיבילדינג רק בגלל שאיזה אנונימי כתב לו "שחיף", אולי באמת לא מתאים לכל מה שקשור לפיתוח גוף!

למה אתה חושב כולם פה רוצים ליהיות באדי בילדרס מקצועיים?
יש פה חלק מהאנשים שהם קצת רזים מדי והם באים בשביל לפתח קצת גוף, להתנפח קצת, לא כל מי שבא לפורום הוא מישהו שרוצה ליהיות מר ישראל הבא.
יש כאלה שכן ויש כאלה שלא, ואל תשחק אותה גבר, יש הבדל בין לדעת לקבל תגובות לעיניין אפילו שזה לא מה שציפית לבין לקבל תגובות של ילדים בני 9 אפילו שהם גדולים. זה פשוט מסריח.

אני רוצה לראות אותך מפרסם פה תמונה שלך, ומישהו, מאיזשהי סיבה פשוט רושם לך "איכס"
ככה, במילה אחת, וזה קרה פה, וזה פשוט מגעיל, תקבל אתה הודעה כזאתי כמו "גבר"..
אני מנייק אם זה לא יוריד לך את המוטיבציה למצב שאתה רוצה להפסיק להתאמן.
אין פה בכינים, זה שאמרו לו פה איכס, לא התבכיין, לא אמר כלום, פשוט התעלם, אז אל תשחק אותה פה.. יש צורה להגיד דברים, לא כמו מסריחים להתחיל להשתין פה על כולם רק ביגלל שהם מתאמנים יותר זמן והם יותר גדולים...

"לא להתבכיין" נו... עוד אחד...
שאנשים יגיבו בצורה יפה, ואז דבר על הבכיינים....

Yoshi-Moto
06-02-07, 20:15
יש פה חלק מהאנשים שהם קצת רזים מדי והם באים בשביל לפתח קצת גוף, להתנפח קצת, לא כל מי שבא לפורום הוא מישהו שרוצה ליהיות מר ישראל הבא.
יש כאלה שכן ויש כאלה שלא, ואל תשחק אותה גבר, יש הבדל בין לדעת לקבל תגובות לעיניין אפילו שזה לא מה שציפית לבין לקבל תגובות של ילדים בני 9 אפילו שהם גדולים. זה פשוט מסריח.

אני רוצה לראות אותך מפרסם פה תמונה שלך, ומישהו, מאיזשהי סיבה פשוט רושם לך "איכס"
אין פה בכינים, זה שאמרו לו פה איכס, לא התבכיין, לא אמר כלום, פשוט התעלם, אז אל תשחק אותה פה.. יש צורה להגיד דברים, לא כמו מסריחים להתחיל להשתין פה על כולם רק ביגלל שהם מתאמנים יותר זמן והם יותר גדולים...

מתכים ב100 אחוז.

תגיבו רק כשיש לכם הערה בונה שאתם באמת חושבים שתעזור לזה שמופיע בתמונות.

לדוגמא "תתחיל לעלות במסה וכו..."
ולא "ישחיף מגעיל תאכל משהו"

PcGunMan
06-02-07, 20:16
היו פה באמת תגובות מגעילות אם הבן אדם לא נראה טוב יש להגיב ויש להגיב
ולא להגיד דברים שבכוונה ישיפלו וירדיו את ביטחון אבל מצד שאני יש כאלה שנעלבים פה מסתם שטות.. אומרים להם את האמת בצורה יפה והם לא מוכנים להסכים עם המציאות..

Psychopath
06-02-07, 21:09

אני מבטיח לך גם אם עשרים ילדים יכתבו לי "איכס" זה לא ישפיע עליי כי את הביקורת האמיתית אני מקבל בחיי היומיום והיא דווקא לא רעה בכלל!

אם אני מעלה לפה תמונות אני רוצה לקבל תגובות מאנשים שאני מכיר ומעריך בפורום. ורק לתגובות האלה אני אתייחס

Antonator1
06-02-07, 22:11
"איכס" מאנשים שלא מתאמנים זו מחמאה.

joni69
07-02-07, 22:21
כל הפורום הזה מלא בילדי כפות