PDA

צפה בגרסא המלאה : חומצת אמינו

gilibz
21-09-06, 22:42
שלום,
חשבתי לרכוש השבוע אבקת חלבון של אופטימום, לאחר התייעצות עם המאמן הוא אמר לי שלא מומלץ.
מכיוון שאני צורך 5-6 ארוחות ביום ומגיע ל 30 גרם חלבון בכל ארוחה, והוא אמר שזה בזבוז של כסף.
הוא המליץ לי על חומצות אמינו שזה הדבר היחידי שיוכל לעזור לי כרגע.
האם אתם חושבים שכדי לרכוש חומצת אמינו בנפרד? (לא באבקת חלבון)
אם כן על איזה חברה אתם ממליצים?

אני מבקש מכל העונים להגיב מניסיון ולא על איזה שהיא שמועה שהתגלגלה במכון.

תודה רבה לכל העוזרים!

Ori-Silver
21-09-06, 22:44
אחי אבקת חלבון=לצרוך חלבון מאוכל
אם אין לך בעיה לאכול אוכל אתה לא צריך אבקת חלבון ואין שום יתרון אם סתם מתחשק לך נוחות שאחרי האימון אתה לא צריך לאכול אז אתה יכול לקנות אבקת חלבון ולשלב אותה עם סוכר ענבים

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:45
אממ אם אתה מכניס 30 גרם חלבון X6 ארוחות ביום ללא תוספים זה מעולה אתה באמת לא צריך אבקת חלבון.. השאלה היא מה אתה אוכל ברגע שאתה מסיים את האימון מיד? אתה אוכל יוגורטים וכאלה?
בקשר לאמינו זה יכול לעזור לך כן אבל זה לא מה שיעשה תעבודה אם אתה מחפש לגדול תלך על קראטין או משהו בסגנון
בקשר לשאלה של איזה חומצות אמינו טובות ושל איזה חברות תלך על ה
Amino 2222 מבית Optimum Nut.
אני אישית משתמש גם באבקת חלבון גם אוכל 6 ארוחות של 30 גרם חלבון וגם מתווסף ואמינו ווטימינים וכדומה
שיהיה לך בהצלחה :]

gilibz
21-09-06, 22:47
משהו ששכחתי לציין.
המאמן אמר שבאבקות החלבון שיש כיום יש כמות קטנה ולא מספקת של חומצת אמינו.
אם אני צורך את הכמות המספקת של חלבון, אז אין שום סיבה לקחת אבקה.
הוא הדגיש שאם איקח אמינו בלבד זה יעזור..
לפי ניסוניכם האישי האם חומצת אמינו באמת עוזרת?
(אני נמצא כרגע בתקופת חיטוב)

תודה רבה שוב!

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:49
לא עוזרות
פשוט במקום אפקטיביות של 60 אחוז לדוגמא מתוך 100 מכל התוספים והאימונים והתזונה והשינה וכל החרטה יהיה לך 62

gilibz
21-09-06, 22:50
זהו נתון שאתה חישבת?
או שזו עוד סתם "דיעה" קדומה.

מצטער על התגובות החריפות, אבל פשוט זה ממש חשוב לי ואני בדילמה.
תודה

Ori-Silver
21-09-06, 22:52
משהו ששכחתי לציין.
המאמן אמר שבאבקות החלבון שיש כיום יש כמות קטנה ולא מספקת של חומצת אמינו.
אם אני צורך את הכמות המספקת של חלבון, אז אין שום סיבה לקחת אבקה.
הוא הדגיש שאם איקח אמינו בלבד זה יעזור..
לפי ניסוניכם האישי האם חומצת אמינו באמת עוזרת?
(אני נמצא כרגע בתקופת חיטוב)

תודה רבה שוב!

