PDA

צפה בגרסא המלאה : אוננות ופגיעה בשריר-אגדה אורבנית?

Nirdr27
16-04-09, 21:23
אחרי הרבה שאלות, נגיעות בנושא ותחקירים עצמאיים.
השאלה הזאת נשארת פתוחה וזה פשוט משגע אותי.

אתחיל קודם כל בלהציג את עצמי, שמי ניר, מראשל''צ ומתאמן כשנה במתכונת פיתוח גוף:)

אז ככה, נראה שכל אשכול או כל דיון שעולה בנושא הזה, יוצר מחלוקות.
אמנם הרוב נוטים לכיוון הלא פוגע ותאונן עד צאת נשמתך.

החלטתי להעלות פה את הדיון הזה כדי להגיע למלא את הבור הזה אחת ולתמיד ולהיות רגוע.
בתור גבר, גם אני מבצע את המשגל העצמי הזה פעם בכמה ימים ומרגיש משמעותית ירידה בכוח. עם זאת, נראה שכאחרי שעתיים-שלוש הכח חוזר והביא עימו תגבור.

השאלה שלי פה בעצם, האם האוננות (שגוררת שפיכה כמובן) יכולה לפגוע בכוח, ובעיקר בגדילת מאסת השריר? (לפני או אחרי אימון)

אם אפשר לצנזר מן השירשור הזה כל הקשור לדת, שכן זו לא סוגיה התענה על השאלה אלא רק על המצפון ותגרור למחלוקות באשכול, דבר שאיני מעוניין בו.

תודה רבה, ושיהיה שירשור נעים.

HardCor3
16-04-09, 22:25
אין פגיעה , תחזור לשפשף.:yup:

Pro_XXL_Universe
16-04-09, 22:27
הייתי יורד עליך כי אתה noob
אבל הצגתה את עצמך יפה אז אני אסביר את זה בצורא נעימה:

אוננות או סקס מעולם לא גרמו מאז ומעולם לשום פירוק של שריר אצל אף אחד!והבן אדם שאמר לך שכן או טען שהוא בטוח שכן הוא אינפנטיל וטיפש,אידיוט מדרגא א' שצריך להוציא אותו להורג על הטיפשות שלו.
מה שכן,אוננות (לחלק מאיתנו) נותנת תחושה של עייפות אחרי "הגמירה" והסיבה של הירידה במשקלי עבודה בחד"כ לדעתי נובעת מהעייפות הזאת יש ירידה בכוח ואז במשקלי עבודה (שהיא אינדוידואלית כמובן יש אנשים שמרגישים דווקא יותר עיירנות) או שאתה חושב שפתאום ירדתה במסה בשניה...ולרדת בשריר לוקח מיותר מכמה ימים מסכנים חחח אז המשך לאונן בעצם תפסיק...תתחיל לזיין:)

ותהנה ובזה סגרנו את הסיפור הטיפשי הזה ואני מקוה שמטוס ג'מבו 747-400 של iran airlines יתרסק ויתפוצץ על הראש של הטמבל שהמציא את המיתוס הזה.

עלוש
16-04-09, 22:32
ואני מקוה שמטוס ג'מבו 747-400 של iran airlines יתרסק ויתפוצץ על הראש של הטמבל שהמציא את המיתוס הזה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ZorgoBH
16-04-09, 22:33
אבל הצגתה את עצמך יפה אז אני אסביר את זה בצורא נעימה:

אוננות או סקס מעולם לא גרמו מאז ומעולם לשום פירוק של שריר אצל אף אחד!והבן אדם שאמר לך שכן או טען שהוא בטוח שכן הוא אינפנטיל וטיפש,אידיוט מדרגא א' שצריך להוציא אותו להורג על הטיפשות שלו.
מה שכן,אוננות (לחלק מאיתנו) נותנת תחושה של עייפות אחרי "הגמירה" והסיבה של הירידה במשקלי עבודה בחד"כ לדעתי נובעת מהעייפות הזאת יש ירידה בכוח ואז במשקלי עבודה (שהיא אינדוידואלית כמובן יש אנשים שמרגישים דווקא יותר עיירנות) או שאתה חושב שפתאום ירדתה במסה בשניה...ולרדת בשריר לוקח מיותר מכמה ימים מסכנים חחח אז המשך לאונן בעצם תפסיק...תתחיל לזיין:)

ותהנה ובזה סגרנו את הסיפור הטיפשי הזה ואני מקוה שמטוס ג'מבו 747-400 של iran airlines יתרסק ויתפוצץ על הראש של הטמבל שהמציא את המיתוס הזה.

מה אני רואה אתה אוהב מטוסי ג'מבו הא ? :1eye:

Pro_XXL_Universe
16-04-09, 23:36
מה אני רואה אתה אוהב מטוסי ג'מבו הא ? :1eye:

חולה עליהם אחי!!!

http://cdn-www.airliners.net/aviation-photos/middle/0/9/3/1512390.jpg

הבנתי שהתמונה הזאת אמיתית ויש שדה תעופה כזה באירופה..עכשיו איך אפשר ללכת לחוף להתרחץ או להנות בים שכזה דבר עובר לך מעל הראש כל 2 דקות ולא להיות חירש?!

goldBEN
16-04-09, 23:45
חולה עליהם אחי!!!

http://cdn-www.airliners.net/aviation-photos/middle/0/9/3/1512390.jpg

הבנתי שהתמונה הזאת אמיתית ויש שדה תעופה כזה באירופה..עכשיו איך אפשר ללכת לחוף להתרחץ או להנות בים שכזה דבר עובר לך מעל הראש כל 2 דקות ולא להיות חירש?!

