PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגביי אלה שקמים פה מאוחר..בעיקר בליינים

TheDrag0n
15-04-09, 17:04
בפסח הזה כמעט כל ערב יצאתי, חזרתי בשעות הבוקר וישנתי עד הצהריים..

עכשיו איך אתה מתכננים את היום שלכם מבחינת ארוחות?
נגיד קמתם היום בשעה 2, ויש לכם אימון..איך תשלבו את הארוחות?

ושאלה קטנה שדיי קשורה
נגיד והגעתי לכמות קטנה של חלבונים מהצריך ביום רגיל, האם זה בסדר להשלים את זה בשייק חלבון של 2 סקופים?
לא שעשיתי את זה, אבל רציתי לשאול..
או יענו סתם באמצע היום לשתות איזה שייק \ 2 (כי אני יודע שאני לא אספיק להשלים את זה בארוחות) ואז בלילה שייק עם חלב..
זה בסדר?

JAGA_JAGA
15-04-09, 17:11
תשלים את הערכים של כל היום פשוט....
לפעמים אני מוצא את עצמי אוכל ארוחה אחת ענקית ביום בגלל מחסור בזמן...

TheDrag0n
15-04-09, 17:13
כן אבל בוא נגיד כמו היום, קמתי ב-3 .. שתיתי שייק ומשום מה לא היה לי תאבון בכלל.
רק עכשיו אני רעב, עכשיו אני הולך לאכול ארוחה גדולה ולעשות אימון.

איפה אני אספיק להשלים הכל?

יש לציין שעם גיינר החיים שלי יותר קלים, פשוט אני צריך להזמין פח חדש..לא קניתי כי חיכיתי אחרי פסח

hanna666
15-04-09, 17:19
כן זה בסדר להשלים כך לגבי הארוחות אתה יכול לעשות איחוד או לשנות את זה בהתאם לשעות שלך

goldBEN
15-04-09, 17:23
תמלא בארוחה אחת 2 ארוחות, ארוחה וחצי...
תנסה איכשהו להתקמבן.

TheDrag0n
15-04-09, 17:53
אממ את האמת שאני לא עובד לפי תפריט מסודר, אני מקפיד לפי שעות לאכול ארוחות גדולות . (אני גם לא יודע כמה קלוריות אני צורך ביום שזה גרוע)
ככה שמה זה ל"אחד ארוחות"?
בכל ארוחה אני אוכל מקסימום שאני יכול, כמויות גדולות, וקורה שלמרות אחרי ארוחה גדולה אני מגיש לעצמי עוד קצת.
אבל מה שאמרתי פה לא אומר לאף אחד כלום בלי ערכים של הארוחה, אז אני נשמע פלצן.
מודה..חחח

בכל מקרה אני שמח שאפשר להשלים חלבונים עם השייק, ואני מאמין שעם הגיינר אני אסתדר מצויין.
אני עובד עם איזוגיינר, לא רוצה לעשות באחוזי שומן גבוהים (למשל סיריוס מאס)
ואחרי המון התיעצויות ושאלות הגעתי למסקנה שאיזוגיינר מתאים לי.

goldBEN
15-04-09, 18:16
אממ את האמת שאני לא עובד לפי תפריט מסודר, אני מקפיד לפי שעות לאכול ארוחות גדולות . (אני גם לא יודע כמה קלוריות אני צורך ביום שזה גרוע)
ככה שמה זה ל"אחד ארוחות"?
בכל ארוחה אני אוכל מקסימום שאני יכול, כמויות גדולות, וקורה שלמרות אחרי ארוחה גדולה אני מגיש לעצמי עוד קצת.
אבל מה שאמרתי פה לא אומר לאף אחד כלום בלי ערכים של הארוחה, אז אני נשמע פלצן.
מודה..חחח

בכל מקרה אני שמח שאפשר להשלים חלבונים עם השייק, ואני מאמין שעם הגיינר אני אסתדר מצויין.
אני עובד עם איזוגיינר, לא רוצה לעשות באחוזי שומן גבוהים (למשל סיריוס מאס)
ואחרי המון התיעצויות ושאלות הגעתי למסקנה שאיזוגיינר מתאים לי.

יש לך ארוחות שאתה אוכל בד''כ, נכון?
אז נגיד ב4 שעות יש לך 2 ארוחות, אז תאכל 3-4 ארוחות במקום.

אלוןק
15-04-09, 18:24
לא משנה מתי אני חוזר אני קם ב7 לאכול חזור לישון וככה עוד פעם ב10 וחצי ועוד פעם למיטה.. זה עדיף מלאכול הכל באותה ארוחה.
אפילו שאתה ישן הגוף שלך צריך אוכל במיוחד אם לא אכלתה כלום מארוחה שלפני היציאה, כל 3-4 שעות הגוף צריך לקבל את הדלק שלו, אז וואלה אחי לי לא נראה אפקטיבי להשלים כמה ארוחות בארוחה אחת.

goldBEN
15-04-09, 18:28
לא משנה מתי אני חוזר אני קם ב7 לאכול חזור לישון וככה עוד פעם ב10 וחצי ועוד פעם למיטה.. זה עדיף מלאכול הכל באותה ארוחה.
אפילו שאתה ישן הגוף שלך צריך אוכל במיוחד אם לא אכלתה כלום מארוחה שלפני היציאה, כל 3-4 שעות הגוף צריך לקבל את הדלק שלו, אז וואלה אחי לי לא נראה אפקטיבי להשלים כמה ארוחות בארוחה אחת.

