PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר למסור...

nati10
02-02-07, 13:39
שאתם עושים מסור איך אתם עושים יד יד וישר שמסיימים ת'יד השנייה מתחילים עוד פעם או שמחכים קצת אחרי הסט???
למי שלא הבין נגיד אתה עושה 8 ביד אחת ועוד 8 ביד השנייה אתה מתחיל ישר אחרי זה עוד פעם או מחכה??

StaSus
02-02-07, 13:42
לא, צריך לנוח דקה וחצי לסט הבא , זה כמו כל תרגיל ,רק יד יד

Amit
02-02-07, 13:42
שאתם עושים מסור איך אתם עושים יד יד וישר שמסיימים ת'יד השנייה מתחילים עוד פעם או שמחכים קצת אחרי הסט???
למי שלא הבין נגיד אתה עושה 8 ביד אחת ועוד 8 ביד השנייה אתה מתחיל ישר אחרי זה עוד פעם או מחכה??
אני עושה רצוף..

Ori-Silver
02-02-07, 13:44
אני עובד עם שעון אז שאני מסיים סט ביד ימין אני מסתכל על השעון ועובד ליד שמאל ואז שמגיע הזמן לחזור ליד ימין אני מחכה עד שיעבוד הזמן מנוחה הרצוי שקבעתי לעצמי וככה גם לגבי יד שמאל...

nati10
02-02-07, 13:44
לא, צריך לנוח דקה וחצי לסט הבא , זה כמו כל תרגיל ,רק יד יד
דקה וחצי זה הרבה אם כבר דקה אבל מה שאני שואל פה יענו אתה עושה ביד אחת ובזמן שאתה עובר לעשות ביד השנייה אז היד הקודמת נחה מבין בגלל זה אני שואל אם צריך לעשות רצוף למה זה פוגע לי קצת במשקל אני מוריד טיפה מאז שהתחלתי לעשות רצוף זה הרבה יותר קשה

YNZ
02-02-07, 13:51
לא אחי עושים רצוף לנוח בין יד ליד ייקח מלא זמן וחבל

nati10
02-02-07, 13:53
לא אחי עושים רצוף לנוח בין יד ליד ייקח מלא זמן וחבל
לא הבנת תשאלה לנוח בין יד ליד זה אף אחד לא עושה השאלה שאתה גומר את כל הסט ב 2 הידיים אתה מחכה קצת או ישר מתחיל עוד סט

StaSus
02-02-07, 13:57
לא הבנת תשאלה לנוח בין יד ליד זה אף אחד לא עושה השאלה שאתה גומר את כל הסט ב 2 הידיים אתה מחכה קצת או ישר מתחיל עוד סט

אמרתי שאתה צריך לנוח מתי שאתה מסיים את היד הראשונה ועובר לשנייה וסיימתה אחר כך את השניה
את נח דקה דקה וחצי ואז עושה את אותה הפעולה , יד יד .אם תעשה יד יד ואז עוד פעם יד יד בלי לנוח
זה לא יאמן ניפוח או כוח זה יאמן סיבולת של שריר . ואתה הריי רוצה ניפוח או כוח . אז האפשרות שלך לא כל כך נכונה.בהצלחה!

nati10
02-02-07, 13:59
אמרתי שאתה צריך לנוח מתי שאתה מסיים את היד הראשונה ועובר לשנייה וסיימתה אחר כך את השניה
את נח דקה דקה וחצי ואז עושה את אותה הפעולה , יד יד .אם תעשה יד יד ואז עוד פעם יד יד בלי לנוח
זה לא יאמן ניפוח או כוח זה יאמן סיבולת של שריר . ואתה הריי רוצה ניפוח או כוח . אז האפשרות שלך לא כל כך נכונה.בהצלחה!
רגע לא הבנתי אז בשביל ניפוח מה איך צריך לעשות??

