PDA

צפה בגרסא המלאה : לא יודע אם להרשם למכון כושר הזה..

avishav1
19-04-09, 14:31
היי כולם p:

אני גר במושבה,אין פה חדר כושר אבל יש לידי את טבריה ששם יש 2-3 מכוני כושר.
שהייתי קטן הייתי באחד מהם אבל המאמן לא היה כזה אחראי לדעתי ונתן לי להרים משקולות בגיל צעיר יחסית. חברים שלי הלכו לאותו מכון לפני חודשיים והם אומרים שלא מעניין אותו מה אתה עושה,הוא לא מכין תוכנית אם אתה לא מבקש ואני לא יודע עד כמה הוא מקצועי.

יש עוד מכון שאני לא מכיר ממש אבל סיפרו לי שהוא אחלה ויש מדריכים איתך תמיד.
החסרונות שהוא הרבה יותר רחוק לי ועולה לי עוד 100 שקל מאשר המכון למעלה.

אני לא יודע מה לעשות,אני בדילמה רצינית. תכנית לבד אני לא יודע לבנות ואני רוצה להתפתח יפה אבל אני צריך מישהו מקצועי.
אם אני אקח את האופציה השניה יקח לי לפחות שעה להגיע הביתה. מה שיעקב לי את צריכת החלבון.

מה הייתם עושים?

oOtalOo
19-04-09, 14:39
תלוי לכמה זמן אתה מתחייב במכון השני?
אם אתה מתחייב ל 1-3 חודשים אז תלך למכון השני, תלמד טכניקה של תרגילים ואיך לבנות תוכנית ואז כשלא תצטרך מדריך אחרי כמה חודשים תעבור למכון הראשון
לדעתי זה מה שכדאי לך לעשות

avishav1
19-04-09, 15:05
חייב ל3 חודשים.
אממ רעיון נחמד.
עוד?

mrisraelbenchamo
25-04-09, 14:47
רק שתדע,כל החדרי כושר גרועים בטבריה....הייתי ממליץ לך ללכת לבית אייל אחד החדרי כושר הכי טובים שאני מכיר עם מדריכים מקצועניים אמיתיים.זה ממש קרוב לטבריה וזה בטוח ממש קרוב לך...אם אני לא טועה יש כאן מדריך שהוא ממש תותח הוא נמצא שם.

Romario
25-04-09, 14:56
אתה תמיד יכול לבקש ממישהו מוסמך כאן בפורום שיבנה לך תכנית או מקסימום ללכת לחדר כושר הרחוק ולבקש מהמדריך שם, ואז פשוט לעבוד על אותה תכנית בחדר כושר הקרוב.
זה שאין שם מדריך מקצועי לא צריך למנוע ממך להתאמן טוב לדעתי. מדריך טוב זה רק בונוס.

Masquerade
25-04-09, 15:26
אתה עוד לא יודע, אבל אתה מעדיף שלא יהיה מדריך שיפריע לך אחרי שאתה כבר יודע מה לעשות.

avishav1
25-04-09, 20:07
ואו,הנושא ישן חחח..

אממ איפה זה בית אייל??