אחי המאמן שלך מדבר שטויות הרי מנת אבקת חלבון מכילה 24 גרם חלבון ומזה חלבון חלבון זה שרשרת של חומצות אמינו

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:52
אל תיהיה בדילמה
זה נתון שאני חישבתי זה לא נותן הרבה בקיצור זה סתם מוסיף לך חומצות אמינו שאתה לא מקבל מהבשר וכו זה לא יתן לך משהו מיוחד זה שטויות אם בא לך לבזבז כסף תקנה

gilibz
21-09-06, 22:53
היי שי,
מצטער לא ראיתי את התגובה הקודמת שלך.
אחרי האימון אני אוכל טונה במים + ירק כלשהוא.. זה מספיק?
אם אתה אומר שאתה לוקח חלבון בכל זאת למרות שאתה אוכל 30 גרם חלבון בכל ארוחה.. אתה עדיין חושב שאבקת חלבון מומלצת לי?

תודה

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:56
לא אתה צריך לאכול פחממות בעלות אינדקס גליקמי גבוהה
פירות, סוכרים כלשהם..
כן , במיוחד בחיטוב כמה שיותר חלבון זה יותר טוב אני תמיד לוקח חלבון וגם אם אנלא צריך תמיד יש לי בבית למקרה שאני אצטרך זה אחלה מוצר גם לפעמים אם תתקע בבית בלי אוכל משהו כזה תאכל לשתות לך שיק אם קורנפלקס או איזה פחממה מהצד..

NIRAN
21-09-06, 22:56
אל תקנה חומצות אמינו, כל הקטע באמינו זה הספיגה המהירה אבל עכשיו אנחנו יודעים שלגוף יש חלבון(חומצות אמינו) במערכות הרבה זמן לכן אמינו לא יהיה יעיל! כמו כן בדל כדור של אמינו יש איזה 1-3 גרם אמינו ככה שזו כמות אפסית ואבקת חלבון תהיה הרבה הרבה יותר יעילה כמות חומצות האמינו שתקבל מהאבקה יהיו גדולים בהרבה מהכדורים הלא יעילים.

ShaI^MymoN
21-09-06, 22:57
הדוד נירן היקר צודק :]

gilibz
21-09-06, 22:59
כשאתה אומר "עכשיו אנחנו יודעים" מי זה אנחנו?
אז האם אתה ממליץ לי בכל זאת לקחת אבקת חלבון גם אני צורך כמות מספקת של חלבונים?

ShaI^MymoN
21-09-06, 23:00
אנחנו=העולם היו מחקרים שהראו והוחיכו למרות שבענף הזה כבר כלום לא בטוח אבל צריך להסתמך על משהו לא? חח
כן אני אישית ממליץ בחום תמיד זה טוב שיש..

m0she
21-09-06, 23:00
תגיד לי , יש לך בכלל מושג מה זה חומצות אמינו? יש לך מושג מה זה חלבון? אתה יודע על מה אתה מדבר?

NIRAN
21-09-06, 23:01
ממש לא! אם אתה צורך מספיק חלבונים אתה לא צריך שום תוספת נוספת של חלבונים
אנחנו זה רוב הקהילה פה בפורום שנחשפה למחקרים האחרונים בנושא חלבון

gilibz
21-09-06, 23:01
על איזה אתה ממליץ?
חשבתי על OPTIMUM WHEY PROTEIN 2.2kg שיש באתר
האם היא טובה?

NIRAN
21-09-06, 23:02
טובה, אל תקנה טעם וניל!
למה אתה רוצה לבזבז את כספך? אמרת שאתה צורך מספיק חלבון
אם כבר תקנה קריאטין...

ShaI^MymoN
21-09-06, 23:03
למה לא נירן ? מה עדיף שהוא יאכל אחרי אימון טונה ומלפפון ירוק
או שהוא יאכל אבקת חלבון שמתעכלת מהר עם פרי כלשהו או סוכר ענבים

Bodybuilder
21-09-06, 23:03
שלום,
חשבתי לרכוש השבוע אבקת חלבון של אופטימום, לאחר התייעצות עם המאמן הוא אמר לי שלא מומלץ.
מכיוון שאני צורך 5-6 ארוחות ביום ומגיע ל 30 גרם חלבון בכל ארוחה, והוא אמר שזה בזבוז של כסף.
הוא המליץ לי על חומצות אמינו שזה הדבר היחידי שיוכל לעזור לי כרגע.
האם אתם חושבים שכדי לרכוש חומצת אמינו בנפרד? (לא באבקת חלבון)
אם כן על איזה חברה אתם ממליצים?