SiX PACK
02-02-07, 14:05
אני עובד עם שעון אז שאני מסיים סט ביד ימין אני מסתכל על השעון ועובד ליד שמאל ואז שמגיע הזמן לחזור ליד ימין אני מחכה עד שיעבוד הזמן מנוחה הרצוי שקבעתי לעצמי וככה גם לגבי יד שמאל...

אני לא מבין את האנשים האלה שעובדים עם שעון, איזה מין שכל יש לכם? מה יקרה אם תפספסו כה שניות? הגוף הוא לא מכונה, מה אתם צריכים שעון שיגיד לכם מתי נחתם מספיק?? פשוט תרגישו לבד מתי הגוף כיבל מספיק מנוחה, תרגישו את הגוף שלכם, לאורך כל האימון ככה גם יהיה לכם אימון הרבה יותר מושקע, כשמתרכזים בשרירי אפשר להוציא ממנו יותר כוח וגם עובדים עליו בצורה יותר נכונה... מזה הטימטום הזה לעבוד עם שעון...

jonathan
02-02-07, 14:08
אני לא מבין את האנשים האלה שעובדים עם שעון, איזה מין שכל יש לכם? מה יקרה אם תפספסו כה שניות? הגוף הוא לא מכונה, מה אתם צריכים שעון שיגיד לכם מתי נחתם מספיק?? פשוט תרגישו לבד מתי הגוף כיבל מספיק מנוחה, תרגישו את הגוף שלכם, לאורך כל האימון ככה גם יהיה לכם אימון הרבה יותר מושקע, כשמתרכזים בשרירי אפשר להוציא ממנו יותר כוח וגם עובדים עליו בצורה יותר נכונה... מזה הטימטום הזה לעבוד עם שעון...
אחלה תגובה..!
מסכים איתך..
אני אף פעם לא עבדתי ואף פעם לא עובד עם שעון...
אבל אני יכול להגיד לך שבסביבות 2 דקות אני נח.
לפעמים אפילו 3 שהסט ממש כבד.

StaSus
02-02-07, 14:08

אז שמע אחי עם אתה מרגיש אחריי 5 דקות שאתה יכול ובתרגיל הבא אתה נח גם ככה אז יהיה לך אימון שעתיים + - וזה לא נכון, אימון לא צריך לקחת יותר משעה וחצי , נגיד אני מתאמן שעה ורבע לפי השעון והעבודה שלי בתרגילים נכונה עם מונוחה של דקה דקה וחצי.

StaSus
02-02-07, 14:10
אחלה תגובה..!
מסכים איתך..
אני אף פעם לא עבדתי ואף פעם לא עובד עם שעון...
אבל אני יכול להגיד לך שבסביבות 2 דקות אני נח.
לפעמים אפילו 3 שהסט ממש כבד.

עם אתה נח 3 או יותר דקות אין אפקטיביות של התרגיל ושל הסט אתה מאבד ריכוז של השריר .
בדרך כלל נחים 3 דקות מתי שעובדים על כוח.

ואני מסכים עם אנשים שאומרים שיותר טוב להם מתי שגוף שלהם מרגיש.
אבל אני חושב שצריך לעבוד לפי זמן ,כך יש יותר אפקטיביות.

jonathan
02-02-07, 14:14
עם אתה נח 3 או יותר דקות אין אפקטיביות של התרגיל ושל הסט אתה מאבד ריכוז של השריר .
בדרך כלל נחים 3 דקות מתי שעובדים על כוח.
כשאני עובד 6-8 חזרות.
בד"כ אני מחכה 2-3 דקות.
תראה לי מחקר שאומר שכשמחכים הרבה זמן בין סט לסט זה משנה משהו בתהליך ההיפרוטרפי.
כמו שסיקס פאק אמר,תדע להקשיב לגוף שלך.
אני יכול להיות צריך לנוח 3 דקות.ואתה צריך דקה,כדי לחזור לסט כמו שצריך עם כח כדי לבצע את מספר החזרות שצריך.