מזכיר לי את החוף באילת שמה בטיילת...בררררררר!!!
לא משנה כמה המטוסים יעברו, תמיד אני אקפוץ בבהלה!

Eyeseen
16-04-09, 23:58
מזכיר לי את החוף באילת שמה בטיילת...בררררררר!!!
לא משנה כמה המטוסים יעברו, תמיד אני אקפוץ בבהלה!

חח אני רגיל :tongue:

נעל
17-04-09, 00:25
שגומרים לא משתחרר טסטוסטרון כי הוא נמצא בגוף עצמו, וזה אף מגביר את יצורו.
יש אנשים שבתקופה שבה הם "מתקתקים" יצטרכו להתגלח לעיתים קרובות יותר לדוגמא.
אבל האנדורפינים שמשוחררים כנראה גורמים לך לחולשה זמנית, לא יודע למה לוקח לך 3 שעות, אני חצי שעה אחרי יכול ללכת להתאמן בכיף.
אז כמו שאמרו שפשף חופשי.

JAGA_JAGA
17-04-09, 00:50
תאכלס אם יגידו לך שזה פוגע אתה תפסיק לזיין???

זה לא פוגע אל תכנס לסרטים.....

SaharKazes
17-04-09, 03:01
בתכלס אחרי שאני גומר אני מרגיש כאילו חצי מהמאסה שלי הלכה לעזאזל.. אבל זה לזמן קצר

Nirdr27
17-04-09, 06:22
אהבתי את התגובות :)
noob או לא, ע''מ להגיע לתשובה למה שאני מחפש עלי לא להפגין ידע מכל סוג שהוא ולשאול את זה בצורה הכי תמימה. בכל אופן, תודה רבה, נחה דעתי. (לא מהמס' תגובות בפורום, אלא מהעובדה שבודיבילדרז ועוד בשכבת גילי אומרים זאת בביטחון מלא, שאני מאמין שגם הם היו בקונפליקט העצמי הזה בזמן כלשהו)

(והאוננות היא רק דוגמא.. מי אמר שאין משגלים על הדרך? :) )

תודה חבר'ה, תגובות נוספות ודעות כמובן יתקבלו בברכה.
זזתי למכון :p

Holy_Templar
17-04-09, 07:49
תזהר לא לאונן בדרך :)

Shady's_Soldier
17-04-09, 09:21
אני מאונן במצב מתקדם, Over Masturbator, ואני לא מדבר על כמויות של ילדות קטנות "פעם בכמה ימים", אני מדבר על מספרים דו ספרתיים מתקדמים בשבוע. אני מדבר על ילד שפיך במלוא מובן המילה. אני מדבר על ילד פורנו חסר חיים מגעיל שרק מביא ביד כל היום, כל יום, תמיד, אני מדבר על אוננות כל כך מתקדמת שהדבר היחיד שמונע ממני לאונן לפעמים זה שפשפת על הזין, עקב אוננות יתר, וגם אז אני מחכה יום וחוזר לעיסוקיי.
בכל מקרה... זה מעולם לא פגע בי משום בחינה.

די להיכנס לסרטים! תביאו ביד! תגרגרו זרע! תעשו מה שבא לכם! לבריאות!

R1s7ur3T
17-04-09, 10:36
אני מאונן במצב מתקדם, over masturbator, ואני לא מדבר על כמויות של ילדות קטנות "פעם בכמה ימים", אני מדבר על מספרים דו ספרתיים מתקדמים בשבוע. אני מדבר על ילד שפיך במלוא מובן המילה. אני מדבר על ילד פורנו חסר חיים מגעיל שרק מביא ביד כל היום, כל יום, תמיד, אני מדבר על אוננות כל כך מתקדמת שהדבר היחיד שמונע ממני לאונן לפעמים זה שפשפת על הזין, עקב אוננות יתר, וגם אז אני מחכה יום וחוזר לעיסוקיי.
בכל מקרה... זה מעולם לא פגע בי משום בחינה.

די להיכנס לסרטים! תביאו ביד! תגרגרו זרע! תעשו מה שבא לכם! לבריאות!

הרגת אותי עם התגובה שלך אחי חחחחח

Nirdr27
17-04-09, 10:58
הרגת אותי עם התגובה שלך אחי חחחחח

+1 :d

Nirdr27
17-04-09, 14:06

רק שאלה אלייך, בתור אחד שעוסק באימונים אישיים ועם הרבה נסיון בתחום אני מאמין (וכן אני קצת מטפח לך את האגו למרות שאני בטוח שהוא בשמים) שלרדת על מתאמנים צעירים עם שאלות זו דרך עסקית להשגת לקוחות? אולי אם היית מוריד את העובדה שאתה מרחם עלי ולמזלי לא ירדת עלי כי אני "noob" הייתי נעזר בך בעוד כמה דברים והייתי מחליט בסופו של דבר שתדריך אותי ברמה אישית?

מי שיצא noob לחיים פה זה אתה חביבי, חומר למחשבה.

YossI822
17-04-09, 14:23
גם אם זה היה פוגע.........הייתם מפסיקים לזיין?
יאללה לכו להזדיין בשקט ;)