אני מבקש מכל העונים להגיב מניסיון ולא על איזה שהיא שמועה שהתגלגלה במכון.

תודה רבה לכל העוזרים!

מה הכוונה ???> חומצות אמינו זה הדבר היחידי שיכול לעזור לך ... < באיזה בעיה נתקלתה ? ועם מדברים על בזבוז כסף אז בוא נדבר על אמינו !

gilibz
21-09-06, 23:04
חח יאללה השתגעתי כבר עם כל התוספי מזון האלה.
למה לשבור את הראש?
תנו לי ללמוד ביולוגיה, לגדל פלפלים חריפים!

Ori-Silver
21-09-06, 23:05
תקנה טעם קרם עוגיות הכי סבבה

NIRAN
אם אין לו בעיה לאכול טונה אז שיאכל טונה אני אישית אחרי אימון שותה שייק כי זה הכי נוח לי זה הכל.
ואל תשכח סוכר ענבים

ShaI^MymoN
לא מצחיק..
בקיצור תעשה מה שאתה חושב

gilibz
21-09-06, 23:06
אני אקנה אבקת חלבון
מחר הסניף בראשל"צ פתוח?

NIRAN
21-09-06, 23:10
לפי מה שאני יודע מחר זה כמו כל יום שישי רגיל...

m0she
21-09-06, 23:56
מה עדיף שהוא יאכל אחרי אימון טונה או שהוא יאכל אבקת חלבון שמתעכלת מהר

אז מה אם זה מתעכל מהר?
זה כמו שתגיד עדיף שיאכל קוטג' כי זה לבן. זה נכון שקוטג' לבן , אבל מה הקשר לענייננו?

ShaI^MymoN
22-09-06, 07:45
קשור.. אני יודע שכבר אין כלכך חשיבות לצריכת החלבון אחרי האימון אבל לך תדע אם המחקר הזה נכון אתה כבר יודע שבענף הזה הכל משתנה מרגע לרגע אז עדיף כבר שיצרוך חלבון מהיר אחרי אימון ולא יצרוך חלבון איטי
עכשיו אתה מבין מזה קשור אחי?

m0she
22-09-06, 10:26
לא , להגיד "לך תדע הכל משתנה" זה לא הסבר.
המדע עובד ככה: משערים משהו , ואז הולכים ובודקים אותו בניסוי.
שיערו שחלבון "מהיר" אחרי אימון זה חשוב , ואין לטענה הזו שום סמוכין. אז הלכו ובדקו אותה במחקר ונמצא שהיא פשוט לא נכונה. אז אין סיבה לחשוב שהיא אולי כן נכונה , כי אין שום עדות אמפירית לנכונות שלה.

shahaflol
22-09-06, 10:48
תשמע המאמן שלך דביל. מה הכוונה אין הרבה חומצות אמינו באבקת חלבון?? אתה יודע מה זה חלבון בכלל שאתה אומר את זה?? ונניח שהוא התכוון לחומצות אמינו המסועפות כמו שיש בכדורים, במנה אחת של אבקת חלבון אופטימום יש יותר חומצות אמינו מסועפות מבכדורי חומצות אמינו.
אני גם לא מבין פה חלק מהאנשים שהמליצו לו לא לקנות אבקקת חלבון אם הוא מסתדר בלי... אבקת חלבון יותר זולה מקופסת טונה! תפנימו! כל מנה באבקת חלבון יוצאת יותר זול מקופסת טונה, יותר נוחה ויותר טעימה. מה זו העצה הזו שאם הוא לא צריך אז שלא יבזבז כסף על אבקת חלבון??
תוריד את הקופסת טונה שלאחר האימון ושתה אבקת חלבון, זה עדיף גם מבחינת המחיר.