StaSus
02-02-07, 14:20
כשאני עובד 6-8 חזרות.
בד"כ אני מחכה 2-3 דקות.
תראה לי מחקר שאומר שכשמחכים הרבה זמן בין סט לסט זה משנה משהו בתהליך ההיפרוטרפי.
כמו שסיקס פאק אמר,תדע להקשיב לגוף שלך.
אני יכול להיות צריך לנוח 3 דקות.ואתה צריך דקה,כדי לחזור לסט כמו שצריך עם כח כדי לבצע את מספר החזרות שצריך.

תראה מה שכתוב למעלה
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=375&CategoryID=207&Page=1

ואני קראתי באיזשהו מאמר על זמני מנוחה ולא זוכר איזה הוא , אבל לא משנה, לכל אחד מה שטוב לו .
בהצלחה!

SuzukiR
02-02-07, 14:42

אח שלי נעים מאוד דרך אגב מה השם שלך ?

קיצר אחי אני עובד אם שעון מכמה סיבות
1 כדי לדעת בדיוק כמה זמן לנוח אני נח בין דקה ל דקה וחצי
2 אחי ביגלל שלפעמים אני לוקח תזמן ומדבר אם אנשים על שטויות ואז במיקום אימון שעה וחצי שעה ו20 דקות לוקח לי 2 שעות

זה עוזר לי אחי יש כאלה שמתאים להם יש כאלה שלא
סבבה אח שלי
שבת שלום

YNZ
03-02-07, 09:20
יד ימין אחרי זה עוברים ישר לשמאל אפשר לנוח 2-3 שניות ביניהם כדי
להסדיר את קצב הנשימה .. אחרי 2 ידיים לנוח איזה חצי מזמן המנוחה
שאתה נח כרגיל זה נראה לי סבבה ..

Amit
03-02-07, 11:49
אני לא זז בלי שעון

Nimrod
03-02-07, 13:00
אני מסתכל על השעון שלא אנוח בטעות חצי דקה או 10 דקות.
אבל בעיקרון אני נח 2-3 דקות בין הסטים.

Troya
03-02-07, 13:04
אני לא זז בלי שעון
אף פעם לא ראיתי אותך מתאמן ומסתכל על השעון :huh:

Amit
03-02-07, 13:22
אף פעם לא ראיתי אותך מתאמן ומסתכל על השעון :huh:
אמרתי שאני מסתכל? אמרתי שאני לא זז בלעדיו..
חח סתם אולי אתה לא שם לב אבל רוב הסטים שלי מדודים בזמן אם זה הזמן של האימון הכולל אם זה הסט עצמו או מנוחה בין סט לסט

gman
03-02-07, 15:54
מצטער על הבורות,אבל איפה בדיוק נמצא שריר המסור ובאיזה תרגילים עובדים עליו? S:

YNZ
03-02-07, 17:23
אחי מסור זה תרגיל שעובד על הגב ..

gman
03-02-07, 17:31
אחי מסור זה תרגיל שעובד על הגב ..
אני דווקא זוכר שמישהו פעם אמר לי שיש שריר כזה "המסור" :1eye:

nati10
03-02-07, 18:17
אני דווקא זוכר שמישהו פעם אמר לי שיש שריר כזה "המסור" :1eye:
יש סרט המסור אבל שריר מסור ???? חחחחח איפה זה נמצא?

aviran_p
03-02-07, 20:42
אני מחכה דקה וחצי בין כל סט.. היד אמנם נחה אבל כמה זמן לוקח לך לעשות סט בכל יד.. לא הרבה ולא מספיק

B guuurl
04-02-07, 17:52
גם אני עושה רצוף

Leo
04-02-07, 17:58
רצוף =\

toxicity
04-02-07, 18:13
סליחה על הבורות אבל מישו יכול להביא לי לינק לאיך עושים מסור?

Yoshi-Moto
04-02-07, 18:52
סליחה על הבורות אבל מישו יכול להביא לי לינק לאיך עושים מסור?
http://www.exrx.net/WeightExercises/BackGeneral/DBBentOverRow.html