PDA

צפה בגרסא המלאה : Fbw

מדוזה
18-04-09, 23:06
אני במסה , איך הFBW הזה ל3 פעמים בשבוע , הייתי רוצה לשלב גם יוגה (סוג של מתיחות הבנתי) יש בימי חמישי ושישי הייתי רוצה לדעת מתי עדיף לי ללכת , באותו יום של אימון ולבצע תאימון לפני או אחרי או יום אחרי אימון או יום לפני אימון , תודה .

ראשון
סקוואט - 3 סטים
כפיפת ברכיים - 2 סטים
בנץ - 3 סטים
בנץ בשיפוע חיובי - סט 1
מתח אחיזה רחבה - 2 סטים
פולי עליון אחיזה רחבה - 2 סטים
מילטרי - 2 סטים

שני
סקוואט - 3 סטים
כפיפת ברכיים - 2 סטים
לחיצת חזה עם דאמבלים - 2 סטים
לחיצת חזה עם דאמבלים בשיפוע חיובי - 2 סטים
t-bar אחיזה צרה- 2 סטים
חתירה במכונה אחיזה צרה - 2 סטים
מילטרי - 2 סטים

שלישי
לג פרס - 3 סטים
עבודה על התאומים - 2 סטים
בנץ - 2 סטים
מתח - 2 סטים
הנפת ידיים לצדדים - 2 סטים
פרפר הפוך - 2 סטים
עבודה על יד קדמית - 2 סטים
עבודה על יד אחורית 3 סטים

עשיתי FBW של 3 פעמים מכיוון שאני חושב שלעבוד על יד קדמית ויד אחורית יספיק פעם בשבוע , תגידו לי אם זה באמת מספיק וגם בגלל שחשוב לי לגוון אם זה לעשות בנצ' פעם עם דאמבלים ופעם עם מוט .
אם אפשר תרשמו לי באימון השלישי אם לעשות את המתח באחיזה רחבה או צרה , אני יודע שבאימון השלישי העבודה על התאומים היא מיותרת אבל בכל זאת הייתי רוצה לעבוד על התאומים , מחכה לתגובות , תודה .

sami04
18-04-09, 23:19
You got to be shitting me!? שלוש ימים רצוף FBW?

כנס לאתר ותיקח משם תוכנית.

מדוזה
18-04-09, 23:29
3 פעמים בשבוע , לא 3 ימים רצוף . הכוונה לראשון שלישי וחמישי או שני רביעי ושישי .

the animal
19-04-09, 00:24
אני במסה , איך הfbw הזה ל3 פעמים בשבוע , הייתי רוצה לשלב גם יוגה (סוג של מתיחות הבנתי) יש בימי חמישי ושישי הייתי רוצה לדעת מתי עדיף לי ללכת , באותו יום של אימון ולבצע תאימון לפני או אחרי או יום אחרי אימון או יום לפני אימון , תודה .

ראשון
סקוואט - 3 סטים
בנץ - 3 סטים
בנץ בשיפוע חיובי - סט 1
מתח אחיזה רחבה - 2 סטים
בנט אובר רואו - 2 סטים

שני
דדליפט-1-2 סטים
לג פרס - סט 1
לחיצת חזה עם דאמבלים - 2 סטים
t-bar אחיזה צרה- 2 סטים
מתח\פולי עליון- 2 סטים
מילטרי - 2 סטים

שלישי
סקוואט- 3 סטים
בנץ - 2 סטים
מתח - 2 סטים
לחיצה בשיפוע חיובי\מיליטרי-2 סטים
עבודה על יד קדמית - סט 1
עבודה על יד אחורית- סט 1

עשיתי fbw של 3 פעמים מכיוון שאני חושב שלעבוד על יד קדמית ויד אחורית יספיק פעם בשבוע , תגידו לי אם זה באמת מספיק וגם בגלל שחשוב לי לגוון אם זה לעשות בנצ' פעם עם דאמבלים ופעם עם מוט .
אם אפשר תרשמו לי באימון השלישי אם לעשות את המתח באחיזה רחבה או צרה , אני יודע שבאימון השלישי העבודה על התאומים היא מיותרת אבל בכל זאת הייתי רוצה לעבוד על התאומים , מחכה לתגובות , תודה .

בבקשה

מדוזה
19-04-09, 00:30
דבר ראשון תודה רבה דבר שני מזה אומר לחיצה בשיפוע חיובי \ מילטרי ?

מילטרי זה תרגיל לכתפיים ולחיצת בשיפוע חיובי הכוונה ללחיצת חזה או שהתכוונת ללחיצת כתפיים ?

עכשיו לגבי הדד ליפט והבנט אובר רואו , ניסיתי הרבה זמן לבצע את התרגילים האלה אני פשוט לא מבצע אותן נכון , איזה תרגילים אני יכול להחליף בהם ?

תודה .

the animal
19-04-09, 00:31
דבר ראשון תודה רבה דבר שני מזה אומר לחיצה בשיפוע חיובי \ מילטרי ?

מילטרי זה תרגיל לכתפיים ולחיצת בשיפוע חיובי הכוונה ללחיצת חזה או שהתכוונת ללחיצת כתפיים ?

עכשיו לגבי הדד ליפט והבנט אובר רואו , ניסיתי הרבה זמן לבצע את התרגילים האלה אני פשוט לא מבצע אותן נכון , איזה תרגילים אני יכול להחליף בהם ?

תודה .

התכוונתי למה שכתבתי...
זה תרגילים מסובכים, אבל זה חשוב ללמוד אותם