trulyx
22-09-06, 11:31
למה לא נירן ? מה עדיף שהוא יאכל אחרי אימון טונה ומלפפון ירוק
או שהוא יאכל אבקת חלבון שמתעכלת מהר עם פרי כלשהו או סוכר ענבים

יש דברים שניתן לאכול כתחליף לפרי יחד עם האבקה? כלומר, אם אין לי בהישג יד סוכר ענבים או פרי כלשהו, יש משהו שסבבה לקחת עם האבקה במקום? משהו עם ערך תזונתי דומה?

תודה

ShaI^MymoN
22-09-06, 15:46
אממ אתה צריך משהו עם Gi גבוהה אם אתה שותה את זה אחרי אימון
אני מנסה לחשוב אבל לא עולה לי דברים
שיעלה לי אני אוסיף בנתיים פירות וסוכר ענבים

m0she
22-09-06, 16:39
לפירות אין אינדקס גליקמי גבוה בד"כ.

gilibz
22-09-06, 16:46
שלום
דיברתי עם המאמן שלי היום שנית וזאת התגובה שלו:
"האנשים שדיברת איתם אין להם מושג בתזונה. הם חבורה של חרטטנים בעלי תואר ראשון ויניגט/מוסמכים של קורסים. ילדים קטנים שלא מבינים בתזונה. הם לא פירסמו שום מחקר או הוכחות הם רק מדברים באוויר ממה שיספרו להם. "
אני מצטט "אני למדתי תזונה 4 שנים ועכשיו תפנים את זה: הגוף מייצר 8 חומצות אמינו, ושאר 12 החומצות אנחנו מקבלים מהאוכל. אבל לא בכמות מספקת.. מניסיון שלי ושל אנשים שהצרכו את חומצת אמינו הם באמת ראו תוצאות" אחרי זה הוא לקח אותי ל 3 מתאמנים שבאמת אמרו שזה נכון והם ראו שיפור בעלייה בכוח.
אולי מה שהמאמן שלי אומר הוא צודק? :)

תודה

m0she
22-09-06, 16:51
כדור הארץ נע במסלול אליפטי סביב השמש. שיביא הוכחה שזה לא ככה. אם הוא לא מביא הוכחה אז אני צודק.

ובעברית : הוא אומר דבר נכון מאוד , אבל לא קשור. חלבונים מורכבים משרשראות ארוכות של חומצות אמינו. זה כמו להגיד "קרון" ו"רכבת" , ולטעון שאלה דברים לא קשורים. כך שאין צורך לקנות "חומצות אמינו" , כי אבקות החלבון מכילות את כל חומצות האמינו - הן החיוניות והן אלה שאינן חיוניות.

אני לא צריך לפרסם מחקר בשביל להוכיח שאני צודק. פשוט תקרא את הערכים על חבילה של אבקת חלבון , תראה את פירוט חומצות האמינו , ותבין שכולן נמצאות שם.

משה.

gilibz
22-09-06, 16:54
הוא טוען שבכמות שיש באבקות חלבון היא לא כמות מספקת! היא כמות מאוד קטנה
תשמע הבנאדם למד תזונה 4 שנים, הוא לא מטומטם והוא לא מצטט אנשים.
היה לי וויכוח דיי רציני איתו ואני הייתי לטובתכם אבל בסופו של דבר הוא ניצח ואמר דברים נכונים.
שאמרתם שזה בלוף אחד גדול אמרתי לו "יש אנשים שחושבים שזה בלוף" הוא צחק ואמר מי אלה האנשים בכלל? יש להם ידע? הם למדו? או שהם עשו קורס של 3 חודשים? "אי אפשר לבלף מיליון אנשים שלוקחים חומצת אמינו"

אני חושב שהוא צודק :)