לא רעיון ממש טוב אחרי לילה של שתייה...

TheDrag0n
15-04-09, 18:31
ברור שלא ואתה צריך להגיד תודה שאתה יכול להירדם שוב אחרי שקמת.

אני אישית לא יכול לחזור לישון.

אלוןק
15-04-09, 18:45
אם שתיתה ברמה כזאת ושתיתה כמה רדבולים אז וואלה עדיף לך רק לקום ולקחת איזה חלבון ביצה או משהו, ואת הפחמימות להשאיר בצד וככה לאזן את הצריכה של הקלוריות.
TheDrag0n תאכלס אתה צודק לא הרבה יכולים לחזור לישון אבל מי שיכול זה עדיף ככה, זה לא שאלה בכלל שבן אדם צריך לאכול כל 3-4 שעות במשך היום, כי אם כל הלילה לא אכלתה ולא תאכל עכשיו חצי מהיום, אז האפקט של ה"שריפת שריר" כבר תתחיל, פעם פעמיים שלוש לא ישפיע כמעט ולא יראו כמעט כלום אבל אם זה הרבה פעמים אז זה ידפוק אותך.

TheDrag0n
15-04-09, 19:17
כן כמובן שאת זה אני יודע..אני מנסה לא להגיע למצבים האלה..
פשוט כשאני קם בצהריים אני מפספס 3 ארוחות (בוקר ביניים וצהריים)

ואז אני צריך לדחוף אותך במשך היום..וזה קשה חח
אני חייב להיפגש עם תזונאי ספורט..אני לא מצליח לבנות לעצמי תפריט נורמלי.

obzion
15-04-09, 19:18
בן אדם לא צריך לאכול כל 3-4 שעות. צא מהסרט.

hanna666
15-04-09, 19:21
בן אדם לא צריך לאכול כל 3-4 שעות. צא מהסרט.

אין חשיבות לזמני הארוחות וההפרש ביניהים

Avi
15-04-09, 19:38
בגלל שאני יוצא פעם בשבוע אז ביום שלמחורת אני מרשה לעצמי להעיף את הירקות ולאכול פחמימות די מלוכלכות (גחנון פיצות וכאלה) ואז אני מצליח לדחוף את כל הקלוריות. אם זה קורה לי יותר מפעם בשבוע אז אני מכפיל את מנת הגיינר שלי.

אלוןק
15-04-09, 20:13
שמעו זה מה שגיל גרנות אמר ליי, ווואלה זה נראה לי הגיוני עלק צא מהסרט , כאילו שאני החלטתי שזה ככה :):):):) זה מה שאמרו לי גם קראתי את זה בכמה וכמה מקומות.
אם מפספסים ארוחו ת אז כן צריך להשלים אותם הכי מהר שאפשר, אבל סידור הארוחות הכי טוב הוא כל 3-4 שעות, וכן גם את זה הוא אמר לי.

JAGA_JAGA
15-04-09, 21:08
שמעו זה מה שגיל גרנות אמר ליי, ווואלה זה נראה לי הגיוני עלק צא מהסרט , כאילו שאני החלטתי שזה ככה :):):):) זה מה שאמרו לי גם קראתי את זה בכמה וכמה מקומות.
אם מפספסים ארוחו ת אז כן צריך להשלים אותם הכי מהר שאפשר, אבל סידור הארוחות הכי טוב הוא כל 3-4 שעות, וכן גם את זה הוא אמר לי.

גם אני חושב שזה דיי נכון תאמת אבל אם יוצא מצב ואתה אוכל את כל הערכים של היום בארוחה אחת זה לא כזה נורא ולא יתהפך העולם וישרף לך כל השריר,מה שאני בא להגיד שזה לא קריטי כלל זמני הארוחות אבל מומלץ בתדירות גבוה...

xLolz
16-04-09, 01:07
גיל הוא לא ה'.אנשים צריכים להפנים את זה.
הוא רק אדם עם שכל טוב,שהצליח ממשהו קטן לעשות משהו גדול.[ח"ח על זה.]

יש אנשים שהתפריט שלהם מבוסס על ארוחה-2 אחת גדולה ביום,ושאר היום הם לא אוכלים כלום.
והם מגיעים לגדלים טובים[בלי חומרים].

!Demon!
16-04-09, 23:04

אתה טועה..הגוף צריך לקבל את האוכל במהלך כל היום לא משנה 2 ארוחות או 10

אלוןק
17-04-09, 02:20
!Demon! זה רק מה שקראתי ומה שנראה לי הגיוני אחי, לא קבעתי שום דבר, אני יחפש עוד קצת בשביל לדעת בידיוק איך זה הולך.