חג שמח

Ori-Silver
22-09-06, 16:59
היה לי וויכוח דיי רציני איתו ואני הייתי לטובתכם אבל בסופו של דבר הוא ניצח ואמר דברים נכונים.
שאמרתם שזה בלוף אחד גדול אמרתי לו "יש אנשים שחושבים שזה בלוף" הוא צחק ואמר מי אלה האנשים בכלל? יש להם ידע? הם למדו? או שהם עשו קורס של 3 חודשים? "אי אפשר לבלף מיליון אנשים שלוקחים חומצת אמינו"

אני חושב שהוא צודק :)

חג שמח

אחי המאמן שלך למד תזונה לפני כמה שנים? כי בשנים האחרונות התחדשו המון דברים בנושאי תזונה שלא היו ידועים מתי שהמאמן שלך למד...

m0she
22-09-06, 17:03

אתה צורך כל כך הרבה חלבון במהלך היום , ויש מספיק חומצות אמינו חיוניות במקורות השונים שאתה צורך. בנוסף , יש כמויות גדולות של חומצות אמינו חיוניות באבקה - אתה פשוט לא בדקת.

מי אמר לך שהוא למד 4 שנים תזונה? הוא הראה לך תואר? למה הוא מדריך חדר כושר אם הוא למד 4 שנים?! 4 שנים למודי תזונה זה תואר ראשון במדעי התזונה , הוא יכול להיות תזונאי.

מי אמר שמה שהוא אומר נכון? בדקת את מה שהוא אומר? תהיה בקורתי , אל תהיה פתי. אגב, זה נכון גם לגבי מה שאומרים לך פה - לך תבדוק את מה שאנחנו טוענים , אל תאמין בצורה עוורת.

זה שמליון אנשים לוקחים אמינו לא אומר שזה עובד. ואם כן , אז יש הרבה יותר מליונים שמשתמשים באבקות חלבון.

משה.

shahaflol
22-09-06, 17:06
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=120&CategoryID=149&Page=1
הנה תראה שם את הערכים התזונתיים של כדורי חומצות אמינו, יש שם את פרופיל חומצות האמינו.
אחרי זה לך לאבקת חלבון של אופטימום ותשווה ביניהם בין כל חומצות אמינו וכמותה ואז תגיד לי איפה יש יותר חומצות אמינו.... איך לעזאזל אין מספיק חומצות אמינו באבקת חלבון אם יש יותר גרם חלבון למנה מאשר בכדורי חומצות אמינו???

shahaflol
22-09-06, 17:11
ד"א יש הרבה הרבה יותר אנשים שמשתמשים באבקת חלבון מאשר בכדורים של חומצות אמינו... אני כמעט בטוח שגם בעניין הזה למאמן שלך יהיה תירוץ אז עזוב, פשוט כמו שאמרתי לך בהודעה הקודמת, קח את אבקת החלבון של אופטימום ואת החומצות אמינו שלהם ואז תשווה ותראה איפה יש יותר חומצות אמינו. תעבור חומצה חומצה תבדוק את הכמות ותבוא להגיד לנו מה ראית

gilibz
22-09-06, 17:14
דרך אגב האבקת חלבון של אופטימום לא תגרום לי להשמין?
אחד שמתאמן במכון ועבר קורס של וינגיט אמר לי שיש אבקה מעולה של Universal עם קלוריות,פחמימות,שומנים הכי נמוכים שיש לעומת כל האבקות בשוק.. יש למישהו מושג על מה הוא דיבר?

m0she
22-09-06, 17:34
שום דבר לא יכול לגרום לך להשמין , הכל עניין קלורי.

THE_JUGGERNAUT
22-09-06, 18:56
דרך אגב האבקת חלבון של אופטימום לא תגרום לי להשמין?
אחד שמתאמן במכון ועבר קורס של וינגיט אמר לי שיש אבקה מעולה של Universal עם קלוריות,פחמימות,שומנים הכי נמוכים שיש לעומת כל האבקות בשוק.. יש למישהו מושג על מה הוא דיבר?

אופטימום מספר 1.

גם אם יש הבדלים בפחמימות והשומנים הם בד"כ זניחים